Elektronika.lt
 2026 m. birželio 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 28, 13:02. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Darom dėžes..
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 35
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Darom dėžes..
PranešimasParašytas: 2005 01 03, 17:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
holivudas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Nu apskaiciavau parametrus. Gavosi 77 litrai (su faziku), o deze nesvarbu kokie ismatavimai, tik turi atitikti litrai, ar ne? Difuzoriaus neapskaiciavau ilgio ir skersmens, nes nesupratau? PADEK
 Darom dėžes..
PranešimasParašytas: 2005 01 04, 00:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
circuit
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Na, kiek pamenu daugkam buvo įdomu apžvelgt mano kolonėles. Tai va.

Garsiakalbiai:[url=http://www.elektronika.lt/_sys/storage/2005/01/06/1garsiakalbis1.jpg]
[/url][url=http://www.elektronika.lt/_sys/storage/2005/01/06/1garsiakalbis2.jpg]
[/url][url=http://www.elektronika.lt/_sys/storage/2005/01/06/1garsiakalbis3.jpg]
[/url]
Kolonėlė (kolkas tik viena):[url=http://www.elektronika.lt/_sys/storage/2005/01/06/1kolonke1.jpg]
[/url][url=http://www.elektronika.lt/_sys/storage/2005/01/06/1kolonke2.jpg]
[/url][url=http://www.elektronika.lt/_sys/storage/2005/01/06/1kolonke3.jpg]
[/url]

Paspaudus ant paveiksliuko atsidarys didesnis.

Kolkas nerašau kaip ten ką skaičiavau, iš kur sužinojau koks tūris turi būti ir t.t. Vėliau parašysiu savo ir šiame puslapyje atskirą projektą apie tai.

Tokios kolonėlės padarytos dvi, stovis toks kaip ir nuotraukose, be apdailos, vidus neišklotas niekuo.. bet jau dabar visai neblogai skamba.


Paskutinį kartą redagavo circuit, 2005 01 07, 02:59. Redaguota 2 kartus(ų)
 Darom dėžes..
PranešimasParašytas: 2005 01 06, 13:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Epka
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
dex7er visai nieko darbas. Butu saunu jog tu savo puslapyje padarytum tokia skiltele kaip va sakai. Ten aprasytum kolonkes gamintojo duotus matmenis, kaip skaiciavai, ka anas reiskia ka tas ir t.t. Butu saunus darbas ir man anglu nereiktu mokytis Very Happy o tik uzeiti i tawo www ir viska nuodugniai peskaityti. Lauksiu tawo projekto, bet tikiuosi tu ji neuzilgo padarysi. Cool
 Darom dėžes..
PranešimasParašytas: 2005 01 06, 15:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
circuit
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Na, anksčiau ar vėliau aš jį visvien parašysiu, nes planuoju su dabar daromu stiprintuvu dalyvauti konkurse ir šios kolonėlės nus kaip priedas, kuris irgi turėtų tinkamai nuteikti vertinimo komisiją Cool
 Darom dėžes..
PranešimasParašytas: 2005 01 06, 15:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
circuit
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
1. Jaunųjų Mokslininkų Konkursas - Vilnius, žirmūnai, RMTKR, balandžio pirmom dienom
2. Radijo konstuktorių konkursas - Šiauliai, Aušros muziejus, gegužės pirmą savaitę.
 Darom dėžes..
PranešimasParašytas: 2005 01 06, 16:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GS
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
kokiam cia konkurse dalyvausi??? kur jis vyks Question
 Darom dėžes..
PranešimasParašytas: 2005 01 06, 22:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RmZ
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Dex7er norejau paklausti kiek kainavo tau sis projektelis, neskaitant darbo. Galiu pasakyt kad tikrai graziai ir kruopsciai padarei.

_________________
Blogos muzikos nėra, yra tik bloga aparatūra.
 Darom dėžes..
PranešimasParašytas: 2005 01 06, 23:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Galvos_skausmas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ish nuotrauku atrodo, kad graziai viso diapazono neatkurs :/

Asq as nzn nes neklausiau Smile
 Darom dėžes..
PranešimasParašytas: 2005 01 06, 23:43 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
circuit
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Oho, sugebėjau atsakyti į Audiofilo klausimą jo dar nematęs.. Pasirodo, kad aš telepatas Laughing

Garsiakalbiai (4 vnt.) - 204 Lt
Lentos su išpjovimu - 40 Lt
Jungtys (4 vnt.) - 28 Lt
Dar reikės iškloti vidų, kampus apklijuoti juostelėmis (tokiom kaip ir baldus apklijuoja), ir dar prieky padaryti juodą medžiaginį gaubtą. Tai gali kainuoti dar ~50-80 Lt.

Na visa kaina būtų ~300-350 Lt.

Va dabar dėl atkuriamo diapazono...
Štai garsiakalbių gamintojo psl.: http://www.evervictory.com./product/one.asp?id=280&parid=87&nodeLayer=2&n=2

6 1/2"2-WAY Triaxial Speaker
6 1/2"paper coated cone rubber edge woofer
24*8*7mm Neodymium magnet with die-cast Aluminum cover
Dual magnet circuit system,dual 25mm KSV voice coil
2"(25mm)Mylar diaphragm ferrite magnet midrange
1 3/4"(13mm)Neodymium magnet Mylar dome tweeter
140 Watts max power,90 watts RMS
Frequency Response:60-20,000 Hz

Beje, jame naudojamas Neodino magnetas. Daugelį atbaido jo "galios neišduodantis" magnetas, bet galiu pasakyti, kad jis yra 20k stipresnis už įprastą feritinį (dėl to toks mažas), nebijo mechaninio poveikio (neskyla, atrodo grynai kaip plienas) ir dar spėju kad nebijo šilumos taip kaip paprastas magnetas (praranda savybes ir garsiakalbis groja vis tyliau ir tyliau..).
Tas įdomios formos "magnetas" ištikrųjų nėra magnetas Very Happy Ten tik aliuminis jo gaubtas. Pats magnetas yra vamzduko formos, kurio siena ~2mm storio. Tas gaubtas visiškai nepraleidžia magneto savybių į aplinką. T.y. galima šį garsiakalbį kad ir ant monitoriaus pastatyti ir jam (monitoriui) nieko. Kas nežino kas būna pridėjus magnetą prie monitoriaus (ne LCD), pabandykit tai padaryti, tik prieš tai įsitikinkit ar monitorius turi funkciją degause.
Tai va, pradžiai tiek. Cool

(Melomanai, nesip**davokit, neturiu litų normaliems įsigyti Crying or Very sad )
 Darom dėžes..
PranešimasParašytas: 2005 01 07, 00:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GS
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
dex7er, vienam topice tai as vos ne su savim snekejau, kazkaip forumas paluzes buvo Laughing
 Darom dėžes..
PranešimasParašytas: 2005 01 07, 02:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
circuit
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Jo, buvo palūžęs. Šiaip ~15 minučių po tavęs parašiau.
 Darom dėžes..
PranešimasParašytas: 2005 01 07, 11:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Tonny
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Dexter kam tau siom kolonelem vidu klot ? Kiek pastebejau tavo koloneles uzdaros be fazo Arba cia tu nelabai supranti kam tu ji kloji arba as kazka new isgirsiu-del ko uzdarom kolonelem reikia kloti vidu Smile
 Darom dėžes..
PranešimasParašytas: 2005 01 07, 13:25 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GS
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
kad sugertu vibracijas ir baubima panaikintu...
 Darom dėžes..
PranešimasParašytas: 2005 01 07, 13:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
CodeC
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
tonny, uzdaras koloneles aplamai dazniausiai 'prikemsa'. t.y. 90% turio uzpildo. visada kanors naujo isgirstam.
 Darom dėžes..
PranešimasParašytas: 2005 01 07, 15:55 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
circuit
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Laughing
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama