 |
Forumas » Akustika » Žemų dažnių kolonėlė
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Žemų dažnių kolonėlė |
Parašytas: 2004 04 22, 13:32 |
|
|
|
|
Ziurint koks ten barskejimas jei toks jausmas kad ten akmenukas vidui yra tai tu ja buvai kaskada pakankines neblogai arba kali buti brokas islindo na galimas daikata kad barskejimas atsiranda del dezes blogo salycio nes ant tokiu dinamiku kur eina vien zemi... turi buti labai gerai pagaminta deze nei bus nors menkiausias tarpelis kuris sugebes barsketi šakes kokybe kritiska. |
|
|
|
|
|
 |
Žemų dažnių kolonėlė |
Parašytas: 2004 04 22, 13:33 |
|
|
|
|
atsiprasau,bet as esu isbandes du EVIR garsiakalbius V-300SW labai gerai isbandytas, V-200SW yra nedaug negrinetas. antra, is kur kokybe kai kalbama apie tokius pingus?? 70-100lt cia labai kokybe gausi,nu nebent uztaikes kur nors, kad rasi pigu ir nebloga gapa pagal parametrus
P.S. darkaxx, jei nesunku tai biski palauk tu mierku, nes vis pamirstu pamatuot |
|
|
|
|
|
 |
Žemų dažnių kolonėlė |
Parašytas: 2004 04 22, 13:47 |
|
|
|
|
| zinai kokybe kokybei nelygi kiekvienas gaminys turi kokybe taigi as kalbejau apie kokybes mazinima nesvarbu kokia ji bebutu |
|
|
|
|
|
 |
Žemų dažnių kolonėlė |
Parašytas: 2004 04 27, 15:19 |
|
|
|
|
nu va, tos dezutes mierkos yra tokios 50x50x30 cm (aukstis x plotis x gylis)
galineje sienoje yra padaryta 7x15 cm ispjova |
|
|
|
|
|
 |
Žemų dažnių kolonėlė |
Parašytas: 2004 04 28, 11:08 |
|
|
|
|
| Hm... jei gerai supratau,tai ta ispjova staciakampis?o pats gasiakalbis magnetu vidun ar isoren dezes stovi?na jeigu as sita darysiu,tai jungsiu prie atskiro kanalo,ir vie tik zema dazni.tik svarstau,ar reiketu tokiu atveju zemu filtro ant isejimo(subo dezeje)? |
|
|
|
|
|
 |
Žemų dažnių kolonėlė |
Parašytas: 2004 04 28, 13:43 |
|
|
|
|
| zinoma kad reikia filtro kaip tu isgausi vien zemus be filtro taigi visa juosta jeis i kalonele ir auksti ir zemi .... |
|
|
|
|
|
 |
Žemų dažnių kolonėlė |
Parašytas: 2004 04 28, 15:15 |
|
|
|
|
| jap, ispjova staciakampe, jei nepatinka tai gali daryti kokia nori ir panasiu matmenu |
|
|
|
|
|
 |
Žemų dažnių kolonėlė |
Parašytas: 2004 05 04, 22:17 |
|
|
|
|
| Taimanau pirksiu EVIR/V-300SW . O kokio stipriaus reikėtų norint gauti visą galią? |
|
|
|
|
|
 |
Žemų dažnių kolonėlė |
Parašytas: 2004 05 05, 22:01 |
|
|
|
|
Nors pagalvojau kad man bus per galingas . Tai manau pirksiu Evir V-200SW .Kažin kokia dėžę daryt (išmatavimai)? Kaip kokybė? Ar paleidus lauke girdėsis normaliai (tipo garsiai)? Kokio stipriaus reikėtų norint visą galią gaut?
Tikiuosi ne per daug klausimų  |
|
|
|
|
|
 |
Žemų dažnių kolonėlė |
Parašytas: 2004 05 06, 14:52 |
|
|
|
|
V-200SW yra pats maziausias modelis. tai 20cm skersmens garsikas 85dB jautrumo. lemonoje kainuoja 69lt. jam reikia bent 120W galios,kad galia butu pilna, o gal net ir daugiau galima butu jam duoti. groja jis puse velnio, namie dvieju tokiu butu per akis, nors ir vieno gana.
nors mano nuomone su tokiu paciu galingumu V-300SW duotu daugiau garso, nors cia jau skonio reikalas |
|
|
|
|
|
 |
Žemų dažnių kolonėlė |
Parašytas: 2004 05 07, 13:59 |
|
|
|
|
| as jokio filtro nenaudojau, o jei ir prireikia tai orijungiu S-90 filtro rite ir viskas, bent man to pakanka. o siaip subuj nereikia filtro dezeje, nes buna taip,kad jo isvis nereikia, o kartais reikia, tai man rodos geriau butu prijungti is isores |
|
|
|
|
|
 |
 |
 |
Žemų dažnių kolonėlė |
Parašytas: 2004 05 07, 21:42 |
|
|
|
|
| Boso galingumas turetu buti tikrai ne pirmoje vietoje. Pirmiausia reikia ziureti i jautruma, kuo jautrumas didesnis tuo mazesnes galios stipro reikes. Po to reikia atsizvelgti i atkuriamu dazniu juosta, jei bosas atkuria nuo kokio 50Hz tai jis yra prastas (aisku gamintojai daznai "pagerina" parametrus kurie uzrasyti ant dezes). Na galiausiai ziurim i galia. Kadangi dirbu aparaturos montuotoju tai esu susidures su ivairiais bosais. Girdejau mazos galios bet geros firmos bosa ir nuo to laiko galia palieku paskutineje vietoje. Galingas bosas yra aisku gerai bet daznai pigus kinieciu variantai pasizymi tuo kad testuojant aparatura jau prie 100Hz pradeda rezuonuoti, sklinda nesvarus garsas, dar daznai buna kad bosas paprasciausiai blogai "klauso" stipro, t.y veluoja. na o deziu darymas tai nera taip paprasta kaip kad daugelis mano (sukalti deze turbut visi moka), taigi reikia atkreipti demesi i rezonansus, fazes apgrezimus, vibracijos panaikinimus, daznines charakteristikas ir t.t. galeciau prirasyti visa enciklopedija bet jau rankas paskaudo. Na bet is patirties sakau kad teko girdeti ir neblogu samadielku kur garsas buvo pakenciamas, matyt pataike dezes tipa. na zodziu eksperimentuokit ir pamatysit skirtumus. sekmes... |
|
|
|
|
|
 |
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|