Elektronika.lt
 2026 m. birželio 25 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 25, 20:46. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Garso stiprintuvai » Kaip jum sits :) ???
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 11
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Kaip jum sits :) ???
PranešimasParašytas: 2005 10 07, 17:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vipix
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
pasidareu 2xTDA2050 (aisku dar dvi sudeginau) Smile
pajunges prie s30B kapitaliskai atnaujintu visai gerai burzgia:) Smile
Gal ka patartumet kokybiskesnio, bet kaina panasi kad butu Smile

ACU

_________________
Akis už akį, postas už postą!!
 Kaip jum sits :) ???
PranešimasParašytas: 2005 10 16, 12:06 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mikall
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
TDA7295 <<<<<<<<<bandyk su sita
 Kaip jum sits :) ???
PranešimasParašytas: 2005 10 16, 13:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
circuit
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
TDA2050 yra gan kokybiška mikroschema, pats kadaise su ja lipdžiau stiprintuvą. Veikė gerai, niekas neburzgė.
Normaliai išvedžiok žemes, maitinimus ir visą kitą ne ant snarglių sukabink ir viskas bus gerai. Jei blogai suvedžiotos žemės, betkuris stiprintuvas blogai dirbt, taipkad nekaltink mikroschemos..
 Kaip jum sits :) ???
PranešimasParašytas: 2005 10 20, 15:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
diodas
Administracija
Administracija
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje ICQ numeris
Gal tas pasakymas reiskia, kad gerai veikia ? Ar as nesupratau Rolling Eyes
 Kaip jum sits :) ???
PranešimasParašytas: 2005 10 20, 16:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vipix
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Eina liux, bet ner toroido, geru kondu maitiake, tiltelis gaidiskas,...
Po infobalto bus gaiklonas.... Very Happy

_________________
Akis už akį, postas už postą!!
 Kaip jum sits :) ???
PranešimasParašytas: 2005 10 20, 20:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata