Elektronika.lt
 2026 m. birželio 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 28, 13:01. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Musu Shedevrai :)
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 146146
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 144, 145, 146
Pradėti naują temą  Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 12, 09:17 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
VEC7OR
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje ICQ numeris
*Wytas* rašo:
nuosekliai eina droselis ir lygiagrečiai stovi tam tikro talpumo kondensatorius - tai peilis muzikos garsui.Kodėl tai yra peilis muzikos garsui - tai jau atskira tema būtų,kur ne visi tokius dalykus gali suprasti ir pajausti,nes tai jau yra aukščiau,nei galima įsivaizduoti,kad taip gali būti...


Gal tamsta paaskins kodel, o ne aiskins cia visiems kad jie nesupranta plonu materiju.

*Wytas* rašo:

Tada aš visada pasiulau paprastą dalyką - vieną kolonėlę aš "sutvarkau' ir klientas jas palygina savo namuose su kita gamykline kolonėle.Ir po kelių dienų jis praneša,kad atneša antrą kolonėlę,nes skirtumas pagerėjimo prasme yra kaip diena ir naktis....
Štai jums ir realus atsakymas ir nieko daugiau tam kartui....


Gal uztenka burna ausint ir pagaliau paaiskint kas ir kaip ?

_________________
My rhombicosidodecahedron is bigger than yours.
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 12, 13:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
taigi, vardan sventos ramybes isbandziau "wyto netradicini jungima". Zemadaznis be filtro o aukstadaznis su filtru. Kirtimas gavosi ties 8000Hz, ant asiu daznumine labai graziai tiesi. Taciau tuom viskas ir baigesi. Kryptines kreives tragiskos, 15 laipsniu nuo asiu jau viduriniuose dazniuose kalnai pakalnes. Ir tai normalu, net datasheete yra pateikiami siu garsiakalbiu kryptingumai. Apie garsa daug pasakoti nera ka nes paklausius penkias minutes supratau kad nera cia ko klausyti NES ZEMIAU JAU NEBERA KUR!!! Garsas negyvas, scenos praktiskai nebera, ispudis kaip kompiuteriniu koloneliu uz pora simtu litu. Ir sis skirtumas ne siaip niuansuose, o akivaizdziai girisi kad garsas tikraja to zodzio prasme TRAGISKAS.

p.s. aisku, Wytas ir toliau pezes savo...jam cia ne irodymas, jis gyvena su savo spektro analizatorium ir toliau pezes bile tik pezeti. Na o man bent jau ant dusios ramiau, galiu toliau ignoruoti kvailus postus, NORS moderatoriaus vietoje, techniniam forume tokias blevyzgas trinciau IS KARTO, juolab kad si tema ne pezalams o aprasymams, foto, darbo aptarimams ar pan...
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 12, 13:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
assembled
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
GSP rašo: ....NORS moderatoriaus vietoje, techniniam forume tokias blevyzgas trinciau IS KARTO, juolab kad si tema ne pezalams o aprasymams, foto, darbo aptarimams ar pan.......
-------------------------------------------------------------------------------
Moderatorius žiūri pro pirštus, nes jei reikėtų užsiimti valymu, reikėtų ištrinti kokius 70% forume pasirodančių superpranešimų. Nors prisipažįstu, nagai niežti.

Tai tiek tam kartui apie superpranešimus ir jų vertę.

Edit: kaip ir nėra politikos šiuo klausimu, arba aš jos nežinau. Paskutiniu metu nuolat prižvelgiu šį akustikos forumą, bet tik tiek. Kol nėra keiksmų ir žaibų, neliečiu, nes dar paminsiu kienonors teisę į žodžio laisvę ir sukelsiu šventą karą.

Tai tiek apie netradicines forumorientacijas.
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 12, 15:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
antravertus gal ir gera pozicija, sitas forumas daug maz vaziuoja "savu chodu" be didesniu nesamoniu, tik wytas bando varyti gramofono stiliumi...

i tema : visai neblogi rezultatai gavosi su 1-os eiles filtrais sukirtus gan zemai - ties 2500Hz. Taciau kolkas i tai ziuriu skeptiskai, yra ir siokiu tokiu trukumu, meginsiu pasidaryti antros ir pirmos eiles filtrus kuo geresnius paskui lyginti tarpusavyje ir kazka pasirinkti. Rolling Eyes
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 12, 16:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Ambient
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Wytai laukiam jusu paslapciu atskleidimo Very Happy

_________________
24 Million seconds.
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 12, 19:57 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
*Wytas*
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Ambient rašo:...laukiam jūsų paslapčių atskleidimo.....
-----------------------------------------------------------------------------------
Sakyčiau,geras klausimas...
Labai gaila,kad "AUDIOFORUMAS" nebeveikia.Ten aš buvau paskelbes kelias tipines-klasikines gamintojų "klaidas" ir kaip jos yra nesunkiai "ištaisomos"...
Ta proga prie mano tos temos buvo prisijungę keliatas žymiausių Lietuvos ( ir ne tik Lietuvoje) audio "banginių".Keista,tačiau nieko konkretaus jie negalėjo pasakyti - tik stebėjosi tokiais sprendimais ir sakė,kad tokia schema negali praktiškai veikti!!!
Manau pats laikas man iškelti plakatą su užrašu:
---Jei nesuprato žinomi audio "banginiai',o JŪS tai galėsite suprasti??---
Tiesa,pradžiai rytoj ar poryt patalpinsiu kelius žinomų gamintojų "perlus" - kaip nereikėtų gaminti...
Tai tiek žinių iš 'paslapčių" pasaulio.

_________________
Gaminys gerai pagamintas. Jei galima geriau pagaminti, vadinasi, jis nebuvo gerai pagamintas. *W.*
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 12, 20:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Ambient
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kaip ten bebutu su tais banginiais, laukiam rydienos paslapciu

_________________
24 Million seconds.
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 12, 20:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
*Wytas*
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
GSP rašo:....jei niekas nesupranta,o tu tik vienas,reiškia tu klysti....
------------------------------------------------------------------------------
Pagal jus išeina,kad visi tie,kurie jau ne vienerius metus klausosi mano "sutvarkytus' aparatus - irgi kažkaip klysta Reiškia jie klysta klausydamasi geresnio muzikos garso.Tik nelabai suprantu - kaip klausytojas gali klysti ir kuo tai pasireiškia tas jų klydimas....
Čia kažko aš jūsų nesuprantu.Kitaip pasakius - matyt čia aš vienas jūsų nesuprantu....
Tai tiek.

_________________
Gaminys gerai pagamintas. Jei galima geriau pagaminti, vadinasi, jis nebuvo gerai pagamintas. *W.*
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 12, 22:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
donatas.s
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Vytautai, skaičiau jūsų rašlevą gramofone, dabar elektronikos forume. Apibūdinčiau jus kaip įdomų arba net labai keistą žmogų. Surasti tokį kaip Jūs - neįmanoma. Jūs tiek daug šnekat, bet nieko nepasakot. Kaip jums taip išeina?.....Suaugęs žmogus esat, o užsiimat vaikiškais žaidimais. Parašytumėt vieną kartą juodu ant balto ir nebūtų jokių nesusipratimų ir pašaipų.

Tai tiek šiam kartui apie nesusipratimus


Paskutinį kartą redagavo donatas.s, 2011 09 13, 08:44. Redaguota 1 kartą
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 12, 23:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Liveris
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Vytai, "priz v studiju" Wink
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 13, 08:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
VEC7OR
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje ICQ numeris
assembled rašo:
Kol nėra keiksmų ir žaibų, neliečiu, nes dar paminsiu kienonors teisę į žodžio laisvę ir sukelsiu šventą karą.


Butent, kol nepradeda birkom shert vienas kita ir laikosi daugumos taisykliu galima ir nebeliest.
Tai tiek apie moderavimo politika sitame forume.

_________________
My rhombicosidodecahedron is bigger than yours.
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 13, 09:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
*Wytas* rašo:
Ambient rašo:...laukiam jūsų paslapčių atskleidimo.....
-----------------------------------------------------------------------------------
Sakyčiau,geras klausimas...
Labai gaila,kad "AUDIOFORUMAS" nebeveikia.Ten aš buvau paskelbes kelias tipines-klasikines gamintojų "klaidas" ir kaip jos yra nesunkiai "ištaisomos"...
Ta proga prie mano tos temos buvo prisijungę keliatas žymiausių Lietuvos ( ir ne tik Lietuvoje) audio "banginių".Keista,tačiau nieko konkretaus jie negalėjo pasakyti - tik stebėjosi tokiais sprendimais ir sakė,kad tokia schema negali praktiškai veikti!!!
Manau pats laikas man iškelti plakatą su užrašu:
---Jei nesuprato žinomi audio "banginiai',o JŪS tai galėsite suprasti??---
Tiesa,pradžiai rytoj ar poryt patalpinsiu kelius žinomų gamintojų "perlus" - kaip nereikėtų gaminti...
Tai tiek žinių iš 'paslapčių" pasaulio.

Tik trumpa replika, kuri gali būti įdomi forumiečiams. Žinoma, aukščiau pateiktos minties autoriui tai nepadės.

Kadangi nuolat dalyvavau Audioforume, galiu patvirtinti, jog dalyvis *Wytas* ten skleidė tas pačias dūmų užsklandas ir nei vieno inžineriškai/moksliškai korektiško projekto ar dalykiško paaiškinimo aš neprisimenu. Turėdamas laiko, užbaigsiu pradėtą e-knygą "Apie muzikos atkūrimą", kurios pristatymas čia: http://nida-audio.com/lt/about-gas/ Ten bus ir apie *Wytas*o dalyvavimą Audioforume.
Nors pats *Wytas* Audioforume buvo pasiskelbęs "didžiausiu rašytoju", visa jo rašliava tebuvo lemenimas apie tą patį ir apie nieką.
Šiame forume turime gana išsamiai išnagrinėtą temą apie OB akustinių sistemų privalumus ir trūkumus. Kadangi *Wytas*o "lentų" pagrindas yra būtent OB tipo sistemą, matome, kad ir šią realizaciją "lentų" autorius nesugebėjo tinkamai įgyvendinti. (Skaitykite tema "Dėl akustinių skydų")
Labai gaila, kad Lietuvos GAS mylėtojai apraizgyti HIGH-END *WYTAS* LABORATORY ANNO 1981 kreivų minčių pinklėmis, o pabaigos lyg ir nematyti...

_________________
Kai supranti, kad nieko netrūksta, visas pasaulis ima priklausyti tau. (Lao Dzė)
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 13, 14:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
donatas.s
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Vytautai, vis daugiau akmenukų krenta į jūsų daržą. Tylėsite ar vis dėl to pasakysite ką nors žmoniškai ir į temą? Visad galvodavau, kodėl tas Wytas taip kliūna visiems. Dabar matau, kad ne be reikalo liaudis pyzd...ojasi, o kartais ir labai nemalonių replikų susilaukiate. Keiskite požiūrį ir bendravimo stilių, nes nieks aplinkui jūsų nesupranta. Nebent jums taip patinka
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 13, 15:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
assembled
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Šią temą užrakinu, nes jau išsipūtė iki negalėjimo ir vietoj jos siūlau antrą tomą. Prašau kai kurių asmenų ten nedaryti naujos betvarkės.
Pradėti naują temą  Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 144, 145, 146
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama