Elektronika.lt
 2026 m. birželio 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 28, 14:30. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Gal kas gali padeti??:)
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 89
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Gal kas gali padeti??:)
PranešimasParašytas: 2005 12 17, 23:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Ol'School
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Joda rašo:
Teko matyti kolonas-monstrus, išgrojančias 110 db. garso lygį prie 60 vatų galios (elektrinių-akustinių vatų, pagal jūsų skaičiavimus būtų gal kokių 400...500 vatų)

Joda, gal jau nerasyk taip "pagal jūsų skaičiavimus", nes gal mes skaiciuojam taip pat kaip ir tu, o jei turi kokia gudria skaiciavimo sistema, pasidalink Smile
Beje, jei tos kolonkes 110dB pasiekia prie 60W, tai jos yra (paskaiciavau) 92dB jautrumo. jautrumas nera labai jau ypatingas (bet gal graziai skamba). Gal norejai pasakyti (bet ne taip issireiskiai) kad 84dB jautrumo kolonkes pasieks toki pati slegi prie 400W (irgi paskaiciavau) Wink
http://www.myhometheater.homestead.com/splcalculator.html
Ne visi juk naudoja tokio mazo jautrumo kolonkes...
 Gal kas gali padeti??:)
PranešimasParašytas: 2005 12 18, 01:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dmitrij
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką AIM adresas
Ol'School rašo:
Joda rašo:
Teko matyti kolonas-monstrus, išgrojančias 110 db. garso lygį prie 60 vatų galios (elektrinių-akustinių vatų, pagal jūsų skaičiavimus būtų gal kokių 400...500 vatų)

Joda, gal jau nerasyk taip "pagal jūsų skaičiavimus", nes gal mes skaiciuojam taip pat kaip ir tu, o jei turi kokia gudria skaiciavimo sistema, pasidalink Smile
Beje, jei tos kolonkes 110dB pasiekia prie 60W, tai jos yra (paskaiciavau) 92dB jautrumo. jautrumas nera labai jau ypatingas (bet gal graziai skamba). Gal norejai pasakyti (bet ne taip issireiskiai) kad 84dB jautrumo kolonkes pasieks toki pati slegi prie 400W (irgi paskaiciavau) Wink
http://www.myhometheater.homestead.com/splcalculator.html
Ne visi juk naudoja tokio mazo jautrumo kolonkes...

Na jei prie 60w sukuria 110 tai cia tikrai nedaug, Very Happy Very Happy Viename "Gramofono" numeryje kinieciu gamybos koloneles turi 108db jautrumas prie 1w Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

_________________
860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo.
 Gal kas gali padeti??:)
PranešimasParašytas: 2005 12 18, 02:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
na gal ten matuota 60m atstume. Smile

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
 Gal kas gali padeti??:)
PranešimasParašytas: 2005 12 18, 03:06 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dmitrij
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką AIM adresas
Nezianu kokia Very Happy
O akustikos modeli "Loth-X Bard B"
va sitame puslapyje pacioje pabaigoje yra aprasymas :
http://www.ossaudio.com/lothx/stamm.html
ir dar :
http://www.sretenovicaudio.com/loth-x.htm

_________________
860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo.
 Gal kas gali padeti??:)
PranešimasParašytas: 2005 12 18, 05:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Joda
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Dmitrij rašo:
Ol'School rašo:
Joda rašo:
Teko matyti kolonas-monstrus, išgrojančias 110 db. garso lygį prie 60 vatų galios (elektrinių-akustinių vatų, pagal jūsų skaičiavimus būtų gal kokių 400...500 vatų)

Joda, gal jau nerasyk taip "pagal jūsų skaičiavimus", nes gal mes skaiciuojam taip pat kaip ir tu, o jei turi kokia gudria skaiciavimo sistema, pasidalink Smile
Beje, jei tos kolonkes 110dB pasiekia prie 60W, tai jos yra (paskaiciavau) 92dB jautrumo. jautrumas nera labai jau ypatingas (bet gal graziai skamba). Gal norejai pasakyti (bet ne taip issireiskiai) kad 84dB jautrumo kolonkes pasieks toki pati slegi prie 400W (irgi paskaiciavau) Wink
http://www.myhometheater.homestead.com/splcalculator.html
Ne visi juk naudoja tokio mazo jautrumo kolonkes...

Na jei prie 60w sukuria 110 tai cia tikrai nedaug, Very Happy Very Happy Viename "Gramofono" numeryje kinieciu gamybos koloneles turi 108db jautrumas prie 1w Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Ne apie tai buvo akcentuota. Paskaitykit iš naujo. Aš akcentavau, kad prie 60 vatų ir prie 110 db, pakanka vato galingumo aukštų garsiakalbio. Aš neturiu paaiškinimų daug kam, bet analoginis garsas (patefonas + lempinukas) groja prir 1 vato taip pat, kaip cyfra prie 10, ar net prie 20 vatų. Garso, kaipo tokio, mums suvokiamo yra žymiai daugiau. Todėl nieko nereiškia jūsų skaičiavimai. Lieka tik galutinis variantas. Garsiai groja, ar tyliai Rolling Eyes

_________________
Trys viename: 1.Visa nauja-gerai pamiršta sena! 2.Groja ne pinigai, tik be jų irgi negros! 3.Geriau groja,ar tik veikia kitaip?!!. Ir bendrai, JAU groja, ar TIK veikia?
 Gal kas gali padeti??:)
PranešimasParašytas: 2005 12 18, 06:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Joda
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
leopard rašo:
joda, ok! laukiu stebuklo per naujuosius! Wink labai zinok idomu bus paskaityt.

Po Naujų!!! Jei išgyvensiu!!! Baigia sugniuždyt, lyg liaudies priešą. Daug lemia tai, kad nesupranta, o kitaip išsireikšti aš, deja, nemoku. Licnickis kažkada parašė straipsnį, po kurio laiko skaitytojai jį ėmė atakuoti, - „kur tęsinys?“ „Parašysiu poo 10 metų. Tiek laiko jums pakaks, kad „sukramtytumėt“ , kas buvo parašyta pirmoje dalyje". Aš toli gražu ne Licnickis, bet daugeliu atžvilgių situacija panaši. Kas iš to, jei duosiu schemą, juk sulauksiu tik pašaipų. O gal net ir to, kad bus pareikšta, kad taip padaryti iš viso neįmanoma. Juk nesupratot, kam naudojamas tweeteris šalia Tannoi plačiajuosčio... Neužteko fantazijos. Ir skaityta buvo neįdėmiai, o gal net nežino dauguma, kas yra patefono korektorius, pas mane tokio atskirai iš viso nera. „Nusipjausto“ aukšti palaipsniui patys, kol pasiekia garsiakalbį. Jautrumas... kam man žinoti, po galais, tą sukn... jautrumą. Man pakanka to, kad visu galingumu(6,5 vatų) vazonai ant palangių važinėt pradeda. Ir kur čia skaičiavimus pritaikyt?... Garso reguliatorius... Vėl gi rašiau-nė vienos varžos, vadinasi galetinis perjungėjas ir trafo atvadai. Kokios lempos... o gi praktiškai bet kokios, pasirinkimas platus-turėk tik fantazijos. Kokį turi garsiakalbį (tas bene svarbiausia, nes čia silpniausia grandis su LP), pagal tai ir lempas bei trafus renkiesi. Kas susidūrė su lempomis, tam nebus didelių neaiškumų. Patefono galvutė... tonarmas... prisiskaitėt egzotikos iš "Gramofono" ir tikit. Taip (!!!) ir tonarmą ir galvutę ir dar daug-daug-daug ką galima būtų pakeisti. B-E-T!!! Pabandykit įsivaizduot, kad metėt viską ir 20 metų, DIENA-DIENON gaminat vieną ir tą pačią sistemą. Iš pradžių klystat su Cd, vėliau, įrodę patys sau, kad negroja, gryžtat prie teisingo kelio-LP.Ir taip 20 metų kasdieną po 12 valandų.\. Kam atlaikys fantazija ar nervai? O ir kišenė... Tad nebėra tiesiog fantazijos kažką tobulinti. Man ir dabar viskas kuo puikiausiai groja.Ar ne tai svarbiausia? Man tai, būtent, o e jūsų nuomonė, kur aš dariau ne taip. O kas lygina su tranzais... Rašyk-nerašęs, vis tiek nesupras Čia viršų vičviena paims S- 90 sindromas. Beje, paprastas Gramofonas, visviena groja geriau, už daugelio CD! Kramtykit♥ ...o tai tiesa Wink

_________________
Trys viename: 1.Visa nauja-gerai pamiršta sena! 2.Groja ne pinigai, tik be jų irgi negros! 3.Geriau groja,ar tik veikia kitaip?!!. Ir bendrai, JAU groja, ar TIK veikia?
 Gal kas gali padeti??:)
PranešimasParašytas: 2005 12 19, 00:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Zwitter
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kokias jus cia piewas pradejot rasyt,man taip atrodo,kad tema wisai kita buwo? Cool
 Gal kas gali padeti??:)
PranešimasParašytas: 2005 12 19, 01:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dmitrij
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką AIM adresas
Zwitter rašo:
Kokias jus cia piewas pradejot rasyt,man taip atrodo,kad tema wisai kita buwo? Cool

Jo sorry mes truputi nukrypome nuo tavo paskelbtos temos, bet mes tik sekem tendencijas! Very Happy

_________________
860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo.
 Gal kas gali padeti??:)
PranešimasParašytas: 2005 12 19, 20:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Zwitter
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Megos"senukuose"neradau sintepono(vatalino),klausiau konsultanto,tas nzn kur tox yra gal ten gal ten.. Confused
Jei rimtai kur pasiulytumet jo nusipirkt??Gal sintepona galima kuo nors kitu pakeist??Smile
 Gal kas gali padeti??:)
PranešimasParašytas: 2005 12 19, 20:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dmitrij
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką AIM adresas
Zwitter rašo:
Megos"senukuose"neradau sintepono(vatalino),klausiau konsultanto,tas nzn kur tox yra gal ten gal ten.. Confused
Jei rimtai kur pasiulytumet jo nusipirkt??Gal sintepona galima kuo nors kitu pakeist??Smile

Sintepona reikai ziureti galanterijos arba siuvimo reikmenu (medziagu) parduotuveje, jei esi vilnietis nuvaziuok i kalvariju gatve ten salia turgelio yra parduotuve (medziagas ivarias pardavineja) ten rasi sintepono tikrai nes pats ten buvau pirkti norejau karastutiniu atveju bandyj medicinine vata tinkamai ja suklojus ir parinkus mazdaug 16g/l tanki, cia jau gali ir eksperementuoti

_________________
860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo.
 Gal kas gali padeti??:)
PranešimasParašytas: 2005 12 19, 21:14 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Zwitter
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
As ne is wilniaus,bet wistiek jo gausiu Wink
Reix gal ryt aplankyt kiek zinau siuwimo reikmenu parduotuwiu:)
 Gal kas gali padeti??:)
PranešimasParašytas: 2005 12 19, 23:01 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Zwitter
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kaip kartais gerai,kad mama dirba skuduryne:)
Parnese kazkoky kur ant kedes po sikna pasedet,kad minksciau butu ir dar kazkoky tai reix issiardyt ir paziuret ar dar bus tinkamas tas sinteponas ar ne Wink
 Gal kas gali padeti??:)
PranešimasParašytas: 2005 12 19, 23:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Abacus
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kaune ,slabotkeje yra sintepono pirkti ,bet ten tik maisais pardavineja, ~3-4cm storio ,~28m^2 ~120lt.buciau pirkes ,bet nesugalvojau kur toki maisa kisciau paskui Very Happy
 Gal kas gali padeti??:)
PranešimasParašytas: 2005 12 20, 00:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Zwitter
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tai randi dar tokiu 40 ir wisiem sinteponas kainuotu tik po 3 lt,bet kaip reiktu dalintis tai nzn Wink
 Gal kas gali padeti??:)
PranešimasParašytas: 2005 12 21, 23:43 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Zwitter
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
O klausykit kuo tvitint kilimine danga prie kolonkes??Nes lipalas tai nelabai nori laikyt....tiktu ar spec.klijai kiliminei ar smulkios vinutes??
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama