Elektronika.lt
 2026 m. birželio 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 28, 15:24. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » koloneles
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 22
Pereiti prie Atgal  1, 2
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 koloneles
PranešimasParašytas: 2006 01 11, 12:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
ash cia labiau apie pardavejus kurie kai apsimeti klientu |(turtingu) puola sokinet apie tave ir siulyt brangias kolonas poto apsimeti durnium pradedi kjlausinet apie pigias poto lygint su brangiom na jie tada pasimeta susimeto ir jau pradeda nesamones suokt Very Happy seip labai sunervino firmineje LOEWE parduotuveje. monitoriai kainavi 2000lt uz vnt, na galvoju cia jau bus Very Happy ir buvo... yjunge man dvd su visais pribumbasais(tono kompensacijom, tembrais, srs wow efektais ir t.t.) kelis kartus teko prasyt kad isjungtu suba, o tas man aiskino kad sis atjungtas, kol pats neissijungiau tol neisjunge, tas pats ir su tembrais... pardavejas liko raudonas, o ash susibesinau juodai, nors ir nenorejau aisq nieko pirkt bet jau taip apipisineja kad neislaikiau ir isreiskiau savo nuomone gilia, kuri matyt jam px bet man uztat ne - tegu zino Wink dar priedo buvo keletas klientu kurie po manes iskart isejo Laughing
 koloneles
PranešimasParašytas: 2006 01 12, 01:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Zwitter
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Shaunuolis! Wink
 koloneles
PranešimasParašytas: 2006 01 12, 02:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dmitrij
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką AIM adresas
Gedai malacius Wink Wink Wink Wink Wink Wink super !!!

_________________
860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo.
 koloneles
PranešimasParašytas: 2006 01 12, 10:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Ol'School
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jo tikrai geras! Very Happy Wink REIDAS! Very Happy Very Happy Cia panasiai kaip rode per Keliai masinos zmones (berods), kaip vienas zmogelis su kamera ir prisiskaites istatymu mentus uzvarto. tie pasimeta ir pradeda nesamones aiskint. Very Happy
Gerai gerai maladec, tegu zino...
 koloneles
PranešimasParašytas: 2006 01 12, 13:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Juztas1989
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Geras!! Laughing Laughing
 koloneles
PranešimasParašytas: 2006 01 12, 19:25 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Zavas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Visi pasidziaugem Gedo pasiekimais...
Bet kaip tam pardavejui jaustis??? Dabar jis gal naktimis nemiega Smile o gal dar blogiau... Juk jis labai stengesi Exclamation o tu... Very Happy Gal zmogeli pirma karta atvare i muzikos skyriu ir jis ten varkselis zaliuoja... O atvaro toks specas... Tai zmogelis ir pasimeta Very Happy
 koloneles
PranešimasParašytas: 2006 01 12, 19:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Juztas1989
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Zavas rašo:
Visi pasidziaugem Gedo pasiekimais...
Bet kaip tam pardavejui jaustis??? Dabar jis gal naktimis nemiega Smile o gal dar blogiau... Juk jis labai stengesi Exclamation o tu... Very Happy Gal zmogeli pirma karta atvare i muzikos skyriu ir jis ten varkselis zaliuoja... O atvaro toks specas... Tai zmogelis ir pasimeta Very Happy

Gedas buvo pardoj kur ne po kelis litus pirkejai isleidzia, o po kelis ar keliolika kLt, kaip jaustis pirkejamS?
 koloneles
PranešimasParašytas: 2006 01 13, 20:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
deep
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ej zmones o tu proson koloneliu kaune galima kur isgyt?
 koloneles
PranešimasParašytas: 2006 01 13, 21:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vyciokas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
nu jo Gedas teisus,aš irgi besirinkdamas sistemą nuotykių patyriau,bet dažniausiai tokie ekspertai pasitaiko didžiuose centruose,specializuotuose salonuose irgi teko pasiginčyti,bet ten jau dėl kitokių dalykų nuomonių,skonio skirtumų ir tt.,bet kas liečia profesianalumą ir aptarnavimą tai vilniaus senamiesčio bei av-dizaino salonuose problemų nebuvo net utopijas paleido paklausyt,o jau tuose kur prekiauja kartu ir dulkių siurbliais tai joooo..... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ,galiu pagirti tik topocentro ukmergės gatvėje "hi-end" kambario šeimininką-tikrai žmogus normaliai dirba -ten beje ši tą ir pirkau.na ir nėra ko stebėtis tų centrų pardavėjais -šeimininkai sudaro vaizdą ,kad moka ,pardavėjai-kad dirba,o vadybininkai gal geria kavą,senukuose iš vis prie aparatūros niekada pardavėjo nemačiau,elektromarkete-taip pat,beje žirmūnų gatvėje yra hi-fi kambarys ir dalykėlių neblogų,bet pardavėjas arba į kompą įnikęs arba išvis jo nėra,ogminoj visi didelį skersą padėję paprašius paklausyti rožą gandoninti pradeda tai nepajungta,tai laidų nėra na vž. visur visokių kadrų yra.
 koloneles
PranešimasParašytas: 2006 01 13, 21:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vyciokas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kryvazzz69 rašo:
ej zmones o tu proson koloneliu kaune galima kur isgyt?



ieškok čia http://www.autogarsas.lt/garsiakalbiai_proson.htm
 koloneles
PranešimasParašytas: 2006 01 13, 22:55 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
deep
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
dekui;)
 koloneles
PranešimasParašytas: 2006 01 14, 01:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
2 vyciokas: mane tas "hi-end" akmbnarys topo centre "suzavejo" maximinem AudioV berods kolonelem(namu kinas penkios kolonkes) kur maxima per ispardavima jas visas penkias po 115lt stumde(praeitais metais) tai kazkaip nerimtai pradejau ziuret y ta skyrely... jo apie senukus patyliu... pamenu prasiau kazkada kad man sony explod subo parametru lapely parodytu... kasininkas pasake kad cia ne jo darbas nes jis kasininkas atseit jo kolega va ten kazkur yra (ne savo skyriui bled) gaila kad tada su pana buvau, buciau ash jy pasokdines... o del ti hi-fi zirmunuose te bent jau pries metus ar pusantru toks abelis dirbo kad su juo susisneket nejo... jam geriausias stiprekas NAD ir viskas... tu jam apie garsa, jis tau apie elektra... nu ten kadras buvo nzn daugiau ten nesirodziau... Arba dar geriau patiko kai vienoj pardej prie univermago atejes zmogus matosi susidomejes nori pirkt kalasas (uz 2000 radiotechnikos tas sidabrines Laughing ) ir pardavejes dejes skersa jam pasako tai va cia pasiziurekit, va recyveris va cd... pasiziurekit ash labai laiko neturiu... o pats nuejes kazkokius popiergalius rasineja... aisq kolonkes gaidishkos... isaiskinau zmogui kol pardavejas nemate Very Happy
 koloneles
PranešimasParašytas: 2006 01 14, 02:01 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vyciokas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
na kodėl yra ten ir normal kolonų ,iš stiprekų tai pagrinde resyveriai, pliusas tas ,kad vienoj vietoj daug vilnios špokinyčių ir resyverių sukaupta ir paklausyt galima-nors kai reikia tai gali visur palakstyt tuolabiau besiruošdamas su keliais klt atsisveikint...
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama