Elektronika.lt
 2026 m. birželio 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 28, 18:42. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Musu Shedevrai :)
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 144146
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 143, 144, 145, 146  Toliau
Pradėti naują temą  Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 09, 09:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
donatas.s
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Mano nuomonė ( apie lentynines):

1. fazikas geriau atrodytų "lenktas" http://www.rcl.lt/index.php?id=2&lang=lt&begin=3&acc=show&fid=74&pcode=GPFA1578&pmode=&frame=3 dabartinis atrodo per pigiai

2. tas priekinis skydelis galetų būti kitos spalvos, pabandyti kitas formas, gal net palikti oda aptrauktą, kad išsiskirtų...

3. kažkaip tie atsikišimai gale man ramybės neduoda. Gal be viršutinio atsikišimo atrodytų geriau?

4. būtų labai gražu, jei šių kolonėlių priekis būtų ne plokščias, o kiek lenktas. Atrodytų gražiau, solidžiau......

čia tik mano nuomonė, skant dėl skonio nesiginčysim Smile Manau galutinis rezultatas bus puikus
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 09, 10:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
del faziko as masciau bet sitie visatoniniai kaip matai tvirtinasi tik istumiami. O oda reikia prispausti kitaip fazikas atsoks, arba neprispausta normaliai oda atrodys nekaip. Tad siuo atveju vienintele iseitis ieskotis kas kinijoj padarys ne itin dideli custom kieki.

Priekini skydeli meginau ir kitu odos spalvu (juoda, kaulo, keturi kreminiai atspalviai tarp ju labai sviesiai kreminis ir balta). Balta oda tiko labiausiai prie baltu sonu. Variantuose su medzio faneruote skydelis bus juodas.

Su atsikisimais gale dabar kiek pasiklausinejau per visur yra 50/50 vieni sako kad nelimpa kiti sako kad dizainas labai isskirtinis ir yra viskas afigenai ir neturi visiem del to patikti. Bet ateityje keisiu nugareles atsikisimus kazkiek, bet linijos vistiek liks, tiesiog forma "evoliucionuos. Siai dienai su CNC yra pripjauta berods 20-ciai poru detaliu tokiom kolonkem tai gen2 modeliukas manau bent metus tikrai nepasirodys.

kaip del lenktumo nelabai supratau. Ar gali kazka bent su peintu pabraizyti as irgi del priekio kazka norejau dar mastyti, arba palikti taip ir deti Sonus Faber stiliaus groteles.
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 09, 12:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
donatas.s
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
nusiunčiau piešinuką į audiosolutions.lt
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 09, 21:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
obalys
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
GSP rašo:
dar keli "teaseriukai" Cool



Man atrodo kad kolonėlių viršus geriau atrodytų vientisas, be šito tarpelio. Jei išeitų idealiai sujungti... Wink

_________________
Design for yourself, not for other people. Don't be afraid to try something. N.Pass
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 09, 23:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
mmmm, geras klausimas, man rodos nelabai, atrodytu kiek per gilios Rolling Eyes ir pagal gamybos technologija tai butu praktiskai neimanoma, o ilgainiui sujungimas isrysketu Rolling Eyes nebent kardinaliai keisti projekta Rolling Eyes
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 09, 23:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
obalys
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Be reikalo paklausei nuomonių - nuo pasiūlymų ir patarimų galva kvadratinė pasidarys... Smile

_________________
Design for yourself, not for other people. Don't be afraid to try something. N.Pass
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 09, 23:43 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
drambliukas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
nu nzn, bet nenoreciau su obuoliu sutikt..cia tas tarpas labai stilingai ir "nepigiai" atrodo Smile, manau to ir sieke autorius
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 10, 09:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
nuomoniu tikrai ne be reikalo paklausiau Wink kaip klausai vien savo nuomones tai poto gali nusigrybauti taip kad kelio atgal nerasi Very Happy
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 10, 21:25 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
siandien sujungiau pirma bandoma filtra, skyriau ties 3300Hz. Norejosi auksciau, taciau nors ir zemadaznis traukia svariai iki 5000Hz, kazko nenori graziai susijungti ties 4000Hz, aisku meginsiu dar ne viena varianta tame tarpe ir pasiekti truputi aukstesni skyrima, nes garsiakalbiai leidzia ta. Tiesa pasakius ir su siuo "beta" filtru skamba labai graziai, ypac viduriniai dazniai. Tokio skaidriai raiskaus atkurimo reiktu dar paieskoti. Tiek prie mazo garso tiek prie didelio garsas nepradeda keisti tembro, niekas "nepjauna per ausi". Pasimatavau ir "off axis" kreives. Horizontalioji turi labai tvarkinga "roll off'a" ties aukstesniai dazniais , taciau nepasakyciau kad labai smarkiai krenta, koloneles nera kryptingos ir tas puikiai jauciasi muzikinej scenoj. Su vertikale yra dar siokios tokios problemos skyrimo vietoje. Faktiskai taip ir turi buti, bet vis gi ten dar reiks patvarkyti. Zemadazniui dejau impedanco korekcija nes kitaip sukirtimui ties 3300-4000hz reikia nemazu induktyvumu, kas nera gerai nes pradedama pripjovineti gan anksti (zemadaznio varza tame ruoze apie 14-16om kiek atgaminu) su korekcija tolygiai laikosi ties 6.75om. Kolkas yra siokiu tokiu problemu su zemu dazniu, jo noretusi kiek daugiau ir agresyvesnio, taciau numanau kad tai itaka kiek per didelio korpuso. Didesnis buvo padarytas nes papildoma turi uzims gan masyvus filtru komponentai, reikes imesti i deze kokia medzio kalade kad imituoti filtru uzimama turi ir dirbti toliau.

Kolkas tiek laukia dar daug darbo. Jei kam idomu galit prie progos uzsukti "paciupineti" procesa gyvai Wink
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 10, 22:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
*Wytas*
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
GSP rašo:...pirma bandoma filtrą skyriau ties 3300Hz.Norėjosi aukščiau,tačiau nors ir žemdažnis traukia iki 5000Hz....
-----------------------------------------------------------------------------------
Galėjote palikti žemdažnį ramybėje.Ir jūs butumėt išlošę daug daugaiu,nei kirtę ties 3300Hz riba...
Todėl nieko nuostabaus,kad jūs pasielgėte kaip tikras techninis žmogus.Panašiai elgiasi ir mums gerai žinomas p.Česlovas.Bet tai sakyčiau,kad tai jo problemos - bet jūs,kaip save laikantis kaip AS sistemų gamintoju - toks žingsnis yra nelabai teisingas arba,sakyčiau,jums žalingas.Žalingas,tiksliau sakant,yra muzikos garsui,bet ne jums.Kadangi jūs dirbate su muzikos garsu,tai visa tai yra su jumis "surišta" - kaip jūs nuspresite,tokia ir bus muzikos garso kokybė...
Todėl būtų vienintelis jums patarimas - leiskite dinamikams elgtis taip kaip jiems yra iprasta - neslopinkite jiem dirbti-elgtis kaip žuvims esantims vandenyje ir bus viskas gerai jums ir tiem kas naudosis jūsų kolonėlėmis.Tai toks būtų mano patarimas jums....
Tai tiek trumpai apie ne visiems žinomas problemas.

_________________
Gaminys gerai pagamintas. Jei galima geriau pagaminti, vadinasi, jis nebuvo gerai pagamintas. *W.*
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 10, 22:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
vardan sventos ramybes pameginsiu ir imesiu grafika ir parasysiu kaip skamba... Nors jau isivaizduoju kas gausis...
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 10, 22:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Tokį žemadažnį irgi reikėtų palikti ramybėje?



Matau plečiasi DIY prekybininkai Lietuvoje, jau ir stiprintuvai trasoj Smile

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 11, 00:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
assembled
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
leopard rašo:
Tokį žemadažnį irgi reikėtų palikti ramybėje?



Matau plečiasi DIY prekybininkai Lietuvoje, jau ir stiprintuvai trasoj Smile

Čia membranos rezonansas toks?? Oho...
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 11, 10:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
*Wytas*
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
leopard rašo:....tokį žemdažnį irgi reikėtų palikti ramybėje?...
----------------------------------------------------------------------------
Tai labai reti tokie žemdažniai buitinėje AS gamyboje ir todėl manau,kad GSP tuo konkrečiu atveju tokių nenaudojo...
Tai tiek.

_________________
Gaminys gerai pagamintas. Jei galima geriau pagaminti, vadinasi, jis nebuvo gerai pagamintas. *W.*
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 11, 11:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Ambient
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Wytas gal galite placiau kuom blogai kirtimas? o tai snekat kad blogai,o kas blogai taip ir neaisku.
Na jei jau tokia nuomone, tai reiketu leisti ausktadazniams elgtis kaip zuviai vandenyje, nereiketu deti jokiu filtru kam ta garsiakalbi slopinti??? Smile

_________________
24 Million seconds.
Pradėti naują temą  Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 143, 144, 145, 146  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama