Elektronika.lt
 2026 m. birželio 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 28, 14:49. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Gero garsiakalbio pirkimas
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 79
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Gero garsiakalbio pirkimas
PranešimasParašytas: 2005 03 01, 19:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
doom
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
dekui! bet tikriausiai netokius duomenis surasiau, nes pionieriaus kataloge truputi kitaip vadinasi dauguma parametru, garsiakalbis net netilptu i tokia deze, beto atkurtu 40Hz tik prie -3db.
 Gero garsiakalbio pirkimas
PranešimasParašytas: 2005 03 01, 21:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
cheminis
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
VISAI kaip peavey Wink Wink Wink o pagalvok apie 80hz........

_________________
Smile
 Gero garsiakalbio pirkimas
PranešimasParašytas: 2005 03 01, 21:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
cheminis
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
PS doom. Atsakyk man ar tu realiai suvoki ANT KIEK zemas garsas yra 40hz?. Tai yra isties labai zemas garsas. Tikrai.

_________________
Smile
 Gero garsiakalbio pirkimas
PranešimasParašytas: 2005 03 01, 21:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
cheminis
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
sorry kad fluidinu, bet vis neprirasau kazko. Smile))) vienas subas tau betkokiu atveju labai garsiai ir giliai negros. Patirtis byloja kad 8 subai po 100 vatu gros labai gerokai garsiau ir giliau nei vienas 800W o ir stiprintuvus lengviau padaryti 8 po 100, nei 1 800 Smile pasvarstyk.

_________________
Smile
 Gero garsiakalbio pirkimas
PranešimasParašytas: 2005 03 01, 23:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
doom
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
gal gros ne garsiau, o slegis bus didesnis (jei cia ne vienas ir tas pats) nes galia tokiapat tik plotas 8 kartus didesnis. joa, as tikrai suvokiu kas yra 40Hz, klausa nesiskundziu. viska lyginu su savo kolonom, kaip sveniai per zarnas pereina toks kietas bosas... Wink o kitos kolonos tik nuo 34Hz, tai tik tuk tuk toks kietas, visai neidomu klausyti... galvojau imti du TS-W305C bet pasake kad pio tokiu jau nebegamina... bl, negi nera tokio garsiakalbio kaip pioneer TS-W121spl tik buitinio ir koki pora simtu vatu silpnesnio...?
o del stiprio tai ne problemos, sitoj srity pats gaudaus Wink
gal visdelto duosi to paevy linka su fotke ir parametrais?
 Gero garsiakalbio pirkimas
PranešimasParašytas: 2005 03 02, 15:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
doom
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
tenka pripazinti kad kova su WinISD pralaimejau Crying or Very sad
gal galit padeti deze apskaiciuoti?

nom.dia.(In) 12
Qts 0,328
Qms 15,97
Qes 0,334
Fs(Hz) 29,9
Vas(l) 34,53
Vas(ft3) 1,22
Vd(l) 0,537
vD(ft3) 0,019
Sd(m^2) 0,0423
Sd(ft2) 0,455
Revc(ohm) 6
Levc(mH) 5,83
Xmax(mm) 12,7
Xmax(ln) 0,5
Zmax(ohm) 302,8
Bl(Tm) 26,92
Rms(Ns/m) 2,44
Mms(g) 207,12
Cms(m/N) 0,0001364
Mg.Wt.(g) 3100
Flux density(Gauss) 5700
Hag(mm) 20
Hag(ln) 0,787
Hvc(mm) 45
Hvc(ln) 1,772
VC.Diameter(mm) 65
Eff(%) 0,27
S.P.L.(db) 89
R.M.S.Power(W) 750
M.M.P.(W) 2000
FO(in Cabinet) 40,3
QO(in Cabinet) 0,442
 Gero garsiakalbio pirkimas
PranešimasParašytas: 2005 03 02, 16:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kaudio
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
doom rašo:
tenka pripazinti kad kova su WinISD pralaimejau :cry:
gal galit padeti deze apskaiciuoti?

nom.dia.(In) 12
Qts 0,328
Qms 15,97
Qes 0,334
Fs(Hz) 29,9
Vas(l) 34,53
Vas(ft3) 1,22
Vd(l) 0,537
vD(ft3) 0,019
Sd(m^2) 0,0423
Sd(ft2) 0,455
Revc(ohm) 6
Levc(mH) 5,83
Xmax(mm) 12,7
Xmax(ln) 0,5
Zmax(ohm) 302,8
Bl(Tm) 26,92
Rms(Ns/m) 2,44
Mms(g) 207,12
Cms(m/N) 0,0001364
Mg.Wt.(g) 3100
Flux density(Gauss) 5700
Hag(mm) 20
Hag(ln) 0,787
Hvc(mm) 45
Hvc(ln) 1,772
VC.Diameter(mm) 65
Eff(%) 0,27
S.P.L.(db) 89
R.M.S.Power(W) 750
M.M.P.(W) 2000
FO(in Cabinet) 40,3
QO(in Cabinet) 0,442


Ko tu nori is automobilinio garsiakalbio,daryk 20l deze ir viskas,daugiau nieko neispesi,ir nereiketu uzmirsti kad ne charakteristika groja,o garsialbis ar kolonele ir nereiskia kad su geresne daznumine charakteristika,gros geriau,tai pat niekas nevertina patalpos akustikos nuo kurios ir koloneliu ar subo pastatymo gali tureti iki 16db/oktavai kritima zemuose dazniuose.Jeigu moki siek tiek nauduotis vinisd,tai pabandyk paskaicioti eilinio subo ir kambario,kaip tipinio bandpas-kur viena kamera tavo subo turis,kita kamera kambario turis ir suzinosi idealiam atveju ka kalesi zemiausia atkurti savo kambaryje....
 Gero garsiakalbio pirkimas
PranešimasParašytas: 2005 03 02, 18:25 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
doom
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kazkaip man neduoda pakest antros kameros turio, pats paskaiciuoja o pakeist neina. kitaip sakant nemoku... kambario turis labai apytiksliai 70 000l
krc, sudas o ne garsekalbis... gal vis del to reikes bandyti kisti paevy i bandpas'a Rolling Eyes
 Gero garsiakalbio pirkimas
PranešimasParašytas: 2005 03 02, 20:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
cheminis
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
logiska

_________________
Smile
 Gero garsiakalbio pirkimas
PranešimasParašytas: 2005 03 02, 20:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
doom
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
bl, knisausi intere ieskodamas to paevy, bet neradau... cheminis, kaip jis atrodo? kokios galios? koks jautrumas? koks fs? koks qts? kokia varza? koks Xmax? jei nezinosiu situ duomenu tai tirai bus nelogiska pirkti, kad ir kaip girtum...
 Gero garsiakalbio pirkimas
PranešimasParašytas: 2005 03 04, 22:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
cheminis
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
peavey black widow o tada atsisiusi pdf su visai duomenimis. tai sis garsiakalbis bus "cu" Smile

_________________
Smile
 Gero garsiakalbio pirkimas
PranešimasParašytas: 2005 03 06, 03:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
eval2kas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sitas manyciau neblogas padrebinti namus:
http://www.partsexpress.com/pe/pshowdetl.cfm?&PartNumber=290-570&DID=7
 O kodel nieks nepasiule tau Vibe pirkt...
PranešimasParašytas: 2005 03 06, 18:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Keistas
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Диаметр, мм 300
Диапазон воспроизводимых частот, Гц 20 - 500
Сопротивление, Ом 4 x 2
Мощность номинальная / максимальная, Вт 600 / 2400
Чувствительность, дБ 86
Монтажная глубина 175 мм

Ar
Диаметр, мм 300
Диапазон воспроизводимых частот, Гц 20 - 1700
Мощность номинальная / максимальная, Вт 250 / 700
Чувствительность, дБ 89

Topo centre ar kazkur buvau mates dar ir buvau susigundes pirkt !
 Gero garsiakalbio pirkimas
PranešimasParašytas: 2005 03 06, 23:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
saulius.g
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Paskaičiavau, kur buvo 2005.03.03 duoti duomenys. Jblas siūlo optimalią vos 15 l dėžę , ribinis dažnis 44 Hz. Padidinus dėžę iki 60 litrų, gaunam 25 Hz. Gal ir neblogai.
 Re: O kodel nieks nepasiule tau Vibe pirkt...
PranešimasParašytas: 2005 03 07, 14:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
doom
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Keistas rašo:
Диаметр, мм 300
Диапазон воспроизводимых частот, Гц 20 - 500
Сопротивление, Ом 4 x 2
Мощность номинальная / максимальная, Вт 600 / 2400
Чувствительность, дБ 86
Монтажная глубина 175 мм

Ar
Диаметр, мм 300
Диапазон воспроизводимых частот, Гц 20 - 1700
Мощность номинальная / максимальная, Вт 250 / 700
Чувствительность, дБ 89

Topo centre ar kazkur buvau mates dar ir buvau susigundes pirkt !

nu panevezy tai lyg ir nera topocentre tokiu garsiakalbiu, o isvis, kas cia per velnias? kokia firma? ir kiek kainuoja?

eval2kas raso:
"Sitas manyciau neblogas padrebinti namus:
http://www.partsexpress.com/pe/pshowdetl.cfm?&PartNumber=290-570&DID=7"
sitas gal ir visai nieko, o kur lietuvoj jis yra parduodamas? kazko jis man i 75GDN panasus, ir neatrodo kad garsiau grotu... na aisku taip tik atrodo Smile

deje to peavy 1508-8CU tarp to pdf neradau! dar paieskosiu...
cheminis, tu pats jo klausei, ane? kokia mazdaug deze buvo?
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama