Elektronika.lt
 2026 m. birželio 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 28, 14:29. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Dinamiko montavimas "ne ta puse"
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 24
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Dinamiko montavimas "ne ta puse"
PranešimasParašytas: 2005 11 16, 22:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
EDWX
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Simas rašo:
Tai va,butu malonu suzinot jo nuomone Wink


Nu va tai pasireiksiu Very Happy Visu pirma idejus atvirksciai keiciasi vidutiniu dazniu skambejimas (kokie ten jie ir tebutu) bet jauciasi net ir bosavykui (garsas nebetoks svarus, nes jis eina per tuos tarpus), antra taip idejus uzima daugiau vietos, trecia YRA NESAUGU!!! jau pasimokiau kai nuverciau bosavyka ir nuskeliau magneta Confused
Nu o pliusai tai tokie, kad sustipreja "smugio efektas", bet sumazeja minksto garso efektas (bet nelabai jauciasi skirtumas). Jeigu deze garsiakalbiu per maza, apvertus dezes turis pakinta ir automatiskai pagereja skambejimas. Taip pat isvaizda (masinoj pvz).

Tik nereikia uzmirst, kad taip darnat BUTINA daryti atvira deze, nes kaip jau kazkas rase, gerai pakurenus, dasibaigs tas garsiakalbis. Ir dar ten kazkam noriu papriestaraut, del vieno garsiakalbio dejimo, laukan - kito vidun. Tas irgi isbandyta...ir mano nuomone, tai garsiakalbiu plesimas (nes vienas kita stumdo ir t.t.) zemas daznis kazkur visikai dingsta...

Wink
 Dinamiko montavimas "ne ta puse"
PranešimasParašytas: 2005 11 16, 22:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Abacus
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
viena idejus normaliai o kita atvirksciai reikiavieno garsiuko pliuso laida suikeisti su minuso ir zemas niekur nedings Smile
 Dinamiko montavimas "ne ta puse"
PranešimasParašytas: 2005 11 16, 23:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
sefaz
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
EDWX rašo:
Simas rašo:
Tai va,butu malonu suzinot jo nuomone Wink


Nu va tai pasireiksiu Very Happy Visu pirma idejus atvirksciai keiciasi vidutiniu dazniu skambejimas (kokie ten jie ir tebutu) bet jauciasi net ir bosavykui (garsas nebetoks svarus, nes jis eina per tuos tarpus), antra taip idejus uzima daugiau vietos, trecia YRA NESAUGU!!! jau pasimokiau kai nuverciau bosavyka ir nuskeliau magneta Confused
Nu o pliusai tai tokie, kad sustipreja "smugio efektas", bet sumazeja minksto garso efektas (bet nelabai jauciasi skirtumas). Jeigu deze garsiakalbiu per maza, apvertus dezes turis pakinta ir automatiskai pagereja skambejimas. Taip pat isvaizda (masinoj pvz).

Tik nereikia uzmirst, kad taip darnat BUTINA daryti atvira deze, nes kaip jau kazkas rase, gerai pakurenus, dasibaigs tas garsiakalbis. Ir dar ten kazkam noriu papriestaraut, del vieno garsiakalbio dejimo, laukan - kito vidun. Tas irgi isbandyta...ir mano nuomone, tai garsiakalbiu plesimas (nes vienas kita stumdo ir t.t.) zemas daznis kazkur visikai dingsta...

Wink




idomiai tu cia tas minti isdestei.Tik vienas "bet"
Tavo eksperimentiniai garsiukai,pripazinkim, tikrai nepasizimejo ypatinga kokybe.Taigi tokius eksperimentus atliekan su rimtais subais dauk kas pasikeistu.Jie netik kokybeskesni bet ir labiau atlaiko ekstremalias salygas.Taigi ju harakteristika nesikeicia, juos italpinus ivairiomis fazemis ar kitais taisiklingais galimais budais.Tokiu atveju svarbu juos patalpinti i tisliai jiem ismatuota deze.O tuo tarpu tavo deze tikrai neatitiko tavo garsiuku parametru(jei isvis tokie garsiukai turi tikslius parametrus).Tai beje gali paliudyti ir tavo spejimai su fazekais.Nepaslaptis,kad tu juos taikei pagal savo muzikine klausa.
Nepyk, kad as cia gal is tavo puses nuvertinu tavo garsiukus.Na,bet as manau,kad tu ir pats suvoki ko verti tie garsiukai Winko tobuleti galima visada

_________________
auto saund instalation
867720800 Klaipeda
 Dinamiko montavimas "ne ta puse"
PranešimasParašytas: 2005 11 17, 02:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
EDWX
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Ne nu tai aisku, kad cia tik bandymai ir tokie seip sau. Juk neteikiau cia ziniu, paremtu ismatavimais ir t.t. Bet zmogus klause - as atsakiau. Ir beje fazikai juk pagal dezes turi daryti ir ne ant baerio. Nu bet kurio atveju as pripazinsiu kad tie subai tikrai nera geriausios kokybes, bet tu pripazink kad ir paemus gera suba, daugmaz gautum panasu efekta apvertus, juk fizika cia visur ta pati Very Happy
 Dinamiko montavimas "ne ta puse"
PranešimasParašytas: 2005 11 17, 02:22 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
EDWX
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Abacus rašo:
viena idejus normaliai o kita atvirksciai reikiavieno garsiuko pliuso laida suikeisti su minuso ir zemas niekur nedings Smile


Isbandyta jau, ir vistiek efektas... Confused
 Dinamiko montavimas "ne ta puse"
PranešimasParašytas: 2005 11 17, 04:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Enshteinas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kas isbandyta ? Very Happy Koks efektas ? Cia taisykle ir nera jokio kompromiso Exclamation Laughing Gerai pabandysiu waizdingiau paaiskinti Smile Labai grubiai, bet kad aiskiau butu Prie subo gnybtu teisingai prijungus + ir -, subo priekis(difuzorius) groja + o galas - ir atvirksciai jei sukeisi laidus, tada priekis -, galas +, na cia tarkim aisku Dabar du garsiakalbiai vienoje dezeje, apvertus viena garsiakalbi ir nieko nedarius su laidais, garsa (zemas) nuslobsta, jie abu groja dar tyliau negu vienas garsiakalbis, taip yra todel, kad to apversto garsiakalbio laidai buvo neliesti(nesukeisti) ir to apversto garsiakalbio galas groja "-" , taigi vienas garsiakalbis + kitas -, cia matome kad garso bangos nesutampa vienos neigiamos kitos teigiamos, to pasekoje jos viena kita "surija", kad to naetsitiktu ir garso bangos sumuotusi, apversdami garsiakalbi apkeiciame ir to garsiakalbio laidus kad isliktu pusiasvyra.
Ale cia ziuriu tiek priburiau, nebuciau isoves pora kailiu alaus jauciu nebuciau net pradejas cia tu litaniju rasyt Laughing
 Dinamiko montavimas "ne ta puse"
PranešimasParašytas: 2005 11 17, 11:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
boolve
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kad privelei tai tixliai, o rezultatas tai kad du garsiakalbiai dezheje, vienas apverstas ir jam pakeista faze? taip?
 Dinamiko montavimas "ne ta puse"
PranešimasParašytas: 2005 11 17, 12:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Enshteinas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
EDWX rašo:
Abacus rašo:
viena idejus normaliai o kita atvirksciai reikiavieno garsiuko pliuso laida suikeisti su minuso ir zemas niekur nedings Smile


Isbandyta jau, ir vistiek efektas... Confused


Bolove cia jautas buvo kelis kartus pamineta, ka tu irgi katik pakartojai ir ka Abacus pasake, kad apvertus garsiakalbi reik ir jo poliariskuma sukeis, bet kiek pamenu vakar labiausiai suinervinau perskaites sia fraze: "Isbandyta jau, ir vistiek efektas..." nu tu jomajo, cia ne koks prikolas o taip reik daryti, jei asuki garsiakalbi, kad jie nesipjautu tarpusavyje... Krc elementari fizika...
 Dinamiko montavimas "ne ta puse"
PranešimasParašytas: 2005 11 17, 12:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
boolve
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Enshteinas rašo:


Bolove cia jautas buvo kelis kartus pamineta, ka tu irgi katik pakartojai ir ka Abacus pasake, kad apvertus garsiakalbi reik ir jo poliariskuma sukeis, bet kiek pamenu vakar labiausiai suinervinau perskaites sia fraze: "Isbandyta jau, ir vistiek efektas..." nu tu jomajo, cia ne koks prikolas o taip reik daryti, jei asuki garsiakalbi, kad jie nesipjautu tarpusavyje... Krc elementari fizika...


na tai tu irgi reishkia kad kartoji, ash tos temso neseku, kazhkaip netiketai tavo pasisakyma perskaiciau.
 Dinamiko montavimas "ne ta puse"
PranešimasParašytas: 2005 11 17, 16:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
sefaz
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
jo tu cia Enchteinai idomiai isdestei fizikos teorija Very Happy

_________________
auto saund instalation
867720800 Klaipeda
 Dinamiko montavimas "ne ta puse"
PranešimasParašytas: 2005 11 17, 16:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
EDWX
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Enshteinas rašo:
EDWX rašo:
Abacus rašo:
viena idejus normaliai o kita atvirksciai reikiavieno garsiuko pliuso laida suikeisti su minuso ir zemas niekur nedings Smile


Isbandyta jau, ir vistiek efektas... Confused


Bolove cia jautas buvo kelis kartus pamineta, ka tu irgi katik pakartojai ir ka Abacus pasake, kad apvertus garsiakalbi reik ir jo poliariskuma sukeis, bet kiek pamenu vakar labiausiai suinervinau perskaites sia fraze: "Isbandyta jau, ir vistiek efektas..." nu tu jomajo, cia ne koks prikolas o taip reik daryti, jei asuki garsiakalbi, kad jie nesipjautu tarpusavyje... Krc elementari fizika...


Ne nu vyrai, durnu manes nelaikykit dar tiek suprantu, kad reik apkeist laidus. Bet as jum sakau, efekto 0!!! Cia aisku galioja gal tik mano subam arba del to kad deze tuo metu buvo uzdara, o su atvira nebandyta dar Rolling Eyes
 Dinamiko montavimas "ne ta puse"
PranešimasParašytas: 2005 11 17, 18:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Enshteinas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Efekto 0, ne nu.. gerai tarkim kad "efekto" tai gal tie tavo subai skirtingi istikruju, parametrai visiskai skiriasi o tik isvaizda ideali, nu krc mesk tuos gaidzius i sali ir padorius garsiukus nusipirk, gal baiksis tos mistikos Laughing
Seip vienu ir kitu atveju (nekeitus laidu ir sukeitus) toks ryskus pokytis, kad net mano mociute pastebetu skirtuma Smile
 Dinamiko montavimas "ne ta puse"
PranešimasParašytas: 2005 11 17, 19:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
sefaz
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Enchteinas, nebuk toks negailestingas EDWX`ui Smile
Juk nusipirks rimtesnius garsiukus ir suvoks kur cia netaip gaudavosi.As tai kazkaip tikiu ,kad tos papigiaskos gali skirtis Smile Smile

_________________
auto saund instalation
867720800 Klaipeda
 Dinamiko montavimas "ne ta puse"
PranešimasParašytas: 2005 11 17, 20:01 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Enshteinas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tai jo jo, pradziai nuo tokiu ir reik pradet, atklausys nusibos pats nores konors kito
 Dinamiko montavimas "ne ta puse"
PranešimasParašytas: 2005 11 17, 20:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
EDWX
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Enshteinas rašo:
Efekto 0, ne nu.. gerai tarkim kad "efekto" tai gal tie tavo subai skirtingi istikruju, parametrai visiskai skiriasi o tik isvaizda ideali, nu krc mesk tuos gaidzius i sali ir padorius garsiukus nusipirk, gal baiksis tos mistikos Laughing
Seip vienu ir kitu atveju (nekeitus laidu ir sukeitus) toks ryskus pokytis, kad net mano mociute pastebetu skirtuma Smile


Esme ne garsiaklabiuose, o uzdaroj visiskai sandarioj dezej, bent jau taip as manau. Idomumo delei nusipirksiu vel toki pat suba ir jau su atvira deze pabandysiu Wink
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama