Elektronika.lt
 2026 m. birželio 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 28, 11:37. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Kas geriau ?
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 35
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Kas geriau ?
PranešimasParašytas: 2005 08 29, 12:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arvydas-U
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Arvydas-U rašo:
tai gal rimtai pabandyti AUDIO NIRVANA A ?


visai pamirsau linkus duoti... Smile
Stai jie

http://www.nirvanaspeakers.com/nirvana.html

http://www.paudiospeakers.com/paudio.html

_________________
A Beautiful mind
 Kas geriau ?
PranešimasParašytas: 2005 08 29, 13:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
elviukai
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
arvydai U uzsuk i zeimenos gatve kaune pasiklausyt mano muzikos ir tada kritikuok. Laughing o 300B, jau atrado savaji kelia ir geriausia muzikos atkurima. belieka ji tik kitiems nurodyt. Rolling Eyes tiesiog reikia dazniau is LT islyst ir pasiklausyt ka uz juru mariu zmones klauso. (turiu omeny ne japonijos jura Smile na o del kainu tai perku 20poru eton ER4/ bei scan speak 12m/4631g moku 160eur uz pora ir dar gerai arbatpinigiu paliksiu Laughing

taip pat noreciau bmw 316 nuo 97m. iki 1200eur.. jei galima ..aciu.

zodziu visiems gero garso, iki Smile
 Kas geriau ?
PranešimasParašytas: 2005 08 29, 13:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arvydas-U
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
elviukai rašo:
arvydai U uzsuk i zeimenos gatve kaune pasiklausyt mano muzikos ir tada kritikuok. Laughing


As tavo sistemos nekritikuoju, nes nezinau ka turi (o jei cia del ano posto, kur sakiau, kad su 300b gincyjates, tai cia galima ir ignoruoti) ir apskritai kritika neuzsiemu... bet progos isgirsti ka turi - tikrai neatsisakysiu Smile

_________________
A Beautiful mind
 Kas geriau ?
PranešimasParašytas: 2005 08 29, 15:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kaudio
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
elviukai rašo:
arvydai U uzsuk i zeimenos gatve kaune pasiklausyt mano muzikos ir tada kritikuok. :lol: o 300B, jau atrado savaji kelia ir geriausia muzikos atkurima. belieka ji tik kitiems nurodyt. :roll: tiesiog reikia dazniau is LT islyst ir pasiklausyt ka uz juru mariu zmones klauso. (turiu omeny ne japonijos jura :) na o del kainu tai perku 20poru eton ER4/ bei scan speak 12m/4631g moku 160eur uz pora ir dar gerai arbatpinigiu paliksiu :lol:

taip pat noreciau bmw 316 nuo 97m. iki 1200eur.. jei galima ..aciu.

zodziu visiems gero garso, iki :)


Asmeniskai tenka islysti is LT,ir Eton,focal ar Scan-speak skambesi zinau gan seniau negu tau teko girdeti.....ir tai komerciniai garsekalbiai kurios vienas pirmuju pradejau vezti i LT,ir kaip groja Wilson audio Aleksandria ar Sonus faber irgi zinau ir girdejau,kaip ir Pass lab su melinomis lemputemis groja :P
Sutinku kad be normaliu matavimu yra kalnai pridarytu nesamoningu projektu ir teko tokiu testuoti,tai pat kad protingai pagamintos koloneles su Eton,Scan-speak,Seas,Focal bazeje parinkus gerus komponentus groja geriau negu dauguma spokiniu esanciu prekyboje,bet neturint pakankamo jautrumo ir su sudetingais filtrais prie Geros sistemos(lempinis stiprintuvas su gerais komponentais-nekalbu apie lempinius stiprintuvus su tc180 ar tvz serdimis ir tt)gyvumo ir naturalumo garso neimanoma pasiekti,ir cia jau susiveda konkreciai i paciu garsekalbiu konstrukcija...
Todel ir kad Fostex fe206 nebudamas stebuklingas garsekalbis,bet dirbdamas be filtru groja gan geriau ir gyviau negu dauguma brangiu garsekalbiu su sudetingais filtrais,bet cia reikalinga atitinkamo lygio kita sistema kad tai pajusti,o prie pigaus stiprintuvo,grotuvo,jungiamuju laidu-gali buti atvirkstinis efektas...
Tur but ne be reikalo Thorsten Loesch paklaustas apie jo Watt puppy projekta(tur but teko susidurti),pavadino klaida ir apie tokio tipo akustika nebenori net komentuoti.....
Jeigu idomu ir svarbiausiai nereikes vaziuoti uz juru mariu visada gali prasitestuoti ir susidaryti asmenine nuomone apie akustika ir likusius komponentus su ko turi reikalu...jeigu domina gali rasyti i privatu,susitarsim....
 Kas geriau ?
PranešimasParašytas: 2005 08 29, 16:22 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
outlawed
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kaudio rašo:

Todel ir kad Fostex fe206 nebudamas stebuklingas garsekalbis,bet dirbdamas be filtru groja gan geriau ir gyviau negu dauguma brangiu garsekalbiu su sudetingais filtrais.


Gal todėl, kad lempinis, turintis išėjime indukcinį elementą (transformatorių su 2 -3 Om), smagiau jaučiasi be droselių apkrovoj?
 Kas geriau ?
PranešimasParašytas: 2005 08 29, 16:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kaudio
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
outlawed rašo:
Kaudio rašo:

Todel ir kad Fostex fe206 nebudamas stebuklingas garsekalbis,bet dirbdamas be filtru groja gan geriau ir gyviau negu dauguma brangiu garsekalbiu su sudetingais filtrais.


Gal todėl, kad lempinis, turintis išėjime indukcinį elementą (transformatorių su 2 -3 Om), smagiau jaučiasi be droselių apkrovoj?


Tas aktualu ir tranzistoriniui stiprintuvui,ir kiekvienas aktyvinis ar pasyvinis komponentas Kad ir pacios auksciausios kokybes inesa savo prieskambi....kaip ir batareikos signalo kelyje...
 Kas geriau ?
PranešimasParašytas: 2005 08 29, 16:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
outlawed
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kaudio rašo:
kaip ir batareikos signalo kelyje...

Laughing Laughing Laughing Nu faktas, kad įneša, kenotronai, ir tie savaip garsą spalvina, ale ALPS'as įėjime gerokai daugiau paganina Crying or Very sad Girdžiu net ir su savo laikinais "išėjimo trafais"
 Kas geriau ?
PranešimasParašytas: 2005 08 29, 17:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kaudio
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
outlawed rašo:
Kaudio rašo:
kaip ir batareikos signalo kelyje...

:lol: :lol: :lol: Nu faktas, kad įneša, kenotronai, ir tie savaip garsą spalvina, ale ALPS'as įėjime gerokai daugiau paganina :cry: Girdžiu net ir su savo laikinais "išėjimo trafais"


Todel ir nauduoju DACT savo stiprintuve :lol: ir ko toliau nuo rusisku kenotronu...
 Kas geriau ?
PranešimasParašytas: 2005 08 29, 17:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arvydas-U
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Kaudio rašo:


ir kaip groja Wilson audio Aleksandria ar Sonus faber irgi zinau ir girdejau,kaip ir Pass lab su melinomis lemputemis groja Razz .



O tai kokia galutine nuomone apie audio nirvana butu ? Bent jau man pagal pinigus tai labai priimtina.

_________________
A Beautiful mind
 Kas geriau ?
PranešimasParašytas: 2005 08 29, 18:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
outlawed
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Arvydas-U rašo:

O tai kokia galutine nuomone apie audio nirvana butu ? Bent jau man pagal pinigus tai labai priimtina.


Gal teko domėtis, kiek parsiuntimas kainuotų? 118$ už porą 8" tai tikrai atrodo viliojančiai...
 Kas geriau ?
PranešimasParašytas: 2005 08 29, 20:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arvydas-U
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
outlawed rašo:


Gal teko domėtis, kiek parsiuntimas kainuotų? 118$ už porą 8" tai tikrai atrodo viliojančiai...


Domejausi.
+/- 100$ Taigi, viso apie 210-220 $ arba apie 600 Lt
Man tai cia taip pat viliojantis pasiulymas. O ka, mastai ka nors ta linkme ? Smile

_________________
A Beautiful mind
 Kas geriau ?
PranešimasParašytas: 2005 08 29, 20:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kaudio
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kiek pamenu,buvau usklausias kalba buvo apie 178$+nurodo min.kaina kad nereiketu tureti reikalu su pasto muitine.....
 Kas geriau ?
PranešimasParašytas: 2005 08 29, 20:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arvydas-U
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Kaudio rašo:
Kiek pamenu,buvau usklausias kalba buvo apie 178$+nurodo min.kaina kad nereiketu tureti reikalu su pasto muitine.....


turi omeny 8 coliu nirvanas ? Cia su viskuo tokia kaina ? 178 ? (del mokesciu suprantu)

_________________
A Beautiful mind
 Kas geriau ?
PranešimasParašytas: 2005 08 29, 20:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kaudio
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Arvydas-U rašo:
Kaudio rašo:
Kiek pamenu,buvau usklausias kalba buvo apie 178$+nurodo min.kaina kad nereiketu tureti reikalu su pasto muitine.....


turi omeny 8 coliu nirvanas ? Cia su viskuo tokia kaina ? 178 ? (del mokesciu suprantu)


Taip,nusipirk ir busi pirmas pabandes LT.Del konstrukcijos ipatumu-pagelbesiu.....Idomu..
 Kas geriau ?
PranešimasParašytas: 2005 08 29, 20:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arvydas-U
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Kaudio rašo:


Taip,nusipirk ir busi pirmas pabandes LT.Del konstrukcijos ipatumu-pagelbesiu.....Idomu..


Jau linkstu prie to Wink Buciau dekingas uz pagalba.
Tai taip ir neatsaket.... 178 su viskuo ? Tikiuosi teisingai supratau.

_________________
A Beautiful mind
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama