Elektronika.lt
 2024 m. rugsėjo 22 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 09 22, 17:36. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Garso aparatūra » CD Magnetola be linijinio isejimo
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 13
Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 CD Magnetola be linijinio isejimo
PranešimasParašytas: 2011 05 31, 17:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
bandysim
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sveiki, turiu orginialia ford mage, yra joj padaryta vietoj kasetes 3.5mm iejimas. Noriu pasijungt stiprintuva, bet nera linijinio isejimo.
Ar sunku butu pasidaryti linijini isejima stiprintuvui(tulpes)?
Raso ant sono kad 2 kanalu.

Modelis Ford Audio 3000, made in portugal
fishkes tokios

tik dar yra kazkoks isejimas su 2 kontaktais, idomu dar kas ten. http://imageshack.us/photo/my-images/805/img0206q.jpg/
 CD Magnetola be linijinio isejimo
PranešimasParašytas: 2011 05 31, 17:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
šiaip problemų neturėtų kilti. gali nuo mikroscheminio stiprintuvo įėjimų išvesti arba kai kur netgi vietos būna tokiems dalykams paruoštos. Reikia ieškoti.

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 CD Magnetola be linijinio isejimo
PranešimasParašytas: 2011 05 31, 17:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
bandysim
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Babajuss rašo:
šiaip problemų neturėtų kilti. gali nuo mikroscheminio stiprintuvo įėjimų išvesti arba kai kur netgi vietos būna tokiems dalykams paruoštos. Reikia ieškoti.
Galvoju jeigu tiesiog isvest is to mago 2 tulpiu iejimus, bet niekur schemos nerandu sito mago
 CD Magnetola be linijinio isejimo
PranešimasParašytas: 2011 05 31, 18:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Blossom
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje ICQ numeris
bandysim rašo:
Babajuss rašo:
šiaip problemų neturėtų kilti. gali nuo mikroscheminio stiprintuvo įėjimų išvesti arba kai kur netgi vietos būna tokiems dalykams paruoštos. Reikia ieškoti.
Galvoju jeigu tiesiog isvest is to mago 2 tulpiu iejimus, bet niekur schemos nerandu sito mago
Na tai tau ir sako,kad turi susirast galinio stiprintuvo iejima.Tau viso mago schema nereikalinga,tau reikia tik galinio stiprintuvo mikroschemos aprasymo kad zinotum kur yra iejimai.
 CD Magnetola be linijinio isejimo
PranešimasParašytas: 2011 05 31, 19:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
arturasas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
O stiprintuvas neturi "high speakers in" įėjimo?
 CD Magnetola be linijinio isejimo
PranešimasParašytas: 2011 05 31, 20:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
*Wytas*
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Pasigamini signalo įtampos daliklį ir naudoji kaip linijinį įšėjimą su "tulpėm" į betkokį stiprintuvą.Papraščiau jau nebūna,nes papraščiau nebereikia,nes ir taip jau labai paprasta....
Tai tiek žinių apie paprastumą.

_________________
Gaminys gerai pagamintas. Jei galima geriau pagaminti, vadinasi, jis nebuvo gerai pagamintas. *W.*
 CD Magnetola be linijinio isejimo
PranešimasParašytas: 2011 05 31, 21:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
bandysim
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Blossom rašo:
bandysim rašo:
Babajuss rašo:
šiaip problemų neturėtų kilti. gali nuo mikroscheminio stiprintuvo įėjimų išvesti arba kai kur netgi vietos būna tokiems dalykams paruoštos. Reikia ieškoti.
Galvoju jeigu tiesiog isvest is to mago 2 tulpiu iejimus, bet niekur schemos nerandu sito mago
Na tai tau ir sako,kad turi susirast galinio stiprintuvo iejima.Tau viso mago schema nereikalinga,tau reikia tik galinio stiprintuvo mikroschemos aprasymo kad zinotum kur yra iejimai.
Blemba turbut prastai aprasiau, man su stipreku viskas aisku, tik nera kur jo i mage jungt.

Buna normaliose magese 2 iejimai tulpes, i juos stiprintuva ikisi. Sitas magas yra gana senas orginalas, pamodintas siektiek. Man is tos mages reikia kad galeciau telefona prijungt per ta 3.5 kistuka, bet problema kad nera kaip stiprintuva pajungt


Dave man tokia sioferiska ideja:

kastruot fiske, ir nuo koloneliu laidu padaryti ta isejima i stripeka, bet kazkaip nekaip skamba Very Happy Any ideas?
 CD Magnetola be linijinio isejimo
PranešimasParašytas: 2011 05 31, 22:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vincovicius
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
"kastruot fiske, ir nuo koloneliu laidu padaryti ta isejima i stripeka, bet kazkaip nekaip skamba "....................nekaip ir gausis,sudegit gali stipriaką.Tau dar pakartosiu ką perskaitei-jei nėra OUT jokio,tai susirandi galinę mikrūškę nusirašai jos pavadinimą ir googlini jos aprašymą ,susiradęs schemą ar jos išvadų kas kur ,nutrauki "audio in " abu kanalus ir juos nuvedi į "tulpikes" Good Ideas? Mr. Green

_________________
Kaunas Aleksotas, tel. 8681 65septyni 19
 CD Magnetola be linijinio isejimo
PranešimasParašytas: 2011 05 31, 22:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vincovicius rašo:
"kastruot fiske, ir nuo koloneliu laidu padaryti ta isejima i stripeka, bet kazkaip nekaip skamba "....................nekaip ir gausis,sudegit gali stipriaką.Tau dar pakartosiu ką perskaitei-jei nėra OUT jokio,tai susirandi galinę mikrūškę nusirašai jos pavadinimą ir googlini jos aprašymą ,susiradęs schemą ar jos išvadų kas kur ,nutrauki "audio in " abu kanalus ir juos nuvedi į "tulpikes" Good Ideas? Mr. Green


Šitas autorius per bukas. Smile
Jei dar kas nors penktą kartą pakartos ką reikia daryt gal kaip nors daeis.

_________________
If nobody hates you you're doing something boring
 CD Magnetola be linijinio isejimo
PranešimasParašytas: 2011 05 31, 22:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
bandysim
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Evaldas_S rašo:
vincovicius rašo:
"kastruot fiske, ir nuo koloneliu laidu padaryti ta isejima i stripeka, bet kazkaip nekaip skamba "....................nekaip ir gausis,sudegit gali stipriaką.Tau dar pakartosiu ką perskaitei-jei nėra OUT jokio,tai susirandi galinę mikrūškę nusirašai jos pavadinimą ir googlini jos aprašymą ,susiradęs schemą ar jos išvadų kas kur ,nutrauki "audio in " abu kanalus ir juos nuvedi į "tulpikes" Good Ideas? Mr. Green


Šitas autorius per bukas. Smile
Jei dar kas nors penktą kartą pakartos ką reikia daryt gal kaip nors daeis.
O kokie mes pasikėle, o jūs, su savo daktaro laipsniu čia ne per atvirai reiškiatės?
 CD Magnetola be linijinio isejimo
PranešimasParašytas: 2011 05 31, 23:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
bandysim rašo:
O kokie mes pasikėle, o jūs, su savo daktaro laipsniu čia ne per atvirai reiškiatės?

Dar tik magistras. Aš reiškiuos tiek, kiek tokie reiškiniai kaip tu suteikia progų Smile
Ne nu tu man pasakyk, nafig klausinėti jei nesupranti atsakymų ? Jų buvo daug skirtingų ir jie visi teisingi. Argi tai nejuokinga ? Laughing

_________________
If nobody hates you you're doing something boring
 CD Magnetola be linijinio isejimo
PranešimasParašytas: 2011 05 31, 23:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
bandysim
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Evaldas_S rašo:
bandysim rašo:
O kokie mes pasikėle, o jūs, su savo daktaro laipsniu čia ne per atvirai reiškiatės?

Dar tik magistras. Aš reiškiuos tiek, kiek tokie reiškiniai kaip tu suteikia progų Smile
Ne nu tu man pasakyk, nafig klausinėti jei nesupranti atsakymų ? Jų buvo daug skirtingų ir jie visi teisingi. Argi tai nejuokinga ? Laughing

Na tai galėtų atsirasti kasnors, kas moka žmogiškai išaiškint. Jei aš dirbčiau rimčiau su elektronika, ar tau atrodo, kad klausinėčiau forume tokių dalykų? Ar tai ponui magistrui nedaeina?
 CD Magnetola be linijinio isejimo
PranešimasParašytas: 2011 05 31, 23:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
bandysim rašo:

Na tai galėtų atsirasti kasnors, kas moka žmogiškai išaiškint.

Tai čia kaip ? Tipo pirštu parodyti ?
Citata:
Jei aš dirbčiau rimčiau su elektronika, ar tau atrodo, kad neklausinėčiau forume tokių dalykų? Ar tai ponui magistrui nedaeina?

Aha, man kol kas nedaeina pvz. kam man visiškai nieko nenutuokiančiam apie valgio virimą dalyvauti kulinarijos forume. Tai aš ir nedalyvauju. Sakai negerai darau ?
Ne nu žinoma, po tos istorijos su ausinių 4 laidelių problema (beje kuo pasibaigė?) tu jau beveik specas. Pats tas imtis modernizuoti automobilinius magus.

_________________
If nobody hates you you're doing something boring
 CD Magnetola be linijinio isejimo
PranešimasParašytas: 2011 05 31, 23:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Blossom
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje ICQ numeris
bandysim rašo:
Evaldas_S rašo:
bandysim rašo:
O kokie mes pasikėle, o jūs, su savo daktaro laipsniu čia ne per atvirai reiškiatės?

Dar tik magistras. Aš reiškiuos tiek, kiek tokie reiškiniai kaip tu suteikia progų Smile
Ne nu tu man pasakyk, nafig klausinėti jei nesupranti atsakymų ? Jų buvo daug skirtingų ir jie visi teisingi. Argi tai nejuokinga ? Laughing

Na tai galėtų atsirasti kasnors, kas moka žmogiškai išaiškint. Jei aš dirbčiau rimčiau su elektronika, ar tau atrodo, kad klausinėčiau forume tokių dalykų? Ar tai ponui magistrui nedaeina?
Tokiais atvejais для особа тупых reikia rodyt su pirstu,forumas tokiu galimybiu neturi,galimybes paciam pasidaryt ryskiai sumazejusios.
 CD Magnetola be linijinio isejimo
PranešimasParašytas: 2011 05 31, 23:16 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
bandysim
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Evaldas_S rašo:
bandysim rašo:

Na tai galėtų atsirasti kasnors, kas moka žmogiškai išaiškint.

Tai čia kaip ? Tipo pirštu parodyti ?
Citata:
Jei aš dirbčiau rimčiau su elektronika, ar tau atrodo, kad neklausinėčiau forume tokių dalykų? Ar tai ponui magistrui nedaeina?

Aha, man kol kas nedaeina pvz. kam man visiškai nieko nenutuokiančiam apie valgio virimą dalyvauti kulinarijos forume. Tai aš ir nedalyvauju. Sakai negerai darau ?
Ne nu žinoma, po tos istorijos su ausinių 4 laidelių problema (beje kuo pasibaigė?) tu jau beveik specas. Pats tas imtis modernizuoti automobilinius magus.

O jau ir persekiot pradėjai. Pabandyk dar atkast iš kitų forumų kokių postų. Su ausinėm susitvarkiau, neaiškinsiu detalių.
Ne su pirštu parodyt, o taip pasakyt, kad naujokas galėtų suprasti. O tai dabar paimkim tavo pavyzdį: Jeigu tu nori ko nors paklaust iš labiau patyrusių kulinarų, tu eisi į šunų dresavimo forumą ar verčiau pasirinksi kulinarų forumą? Smile
Tavo argumentai beverčiai, ir nematau daugiau ko su tavim diskutuot. Negali kuo padėt? Laisvas - eik konstruok robotus, ar šeip apkabink medį.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
LEGO
Mänguköök, mudelautod, nukuvanker
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
GTA 6 Weapons
GTA 6 Characters, GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
FS25 Mods, FS25 Tractors, FS25 Maps
fs25mods.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama