 |
Forumas » Akustika » Dinamiko montavimas "ne ta puse"
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
 |
 |
Dinamiko montavimas "ne ta puse" |
Parašytas: 2005 11 16, 22:27 |
|
|
|
|
| Simas rašo: |
Tai va,butu malonu suzinot jo nuomone  |
Nu va tai pasireiksiu Visu pirma idejus atvirksciai keiciasi vidutiniu dazniu skambejimas (kokie ten jie ir tebutu) bet jauciasi net ir bosavykui (garsas nebetoks svarus, nes jis eina per tuos tarpus), antra taip idejus uzima daugiau vietos, trecia YRA NESAUGU!!! jau pasimokiau kai nuverciau bosavyka ir nuskeliau magneta
Nu o pliusai tai tokie, kad sustipreja "smugio efektas", bet sumazeja minksto garso efektas (bet nelabai jauciasi skirtumas). Jeigu deze garsiakalbiu per maza, apvertus dezes turis pakinta ir automatiskai pagereja skambejimas. Taip pat isvaizda (masinoj pvz).
Tik nereikia uzmirst, kad taip darnat BUTINA daryti atvira deze, nes kaip jau kazkas rase, gerai pakurenus, dasibaigs tas garsiakalbis. Ir dar ten kazkam noriu papriestaraut, del vieno garsiakalbio dejimo, laukan - kito vidun. Tas irgi isbandyta...ir mano nuomone, tai garsiakalbiu plesimas (nes vienas kita stumdo ir t.t.) zemas daznis kazkur visikai dingsta...
 |
|
|
|
|
|
 |
 |
Dinamiko montavimas "ne ta puse" |
Parašytas: 2005 11 16, 22:54 |
|
|
|
|
viena idejus normaliai o kita atvirksciai reikiavieno garsiuko pliuso laida suikeisti su minuso ir zemas niekur nedings  |
|
|
|
|
|
 |
 |
Dinamiko montavimas "ne ta puse" |
Parašytas: 2005 11 16, 23:42 |
|
|
|
|
| EDWX rašo: |
| Simas rašo: |
Tai va,butu malonu suzinot jo nuomone  |
Nu va tai pasireiksiu Visu pirma idejus atvirksciai keiciasi vidutiniu dazniu skambejimas (kokie ten jie ir tebutu) bet jauciasi net ir bosavykui (garsas nebetoks svarus, nes jis eina per tuos tarpus), antra taip idejus uzima daugiau vietos, trecia YRA NESAUGU!!! jau pasimokiau kai nuverciau bosavyka ir nuskeliau magneta
Nu o pliusai tai tokie, kad sustipreja "smugio efektas", bet sumazeja minksto garso efektas (bet nelabai jauciasi skirtumas). Jeigu deze garsiakalbiu per maza, apvertus dezes turis pakinta ir automatiskai pagereja skambejimas. Taip pat isvaizda (masinoj pvz).
Tik nereikia uzmirst, kad taip darnat BUTINA daryti atvira deze, nes kaip jau kazkas rase, gerai pakurenus, dasibaigs tas garsiakalbis. Ir dar ten kazkam noriu papriestaraut, del vieno garsiakalbio dejimo, laukan - kito vidun. Tas irgi isbandyta...ir mano nuomone, tai garsiakalbiu plesimas (nes vienas kita stumdo ir t.t.) zemas daznis kazkur visikai dingsta...
 |
idomiai tu cia tas minti isdestei.Tik vienas "bet"
Tavo eksperimentiniai garsiukai,pripazinkim, tikrai nepasizimejo ypatinga kokybe.Taigi tokius eksperimentus atliekan su rimtais subais dauk kas pasikeistu.Jie netik kokybeskesni bet ir labiau atlaiko ekstremalias salygas.Taigi ju harakteristika nesikeicia, juos italpinus ivairiomis fazemis ar kitais taisiklingais galimais budais.Tokiu atveju svarbu juos patalpinti i tisliai jiem ismatuota deze.O tuo tarpu tavo deze tikrai neatitiko tavo garsiuku parametru(jei isvis tokie garsiukai turi tikslius parametrus).Tai beje gali paliudyti ir tavo spejimai su fazekais.Nepaslaptis,kad tu juos taikei pagal savo muzikine klausa.
Nepyk, kad as cia gal is tavo puses nuvertinu tavo garsiukus.Na,bet as manau,kad tu ir pats suvoki ko verti tie garsiukai o tobuleti galima visada |
|
_________________ auto saund instalation
867720800 Klaipeda |
|
|
|
 |
 |
Dinamiko montavimas "ne ta puse" |
Parašytas: 2005 11 17, 02:21 |
|
|
|
|
Ne nu tai aisku, kad cia tik bandymai ir tokie seip sau. Juk neteikiau cia ziniu, paremtu ismatavimais ir t.t. Bet zmogus klause - as atsakiau. Ir beje fazikai juk pagal dezes turi daryti ir ne ant baerio. Nu bet kurio atveju as pripazinsiu kad tie subai tikrai nera geriausios kokybes, bet tu pripazink kad ir paemus gera suba, daugmaz gautum panasu efekta apvertus, juk fizika cia visur ta pati  |
|
|
|
|
|
 |
Dinamiko montavimas "ne ta puse" |
Parašytas: 2005 11 17, 02:22 |
|
|
|
|
| Abacus rašo: |
viena idejus normaliai o kita atvirksciai reikiavieno garsiuko pliuso laida suikeisti su minuso ir zemas niekur nedings  |
Isbandyta jau, ir vistiek efektas...  |
|
|
|
|
|
 |
 |
Dinamiko montavimas "ne ta puse" |
Parašytas: 2005 11 17, 04:07 |
|
|
|
|
Kas isbandyta ? Koks efektas ? Cia taisykle ir nera jokio kompromiso Gerai pabandysiu waizdingiau paaiskinti Labai grubiai, bet kad aiskiau butu Prie subo gnybtu teisingai prijungus + ir -, subo priekis(difuzorius) groja + o galas - ir atvirksciai jei sukeisi laidus, tada priekis -, galas +, na cia tarkim aisku Dabar du garsiakalbiai vienoje dezeje, apvertus viena garsiakalbi ir nieko nedarius su laidais, garsa (zemas) nuslobsta, jie abu groja dar tyliau negu vienas garsiakalbis, taip yra todel, kad to apversto garsiakalbio laidai buvo neliesti(nesukeisti) ir to apversto garsiakalbio galas groja "-" , taigi vienas garsiakalbis + kitas -, cia matome kad garso bangos nesutampa vienos neigiamos kitos teigiamos, to pasekoje jos viena kita "surija", kad to naetsitiktu ir garso bangos sumuotusi, apversdami garsiakalbi apkeiciame ir to garsiakalbio laidus kad isliktu pusiasvyra.
Ale cia ziuriu tiek priburiau, nebuciau isoves pora kailiu alaus jauciu nebuciau net pradejas cia tu litaniju rasyt  |
|
|
|
|
|
 |
 |
Dinamiko montavimas "ne ta puse" |
Parašytas: 2005 11 17, 11:44 |
|
|
|
|
| kad privelei tai tixliai, o rezultatas tai kad du garsiakalbiai dezheje, vienas apverstas ir jam pakeista faze? taip? |
|
|
|
|
|
 |
Dinamiko montavimas "ne ta puse" |
Parašytas: 2005 11 17, 12:04 |
|
|
|
|
| EDWX rašo: |
| Abacus rašo: |
viena idejus normaliai o kita atvirksciai reikiavieno garsiuko pliuso laida suikeisti su minuso ir zemas niekur nedings  |
Isbandyta jau, ir vistiek efektas...  |
Bolove cia jautas buvo kelis kartus pamineta, ka tu irgi katik pakartojai ir ka Abacus pasake, kad apvertus garsiakalbi reik ir jo poliariskuma sukeis, bet kiek pamenu vakar labiausiai suinervinau perskaites sia fraze: "Isbandyta jau, ir vistiek efektas..." nu tu jomajo, cia ne koks prikolas o taip reik daryti, jei asuki garsiakalbi, kad jie nesipjautu tarpusavyje... Krc elementari fizika... |
|
|
|
|
|
 |
 |
Dinamiko montavimas "ne ta puse" |
Parašytas: 2005 11 17, 12:09 |
|
|
|
|
| Enshteinas rašo: |
Bolove cia jautas buvo kelis kartus pamineta, ka tu irgi katik pakartojai ir ka Abacus pasake, kad apvertus garsiakalbi reik ir jo poliariskuma sukeis, bet kiek pamenu vakar labiausiai suinervinau perskaites sia fraze: "Isbandyta jau, ir vistiek efektas..." nu tu jomajo, cia ne koks prikolas o taip reik daryti, jei asuki garsiakalbi, kad jie nesipjautu tarpusavyje... Krc elementari fizika... |
na tai tu irgi reishkia kad kartoji, ash tos temso neseku, kazhkaip netiketai tavo pasisakyma perskaiciau. |
|
|
|
|
|
 |
Dinamiko montavimas "ne ta puse" |
Parašytas: 2005 11 17, 16:12 |
|
|
|
|
jo tu cia Enchteinai idomiai isdestei fizikos teorija  |
|
_________________ auto saund instalation
867720800 Klaipeda |
|
|
|
 |
 |
Dinamiko montavimas "ne ta puse" |
Parašytas: 2005 11 17, 16:58 |
|
|
|
|
| Enshteinas rašo: |
| EDWX rašo: |
| Abacus rašo: |
viena idejus normaliai o kita atvirksciai reikiavieno garsiuko pliuso laida suikeisti su minuso ir zemas niekur nedings  |
Isbandyta jau, ir vistiek efektas...  |
Bolove cia jautas buvo kelis kartus pamineta, ka tu irgi katik pakartojai ir ka Abacus pasake, kad apvertus garsiakalbi reik ir jo poliariskuma sukeis, bet kiek pamenu vakar labiausiai suinervinau perskaites sia fraze: "Isbandyta jau, ir vistiek efektas..." nu tu jomajo, cia ne koks prikolas o taip reik daryti, jei asuki garsiakalbi, kad jie nesipjautu tarpusavyje... Krc elementari fizika... |
Ne nu vyrai, durnu manes nelaikykit dar tiek suprantu, kad reik apkeist laidus. Bet as jum sakau, efekto 0!!! Cia aisku galioja gal tik mano subam arba del to kad deze tuo metu buvo uzdara, o su atvira nebandyta dar  |
|
|
|
|
|
 |
 |
Dinamiko montavimas "ne ta puse" |
Parašytas: 2005 11 17, 18:29 |
|
|
|
|
Efekto 0, ne nu.. gerai tarkim kad "efekto" tai gal tie tavo subai skirtingi istikruju, parametrai visiskai skiriasi o tik isvaizda ideali, nu krc mesk tuos gaidzius i sali ir padorius garsiukus nusipirk, gal baiksis tos mistikos
Seip vienu ir kitu atveju (nekeitus laidu ir sukeitus) toks ryskus pokytis, kad net mano mociute pastebetu skirtuma  |
|
|
|
|
|
 |
Dinamiko montavimas "ne ta puse" |
Parašytas: 2005 11 17, 19:47 |
|
|
|
|
Enchteinas, nebuk toks negailestingas EDWX`ui
Juk nusipirks rimtesnius garsiukus ir suvoks kur cia netaip gaudavosi.As tai kazkaip tikiu ,kad tos papigiaskos gali skirtis  |
|
_________________ auto saund instalation
867720800 Klaipeda |
|
|
|
 |
Dinamiko montavimas "ne ta puse" |
Parašytas: 2005 11 17, 20:03 |
|
|
|
|
| Enshteinas rašo: |
Efekto 0, ne nu.. gerai tarkim kad "efekto" tai gal tie tavo subai skirtingi istikruju, parametrai visiskai skiriasi o tik isvaizda ideali, nu krc mesk tuos gaidzius i sali ir padorius garsiukus nusipirk, gal baiksis tos mistikos
Seip vienu ir kitu atveju (nekeitus laidu ir sukeitus) toks ryskus pokytis, kad net mano mociute pastebetu skirtuma  |
Esme ne garsiaklabiuose, o uzdaroj visiskai sandarioj dezej, bent jau taip as manau. Idomumo delei nusipirksiu vel toki pat suba ir jau su atvira deze pabandysiu  |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|