 |

|
|
Elektronika.lt portalo forumas
Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2026 06 28, 18:50. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
|
|
|
 |
Forumas » Akustika » stx garsiakalbiai
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
stx garsiakalbiai |
Parašytas: 2012 05 06, 16:10 |
|
|
|
|
| Ambient rašo: |
| saunuoliai lenkai! |
Tikrai šaunuoliai. Palygini dažnuminę su kokiu scan-speak'u ir supranti kad lenkai beveik įdealius garsiakalbius gaminti pradėjo(arba talentingą dailininką nusamdė)... Ir jautrumai geri, retas kuris žemiau 89dB...
 |
|
_________________ Design for yourself, not for other people. Don't be afraid to try something. N.Pass |
|
|
|
 |
stx garsiakalbiai |
Parašytas: 2012 05 07, 00:42 |
|
|
|
|
na tai ar bus perkanciu glosniku ? as kaip ir nusiziurejau viena, pabandymui  |
|
|
|
|
|
 |
stx garsiakalbiai |
Parašytas: 2012 05 07, 02:09 |
|
|
|
|
| Mąsčiau imti porą šitų http://www.stx.pl/sw-stx-8-1-5-250-8-f-a-fc-x.html dviems buitinėms žemų dažnių kolonėlėms, tačiau pagalvojau, kad išsiversiu su pora 75gdn 30L ventiliuojamose dėžėse. Ar šituos STX, ar naujus 75gdn - kaina ta pati, rezultatas daugmaž taip pat. |
|
_________________ Džiaugiuosi tuo, ką turiu! |
|
|
|
 |
stx garsiakalbiai |
Parašytas: 2012 05 07, 09:37 |
|
|
|
|
| xumot o apie rezultata is kur zinai ? |
|
_________________ 24 Million seconds. |
|
|
|
 |
 |
stx garsiakalbiai |
Parašytas: 2012 05 07, 13:10 |
|
|
|
|
Klausiau, bet taip niekas ir nepasakė, kiek patikima tokia skaičiuoklė http://www.mh-audio.nl/ReflexBoxCalculator.asp, todėl ir toliau dėžes skaičiuoju su ja. Žinau, kad visų 75gdn parametrai yra skirtingi, tačiau pasiėmiau vos ne pirmą rastą nuorodą, kur buvo surašyti reikalingi parametrai http://forum.lrytas.lt/topic_show.pl?tid=42169 (mačiau, kad tai 8 metų senumo duomenys). Pagal juos paskaičiuoja 38L tūrio dėžę su 7,5cm skersmens ir 29cm ilgio fazoinvertorium. Tokio paties tūrio yra Amfiton 25AC-027 dėžės, fazoinvertorius taip pat tinka (skaičiuoklėje nurodžius 5,7cm skersmenį, koks originaliai yra tose Amfiton kolonėlėse, ilgį nurodo 16cm - būtent tokio ilgio tas fazoinvertorius ir yra). Todėl nemanau, kad garsas labai nukentės sumažinus tūrį iki 30L ir sudėjus 7,1cm skersmens ir 28,5cm ilgio fazoinvertorių.
Dėl šito http://www.stx.pl/sw-stx-8-1-5-250-8-f-a-fc-x.html, tai su visais siuntimo mokesčiais gal ir tilptum į 200Lt už vnt., bet kai turiu porą vis dar nenaudojamų 75gdn ir dvi dėžutes nuo šitų http://rw6ase.narod.ru/000/rez2/25as311.html - kodėl gi nepabandžius? |
|
_________________ Džiaugiuosi tuo, ką turiu! |
|
|
|
 |
 |
stx garsiakalbiai |
Parašytas: 2012 05 07, 15:08 |
|
|
|
|
bet tai jofana 200lt uz chren znajet ka kuri turi tik lenkai. jau ir visatonas mieliau atrodo  |
|
|
|
|
|
 |
stx garsiakalbiai |
Parašytas: 2012 05 07, 16:28 |
|
|
|
|
| GSP rašo: |
bet tai jofana 200lt uz chren znajet ka kuri turi tik lenkai. jau ir visatonas mieliau atrodo  |
GSP jau taip issireiske lyg visatonas butu jau ten beveik paciam gale...  |
|
_________________ 24 Million seconds. |
|
|
|
 |
stx garsiakalbiai |
Parašytas: 2012 05 07, 16:37 |
|
|
|
|
| Ambient rašo: |
| GSP rašo: |
bet tai jofana 200lt uz chren znajet ka kuri turi tik lenkai. jau ir visatonas mieliau atrodo  |
GSP jau taip issireiske lyg visatonas butu jau ten beveik paciam gale...  |
Žiūrint į kuriuos garsiakalbius pažiūrėsi... Pvz., maniau, kad visai neblogai būtų WS20E arba WS25E pasiimt žemų dažnių kolonėlėms, bet kur tau - skaičiuojant fazoinvertorines dėžes rodo nesveikai didelio dydžio, 1300L kažkur kažkurio, tai vienintelis tokių panaudojimas būtų kokiam hečbekui, universalui ar minivenui į palangę... O kiti ir nepigūs, ir į mažą tūrį nepatalpinsi. |
|
_________________ Džiaugiuosi tuo, ką turiu! |
|
|
|
 |
 |
stx garsiakalbiai |
Parašytas: 2012 05 07, 20:43 |
|
|
|
|
| GSP rašo: |
bet tai jofana 200lt uz chren znajet ka kuri turi tik lenkai. jau ir visatonas mieliau atrodo  |
RCL'e jau keli metai guli peerless garsiukai. Kažkur 20cm skersmens, iš senesnių. Kaina nesiekia 200 už porą. Su S90 baubimu nėra ko lyginti, bet pagal visus duomenis ir charakteristikas turėtų visai smagiai groti trijuostėje sistemoje. Ir nieks nejama...  |
|
_________________ Design for yourself, not for other people. Don't be afraid to try something. N.Pass |
|
|
|
 |
 |
stx garsiakalbiai |
Parašytas: 2012 05 07, 21:36 |
|
|
|
|
katire ten 20cm peerlessai? nes int kataloge nera tokiu
kas liecia visatona as savo nuomone jau esu ussakes pervertintas nusipenejusiu vokieciu brendas. Ju hi-endiniai garsiukai uz hi-endine kaina nevelnio neatgroja sumoketu litu. Pigi serija irgi nesusipratimas. W***S serija dar neblogai imant kaina ir performanca, bet kai dabar ju kaina iskilo o peerlessu nusileido tai kodel neimti peerlessu kai jie is saves apskritai geresni uz W***S. Kad nebutu bereikalingo fleimo esu bandes Daugeli W***S garsiakalbiu, WS** esu 17 ir 20 bandes, tada AL170 Al200 tiw200 ir nemazai piscialku. G25ffl nebloga bet kai tokia kaina tai Seas 27TF** sueina zymiai geriau  |
|
|
|
|
|
 |
stx garsiakalbiai |
Parašytas: 2012 05 07, 22:30 |
|
|
|
|
|
_________________ Džiaugiuosi tuo, ką turiu! |
|
|
|
 |
 |
stx garsiakalbiai |
Parašytas: 2012 05 08, 08:52 |
|
|
|
|
a jo situos esu mates gyvai toks jausmas kad peerlessas prie uzsakymo jiems lipduku savo buvo pacioka imetes ir RCL as tiesiog palipino kur papuole
tiesa dar kas liecia Visatona. Jei netikit manim (o tiketi tikrai nebutina) pasiziurekit i pasaulinius gamintojus, kad ir siais metais ar praeitais vykusios parodos miunchene. Dominuoja Vifa, Scan-speak, labai daug Seas, Accuton, kaikur ir Swans maciau, Davis, Morel, Eton ir t.t. Visatonu dar neteko uzmatyti. Jei butu toks geras sprendimas manau sutiktume daugelyje komerciniu gaminiu bet deja. |
|
|
|
|
|
 |
stx garsiakalbiai |
Parašytas: 2012 05 08, 09:13 |
|
|
|
|
Nemoki ieškot
Pradžioj taip, paskui atsidarai "[xls] Home Audio" ir randi šitą: 830520 |
|
_________________ I GAVE UP DRINKING, SMOKING AND SEX!
it was the worse 15 minutes of my life! |
|
|
|
 |
stx garsiakalbiai |
Parašytas: 2012 05 08, 17:42 |
|
|
|
|
| Chulio rašo: |
Nemoki ieškot
Pradžioj taip, paskui atsidarai "[xls] Home Audio" ir randi šitą: 830520 |
Deja, bet RCL'e ne 830520.
Taip ir turi atrodyti. Fs - 37Hz, Qts - 0,46, iki 400-500Hz galima leist.  |
|
_________________ Design for yourself, not for other people. Don't be afraid to try something. N.Pass |
|
|
|
 |
stx garsiakalbiai |
Parašytas: 2012 05 08, 18:02 |
|
|
|
|
jei kooperuosites siuntimui, zinele i privata  |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|

|
 |