 |

|
|
Elektronika.lt portalo forumas
Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2026 06 28, 09:17. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
|
|
|
 |
Forumas » Akustika » Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais?
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais? |
Parašytas: 2005 05 11, 22:06 |
|
|
|
|
| rokazas rašo: |
as irgi naudojau technika klijai+medvarsciai savo subui.gavosi puikiai!
Rolcas, o kur tu pirkai ta kilime danga koncertinems kolonelems??? |
Senukai ju pilni. Jug kilimine danga jau sawo pawadinime wiska pasako.
As sawo darbus dengiau specialia neaustine medziaga. Ji gerai susileidzia per sujungimus, yra lanksti, gerai kerpasi ir pjaustosi... Jos nusipirkti gali betkokioj didesnej parduotuvej prekiaujancioj garso technika. |
|
|
|
|
|
 |
Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais? |
Parašytas: 2005 05 11, 23:46 |
|
|
|
|
jei jau prasnekom apie milgreta tai ta medziaga pas juos yra apsoliutus slamstekas. ten ja uztektu kur brukstelet ir bus skyle beje ji gana brangi o vat tas kilimas yra tvirtas ir kainuoja 5.70lt uz kvadrata |
|
|
|
|
|
 |
 |
Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais? |
Parašytas: 2005 05 12, 00:35 |
|
|
|
|
Zinok milgretos audionio rankose neturejau. Ydejau tik kaip pvz, kad buna rulonais. Gal pas juos ji prasta. Bet seip nereiketu sudaryti zmonem yspudzio, kad ji silpna. Man pakolkas tekdawo gauti stipria ir sunkiai plystancia. Jau pats tas faktas jog ji neaustine pasako, kad ji sunkiai plysta.
IMHO Kilima deti labiau tikslinga kai kolonele explotuojama sunkiom salygom, o ne naudojama buityje. Kilimo estetinis vaizdas prastesnis ir namie raizys aky. Be wiso to ji maziau lanksti ir nedidelias dezutes turetu buti sunkiau aptraukti. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais? |
Parašytas: 2005 05 12, 02:48 |
|
|
|
|
| Sauliucka rašo: |
Stalius, kam publika balamutiji: kam prie nuotraukos parasyta 20 vnt, jei telpa 21 vnt? Cia tipo: "jei desite 20 vnt CD dekliuku, dvidesimt pirmas jums tilps nemokamai" ?
Ir dar: kokius medzio klijus rekomenduotum del dezes klijavimo. Publika cia vienoj temoj domejosi. |
Liaudišksai-lipalą (PVE) , jeigu dėže skandinsi lipalą D3.(turiu mintį matuoti tūrį)Amierikiečiai lipalą vadina teisingai-balti klijai.(man žodis lipalas asociojasi- kažkas prilimpa ir neatsiklijuoja....nuo rankų)
stalius |
|
|
|
|
|
 |
Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais? |
Parašytas: 2005 05 12, 18:38 |
|
|
|
|
| Nu 1000 litu man gerokai per dau.... TAs projektukas kur kaskam pagal uzsakyma darei, tai gal namuose pasiklausei bent kiek, gal gali ispudziais pasidalinti??? Beja kokis ju jautrumas??? |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
 |
Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais? |
Parašytas: 2005 05 12, 20:05 |
|
|
|
|
| mindaugelis rašo: |
| As irgi dariausi kaskada cd dekla... Isejo toks puse velnio, bet kai naudojau irankiu tik tokius: rankinis pjuklas, atsuktuvas, nu keli medvarsciai, klijai ir daililentes nuo remonto likusios tai ir gavosi toks sudelis... Tureciau normalu iranki, koki frezini pjukliuka tai pasidaryciau stova nuo grindu iki zemes... O tau staliau tai yra hobis ar ir darbas??? Man tai pvz. taip labai patinka medzio darbai... Paslifuoti su svitriniu labai smagu... Siaip tai tavo tas dekliukas atdodo labai graziai... Reikes ir man ka nors susigalvoti... |
Mindaugeli-tai ir darbas ir hobis,Turiu pasidares viena stova statoma ant
grindu.Dekoju,Stalius
aplankyk mano puslapi yra naujienu-apie licio-jonu aku.irankius.
siu metu irankiu topas pasaulyje.www.stalius.lt |
|
|
|
|
|
 |
 |
Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais? |
Parašytas: 2005 05 12, 23:39 |
|
|
|
|
| kai turesiu laiko butinai aplankysiu!!! Jo su gerais yrankiais dirbti smagu... O tu kaip siek tiek nusimanantis pripazyztis boch yrankiu??? |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais? |
Parašytas: 2005 05 13, 13:00 |
|
|
|
|
| Mindaugėli, o tu boch kainas pastebėjai?(turiu galvoj orginalus).Ar ne per brangus malonumas kelioms kolonėlėms ar cd dėklui pasidaryti.Paprasčiau arba nuomotis vienai dienai iš Boch atstovybės arba užsakyti pas stalius kad išpjautų pagal brėžinius, liks surinkimas ir apdaila. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais? |
Parašytas: 2005 05 13, 15:59 |
|
|
|
|
| ad rašo: |
| Mindaugėli, o tu boch kainas pastebėjai?(turiu galvoj orginalus).Ar ne per brangus malonumas kelioms kolonėlėms ar cd dėklui pasidaryti.Paprasčiau arba nuomotis vienai dienai iš Boch atstovybės arba užsakyti pas stalius kad išpjautų pagal brėžinius, liks surinkimas ir apdaila. |
Kokybiskas ir geros firmos yrankis, jy priziurint, tarnaus daug daug metu ir manau bus panaudotas ne tik keliom kolonelem. Pagalwojus, kad tai jau yrankis profesionalam ir skirtas nuolatinem bei didelem darbo apkrovom, o bus naudojamas tik zmogaus individualiem darbam tai turbut ir wisa gywenima laikys. Werta sawo pinigu investicija.
Bet suprantama, jei esi zmogus nemegstantis meistrauti ir nori tik pabandyti pasidaryti kolonele, kad kasdienybe paywairint bus perbrangu. Ir koloneles sawikaina isauks perkant brangius yrankius vienam projektui. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais? |
Parašytas: 2005 05 13, 16:18 |
|
|
|
|
Mes turime boch grestuva suktuva akumuliatorini... Daiktas nerealus yra... 2 metai drozimas kiekviena savaitgali, kartais ir paprastom dienom... Atsidziaugti negaliu as juo... Labai patogus, veikia be jokiu problemu... Aisku jeigu darai kelis daiktus neverta pirkti gero daikto, bet jeigu meistrauji visa gyvenima, tai geras yrankis tikrai pravers...  |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
Koloneles deze geriau klijuot ar sukt warztais? |
Parašytas: 2005 05 13, 17:16 |
|
|
|
|
| plastiko irgi buna visoskio... ir tvirto ir levo ir visokio... Siaip boch irankiai pakankamai geri, i ju kaina atsizvelgiant... |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|

|
 |