Elektronika.lt
 2026 m. birželio 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 28, 14:30. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Žemų dažnių kolonėlė
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 23
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Žemų dažnių kolonėlė
PranešimasParašytas: 2004 04 22, 13:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix27
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
[quote="Viniux"]o kaip rast http://www.spikare.lt/cgi-bin/db.cgi?c=2&n=17&kod=GAATZ2412 sito duomenis? Smile
ir beto idomu tavo nuomone apie ji

As seniau bandziau su situ daryt, bet ziaurei lievas, nes kaj duodi daug zemu - jis barska Evil or Very Mad
 Žemų dažnių kolonėlė
PranešimasParašytas: 2004 04 22, 13:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Sker_DEJAS
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą MSN Messenger
Ziurint koks ten barskejimas jei toks jausmas kad ten akmenukas vidui yra tai tu ja buvai kaskada pakankines neblogai Smile arba kali buti brokas islindo na galimas daikata kad barskejimas atsiranda del dezes blogo salycio nes ant tokiu dinamiku kur eina vien zemi... turi buti labai gerai pagaminta deze nei bus nors menkiausias tarpelis kuris sugebes barsketi šakes kokybe kritiska.
 Žemų dažnių kolonėlė
PranešimasParašytas: 2004 04 22, 13:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Manijakas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą MSN Messenger
atsiprasau,bet as esu isbandes du EVIR garsiakalbius V-300SW labai gerai isbandytas, V-200SW yra nedaug negrinetas. antra, is kur kokybe kai kalbama apie tokius pingus?? 70-100lt cia labai kokybe gausi,nu nebent uztaikes kur nors, kad rasi pigu ir nebloga gapa pagal parametrus

P.S. darkaxx, jei nesunku tai biski palauk tu mierku, nes vis pamirstu pamatuot
 Žemų dažnių kolonėlė
PranešimasParašytas: 2004 04 22, 13:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Sker_DEJAS
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą MSN Messenger
zinai kokybe kokybei nelygi kiekvienas gaminys turi kokybe taigi as kalbejau apie kokybes mazinima nesvarbu kokia ji bebutu
 Žemų dažnių kolonėlė
PranešimasParašytas: 2004 04 27, 15:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Manijakas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą MSN Messenger
nu va, tos dezutes mierkos yra tokios 50x50x30 cm (aukstis x plotis x gylis)
galineje sienoje yra padaryta 7x15 cm ispjova
 Žemų dažnių kolonėlė
PranešimasParašytas: 2004 04 28, 11:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
darkaxx
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Hm... jei gerai supratau,tai ta ispjova staciakampis?o pats gasiakalbis magnetu vidun ar isoren dezes stovi?na jeigu as sita darysiu,tai jungsiu prie atskiro kanalo,ir vie tik zema dazni.tik svarstau,ar reiketu tokiu atveju zemu filtro ant isejimo(subo dezeje)?
 Žemų dažnių kolonėlė
PranešimasParašytas: 2004 04 28, 13:43 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Sker_DEJAS
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą MSN Messenger
zinoma kad reikia filtro kaip tu isgausi vien zemus be filtro taigi visa juosta jeis i kalonele ir auksti ir zemi ....
 Žemų dažnių kolonėlė
PranešimasParašytas: 2004 04 28, 15:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Manijakas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą MSN Messenger
jap, ispjova staciakampe, jei nepatinka tai gali daryti kokia nori ir panasiu matmenu
 Žemų dažnių kolonėlė
PranešimasParašytas: 2004 05 04, 22:17 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dovydas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Taimanau pirksiu EVIR/V-300SW . O kokio stipriaus reikėtų norint gauti visą galią?
 Žemų dažnių kolonėlė
PranešimasParašytas: 2004 05 05, 22:01 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dovydas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Nors pagalvojau kad man bus per galingas Rolling Eyes . Tai manau pirksiu Evir V-200SW .Kažin kokia dėžę daryt (išmatavimai)? Kaip kokybė? Ar paleidus lauke girdėsis normaliai (tipo garsiai)? Kokio stipriaus reikėtų norint visą galią gaut?

Tikiuosi ne per daug klausimų Very Happy
 Žemų dažnių kolonėlė
PranešimasParašytas: 2004 05 06, 14:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Manijakas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą MSN Messenger
V-200SW yra pats maziausias modelis. tai 20cm skersmens garsikas 85dB jautrumo. lemonoje kainuoja 69lt. jam reikia bent 120W galios,kad galia butu pilna, o gal net ir daugiau galima butu jam duoti. groja jis puse velnio, namie dvieju tokiu butu per akis, nors ir vieno gana.
nors mano nuomone su tokiu paciu galingumu V-300SW duotu daugiau garso, nors cia jau skonio reikalas
 Žemų dažnių kolonėlė
PranešimasParašytas: 2004 05 06, 21:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dovydas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
O dėl dėžės? Ir dar filtrą dėt? jei dėt tai kokį?
 Žemų dažnių kolonėlė
PranešimasParašytas: 2004 05 07, 13:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Manijakas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą MSN Messenger
as jokio filtro nenaudojau, o jei ir prireikia tai orijungiu S-90 filtro rite ir viskas, bent man to pakanka. o siaip subuj nereikia filtro dezeje, nes buna taip,kad jo isvis nereikia, o kartais reikia, tai man rodos geriau butu prijungti is isores
 Žemų dažnių kolonėlė
PranešimasParašytas: 2004 05 07, 19:16 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dovydas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
O dėžės išmatavimų niekas negalit pasakyt?
 Žemų dažnių kolonėlė
PranešimasParašytas: 2004 05 07, 21:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Neo
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Boso galingumas turetu buti tikrai ne pirmoje vietoje. Pirmiausia reikia ziureti i jautruma, kuo jautrumas didesnis tuo mazesnes galios stipro reikes. Po to reikia atsizvelgti i atkuriamu dazniu juosta, jei bosas atkuria nuo kokio 50Hz tai jis yra prastas (aisku gamintojai daznai "pagerina" parametrus kurie uzrasyti ant dezes). Na galiausiai ziurim i galia. Kadangi dirbu aparaturos montuotoju tai esu susidures su ivairiais bosais. Girdejau mazos galios bet geros firmos bosa ir nuo to laiko galia palieku paskutineje vietoje. Galingas bosas yra aisku gerai bet daznai pigus kinieciu variantai pasizymi tuo kad testuojant aparatura jau prie 100Hz pradeda rezuonuoti, sklinda nesvarus garsas, dar daznai buna kad bosas paprasciausiai blogai "klauso" stipro, t.y veluoja. na o deziu darymas tai nera taip paprasta kaip kad daugelis mano (sukalti deze turbut visi moka), taigi reikia atkreipti demesi i rezonansus, fazes apgrezimus, vibracijos panaikinimus, daznines charakteristikas ir t.t. galeciau prirasyti visa enciklopedija bet jau rankas paskaudo. Na bet is patirties sakau kad teko girdeti ir neblogu samadielku kur garsas buvo pakenciamas, matyt pataike dezes tipa. na zodziu eksperimentuokit ir pamatysit skirtumus. sekmes...
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama