 |
Forumas » Akustika » Gal kas gali padeti??:)
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
 |
Gal kas gali padeti??:) |
Parašytas: 2005 12 17, 23:54 |
|
|
|
|
| Joda rašo: |
| Teko matyti kolonas-monstrus, išgrojančias 110 db. garso lygį prie 60 vatų galios (elektrinių-akustinių vatų, pagal jūsų skaičiavimus būtų gal kokių 400...500 vatų) |
Joda, gal jau nerasyk taip "pagal jūsų skaičiavimus", nes gal mes skaiciuojam taip pat kaip ir tu, o jei turi kokia gudria skaiciavimo sistema, pasidalink
Beje, jei tos kolonkes 110dB pasiekia prie 60W, tai jos yra (paskaiciavau) 92dB jautrumo. jautrumas nera labai jau ypatingas (bet gal graziai skamba). Gal norejai pasakyti (bet ne taip issireiskiai) kad 84dB jautrumo kolonkes pasieks toki pati slegi prie 400W (irgi paskaiciavau)
http://www.myhometheater.homestead.com/splcalculator.html
Ne visi juk naudoja tokio mazo jautrumo kolonkes... |
|
|
|
|
|
 |
 |
Gal kas gali padeti??:) |
Parašytas: 2005 12 18, 01:27 |
|
|
|
|
| Ol'School rašo: |
| Joda rašo: |
| Teko matyti kolonas-monstrus, išgrojančias 110 db. garso lygį prie 60 vatų galios (elektrinių-akustinių vatų, pagal jūsų skaičiavimus būtų gal kokių 400...500 vatų) |
Joda, gal jau nerasyk taip "pagal jūsų skaičiavimus", nes gal mes skaiciuojam taip pat kaip ir tu, o jei turi kokia gudria skaiciavimo sistema, pasidalink
Beje, jei tos kolonkes 110dB pasiekia prie 60W, tai jos yra (paskaiciavau) 92dB jautrumo. jautrumas nera labai jau ypatingas (bet gal graziai skamba). Gal norejai pasakyti (bet ne taip issireiskiai) kad 84dB jautrumo kolonkes pasieks toki pati slegi prie 400W (irgi paskaiciavau)
http://www.myhometheater.homestead.com/splcalculator.html
Ne visi juk naudoja tokio mazo jautrumo kolonkes... |
Na jei prie 60w sukuria 110 tai cia tikrai nedaug, Viename "Gramofono" numeryje kinieciu gamybos koloneles turi 108db jautrumas prie 1w  |
|
_________________ 860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo. |
|
|
|
 |
 |
Gal kas gali padeti??:) |
Parašytas: 2005 12 18, 02:07 |
|
|
|
|
na gal ten matuota 60m atstume.  |
|
_________________ Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna. |
|
|
|
 |
Gal kas gali padeti??:) |
Parašytas: 2005 12 18, 03:06 |
|
|
|
|
|
_________________ 860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo. |
|
|
|
 |
 |
Gal kas gali padeti??:) |
Parašytas: 2005 12 18, 05:05 |
|
|
|
|
| Dmitrij rašo: |
| Ol'School rašo: |
| Joda rašo: |
| Teko matyti kolonas-monstrus, išgrojančias 110 db. garso lygį prie 60 vatų galios (elektrinių-akustinių vatų, pagal jūsų skaičiavimus būtų gal kokių 400...500 vatų) |
Joda, gal jau nerasyk taip "pagal jūsų skaičiavimus", nes gal mes skaiciuojam taip pat kaip ir tu, o jei turi kokia gudria skaiciavimo sistema, pasidalink
Beje, jei tos kolonkes 110dB pasiekia prie 60W, tai jos yra (paskaiciavau) 92dB jautrumo. jautrumas nera labai jau ypatingas (bet gal graziai skamba). Gal norejai pasakyti (bet ne taip issireiskiai) kad 84dB jautrumo kolonkes pasieks toki pati slegi prie 400W (irgi paskaiciavau)
http://www.myhometheater.homestead.com/splcalculator.html
Ne visi juk naudoja tokio mazo jautrumo kolonkes... |
Na jei prie 60w sukuria 110 tai cia tikrai nedaug, Viename "Gramofono" numeryje kinieciu gamybos koloneles turi 108db jautrumas prie 1w  |
Ne apie tai buvo akcentuota. Paskaitykit iš naujo. Aš akcentavau, kad prie 60 vatų ir prie 110 db, pakanka vato galingumo aukštų garsiakalbio. Aš neturiu paaiškinimų daug kam, bet analoginis garsas (patefonas + lempinukas) groja prir 1 vato taip pat, kaip cyfra prie 10, ar net prie 20 vatų. Garso, kaipo tokio, mums suvokiamo yra žymiai daugiau. Todėl nieko nereiškia jūsų skaičiavimai. Lieka tik galutinis variantas. Garsiai groja, ar tyliai  |
|
_________________ Trys viename: 1.Visa nauja-gerai pamiršta sena! 2.Groja ne pinigai, tik be jų irgi negros! 3.Geriau groja,ar tik veikia kitaip?!!. Ir bendrai, JAU groja, ar TIK veikia? |
|
|
|
 |
 |
Gal kas gali padeti??:) |
Parašytas: 2005 12 18, 06:28 |
|
|
|
|
| leopard rašo: |
joda, ok! laukiu stebuklo per naujuosius! labai zinok idomu bus paskaityt. |
Po Naujų!!! Jei išgyvensiu!!! Baigia sugniuždyt, lyg liaudies priešą. Daug lemia tai, kad nesupranta, o kitaip išsireikšti aš, deja, nemoku. Licnickis kažkada parašė straipsnį, po kurio laiko skaitytojai jį ėmė atakuoti, - kur tęsinys? Parašysiu poo 10 metų. Tiek laiko jums pakaks, kad sukramtytumėt , kas buvo parašyta pirmoje dalyje". Aš toli gražu ne Licnickis, bet daugeliu atžvilgių situacija panaši. Kas iš to, jei duosiu schemą, juk sulauksiu tik pašaipų. O gal net ir to, kad bus pareikšta, kad taip padaryti iš viso neįmanoma. Juk nesupratot, kam naudojamas tweeteris šalia Tannoi plačiajuosčio... Neužteko fantazijos. Ir skaityta buvo neįdėmiai, o gal net nežino dauguma, kas yra patefono korektorius, pas mane tokio atskirai iš viso nera. Nusipjausto aukšti palaipsniui patys, kol pasiekia garsiakalbį. Jautrumas... kam man žinoti, po galais, tą sukn... jautrumą. Man pakanka to, kad visu galingumu(6,5 vatų) vazonai ant palangių važinėt pradeda. Ir kur čia skaičiavimus pritaikyt?... Garso reguliatorius... Vėl gi rašiau-nė vienos varžos, vadinasi galetinis perjungėjas ir trafo atvadai. Kokios lempos... o gi praktiškai bet kokios, pasirinkimas platus-turėk tik fantazijos. Kokį turi garsiakalbį (tas bene svarbiausia, nes čia silpniausia grandis su LP), pagal tai ir lempas bei trafus renkiesi. Kas susidūrė su lempomis, tam nebus didelių neaiškumų. Patefono galvutė... tonarmas... prisiskaitėt egzotikos iš "Gramofono" ir tikit. Taip (!!!) ir tonarmą ir galvutę ir dar daug-daug-daug ką galima būtų pakeisti. B-E-T!!! Pabandykit įsivaizduot, kad metėt viską ir 20 metų, DIENA-DIENON gaminat vieną ir tą pačią sistemą. Iš pradžių klystat su Cd, vėliau, įrodę patys sau, kad negroja, gryžtat prie teisingo kelio-LP.Ir taip 20 metų kasdieną po 12 valandų.\. Kam atlaikys fantazija ar nervai? O ir kišenė... Tad nebėra tiesiog fantazijos kažką tobulinti. Man ir dabar viskas kuo puikiausiai groja.Ar ne tai svarbiausia? Man tai, būtent, o e jūsų nuomonė, kur aš dariau ne taip. O kas lygina su tranzais... Rašyk-nerašęs, vis tiek nesupras Čia viršų vičviena paims S- 90 sindromas. Beje, paprastas Gramofonas, visviena groja geriau, už daugelio CD! Kramtykit♥ ...o tai tiesa  |
|
_________________ Trys viename: 1.Visa nauja-gerai pamiršta sena! 2.Groja ne pinigai, tik be jų irgi negros! 3.Geriau groja,ar tik veikia kitaip?!!. Ir bendrai, JAU groja, ar TIK veikia? |
|
|
|
 |
 |
Gal kas gali padeti??:) |
Parašytas: 2005 12 19, 00:11 |
|
|
|
|
Kokias jus cia piewas pradejot rasyt,man taip atrodo,kad tema wisai kita buwo?  |
|
|
|
|
|
 |
Gal kas gali padeti??:) |
Parašytas: 2005 12 19, 01:45 |
|
|
|
|
| Zwitter rašo: |
Kokias jus cia piewas pradejot rasyt,man taip atrodo,kad tema wisai kita buwo?  |
Jo sorry mes truputi nukrypome nuo tavo paskelbtos temos, bet mes tik sekem tendencijas!  |
|
_________________ 860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo. |
|
|
|
 |
Gal kas gali padeti??:) |
Parašytas: 2005 12 19, 20:11 |
|
|
|
|
Megos"senukuose"neradau sintepono(vatalino),klausiau konsultanto,tas nzn kur tox yra gal ten gal ten..
Jei rimtai kur pasiulytumet jo nusipirkt??Gal sintepona galima kuo nors kitu pakeist?? |
|
|
|
|
|
 |
 |
Gal kas gali padeti??:) |
Parašytas: 2005 12 19, 20:34 |
|
|
|
|
| Zwitter rašo: |
Megos"senukuose"neradau sintepono(vatalino),klausiau konsultanto,tas nzn kur tox yra gal ten gal ten..
Jei rimtai kur pasiulytumet jo nusipirkt??Gal sintepona galima kuo nors kitu pakeist?? |
Sintepona reikai ziureti galanterijos arba siuvimo reikmenu (medziagu) parduotuveje, jei esi vilnietis nuvaziuok i kalvariju gatve ten salia turgelio yra parduotuve (medziagas ivarias pardavineja) ten rasi sintepono tikrai nes pats ten buvau pirkti norejau karastutiniu atveju bandyj medicinine vata tinkamai ja suklojus ir parinkus mazdaug 16g/l tanki, cia jau gali ir eksperementuoti |
|
_________________ 860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo. |
|
|
|
 |
Gal kas gali padeti??:) |
Parašytas: 2005 12 19, 21:14 |
|
|
|
|
As ne is wilniaus,bet wistiek jo gausiu
Reix gal ryt aplankyt kiek zinau siuwimo reikmenu parduotuwiu:) |
|
|
|
|
|
 |
Gal kas gali padeti??:) |
Parašytas: 2005 12 19, 23:01 |
|
|
|
|
Kaip kartais gerai,kad mama dirba skuduryne:)
Parnese kazkoky kur ant kedes po sikna pasedet,kad minksciau butu ir dar kazkoky tai reix issiardyt ir paziuret ar dar bus tinkamas tas sinteponas ar ne  |
|
|
|
|
|
 |
Gal kas gali padeti??:) |
Parašytas: 2005 12 19, 23:20 |
|
|
|
|
kaune ,slabotkeje yra sintepono pirkti ,bet ten tik maisais pardavineja, ~3-4cm storio ,~28m^2 ~120lt.buciau pirkes ,bet nesugalvojau kur toki maisa kisciau paskui  |
|
|
|
|
|
 |
Gal kas gali padeti??:) |
Parašytas: 2005 12 20, 00:21 |
|
|
|
|
Tai randi dar tokiu 40 ir wisiem sinteponas kainuotu tik po 3 lt,bet kaip reiktu dalintis tai nzn  |
|
|
|
|
|
 |
Gal kas gali padeti??:) |
Parašytas: 2005 12 21, 23:43 |
|
|
|
|
| O klausykit kuo tvitint kilimine danga prie kolonkes??Nes lipalas tai nelabai nori laikyt....tiktu ar spec.klijai kiliminei ar smulkios vinutes?? |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|