 |
Forumas » Akustika » Kas geriau ?
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 08 29, 12:07 |
|
|
|
|
|
_________________ A Beautiful mind |
|
|
|
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 08 29, 13:09 |
|
|
|
|
arvydai U uzsuk i zeimenos gatve kaune pasiklausyt mano muzikos ir tada kritikuok. o 300B, jau atrado savaji kelia ir geriausia muzikos atkurima. belieka ji tik kitiems nurodyt. tiesiog reikia dazniau is LT islyst ir pasiklausyt ka uz juru mariu zmones klauso. (turiu omeny ne japonijos jura na o del kainu tai perku 20poru eton ER4/ bei scan speak 12m/4631g moku 160eur uz pora ir dar gerai arbatpinigiu paliksiu
taip pat noreciau bmw 316 nuo 97m. iki 1200eur.. jei galima ..aciu.
zodziu visiems gero garso, iki  |
|
|
|
|
|
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 08 29, 13:21 |
|
|
|
|
| elviukai rašo: |
arvydai U uzsuk i zeimenos gatve kaune pasiklausyt mano muzikos ir tada kritikuok.
|
As tavo sistemos nekritikuoju, nes nezinau ka turi (o jei cia del ano posto, kur sakiau, kad su 300b gincyjates, tai cia galima ir ignoruoti) ir apskritai kritika neuzsiemu... bet progos isgirsti ka turi - tikrai neatsisakysiu  |
|
_________________ A Beautiful mind |
|
|
|
 |
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 08 29, 15:40 |
|
|
|
|
| elviukai rašo: |
arvydai U uzsuk i zeimenos gatve kaune pasiklausyt mano muzikos ir tada kritikuok. :lol: o 300B, jau atrado savaji kelia ir geriausia muzikos atkurima. belieka ji tik kitiems nurodyt. :roll: tiesiog reikia dazniau is LT islyst ir pasiklausyt ka uz juru mariu zmones klauso. (turiu omeny ne japonijos jura :) na o del kainu tai perku 20poru eton ER4/ bei scan speak 12m/4631g moku 160eur uz pora ir dar gerai arbatpinigiu paliksiu :lol:
taip pat noreciau bmw 316 nuo 97m. iki 1200eur.. jei galima ..aciu.
zodziu visiems gero garso, iki :) |
Asmeniskai tenka islysti is LT,ir Eton,focal ar Scan-speak skambesi zinau gan seniau negu tau teko girdeti.....ir tai komerciniai garsekalbiai kurios vienas pirmuju pradejau vezti i LT,ir kaip groja Wilson audio Aleksandria ar Sonus faber irgi zinau ir girdejau,kaip ir Pass lab su melinomis lemputemis groja :P
Sutinku kad be normaliu matavimu yra kalnai pridarytu nesamoningu projektu ir teko tokiu testuoti,tai pat kad protingai pagamintos koloneles su Eton,Scan-speak,Seas,Focal bazeje parinkus gerus komponentus groja geriau negu dauguma spokiniu esanciu prekyboje,bet neturint pakankamo jautrumo ir su sudetingais filtrais prie Geros sistemos(lempinis stiprintuvas su gerais komponentais-nekalbu apie lempinius stiprintuvus su tc180 ar tvz serdimis ir tt)gyvumo ir naturalumo garso neimanoma pasiekti,ir cia jau susiveda konkreciai i paciu garsekalbiu konstrukcija...
Todel ir kad Fostex fe206 nebudamas stebuklingas garsekalbis,bet dirbdamas be filtru groja gan geriau ir gyviau negu dauguma brangiu garsekalbiu su sudetingais filtrais,bet cia reikalinga atitinkamo lygio kita sistema kad tai pajusti,o prie pigaus stiprintuvo,grotuvo,jungiamuju laidu-gali buti atvirkstinis efektas...
Tur but ne be reikalo Thorsten Loesch paklaustas apie jo Watt puppy projekta(tur but teko susidurti),pavadino klaida ir apie tokio tipo akustika nebenori net komentuoti.....
Jeigu idomu ir svarbiausiai nereikes vaziuoti uz juru mariu visada gali prasitestuoti ir susidaryti asmenine nuomone apie akustika ir likusius komponentus su ko turi reikalu...jeigu domina gali rasyti i privatu,susitarsim.... |
|
|
|
|
|
 |
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 08 29, 16:22 |
|
|
|
|
| Kaudio rašo: |
Todel ir kad Fostex fe206 nebudamas stebuklingas garsekalbis,bet dirbdamas be filtru groja gan geriau ir gyviau negu dauguma brangiu garsekalbiu su sudetingais filtrais. |
Gal todėl, kad lempinis, turintis išėjime indukcinį elementą (transformatorių su 2 -3 Om), smagiau jaučiasi be droselių apkrovoj? |
|
|
|
|
|
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 08 29, 16:37 |
|
|
|
|
| outlawed rašo: |
| Kaudio rašo: |
Todel ir kad Fostex fe206 nebudamas stebuklingas garsekalbis,bet dirbdamas be filtru groja gan geriau ir gyviau negu dauguma brangiu garsekalbiu su sudetingais filtrais. |
Gal todėl, kad lempinis, turintis išėjime indukcinį elementą (transformatorių su 2 -3 Om), smagiau jaučiasi be droselių apkrovoj? |
Tas aktualu ir tranzistoriniui stiprintuvui,ir kiekvienas aktyvinis ar pasyvinis komponentas Kad ir pacios auksciausios kokybes inesa savo prieskambi....kaip ir batareikos signalo kelyje... |
|
|
|
|
|
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 08 29, 16:47 |
|
|
|
|
| Kaudio rašo: |
| kaip ir batareikos signalo kelyje... |
Nu faktas, kad įneša, kenotronai, ir tie savaip garsą spalvina, ale ALPS'as įėjime gerokai daugiau paganina Girdžiu net ir su savo laikinais "išėjimo trafais" |
|
|
|
|
|
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 08 29, 17:03 |
|
|
|
|
| outlawed rašo: |
| Kaudio rašo: |
| kaip ir batareikos signalo kelyje... |
:lol: :lol: :lol: Nu faktas, kad įneša, kenotronai, ir tie savaip garsą spalvina, ale ALPS'as įėjime gerokai daugiau paganina :cry: Girdžiu net ir su savo laikinais "išėjimo trafais" |
Todel ir nauduoju DACT savo stiprintuve :lol: ir ko toliau nuo rusisku kenotronu... |
|
|
|
|
|
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 08 29, 17:38 |
|
|
|
|
| Kaudio rašo: |
ir kaip groja Wilson audio Aleksandria ar Sonus faber irgi zinau ir girdejau,kaip ir Pass lab su melinomis lemputemis groja . |
O tai kokia galutine nuomone apie audio nirvana butu ? Bent jau man pagal pinigus tai labai priimtina. |
|
_________________ A Beautiful mind |
|
|
|
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 08 29, 18:56 |
|
|
|
|
| Arvydas-U rašo: |
O tai kokia galutine nuomone apie audio nirvana butu ? Bent jau man pagal pinigus tai labai priimtina. |
Gal teko domėtis, kiek parsiuntimas kainuotų? 118$ už porą 8" tai tikrai atrodo viliojančiai... |
|
|
|
|
|
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 08 29, 20:02 |
|
|
|
|
| outlawed rašo: |
Gal teko domėtis, kiek parsiuntimas kainuotų? 118$ už porą 8" tai tikrai atrodo viliojančiai... |
Domejausi.
+/- 100$ Taigi, viso apie 210-220 $ arba apie 600 Lt
Man tai cia taip pat viliojantis pasiulymas. O ka, mastai ka nors ta linkme ?  |
|
_________________ A Beautiful mind |
|
|
|
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 08 29, 20:09 |
|
|
|
|
| Kiek pamenu,buvau usklausias kalba buvo apie 178$+nurodo min.kaina kad nereiketu tureti reikalu su pasto muitine..... |
|
|
|
|
|
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 08 29, 20:10 |
|
|
|
|
| Kaudio rašo: |
| Kiek pamenu,buvau usklausias kalba buvo apie 178$+nurodo min.kaina kad nereiketu tureti reikalu su pasto muitine..... |
turi omeny 8 coliu nirvanas ? Cia su viskuo tokia kaina ? 178 ? (del mokesciu suprantu) |
|
_________________ A Beautiful mind |
|
|
|
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 08 29, 20:15 |
|
|
|
|
| Arvydas-U rašo: |
| Kaudio rašo: |
| Kiek pamenu,buvau usklausias kalba buvo apie 178$+nurodo min.kaina kad nereiketu tureti reikalu su pasto muitine..... |
turi omeny 8 coliu nirvanas ? Cia su viskuo tokia kaina ? 178 ? (del mokesciu suprantu) |
Taip,nusipirk ir busi pirmas pabandes LT.Del konstrukcijos ipatumu-pagelbesiu.....Idomu.. |
|
|
|
|
|
 |
Kas geriau ? |
Parašytas: 2005 08 29, 20:30 |
|
|
|
|
| Kaudio rašo: |
Taip,nusipirk ir busi pirmas pabandes LT.Del konstrukcijos ipatumu-pagelbesiu.....Idomu.. |
Jau linkstu prie to Buciau dekingas uz pagalba.
Tai taip ir neatsaket.... 178 su viskuo ? Tikiuosi teisingai supratau. |
|
_________________ A Beautiful mind |
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|