Elektronika.lt
 2026 m. birželio 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 28, 13:02. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 34
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 11, 22:06 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Aivaras Rutkauskas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
rokazas rašo:
as irgi naudojau technika klijai+medvarsciai savo subui.gavosi puikiai! Very Happy
Rolcas, o kur tu pirkai ta kilime danga koncertinems kolonelems???

Senukai ju pilni. Jug kilimine danga jau sawo pawadinime wiska pasako.
As sawo darbus dengiau specialia neaustine medziaga. Ji gerai susileidzia per sujungimus, yra lanksti, gerai kerpasi ir pjaustosi... Jos nusipirkti gali betkokioj didesnej parduotuvej prekiaujancioj garso technika.
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 11, 22:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rokazas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
o kiek ta neustine medziaga kainuoja???

_________________
Fly...
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 11, 23:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Aivaras Rutkauskas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kaina priklauso nuo jos texturos (rasto), pukuotumo. Kuo maziau pukuota tuo brangesne. Ja pardavineja sukarpyta gabalais 0,7mx1,4m ir kaina svyruoja nuo 24-30.
Buna ir rulonuose. Daznai tokia pigesne, matyt kad nereikai dirbti pakuojant ar pan. pvz.: http://www.milgreta.lt/eshop/catalog/product_info.php?cPath=1_10&products_id=5591&milsid=d7207614fdce04e32e8d22745d9e3ee3
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 11, 23:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Rolcas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Aivaras Rutkauskas rašo:
Kaina priklauso nuo jos texturos (rasto), pukuotumo. Kuo maziau pukuota tuo brangesne. Ja pardavineja sukarpyta gabalais 0,7mx1,4m ir kaina svyruoja nuo 24-30.
Buna ir rulonuose. Daznai tokia pigesne, matyt kad nereikai dirbti pakuojant ar pan. pvz.: http://www.milgreta.lt/eshop/catalog/product_info.php?cPath=1_10&products_id=5591&milsid=d7207614fdce04e32e8d22745d9e3ee3

jei jau prasnekom apie milgreta tai ta medziaga pas juos yra apsoliutus slamstekas. ten ja uztektu kur brukstelet ir bus skyle beje ji gana brangi o vat tas kilimas yra tvirtas ir kainuoja 5.70lt uz kvadrata
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 12, 00:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Aivaras Rutkauskas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Zinok milgretos audionio rankose neturejau. Ydejau tik kaip pvz, kad buna rulonais. Gal pas juos ji prasta. Bet seip nereiketu sudaryti zmonem yspudzio, kad ji silpna. Man pakolkas tekdawo gauti stipria ir sunkiai plystancia. Jau pats tas faktas jog ji neaustine pasako, kad ji sunkiai plysta.
IMHO Kilima deti labiau tikslinga kai kolonele explotuojama sunkiom salygom, o ne naudojama buityje. Kilimo estetinis vaizdas prastesnis ir namie raizys aky. Be wiso to ji maziau lanksti ir nedidelias dezutes turetu buti sunkiau aptraukti.
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 12, 02:48 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Stalius
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sauliucka rašo:
Stalius, kam publika balamutiji: kam prie nuotraukos parasyta 20 vnt, jei telpa 21 vnt? Cia tipo: "jei desite 20 vnt CD dekliuku, dvidesimt pirmas jums tilps nemokamai" ? Very Happy
Ir dar: kokius medzio klijus rekomenduotum del dezes klijavimo. Publika cia vienoj temoj domejosi.

Liaudišksai-lipalą (PVE) , jeigu dėže skandinsi lipalą D3.(turiu mintį matuoti tūrį)Amierikiečiai lipalą vadina teisingai-balti klijai.(man žodis lipalas asociojasi- kažkas prilimpa ir neatsiklijuoja....nuo rankų)
stalius
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 12, 18:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ad
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Staliau, vėl tautą balamutini.Ne liaudiškai pve, o chemiškai-PVA-polivinilo acetatiniai klijai(dar moksliškiau dispersija) Laughing
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 12, 18:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Nu 1000 litu man gerokai per dau.... TAs projektukas kur kaskam pagal uzsakyma darei, tai gal namuose pasiklausei bent kiek, gal gali ispudziais pasidalinti??? Beja kokis ju jautrumas???

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 12, 20:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Stalius
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
mindaugelis rašo:
As irgi dariausi kaskada cd dekla... Isejo toks puse velnio, bet kai naudojau irankiu tik tokius: rankinis pjuklas, atsuktuvas, nu keli medvarsciai, klijai ir daililentes nuo remonto likusios tai ir gavosi toks sudelis... Tureciau normalu iranki, koki frezini pjukliuka tai pasidaryciau stova nuo grindu iki zemes... O tau staliau tai yra hobis ar ir darbas??? Man tai pvz. taip labai patinka medzio darbai... Paslifuoti su svitriniu labai smagu... Siaip tai tavo tas dekliukas atdodo labai graziai... Reikes ir man ka nors susigalvoti...


Mindaugeli-tai ir darbas ir hobis,Turiu pasidares viena stova statoma ant
grindu.Dekoju,Stalius
aplankyk mano puslapi yra naujienu-apie licio-jonu aku.irankius.
siu metu irankiu topas pasaulyje.www.stalius.lt
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 12, 23:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
kai turesiu laiko butinai aplankysiu!!! Jo su gerais yrankiais dirbti smagu... O tu kaip siek tiek nusimanantis pripazyztis boch yrankiu???

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 13, 13:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ad
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Mindaugėli, o tu boch kainas pastebėjai?(turiu galvoj orginalus).Ar ne per brangus malonumas kelioms kolonėlėms ar cd dėklui pasidaryti.Paprasčiau arba nuomotis vienai dienai iš Boch atstovybės arba užsakyti pas stalius kad išpjautų pagal brėžinius, liks surinkimas ir apdaila.
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 13, 15:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Aivaras Rutkauskas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ad rašo:
Mindaugėli, o tu boch kainas pastebėjai?(turiu galvoj orginalus).Ar ne per brangus malonumas kelioms kolonėlėms ar cd dėklui pasidaryti.Paprasčiau arba nuomotis vienai dienai iš Boch atstovybės arba užsakyti pas stalius kad išpjautų pagal brėžinius, liks surinkimas ir apdaila.

Kokybiskas ir geros firmos yrankis, jy priziurint, tarnaus daug daug metu ir manau bus panaudotas ne tik keliom kolonelem. Pagalwojus, kad tai jau yrankis profesionalam ir skirtas nuolatinem bei didelem darbo apkrovom, o bus naudojamas tik zmogaus individualiem darbam tai turbut ir wisa gywenima laikys. Werta sawo pinigu investicija.
Bet suprantama, jei esi zmogus nemegstantis meistrauti ir nori tik pabandyti pasidaryti kolonele, kad kasdienybe paywairint bus perbrangu. Ir koloneles sawikaina isauks perkant brangius yrankius vienam projektui.
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 13, 16:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Mes turime boch grestuva suktuva akumuliatorini... Daiktas nerealus yra... 2 metai drozimas kiekviena savaitgali, kartais ir paprastom dienom... Atsidziaugti negaliu as juo... Labai patogus, veikia be jokiu problemu... Aisku jeigu darai kelis daiktus neverta pirkti gero daikto, bet jeigu meistrauji visa gyvenima, tai geras yrankis tikrai pravers... Wink

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 13, 17:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
DainiusT
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
bosch net gi melynosios serijos irankiams korpusus gamina is plastiko, gal jis ir geros kokybes bet vis tiek nesamone.
Metabo geriau jau kazkiek. Arba FESTO Cool
 Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
PranešimasParašytas: 2005 05 13, 17:16 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
plastiko irgi buna visoskio... ir tvirto ir levo ir visokio... Siaip boch irankiai pakankamai geri, i ju kaina atsizvelgiant...

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama