 |
Forumas » Akustika » Musu Shedevrai :)
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
 |
Musu Shedevrai :) |
Parašytas: 2011 09 09, 09:42 |
|
|
|
|
Mano nuomonė ( apie lentynines):
1. fazikas geriau atrodytų "lenktas" http://www.rcl.lt/index.php?id=2&lang=lt&begin=3&acc=show&fid=74&pcode=GPFA1578&pmode=&frame=3 dabartinis atrodo per pigiai
2. tas priekinis skydelis galetų būti kitos spalvos, pabandyti kitas formas, gal net palikti oda aptrauktą, kad išsiskirtų...
3. kažkaip tie atsikišimai gale man ramybės neduoda. Gal be viršutinio atsikišimo atrodytų geriau?
4. būtų labai gražu, jei šių kolonėlių priekis būtų ne plokščias, o kiek lenktas. Atrodytų gražiau, solidžiau......
čia tik mano nuomonė, skant dėl skonio nesiginčysim Manau galutinis rezultatas bus puikus |
|
|
|
|
|
 |
 |
Musu Shedevrai :) |
Parašytas: 2011 09 09, 10:32 |
|
|
|
|
del faziko as masciau bet sitie visatoniniai kaip matai tvirtinasi tik istumiami. O oda reikia prispausti kitaip fazikas atsoks, arba neprispausta normaliai oda atrodys nekaip. Tad siuo atveju vienintele iseitis ieskotis kas kinijoj padarys ne itin dideli custom kieki.
Priekini skydeli meginau ir kitu odos spalvu (juoda, kaulo, keturi kreminiai atspalviai tarp ju labai sviesiai kreminis ir balta). Balta oda tiko labiausiai prie baltu sonu. Variantuose su medzio faneruote skydelis bus juodas.
Su atsikisimais gale dabar kiek pasiklausinejau per visur yra 50/50 vieni sako kad nelimpa kiti sako kad dizainas labai isskirtinis ir yra viskas afigenai ir neturi visiem del to patikti. Bet ateityje keisiu nugareles atsikisimus kazkiek, bet linijos vistiek liks, tiesiog forma "evoliucionuos. Siai dienai su CNC yra pripjauta berods 20-ciai poru detaliu tokiom kolonkem tai gen2 modeliukas manau bent metus tikrai nepasirodys.
kaip del lenktumo nelabai supratau. Ar gali kazka bent su peintu pabraizyti as irgi del priekio kazka norejau dar mastyti, arba palikti taip ir deti Sonus Faber stiliaus groteles. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Musu Shedevrai :) |
Parašytas: 2011 09 09, 12:31 |
|
|
|
|
| nusiunčiau piešinuką į audiosolutions.lt |
|
|
|
|
|
 |
Musu Shedevrai :) |
Parašytas: 2011 09 09, 21:30 |
|
|
|
|
| GSP rašo: |
dar keli "teaseriukai"
 |
Man atrodo kad kolonėlių viršus geriau atrodytų vientisas, be šito tarpelio. Jei išeitų idealiai sujungti...  |
|
_________________ Design for yourself, not for other people. Don't be afraid to try something. N.Pass |
|
|
|
 |
Musu Shedevrai :) |
Parašytas: 2011 09 09, 23:08 |
|
|
|
|
mmmm, geras klausimas, man rodos nelabai, atrodytu kiek per gilios ir pagal gamybos technologija tai butu praktiskai neimanoma, o ilgainiui sujungimas isrysketu nebent kardinaliai keisti projekta  |
|
|
|
|
|
 |
Musu Shedevrai :) |
Parašytas: 2011 09 09, 23:28 |
|
|
|
|
Be reikalo paklausei nuomonių - nuo pasiūlymų ir patarimų galva kvadratinė pasidarys...  |
|
_________________ Design for yourself, not for other people. Don't be afraid to try something. N.Pass |
|
|
|
 |
Musu Shedevrai :) |
Parašytas: 2011 09 09, 23:43 |
|
|
|
|
nu nzn, bet nenoreciau su obuoliu sutikt..cia tas tarpas labai stilingai ir "nepigiai" atrodo , manau to ir sieke autorius |
|
|
|
|
|
 |
Musu Shedevrai :) |
Parašytas: 2011 09 10, 09:45 |
|
|
|
|
nuomoniu tikrai ne be reikalo paklausiau kaip klausai vien savo nuomones tai poto gali nusigrybauti taip kad kelio atgal nerasi  |
|
|
|
|
|
 |
 |
Musu Shedevrai :) |
Parašytas: 2011 09 10, 21:25 |
|
|
|
|
siandien sujungiau pirma bandoma filtra, skyriau ties 3300Hz. Norejosi auksciau, taciau nors ir zemadaznis traukia svariai iki 5000Hz, kazko nenori graziai susijungti ties 4000Hz, aisku meginsiu dar ne viena varianta tame tarpe ir pasiekti truputi aukstesni skyrima, nes garsiakalbiai leidzia ta. Tiesa pasakius ir su siuo "beta" filtru skamba labai graziai, ypac viduriniai dazniai. Tokio skaidriai raiskaus atkurimo reiktu dar paieskoti. Tiek prie mazo garso tiek prie didelio garsas nepradeda keisti tembro, niekas "nepjauna per ausi". Pasimatavau ir "off axis" kreives. Horizontalioji turi labai tvarkinga "roll off'a" ties aukstesniai dazniais , taciau nepasakyciau kad labai smarkiai krenta, koloneles nera kryptingos ir tas puikiai jauciasi muzikinej scenoj. Su vertikale yra dar siokios tokios problemos skyrimo vietoje. Faktiskai taip ir turi buti, bet vis gi ten dar reiks patvarkyti. Zemadazniui dejau impedanco korekcija nes kitaip sukirtimui ties 3300-4000hz reikia nemazu induktyvumu, kas nera gerai nes pradedama pripjovineti gan anksti (zemadaznio varza tame ruoze apie 14-16om kiek atgaminu) su korekcija tolygiai laikosi ties 6.75om. Kolkas yra siokiu tokiu problemu su zemu dazniu, jo noretusi kiek daugiau ir agresyvesnio, taciau numanau kad tai itaka kiek per didelio korpuso. Didesnis buvo padarytas nes papildoma turi uzims gan masyvus filtru komponentai, reikes imesti i deze kokia medzio kalade kad imituoti filtru uzimama turi ir dirbti toliau.
Kolkas tiek laukia dar daug darbo. Jei kam idomu galit prie progos uzsukti "paciupineti" procesa gyvai  |
|
|
|
|
|
 |
 |
Musu Shedevrai :) |
Parašytas: 2011 09 10, 22:18 |
|
|
|
|
GSP rašo:...pirma bandoma filtrą skyriau ties 3300Hz.Norėjosi aukščiau,tačiau nors ir žemdažnis traukia iki 5000Hz....
-----------------------------------------------------------------------------------
Galėjote palikti žemdažnį ramybėje.Ir jūs butumėt išlošę daug daugaiu,nei kirtę ties 3300Hz riba...
Todėl nieko nuostabaus,kad jūs pasielgėte kaip tikras techninis žmogus.Panašiai elgiasi ir mums gerai žinomas p.Česlovas.Bet tai sakyčiau,kad tai jo problemos - bet jūs,kaip save laikantis kaip AS sistemų gamintoju - toks žingsnis yra nelabai teisingas arba,sakyčiau,jums žalingas.Žalingas,tiksliau sakant,yra muzikos garsui,bet ne jums.Kadangi jūs dirbate su muzikos garsu,tai visa tai yra su jumis "surišta" - kaip jūs nuspresite,tokia ir bus muzikos garso kokybė...
Todėl būtų vienintelis jums patarimas - leiskite dinamikams elgtis taip kaip jiems yra iprasta - neslopinkite jiem dirbti-elgtis kaip žuvims esantims vandenyje ir bus viskas gerai jums ir tiem kas naudosis jūsų kolonėlėmis.Tai toks būtų mano patarimas jums....
Tai tiek trumpai apie ne visiems žinomas problemas. |
|
_________________ Gaminys gerai pagamintas. Jei galima geriau pagaminti, vadinasi, jis nebuvo gerai pagamintas. *W.* |
|
|
|
 |
 |
Musu Shedevrai :) |
Parašytas: 2011 09 10, 22:40 |
|
|
|
|
| vardan sventos ramybes pameginsiu ir imesiu grafika ir parasysiu kaip skamba... Nors jau isivaizduoju kas gausis... |
|
|
|
|
|
 |
Musu Shedevrai :) |
Parašytas: 2011 09 10, 22:42 |
|
|
|
|
Tokį žemadažnį irgi reikėtų palikti ramybėje?
Matau plečiasi DIY prekybininkai Lietuvoje, jau ir stiprintuvai trasoj  |
|
_________________ Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna. |
|
|
|
 |
Musu Shedevrai :) |
Parašytas: 2011 09 11, 00:07 |
|
|
|
|
| leopard rašo: |
Tokį žemadažnį irgi reikėtų palikti ramybėje?
Matau plečiasi DIY prekybininkai Lietuvoje, jau ir stiprintuvai trasoj  |
Čia membranos rezonansas toks?? Oho... |
|
|
|
|
|
 |
Musu Shedevrai :) |
Parašytas: 2011 09 11, 10:24 |
|
|
|
|
leopard rašo:....tokį žemdažnį irgi reikėtų palikti ramybėje?...
----------------------------------------------------------------------------
Tai labai reti tokie žemdažniai buitinėje AS gamyboje ir todėl manau,kad GSP tuo konkrečiu atveju tokių nenaudojo...
Tai tiek. |
|
_________________ Gaminys gerai pagamintas. Jei galima geriau pagaminti, vadinasi, jis nebuvo gerai pagamintas. *W.* |
|
|
|
 |
Musu Shedevrai :) |
Parašytas: 2011 09 11, 11:38 |
|
|
|
|
Wytas gal galite placiau kuom blogai kirtimas? o tai snekat kad blogai,o kas blogai taip ir neaisku.
Na jei jau tokia nuomone, tai reiketu leisti ausktadazniams elgtis kaip zuviai vandenyje, nereiketu deti jokiu filtru kam ta garsiakalbi slopinti???  |
|
_________________ 24 Million seconds. |
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|