 |

|
|
Elektronika.lt portalo forumas
Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2026 06 26, 01:09. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
|
|
|
 |
Forumas » Garso stiprintuvai » Kaip jum sits :) ???
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Kaip jum sits :) ??? |
Parašytas: 2005 10 07, 17:28 |
|
|
|
|
pasidareu 2xTDA2050 (aisku dar dvi sudeginau)
pajunges prie s30B kapitaliskai atnaujintu visai gerai burzgia:)
Gal ka patartumet kokybiskesnio, bet kaina panasi kad butu
ACU |
|
_________________ Akis už akį, postas už postą!! |
|
|
|
 |
Kaip jum sits :) ??? |
Parašytas: 2005 10 16, 13:28 |
|
|
|
|
TDA2050 yra gan kokybiška mikroschema, pats kadaise su ja lipdžiau stiprintuvą. Veikė gerai, niekas neburzgė.
Normaliai išvedžiok žemes, maitinimus ir visą kitą ne ant snarglių sukabink ir viskas bus gerai. Jei blogai suvedžiotos žemės, betkuris stiprintuvas blogai dirbt, taipkad nekaltink mikroschemos.. |
|
|
|
|
|
 |
Kaip jum sits :) ??? |
Parašytas: 2005 10 20, 15:52 |
|
|
|
|
Gal tas pasakymas reiskia, kad gerai veikia ? Ar as nesupratau  |
|
|
|
|
|
 |
Kaip jum sits :) ??? |
Parašytas: 2005 10 20, 16:10 |
|
|
|
|
Eina liux, bet ner toroido, geru kondu maitiake, tiltelis gaidiskas,...
Po infobalto bus gaiklonas....  |
|
_________________ Akis už akį, postas už postą!! |
|
|
|
| |