Elektronika.lt
 2026 m. birželio 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 28, 13:01. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » stx garsiakalbiai
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 23
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 stx garsiakalbiai
PranešimasParašytas: 2012 05 06, 16:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
obalys
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ambient rašo:
saunuoliai lenkai!


Tikrai šaunuoliai. Palygini dažnuminę su kokiu scan-speak'u ir supranti kad lenkai beveik įdealius garsiakalbius gaminti pradėjo(arba talentingą dailininką nusamdė)... Very Happy Ir jautrumai geri, retas kuris žemiau 89dB... Very Happy


_________________
Design for yourself, not for other people. Don't be afraid to try something. N.Pass
 stx garsiakalbiai
PranešimasParašytas: 2012 05 07, 00:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kontaktas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
na tai ar bus perkanciu glosniku ?Very Happy as kaip ir nusiziurejau viena, pabandymui Smile
 stx garsiakalbiai
PranešimasParašytas: 2012 05 07, 02:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
xumot
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Mąsčiau imti porą šitų http://www.stx.pl/sw-stx-8-1-5-250-8-f-a-fc-x.html dviems buitinėms žemų dažnių kolonėlėms, tačiau pagalvojau, kad išsiversiu su pora 75gdn 30L ventiliuojamose dėžėse. Ar šituos STX, ar naujus 75gdn - kaina ta pati, rezultatas daugmaž taip pat.

_________________
Džiaugiuosi tuo, ką turiu!
 stx garsiakalbiai
PranešimasParašytas: 2012 05 07, 09:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Ambient
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
xumot o apie rezultata is kur zinai ?

_________________
24 Million seconds.
 stx garsiakalbiai
PranešimasParašytas: 2012 05 07, 13:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
xumot
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Klausiau, bet taip niekas ir nepasakė, kiek patikima tokia skaičiuoklė http://www.mh-audio.nl/ReflexBoxCalculator.asp, todėl ir toliau dėžes skaičiuoju su ja. Žinau, kad visų 75gdn parametrai yra skirtingi, tačiau pasiėmiau vos ne pirmą rastą nuorodą, kur buvo surašyti reikalingi parametrai http://forum.lrytas.lt/topic_show.pl?tid=42169 (mačiau, kad tai 8 metų senumo duomenys). Pagal juos paskaičiuoja 38L tūrio dėžę su 7,5cm skersmens ir 29cm ilgio fazoinvertorium. Tokio paties tūrio yra Amfiton 25AC-027 dėžės, fazoinvertorius taip pat tinka (skaičiuoklėje nurodžius 5,7cm skersmenį, koks originaliai yra tose Amfiton kolonėlėse, ilgį nurodo 16cm - būtent tokio ilgio tas fazoinvertorius ir yra). Todėl nemanau, kad garsas labai nukentės sumažinus tūrį iki 30L ir sudėjus 7,1cm skersmens ir 28,5cm ilgio fazoinvertorių.

Dėl šito http://www.stx.pl/sw-stx-8-1-5-250-8-f-a-fc-x.html, tai su visais siuntimo mokesčiais gal ir tilptum į 200Lt už vnt., bet kai turiu porą vis dar nenaudojamų 75gdn ir dvi dėžutes nuo šitų http://rw6ase.narod.ru/000/rez2/25as311.html - kodėl gi nepabandžius?

_________________
Džiaugiuosi tuo, ką turiu!
 stx garsiakalbiai
PranešimasParašytas: 2012 05 07, 15:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
bet tai jofana 200lt uz chren znajet ka kuri turi tik lenkai. Rolling Eyes jau ir visatonas mieliau atrodo Rolling Eyes
 stx garsiakalbiai
PranešimasParašytas: 2012 05 07, 16:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Ambient
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
GSP rašo:
bet tai jofana 200lt uz chren znajet ka kuri turi tik lenkai. Rolling Eyes jau ir visatonas mieliau atrodo Rolling Eyes


GSP jau taip issireiske lyg visatonas butu jau ten beveik paciam gale... Very Happy

_________________
24 Million seconds.
 stx garsiakalbiai
PranešimasParašytas: 2012 05 07, 16:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
xumot
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Ambient rašo:
GSP rašo:
bet tai jofana 200lt uz chren znajet ka kuri turi tik lenkai. Rolling Eyes jau ir visatonas mieliau atrodo Rolling Eyes


GSP jau taip issireiske lyg visatonas butu jau ten beveik paciam gale... Very Happy

Žiūrint į kuriuos garsiakalbius pažiūrėsi... Pvz., maniau, kad visai neblogai būtų WS20E arba WS25E pasiimt žemų dažnių kolonėlėms, bet kur tau - skaičiuojant fazoinvertorines dėžes rodo nesveikai didelio dydžio, 1300L kažkur kažkurio, tai vienintelis tokių panaudojimas būtų kokiam hečbekui, universalui ar minivenui į palangę... O kiti ir nepigūs, ir į mažą tūrį nepatalpinsi.

_________________
Džiaugiuosi tuo, ką turiu!
 stx garsiakalbiai
PranešimasParašytas: 2012 05 07, 20:43 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
obalys
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
GSP rašo:
bet tai jofana 200lt uz chren znajet ka kuri turi tik lenkai. Rolling Eyes jau ir visatonas mieliau atrodo Rolling Eyes


RCL'e jau keli metai guli peerless garsiukai. Kažkur 20cm skersmens, iš senesnių. Kaina nesiekia 200 už porą. Su S90 baubimu nėra ko lyginti, bet pagal visus duomenis ir charakteristikas turėtų visai smagiai groti trijuostėje sistemoje. Ir nieks nejama... Smile

_________________
Design for yourself, not for other people. Don't be afraid to try something. N.Pass
 stx garsiakalbiai
PranešimasParašytas: 2012 05 07, 21:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
katire ten 20cm peerlessai? nes int kataloge nera tokiu Rolling Eyes

kas liecia visatona as savo nuomone jau esu ussakes Smile pervertintas nusipenejusiu vokieciu brendas. Ju hi-endiniai garsiukai uz hi-endine kaina nevelnio neatgroja sumoketu litu. Pigi serija irgi nesusipratimas. W***S serija dar neblogai imant kaina ir performanca, bet kai dabar ju kaina iskilo o peerlessu nusileido tai kodel neimti peerlessu kai jie is saves apskritai geresni uz W***S. Kad nebutu bereikalingo fleimo esu bandes Daugeli W***S garsiakalbiu, WS** esu 17 ir 20 bandes, tada AL170 Al200 tiw200 ir nemazai piscialku. G25ffl nebloga bet kai tokia kaina tai Seas 27TF** sueina zymiai geriau Smile
 stx garsiakalbiai
PranešimasParašytas: 2012 05 07, 22:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
xumot
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
obalys rašo:
RCL'e jau keli metai guli peerless garsiukai. Kažkur 20cm skersmens, iš senesnių. Kaina nesiekia 200 už porą. Su S90 baubimu nėra ko lyginti, bet pagal visus duomenis ir charakteristikas turėtų visai smagiai groti trijuostėje sistemoje. Ir nieks nejama... Smile

Šitie gal http://www.rcl.lt/index.php?id=2&lang=lt&begin=0&acc=show&fid=902&pcode=GAPEZWR220&pmode=&frame=3? Tegul ir peerless, bet toliau visiškas noname, jokios info google neduoda.

_________________
Džiaugiuosi tuo, ką turiu!
 stx garsiakalbiai
PranešimasParašytas: 2012 05 08, 08:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
a jo situos esu mates gyvai toks jausmas kad peerlessas prie uzsakymo jiems lipduku savo buvo pacioka imetes ir RCL as tiesiog palipino kur papuole Very Happy

tiesa dar kas liecia Visatona. Jei netikit manim (o tiketi tikrai nebutina) pasiziurekit i pasaulinius gamintojus, kad ir siais metais ar praeitais vykusios parodos miunchene. Dominuoja Vifa, Scan-speak, labai daug Seas, Accuton, kaikur ir Swans maciau, Davis, Morel, Eton ir t.t. Visatonu dar neteko uzmatyti. Jei butu toks geras sprendimas manau sutiktume daugelyje komerciniu gaminiu bet deja.
 stx garsiakalbiai
PranešimasParašytas: 2012 05 08, 09:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Chulio
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
xumot rašo:

Šitie gal http://www.rcl.lt/index.php?id=2&lang=lt&begin=0&acc=show&fid=902&pcode=GAPEZWR220&pmode=&frame=3? Tegul ir peerless, bet toliau visiškas noname, jokios info google neduoda.

Nemoki ieškot Wink

Pradžioj taip, paskui atsidarai "[xls] Home Audio" ir randi šitą: 830520

_________________
I GAVE UP DRINKING, SMOKING AND SEX!
it was the worse 15 minutes of my life!
 stx garsiakalbiai
PranešimasParašytas: 2012 05 08, 17:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
obalys
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Chulio rašo:
xumot rašo:

Šitie gal http://www.rcl.lt/index.php?id=2&lang=lt&begin=0&acc=show&fid=902&pcode=GAPEZWR220&pmode=&frame=3? Tegul ir peerless, bet toliau visiškas noname, jokios info google neduoda.

Nemoki ieškot Wink

Pradžioj taip, paskui atsidarai "[xls] Home Audio" ir randi šitą: 830520


Deja, bet RCL'e ne 830520. Wink Very Happy



Taip ir turi atrodyti. Smile Fs - 37Hz, Qts - 0,46, iki 400-500Hz galima leist. Smile

_________________
Design for yourself, not for other people. Don't be afraid to try something. N.Pass
 stx garsiakalbiai
PranešimasParašytas: 2012 05 08, 18:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Enshteinas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
jei kooperuosites siuntimui, zinele i privata Wink
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama