 |
Forumas » Akustika » Darom dėžes..
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Darom dėžes.. |
Parašytas: 2005 01 03, 17:39 |
|
|
|
|
| Nu apskaiciavau parametrus. Gavosi 77 litrai (su faziku), o deze nesvarbu kokie ismatavimai, tik turi atitikti litrai, ar ne? Difuzoriaus neapskaiciavau ilgio ir skersmens, nes nesupratau? PADEK |
|
|
|
|
|
 |
 |
Darom dėžes.. |
Parašytas: 2005 01 04, 00:13 |
|
|
|
|
Na, kiek pamenu daugkam buvo įdomu apžvelgt mano kolonėles. Tai va.
Garsiakalbiai:[url=http://www.elektronika.lt/_sys/storage/2005/01/06/1garsiakalbis1.jpg]
[/url][url=http://www.elektronika.lt/_sys/storage/2005/01/06/1garsiakalbis2.jpg]
[/url][url=http://www.elektronika.lt/_sys/storage/2005/01/06/1garsiakalbis3.jpg]
[/url]
Kolonėlė (kolkas tik viena):[url=http://www.elektronika.lt/_sys/storage/2005/01/06/1kolonke1.jpg]
[/url][url=http://www.elektronika.lt/_sys/storage/2005/01/06/1kolonke2.jpg]
[/url][url=http://www.elektronika.lt/_sys/storage/2005/01/06/1kolonke3.jpg]
[/url]
Paspaudus ant paveiksliuko atsidarys didesnis.
Kolkas nerašau kaip ten ką skaičiavau, iš kur sužinojau koks tūris turi būti ir t.t. Vėliau parašysiu savo ir šiame puslapyje atskirą projektą apie tai.
Tokios kolonėlės padarytos dvi, stovis toks kaip ir nuotraukose, be apdailos, vidus neišklotas niekuo.. bet jau dabar visai neblogai skamba. |
|
Paskutinį kartą redagavo circuit, 2005 01 07, 02:59. Redaguota 2 kartus(ų) |
|
|
|
 |
 |
Darom dėžes.. |
Parašytas: 2005 01 06, 13:27 |
|
|
|
|
dex7er visai nieko darbas. Butu saunu jog tu savo puslapyje padarytum tokia skiltele kaip va sakai. Ten aprasytum kolonkes gamintojo duotus matmenis, kaip skaiciavai, ka anas reiskia ka tas ir t.t. Butu saunus darbas ir man anglu nereiktu mokytis o tik uzeiti i tawo www ir viska nuodugniai peskaityti. Lauksiu tawo projekto, bet tikiuosi tu ji neuzilgo padarysi.  |
|
|
|
|
|
 |
Darom dėžes.. |
Parašytas: 2005 01 06, 15:35 |
|
|
|
|
Na, anksčiau ar vėliau aš jį visvien parašysiu, nes planuoju su dabar daromu stiprintuvu dalyvauti konkurse ir šios kolonėlės nus kaip priedas, kuris irgi turėtų tinkamai nuteikti vertinimo komisiją  |
|
|
|
|
|
 |
Darom dėžes.. |
Parašytas: 2005 01 06, 15:38 |
|
|
|
|
1. Jaunųjų Mokslininkų Konkursas - Vilnius, žirmūnai, RMTKR, balandžio pirmom dienom
2. Radijo konstuktorių konkursas - Šiauliai, Aušros muziejus, gegužės pirmą savaitę. |
|
|
|
|
|
 |
Darom dėžes.. |
Parašytas: 2005 01 06, 16:03 |
|
|
|
|
kokiam cia konkurse dalyvausi??? kur jis vyks  |
|
|
|
|
|
 |
Darom dėžes.. |
Parašytas: 2005 01 06, 22:44 |
|
|
|
|
| Dex7er norejau paklausti kiek kainavo tau sis projektelis, neskaitant darbo. Galiu pasakyt kad tikrai graziai ir kruopsciai padarei. |
|
_________________ Blogos muzikos nėra, yra tik bloga aparatūra. |
|
|
|
 |
Darom dėžes.. |
Parašytas: 2005 01 06, 23:00 |
|
|
|
|
ish nuotrauku atrodo, kad graziai viso diapazono neatkurs :/
Asq as nzn nes neklausiau  |
|
|
|
|
|
 |
 |
Darom dėžes.. |
Parašytas: 2005 01 06, 23:43 |
|
|
|
|
Oho, sugebėjau atsakyti į Audiofilo klausimą jo dar nematęs.. Pasirodo, kad aš telepatas
Garsiakalbiai (4 vnt.) - 204 Lt
Lentos su išpjovimu - 40 Lt
Jungtys (4 vnt.) - 28 Lt
Dar reikės iškloti vidų, kampus apklijuoti juostelėmis (tokiom kaip ir baldus apklijuoja), ir dar prieky padaryti juodą medžiaginį gaubtą. Tai gali kainuoti dar ~50-80 Lt.
Na visa kaina būtų ~300-350 Lt.
Va dabar dėl atkuriamo diapazono...
Štai garsiakalbių gamintojo psl.: http://www.evervictory.com./product/one.asp?id=280&parid=87&nodeLayer=2&n=2
6 1/2"2-WAY Triaxial Speaker
6 1/2"paper coated cone rubber edge woofer
24*8*7mm Neodymium magnet with die-cast Aluminum cover
Dual magnet circuit system,dual 25mm KSV voice coil
2"(25mm)Mylar diaphragm ferrite magnet midrange
1 3/4"(13mm)Neodymium magnet Mylar dome tweeter
140 Watts max power,90 watts RMS
Frequency Response:60-20,000 Hz
Beje, jame naudojamas Neodino magnetas. Daugelį atbaido jo "galios neišduodantis" magnetas, bet galiu pasakyti, kad jis yra 20k stipresnis už įprastą feritinį (dėl to toks mažas), nebijo mechaninio poveikio (neskyla, atrodo grynai kaip plienas) ir dar spėju kad nebijo šilumos taip kaip paprastas magnetas (praranda savybes ir garsiakalbis groja vis tyliau ir tyliau..).
Tas įdomios formos "magnetas" ištikrųjų nėra magnetas Ten tik aliuminis jo gaubtas. Pats magnetas yra vamzduko formos, kurio siena ~2mm storio. Tas gaubtas visiškai nepraleidžia magneto savybių į aplinką. T.y. galima šį garsiakalbį kad ir ant monitoriaus pastatyti ir jam (monitoriui) nieko. Kas nežino kas būna pridėjus magnetą prie monitoriaus (ne LCD), pabandykit tai padaryti, tik prieš tai įsitikinkit ar monitorius turi funkciją degause.
Tai va, pradžiai tiek.
(Melomanai, nesip**davokit, neturiu litų normaliems įsigyti ) |
|
|
|
|
|
 |
 |
Darom dėžes.. |
Parašytas: 2005 01 07, 00:53 |
|
|
|
|
dex7er, vienam topice tai as vos ne su savim snekejau, kazkaip forumas paluzes buvo  |
|
|
|
|
|
 |
Darom dėžes.. |
Parašytas: 2005 01 07, 02:36 |
|
|
|
|
| Jo, buvo palūžęs. Šiaip ~15 minučių po tavęs parašiau. |
|
|
|
|
|
 |
Darom dėžes.. |
Parašytas: 2005 01 07, 11:33 |
|
|
|
|
Dexter kam tau siom kolonelem vidu klot ? Kiek pastebejau tavo koloneles uzdaros be fazo Arba cia tu nelabai supranti kam tu ji kloji arba as kazka new isgirsiu-del ko uzdarom kolonelem reikia kloti vidu  |
|
|
|
|
|
 |
Darom dėžes.. |
Parašytas: 2005 01 07, 13:25 |
|
|
|
|
| kad sugertu vibracijas ir baubima panaikintu... |
|
|
|
|
|
 |
Darom dėžes.. |
Parašytas: 2005 01 07, 13:31 |
|
|
|
|
| tonny, uzdaras koloneles aplamai dazniausiai 'prikemsa'. t.y. 90% turio uzpildo. visada kanors naujo isgirstam. |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|