 |
Forumas » Akustika » Gero garsiakalbio pirkimas
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Gero garsiakalbio pirkimas |
Parašytas: 2005 03 01, 19:27 |
|
|
|
|
| dekui! bet tikriausiai netokius duomenis surasiau, nes pionieriaus kataloge truputi kitaip vadinasi dauguma parametru, garsiakalbis net netilptu i tokia deze, beto atkurtu 40Hz tik prie -3db. |
|
|
|
|
|
 |
Gero garsiakalbio pirkimas |
Parašytas: 2005 03 01, 21:04 |
|
|
|
|
| PS doom. Atsakyk man ar tu realiai suvoki ANT KIEK zemas garsas yra 40hz?. Tai yra isties labai zemas garsas. Tikrai. |
|
_________________
 |
|
|
|
 |
Gero garsiakalbio pirkimas |
Parašytas: 2005 03 01, 21:07 |
|
|
|
|
sorry kad fluidinu, bet vis neprirasau kazko. ))) vienas subas tau betkokiu atveju labai garsiai ir giliai negros. Patirtis byloja kad 8 subai po 100 vatu gros labai gerokai garsiau ir giliau nei vienas 800W o ir stiprintuvus lengviau padaryti 8 po 100, nei 1 800 pasvarstyk. |
|
_________________
 |
|
|
|
 |
 |
Gero garsiakalbio pirkimas |
Parašytas: 2005 03 01, 23:10 |
|
|
|
|
gal gros ne garsiau, o slegis bus didesnis (jei cia ne vienas ir tas pats) nes galia tokiapat tik plotas 8 kartus didesnis. joa, as tikrai suvokiu kas yra 40Hz, klausa nesiskundziu. viska lyginu su savo kolonom, kaip sveniai per zarnas pereina toks kietas bosas... o kitos kolonos tik nuo 34Hz, tai tik tuk tuk toks kietas, visai neidomu klausyti... galvojau imti du TS-W305C bet pasake kad pio tokiu jau nebegamina... bl, negi nera tokio garsiakalbio kaip pioneer TS-W121spl tik buitinio ir koki pora simtu vatu silpnesnio...?
o del stiprio tai ne problemos, sitoj srity pats gaudaus
gal visdelto duosi to paevy linka su fotke ir parametrais? |
|
|
|
|
|
 |
 |
Gero garsiakalbio pirkimas |
Parašytas: 2005 03 02, 15:33 |
|
|
|
|
tenka pripazinti kad kova su WinISD pralaimejau
gal galit padeti deze apskaiciuoti?
nom.dia.(In) 12
Qts 0,328
Qms 15,97
Qes 0,334
Fs(Hz) 29,9
Vas(l) 34,53
Vas(ft3) 1,22
Vd(l) 0,537
vD(ft3) 0,019
Sd(m^2) 0,0423
Sd(ft2) 0,455
Revc(ohm) 6
Levc(mH) 5,83
Xmax(mm) 12,7
Xmax(ln) 0,5
Zmax(ohm) 302,8
Bl(Tm) 26,92
Rms(Ns/m) 2,44
Mms(g) 207,12
Cms(m/N) 0,0001364
Mg.Wt.(g) 3100
Flux density(Gauss) 5700
Hag(mm) 20
Hag(ln) 0,787
Hvc(mm) 45
Hvc(ln) 1,772
VC.Diameter(mm) 65
Eff(%) 0,27
S.P.L.(db) 89
R.M.S.Power(W) 750
M.M.P.(W) 2000
FO(in Cabinet) 40,3
QO(in Cabinet) 0,442 |
|
|
|
|
|
 |
 |
Gero garsiakalbio pirkimas |
Parašytas: 2005 03 02, 16:38 |
|
|
|
|
| doom rašo: |
tenka pripazinti kad kova su WinISD pralaimejau :cry:
gal galit padeti deze apskaiciuoti?
nom.dia.(In) 12
Qts 0,328
Qms 15,97
Qes 0,334
Fs(Hz) 29,9
Vas(l) 34,53
Vas(ft3) 1,22
Vd(l) 0,537
vD(ft3) 0,019
Sd(m^2) 0,0423
Sd(ft2) 0,455
Revc(ohm) 6
Levc(mH) 5,83
Xmax(mm) 12,7
Xmax(ln) 0,5
Zmax(ohm) 302,8
Bl(Tm) 26,92
Rms(Ns/m) 2,44
Mms(g) 207,12
Cms(m/N) 0,0001364
Mg.Wt.(g) 3100
Flux density(Gauss) 5700
Hag(mm) 20
Hag(ln) 0,787
Hvc(mm) 45
Hvc(ln) 1,772
VC.Diameter(mm) 65
Eff(%) 0,27
S.P.L.(db) 89
R.M.S.Power(W) 750
M.M.P.(W) 2000
FO(in Cabinet) 40,3
QO(in Cabinet) 0,442 |
Ko tu nori is automobilinio garsiakalbio,daryk 20l deze ir viskas,daugiau nieko neispesi,ir nereiketu uzmirsti kad ne charakteristika groja,o garsialbis ar kolonele ir nereiskia kad su geresne daznumine charakteristika,gros geriau,tai pat niekas nevertina patalpos akustikos nuo kurios ir koloneliu ar subo pastatymo gali tureti iki 16db/oktavai kritima zemuose dazniuose.Jeigu moki siek tiek nauduotis vinisd,tai pabandyk paskaicioti eilinio subo ir kambario,kaip tipinio bandpas-kur viena kamera tavo subo turis,kita kamera kambario turis ir suzinosi idealiam atveju ka kalesi zemiausia atkurti savo kambaryje.... |
|
|
|
|
|
 |
 |
Gero garsiakalbio pirkimas |
Parašytas: 2005 03 02, 18:25 |
|
|
|
|
kazkaip man neduoda pakest antros kameros turio, pats paskaiciuoja o pakeist neina. kitaip sakant nemoku... kambario turis labai apytiksliai 70 000l
krc, sudas o ne garsekalbis... gal vis del to reikes bandyti kisti paevy i bandpas'a  |
|
|
|
|
|
 |
Gero garsiakalbio pirkimas |
Parašytas: 2005 03 02, 20:51 |
|
|
|
|
| bl, knisausi intere ieskodamas to paevy, bet neradau... cheminis, kaip jis atrodo? kokios galios? koks jautrumas? koks fs? koks qts? kokia varza? koks Xmax? jei nezinosiu situ duomenu tai tirai bus nelogiska pirkti, kad ir kaip girtum... |
|
|
|
|
|
 |
Gero garsiakalbio pirkimas |
Parašytas: 2005 03 04, 22:28 |
|
|
|
|
peavey black widow o tada atsisiusi pdf su visai duomenimis. tai sis garsiakalbis bus "cu"  |
|
_________________
 |
|
|
|
 |
O kodel nieks nepasiule tau Vibe pirkt... |
Parašytas: 2005 03 06, 18:29 |
|
|
|
|
Диаметр, мм 300
Диапазон воспроизводимых частот, Гц 20 - 500
Сопротивление, Ом 4 x 2
Мощность номинальная / максимальная, Вт 600 / 2400
Чувствительность, дБ 86
Монтажная глубина 175 мм
Ar
Диаметр, мм 300
Диапазон воспроизводимых частот, Гц 20 - 1700
Мощность номинальная / максимальная, Вт 250 / 700
Чувствительность, дБ 89
Topo centre ar kazkur buvau mates dar ir buvau susigundes pirkt ! |
|
|
|
|
|
 |
Gero garsiakalbio pirkimas |
Parašytas: 2005 03 06, 23:58 |
|
|
|
|
| Paskaičiavau, kur buvo 2005.03.03 duoti duomenys. Jblas siūlo optimalią vos 15 l dėžę , ribinis dažnis 44 Hz. Padidinus dėžę iki 60 litrų, gaunam 25 Hz. Gal ir neblogai. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Re: O kodel nieks nepasiule tau Vibe pirkt... |
Parašytas: 2005 03 07, 14:07 |
|
|
|
|
| Keistas rašo: |
Диаметр, мм 300
Диапазон воспроизводимых частот, Гц 20 - 500
Сопротивление, Ом 4 x 2
Мощность номинальная / максимальная, Вт 600 / 2400
Чувствительность, дБ 86
Монтажная глубина 175 мм
Ar
Диаметр, мм 300
Диапазон воспроизводимых частот, Гц 20 - 1700
Мощность номинальная / максимальная, Вт 250 / 700
Чувствительность, дБ 89
Topo centre ar kazkur buvau mates dar ir buvau susigundes pirkt ! |
nu panevezy tai lyg ir nera topocentre tokiu garsiakalbiu, o isvis, kas cia per velnias? kokia firma? ir kiek kainuoja?
eval2kas raso:
"Sitas manyciau neblogas padrebinti namus:
http://www.partsexpress.com/pe/pshowdetl.cfm?&PartNumber=290-570&DID=7"
sitas gal ir visai nieko, o kur lietuvoj jis yra parduodamas? kazko jis man i 75GDN panasus, ir neatrodo kad garsiau grotu... na aisku taip tik atrodo
deje to peavy 1508-8CU tarp to pdf neradau! dar paieskosiu...
cheminis, tu pats jo klausei, ane? kokia mazdaug deze buvo? |
|
|
|
|
|
 |
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|