 |
Forumas » Akustika » Kas geriau-auto garsiakalbiai, ar s-90?
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
Puslapis 2 iš 2 Pereiti prie Atgal 1, 2 |
|
 |
Kas geriau-auto garsiakalbiai, ar s-90? |
Parašytas: 2005 06 14, 11:55 |
|
|
|
|
| Destroy rašo: |
na sheip tai prastas plastikas popieriaus tikrai nepralenks o tu ko ieshkai kokybes ar triukshmo?  |
Ieskau kokybes, o ne triuksmo... Reikia kokybes, kuo didesnes tuo geriau... Garsiakalbiai gali buti ir ne auto, nes juk ne auto ir naudosiu... Kokybe turi buti gerokai geresne nei s-90...  |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
Kas geriau-auto garsiakalbiai, ar s-90? |
Parašytas: 2005 06 14, 22:38 |
|
|
|
|
| Gali buti ir mazos, juk niekas netrukdo ju ant stovu pastatyti... Svarbu kad grotu normaliai, ir galios butu panasiai kaip s-90... |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
Kas geriau-auto garsiakalbiai, ar s-90? |
Parašytas: 2005 06 14, 23:28 |
|
|
|
|
o tu s90 girdejai pajungtas prie kokio 001 klases stiprintuvo,ir geru cd grotuvu? norejau pasakyti kad uzh tokia kaina nepasidarysi tikrai geresniu ir panashios galios,gali ziuret amfitonus ,ju klase aukshtesne,pats tokias turiu ir maciau parduoda skelbiu.lt  |
|
|
|
|
|
 |
Kas geriau-auto garsiakalbiai, ar s-90? |
Parašytas: 2005 06 15, 00:21 |
|
|
|
|
Ne prijungtu prie auktos klases stiprintuvu negirdejau... Bet girdejau prijungtas prie ju lygio aparatu... O amfiton visasi kriterijais geriau nei s-90??? |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
Kas geriau-auto garsiakalbiai, ar s-90? |
Parašytas: 2005 06 15, 00:45 |
|
|
|
|
jos nebaubia, diapazonas labai idomus 40-31500Hz na jautrumas tai nzn,labai panashus. o ka tu laikai s90 lygio aparatais? gan aukshto lygio stiprintuvas joms yra BRIG 001 arba ODISEJ 121,skamba tikrai geriau. bet jei ir darysi kokias tai tik su patikimais parametrais ar breziniais. man idomu kaip tu ish auto dinamiku nori pasidaryt koloneles kurios pralenktu s90 uzh tokia kaina tai tikrai neimanoma, o gal neisivaizduoju |
|
|
|
|
|
 |
 |
Kas geriau-auto garsiakalbiai, ar s-90? |
Parašytas: 2005 06 15, 14:21 |
|
|
|
|
Gerbiamieji, šita diskusija turėjo pasibaigti tik prasidėjusi. Nei automobiliniai garsiakalbiai dėžėje, nei S-90 negali būti aptariami, jei kalbama apie kokybę.
Jei nori luošinti savo sveikatą - tada tinka.
Bet šiaip geriau temos autoriui patarčiau: jei žadi darytis kolonėles iš auto garsiakalbių, tai reiškia, kad akustikoje nerauki absoliučiai nieko. Tada tikrai negaišk laiko akliems eksperimentams, o imkis atitinkamos literatūros pradžiai, arba tiesiog nusipirk naudotas padorias kolonkes.
Dar pora patarimų:
- dydis - nieko nenusakantis skaičius kolonėlei;
- kiek investuosi į garsiakalbius, tokią kokybę ir turėsi (jei teisingai panaudosi);
- S-90 gali prijungti ir prie High-Endinio stipro, bet buvo ir bus šūdas, t.y. kolonėlės kurtiems;
- Amfiton - S-90 brolis;
- deklaruojami dažnių diapazonai yra skirti vaikams, atkreipk dėmesį, kaip juos deklaruoja aukšto lygio gamintojai - 45-20000Hz +/-3dB (ar pagauni, kame esmė?)
- medžiagos naudojamos garsiakalbių gamyboje - irgi ne esminis klausimas, svarbiau į kieno rankas pakliūna tos medžiagos, todėl geriau orientuokis į gamintoją ir kainą;
- Spikare - tinkama vieta garsiakalbiams pirkti, bet dar vienas labai vertas dėmesio gamintojas - SEAS (Norvegija);
Sekmės. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Kas geriau-auto garsiakalbiai, ar s-90? |
Parašytas: 2005 06 15, 18:10 |
|
|
|
|
| STRABS rašo: |
Gerbiamieji, šita diskusija turėjo pasibaigti tik prasidėjusi. Nei automobiliniai garsiakalbiai dėžėje, nei S-90 negali būti aptariami, jei kalbama apie kokybę.
Jei nori luošinti savo sveikatą - tada tinka.
Bet šiaip geriau temos autoriui patarčiau: jei žadi darytis kolonėles iš auto garsiakalbių, tai reiškia, kad akustikoje nerauki absoliučiai nieko. Tada tikrai negaišk laiko akliems eksperimentams, o imkis atitinkamos literatūros pradžiai, arba tiesiog nusipirk naudotas padorias kolonkes.
Dar pora patarimų:
- dydis - nieko nenusakantis skaičius kolonėlei;
- kiek investuosi į garsiakalbius, tokią kokybę ir turėsi (jei teisingai panaudosi);
- S-90 gali prijungti ir prie High-Endinio stipro, bet buvo ir bus šūdas, t.y. kolonėlės kurtiems;
- Amfiton - S-90 brolis;
- deklaruojami dažnių diapazonai yra skirti vaikams, atkreipk dėmesį, kaip juos deklaruoja aukšto lygio gamintojai - 45-20000Hz +/-3dB (ar pagauni, kame esmė?)
- medžiagos naudojamos garsiakalbių gamyboje - irgi ne esminis klausimas, svarbiau į kieno rankas pakliūna tos medžiagos, todėl geriau orientuokis į gamintoją ir kainą;
- Spikare - tinkama vieta garsiakalbiams pirkti, bet dar vienas labai vertas dėmesio gamintojas - SEAS (Norvegija);
Sekmės. |
Del auto garsiaklbiu naudojamo, tai tik del to kad kaina maza... ne del to kad graziai atrodo, ar dar kaskas tokio... Vien tik kaina... Siprantu kad garsiakalbis uz 100 litu ir gros kaip uz simta litu, ir ne daugiau... O del dezes dydzio, tai jau tikrai seniai zinojau... Juk ir grindines koloneles kai kurios buna taip padarytos, kad tas pats kas s-30 apakalti keliais sluoksniais ploksciu ir sakyti, kad cia koncertines, nes dyydeles... O s-90 lygio aparatas, tai visokios radiotechnikos y-7112, amfitonai (tikslaus modelio nebepamenu), odisejai (irgi skleroze)... I medziagas, tai as nelabai ir ziuriu, svarbu kaip groja... Juk jiegu vietoj popirines membranos prisiusi silkine skara, tai negros geriau nuo to... |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
 |
Kas geriau-auto garsiakalbiai, ar s-90? |
Parašytas: 2005 06 15, 18:47 |
|
|
|
|
| O kokia jusu nuomone apie POLK AUDIO arba ONKYO koloneles??? (tiksliu modeliu nera skelbime)... |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
Kas geriau-auto garsiakalbiai, ar s-90? |
Parašytas: 2005 06 15, 18:51 |
|
|
|
|
| Nu gal geriau sukursiu savo tema, nes cia pradejau kalbeti ne i tema kokia autorius sukure... Labai sorry mxm... |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|