Elektronika.lt
 2026 m. birželio 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 28, 11:38. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Kas geriau-auto garsiakalbiai, ar s-90?
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 22
Pereiti prie Atgal  1, 2
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Kas geriau-auto garsiakalbiai, ar s-90?
PranešimasParašytas: 2005 06 14, 02:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
tomaila
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
geru garsiakalbiu milgretoj nerasi , spikarej reikia ieskot ten morel , vifa , gradient, peerless galima gaut .
 Kas geriau-auto garsiakalbiai, ar s-90?
PranešimasParašytas: 2005 06 14, 11:55 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Destroy rašo:
na sheip tai prastas plastikas popieriaus tikrai nepralenks Smile o tu ko ieshkai kokybes ar triukshmo? Smile


Ieskau kokybes, o ne triuksmo... Reikia kokybes, kuo didesnes tuo geriau... Garsiakalbiai gali buti ir ne auto, nes juk ne auto ir naudosiu... Kokybe turi buti gerokai geresne nei s-90... Wink

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Kas geriau-auto garsiakalbiai, ar s-90?
PranešimasParašytas: 2005 06 14, 13:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GS
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
uz tokia kaina gali pasigaminti tiktai mazas koloneles geriau skambancias uz s90.
 Kas geriau-auto garsiakalbiai, ar s-90?
PranešimasParašytas: 2005 06 14, 22:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Gali buti ir mazos, juk niekas netrukdo ju ant stovu pastatyti... Svarbu kad grotu normaliai, ir galios butu panasiai kaip s-90...

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Kas geriau-auto garsiakalbiai, ar s-90?
PranešimasParašytas: 2005 06 14, 23:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Destroy
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
o tu s90 girdejai pajungtas prie kokio 001 klases stiprintuvo,ir geru cd grotuvu? norejau pasakyti kad uzh tokia kaina nepasidarysi tikrai geresniu ir panashios galios,gali ziuret amfitonus ,ju klase aukshtesne,pats tokias turiu ir maciau parduoda skelbiu.lt Smile
 Kas geriau-auto garsiakalbiai, ar s-90?
PranešimasParašytas: 2005 06 15, 00:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Ne prijungtu prie auktos klases stiprintuvu negirdejau... Confused Bet girdejau prijungtas prie ju lygio aparatu... O amfiton visasi kriterijais geriau nei s-90???

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Kas geriau-auto garsiakalbiai, ar s-90?
PranešimasParašytas: 2005 06 15, 00:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Destroy
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
jos nebaubia, diapazonas labai idomus 40-31500Hz na jautrumas tai nzn,labai panashus. o ka tu laikai s90 lygio aparatais?Smile gan aukshto lygio stiprintuvas joms yra BRIG 001 arba ODISEJ 121,skamba tikrai geriau. bet jei ir darysi kokias tai tik su patikimais parametrais ar breziniais. man idomu kaip tu ish auto dinamiku nori pasidaryt koloneles kurios pralenktu s90 Smile uzh tokia kaina tai tikrai neimanoma, o gal neisivaizduoju
 Kas geriau-auto garsiakalbiai, ar s-90?
PranešimasParašytas: 2005 06 15, 14:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
STRABS
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gerbiamieji, šita diskusija turėjo pasibaigti tik prasidėjusi. Nei automobiliniai garsiakalbiai dėžėje, nei S-90 negali būti aptariami, jei kalbama apie kokybę.
Jei nori luošinti savo sveikatą - tada tinka.
Bet šiaip geriau temos autoriui patarčiau: jei žadi darytis kolonėles iš auto garsiakalbių, tai reiškia, kad akustikoje nerauki absoliučiai nieko. Tada tikrai negaišk laiko akliems eksperimentams, o imkis atitinkamos literatūros pradžiai, arba tiesiog nusipirk naudotas padorias kolonkes.
Dar pora patarimų:
- dydis - nieko nenusakantis skaičius kolonėlei;
- kiek investuosi į garsiakalbius, tokią kokybę ir turėsi (jei teisingai panaudosi);
- S-90 gali prijungti ir prie High-Endinio stipro, bet buvo ir bus šūdas, t.y. kolonėlės kurtiems;
- Amfiton - S-90 brolis;
- deklaruojami dažnių diapazonai yra skirti vaikams, atkreipk dėmesį, kaip juos deklaruoja aukšto lygio gamintojai - 45-20000Hz +/-3dB (ar pagauni, kame esmė?)
- medžiagos naudojamos garsiakalbių gamyboje - irgi ne esminis klausimas, svarbiau į kieno rankas pakliūna tos medžiagos, todėl geriau orientuokis į gamintoją ir kainą;
- Spikare - tinkama vieta garsiakalbiams pirkti, bet dar vienas labai vertas dėmesio gamintojas - SEAS (Norvegija);
Sekmės.
 Kas geriau-auto garsiakalbiai, ar s-90?
PranešimasParašytas: 2005 06 15, 18:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
STRABS rašo:
Gerbiamieji, šita diskusija turėjo pasibaigti tik prasidėjusi. Nei automobiliniai garsiakalbiai dėžėje, nei S-90 negali būti aptariami, jei kalbama apie kokybę.
Jei nori luošinti savo sveikatą - tada tinka.
Bet šiaip geriau temos autoriui patarčiau: jei žadi darytis kolonėles iš auto garsiakalbių, tai reiškia, kad akustikoje nerauki absoliučiai nieko. Tada tikrai negaišk laiko akliems eksperimentams, o imkis atitinkamos literatūros pradžiai, arba tiesiog nusipirk naudotas padorias kolonkes.
Dar pora patarimų:
- dydis - nieko nenusakantis skaičius kolonėlei;
- kiek investuosi į garsiakalbius, tokią kokybę ir turėsi (jei teisingai panaudosi);
- S-90 gali prijungti ir prie High-Endinio stipro, bet buvo ir bus šūdas, t.y. kolonėlės kurtiems;
- Amfiton - S-90 brolis;
- deklaruojami dažnių diapazonai yra skirti vaikams, atkreipk dėmesį, kaip juos deklaruoja aukšto lygio gamintojai - 45-20000Hz +/-3dB (ar pagauni, kame esmė?)
- medžiagos naudojamos garsiakalbių gamyboje - irgi ne esminis klausimas, svarbiau į kieno rankas pakliūna tos medžiagos, todėl geriau orientuokis į gamintoją ir kainą;
- Spikare - tinkama vieta garsiakalbiams pirkti, bet dar vienas labai vertas dėmesio gamintojas - SEAS (Norvegija);
Sekmės.


Del auto garsiaklbiu naudojamo, tai tik del to kad kaina maza... ne del to kad graziai atrodo, ar dar kaskas tokio... Vien tik kaina... Siprantu kad garsiakalbis uz 100 litu ir gros kaip uz simta litu, ir ne daugiau... O del dezes dydzio, tai jau tikrai seniai zinojau... Juk ir grindines koloneles kai kurios buna taip padarytos, kad tas pats kas s-30 apakalti keliais sluoksniais ploksciu ir sakyti, kad cia koncertines, nes dyydeles... O s-90 lygio aparatas, tai visokios radiotechnikos y-7112, amfitonai (tikslaus modelio nebepamenu), odisejai (irgi skleroze)... I medziagas, tai as nelabai ir ziuriu, svarbu kaip groja... Juk jiegu vietoj popirines membranos prisiusi silkine skara, tai negros geriau nuo to...

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Kas geriau-auto garsiakalbiai, ar s-90?
PranešimasParašytas: 2005 06 15, 18:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
O kokia jusu nuomone apie POLK AUDIO arba ONKYO koloneles??? (tiksliu modeliu nera skelbime)...

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Kas geriau-auto garsiakalbiai, ar s-90?
PranešimasParašytas: 2005 06 15, 18:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Nu gal geriau sukursiu savo tema, nes cia pradejau kalbeti ne i tema kokia autorius sukure... Labai sorry mxm...

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Kas geriau-auto garsiakalbiai, ar s-90?
PranešimasParašytas: 2005 06 18, 21:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
dariuss
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
visaton jega!
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama