 |
Forumas » Akustika » koloneles
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
Puslapis 2 iš 2 Pereiti prie Atgal 1, 2 |
|
 |
 |
koloneles |
Parašytas: 2006 01 11, 12:05 |
|
|
|
|
ash cia labiau apie pardavejus kurie kai apsimeti klientu |(turtingu) puola sokinet apie tave ir siulyt brangias kolonas poto apsimeti durnium pradedi kjlausinet apie pigias poto lygint su brangiom na jie tada pasimeta susimeto ir jau pradeda nesamones suokt seip labai sunervino firmineje LOEWE parduotuveje. monitoriai kainavi 2000lt uz vnt, na galvoju cia jau bus ir buvo... yjunge man dvd su visais pribumbasais(tono kompensacijom, tembrais, srs wow efektais ir t.t.) kelis kartus teko prasyt kad isjungtu suba, o tas man aiskino kad sis atjungtas, kol pats neissijungiau tol neisjunge, tas pats ir su tembrais... pardavejas liko raudonas, o ash susibesinau juodai, nors ir nenorejau aisq nieko pirkt bet jau taip apipisineja kad neislaikiau ir isreiskiau savo nuomone gilia, kuri matyt jam px bet man uztat ne - tegu zino dar priedo buvo keletas klientu kurie po manes iskart isejo  |
|
|
|
|
|
 |
koloneles |
Parašytas: 2006 01 12, 01:53 |
|
|
|
|
Shaunuolis!  |
|
|
|
|
|
 |
koloneles |
Parašytas: 2006 01 12, 02:20 |
|
|
|
|
|
_________________ 860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo. |
|
|
|
 |
koloneles |
Parašytas: 2006 01 12, 10:11 |
|
|
|
|
Jo tikrai geras! REIDAS! Cia panasiai kaip rode per Keliai masinos zmones (berods), kaip vienas zmogelis su kamera ir prisiskaites istatymu mentus uzvarto. tie pasimeta ir pradeda nesamones aiskint.
Gerai gerai maladec, tegu zino... |
|
|
|
|
|
 |
koloneles |
Parašytas: 2006 01 12, 13:07 |
|
|
|
|
Geras!!  |
|
|
|
|
|
 |
koloneles |
Parašytas: 2006 01 12, 19:25 |
|
|
|
|
Visi pasidziaugem Gedo pasiekimais...
Bet kaip tam pardavejui jaustis??? Dabar jis gal naktimis nemiega o gal dar blogiau... Juk jis labai stengesi o tu... Gal zmogeli pirma karta atvare i muzikos skyriu ir jis ten varkselis zaliuoja... O atvaro toks specas... Tai zmogelis ir pasimeta  |
|
|
|
|
|
 |
koloneles |
Parašytas: 2006 01 12, 19:59 |
|
|
|
|
| Zavas rašo: |
Visi pasidziaugem Gedo pasiekimais...
Bet kaip tam pardavejui jaustis??? Dabar jis gal naktimis nemiega o gal dar blogiau... Juk jis labai stengesi o tu... Gal zmogeli pirma karta atvare i muzikos skyriu ir jis ten varkselis zaliuoja... O atvaro toks specas... Tai zmogelis ir pasimeta  |
Gedas buvo pardoj kur ne po kelis litus pirkejai isleidzia, o po kelis ar keliolika kLt, kaip jaustis pirkejamS? |
|
|
|
|
|
 |
koloneles |
Parašytas: 2006 01 13, 20:07 |
|
|
|
|
| ej zmones o tu proson koloneliu kaune galima kur isgyt? |
|
|
|
|
|
 |
 |
koloneles |
Parašytas: 2006 01 13, 21:20 |
|
|
|
|
nu jo Gedas teisus,aš irgi besirinkdamas sistemą nuotykių patyriau,bet dažniausiai tokie ekspertai pasitaiko didžiuose centruose,specializuotuose salonuose irgi teko pasiginčyti,bet ten jau dėl kitokių dalykų nuomonių,skonio skirtumų ir tt.,bet kas liečia profesianalumą ir aptarnavimą tai vilniaus senamiesčio bei av-dizaino salonuose problemų nebuvo net utopijas paleido paklausyt,o jau tuose kur prekiauja kartu ir dulkių siurbliais tai joooo..... ,galiu pagirti tik topocentro ukmergės gatvėje "hi-end" kambario šeimininką-tikrai žmogus normaliai dirba -ten beje ši tą ir pirkau.na ir nėra ko stebėtis tų centrų pardavėjais -šeimininkai sudaro vaizdą ,kad moka ,pardavėjai-kad dirba,o vadybininkai gal geria kavą,senukuose iš vis prie aparatūros niekada pardavėjo nemačiau,elektromarkete-taip pat,beje žirmūnų gatvėje yra hi-fi kambarys ir dalykėlių neblogų,bet pardavėjas arba į kompą įnikęs arba išvis jo nėra,ogminoj visi didelį skersą padėję paprašius paklausyti rožą gandoninti pradeda tai nepajungta,tai laidų nėra na vž. visur visokių kadrų yra. |
|
|
|
|
|
 |
 |
 |
 |
koloneles |
Parašytas: 2006 01 14, 01:31 |
|
|
|
|
2 vyciokas: mane tas "hi-end" akmbnarys topo centre "suzavejo" maximinem AudioV berods kolonelem(namu kinas penkios kolonkes) kur maxima per ispardavima jas visas penkias po 115lt stumde(praeitais metais) tai kazkaip nerimtai pradejau ziuret y ta skyrely... jo apie senukus patyliu... pamenu prasiau kazkada kad man sony explod subo parametru lapely parodytu... kasininkas pasake kad cia ne jo darbas nes jis kasininkas atseit jo kolega va ten kazkur yra (ne savo skyriui bled) gaila kad tada su pana buvau, buciau ash jy pasokdines... o del ti hi-fi zirmunuose te bent jau pries metus ar pusantru toks abelis dirbo kad su juo susisneket nejo... jam geriausias stiprekas NAD ir viskas... tu jam apie garsa, jis tau apie elektra... nu ten kadras buvo nzn daugiau ten nesirodziau... Arba dar geriau patiko kai vienoj pardej prie univermago atejes zmogus matosi susidomejes nori pirkt kalasas (uz 2000 radiotechnikos tas sidabrines ) ir pardavejes dejes skersa jam pasako tai va cia pasiziurekit, va recyveris va cd... pasiziurekit ash labai laiko neturiu... o pats nuejes kazkokius popiergalius rasineja... aisq kolonkes gaidishkos... isaiskinau zmogui kol pardavejas nemate  |
|
|
|
|
|
 |
 |
koloneles |
Parašytas: 2006 01 14, 02:01 |
|
|
|
|
| na kodėl yra ten ir normal kolonų ,iš stiprekų tai pagrinde resyveriai, pliusas tas ,kad vienoj vietoj daug vilnios špokinyčių ir resyverių sukaupta ir paklausyt galima-nors kai reikia tai gali visur palakstyt tuolabiau besiruošdamas su keliais klt atsisveikint... |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|