 |

|
|
Elektronika.lt portalo forumas
Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2026 06 28, 19:55. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
|
|
|
 |
Forumas » Akustika » 2000W 800oz SUBWOOFER
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
 |
 |
2000W 800oz SUBWOOFER |
Parašytas: 2006 01 09, 19:24 |
|
|
|
|
| Dmitrij rašo: |
| Abacus rašo: |
veiksmas masinoje ,biudzetas, kaip jau rasiau, iki 300lt desim i draugelio kregzde ir jis nori kad kuo smarkiau baladotusi ,tai vat ir nezinau ka pasiulyti.... |
Va tai jei kokybe nesvarbi tada galima ziureti bet ka, tik reikia mazdaug pagal rezonansini dazni ir galia parink gali, o taip gali pasiziureti ka nors is Boshmann, arba Topo Centre maciau Vybe,Pioneer ner brangus iki 300, o jei konkretesnis modelis domintu tai kad tawe neklaidinciau reiktu lako pasizireti ( na bet ko irgi nesinori siulyti ) o siap tai is 2 75gdn automobilyje galima ispausti iki (130-135)db( maciau www.bluesmobil.ru berods puslaptje SPL varzybas , taip kad jei kokybe ne pirmaeilis dalykas tai rinktis galima laisvai ......
va linkas gali pasiziureti http://sub75gdn.narod.ru/75-1.htm |
130dB? netikiu kad imanoma su jais tiek isspausti! jei jie butu 100dB jautrumo tai juos ant 1000W reiktu spaust kad 130dB SPL gauti. aisku cia veiksmas vyksta masinoje, mazoj erdvej, tai tarkim is akies primetu +10dB, tada uztektu 90dB jautrumo (jie tiek pasiekia?) bet nuo 1000W tai zinai kas bus jiems...
P.S. kur nuoroda davei, neskaiciau nes rusiskai nemoku
Abacus, konkreciai nieko neturiu patarti, bet tada jau tikrai ziurek kad butu su dideliu jautrumu. is tikruju gali prof. garsiakalbius pasiziurineti, tik kad daugelis is ju turi biski aukstesni Fs. |
|
|
|
|
|
 |
 |
2000W 800oz SUBWOOFER |
Parašytas: 2006 01 09, 19:33 |
|
|
|
|
jei nori uz 300lt galiu tau suveikt 3 tuos audioX gargalus 12" bet man turi nubyreti dar ~50lt (tada tau sumoje 350lt) manau norma. ergos tikrai atsisuktu
su tuo wh806 jokie band pass neiseis tau. sakau kad jis ne subas yra. jo pakaba minksta tu jy suplesysi paleides nuo stipreko su sub filtru. imk tuos bent jau du audioX ir tikrai geriau vanos nei 4 ar 6 wh'ai... |
|
|
|
|
|
 |
 |
2000W 800oz SUBWOOFER |
Parašytas: 2006 01 09, 19:35 |
|
|
|
|
o del prof. garsiuku pagrindine beda tame ir yra kad ju membrana stengiamasi padaryti kuo lengvesnia ir kaip tuo pasekme aukstas rezonansas( salyginai aukstas)..... na ten gali neskaityti o tik skaiciukus apacioke pasoziureti....132.5 db tai ten rasoma apie ta 75GDN... as kai pirma karta pamaciau galvojau kasd pridurkai kazkokia nesamoninga matavimo metodika naudoja bet kai issiaiskinai kad matuoja standartiskai( na prisipazinsiu kad dabar jau nebepamenu tu standartu ) tai as vos vlia nuo kedes nenuktiatau..... 130db  |
|
_________________ 860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo. |
|
|
|
 |
2000W 800oz SUBWOOFER |
Parašytas: 2006 01 09, 21:07 |
|
|
|
|
aisku ,dekui uz info , bet vistiek butu fainai pasidaryti kazka is 8 gargalu  |
|
|
|
|
|
 |
2000W 800oz SUBWOOFER |
Parašytas: 2006 01 09, 23:48 |
|
|
|
|
| Abacus rašo: |
aisku ,dekui uz info , bet vistiek butu fainai pasidaryti kazka is 8 gargalu  |
O tai apie kokius tuos 8 garsiukus kalbi? |
|
_________________ auto saund instalation
867720800 Klaipeda |
|
|
|
 |
2000W 800oz SUBWOOFER |
Parašytas: 2006 01 10, 16:00 |
|
|
|
|
Jo kinijos rinka senai jau Lietuvoje aisq galit cia girti savo tuos XE ar dar ten tuos Jiaxing Xinghui, bet tokius pat JBl idejus tikrai kas kita.Cia rusio firmos produkcija pagrinde pardavineja pas mus salyje.. juokingi man tie garsiakalbiai o tas subas 1000rms ir kazkoks..800 oz ? vaikel vaikel .. |
|
|
|
|
|
 |
2000W 800oz SUBWOOFER |
Parašytas: 2006 01 10, 21:26 |
|
|
|
|
aaabbbccc KAINA , KAI_NA ishsianalizuok si dwieju skiemenu (turetu but aiskiau) zodi pries siulydamas JBL , viskas atsimusa i pinigus taigi paziurek dar karta i tu garsiakalbiu kaina kur rode abacus, ir parodik man JBL uz panasius pinigus |
|
|
|
|
|
 |
2000W 800oz SUBWOOFER |
Parašytas: 2006 01 10, 21:34 |
|
|
|
|
| Geduxas rašo: |
jei nori uz 300lt galiu tau suveikt 3 tuos audioX gargalus 12" bet man turi nubyreti dar ~50lt (tada tau sumoje 350lt) manau norma. ergos tikrai atsisuktu
su tuo wh806 jokie band pass neiseis tau. sakau kad jis ne subas yra. jo pakaba minksta tu jy suplesysi paleides nuo stipreko su sub filtru. imk tuos bent jau du audioX ir tikrai geriau vanos nei 4 ar 6 wh'ai... |
O tuos 8" sudejus i deze kokius 4 apnestu ta v-10es?Beje cia tiepatys 8" ,kur naudoji savo http://gsp.projektas.lt/gsp%20-%20apd120-2%20alpha.htm ? |
|
_________________ auto saund instalation
867720800 Klaipeda |
|
|
|
 |
 |
2000W 800oz SUBWOOFER |
Parašytas: 2006 01 11, 02:48 |
|
|
|
|
cia ne tie patys, cia XE o ash naudoju originalius ALPHARD skirtumas ant zemo nesijaucia bet ant likusio diapazono tai truputy jauciasi...
pamirshk tu tuos wh806... kas tau darosi na jei nori daryk... bet dezes reikes : 90cm aukstis 38cm gylis 112cm plotis (isores matmenys) darysi toky kuba? 4 fazikai 7cm skersmuo 12cm ilgis... nekvailiok... sakau jiem dideliu deziu reikia nebent jei naudosi kaip kolonas su piscialkom tada dezes padorios kaip pas amne FIESTA versija. o jei kaip subus tai... nu nx.. PAMIRSHK! |
|
|
|
|
|
 |
2000W 800oz SUBWOOFER |
Parašytas: 2006 01 11, 03:00 |
|
|
|
|
Tokiu atveju levai.Tikrai niekaip neiseis is ju ka nors is ju gaminti.Tuolabiau,kad galvoju apie patalpinima i auto  |
|
_________________ auto saund instalation
867720800 Klaipeda |
|
|
|
 |
2000W 800oz SUBWOOFER |
Parašytas: 2006 01 11, 11:11 |
|
|
|
|
| sefaz rašo: |
Tokiu atveju levai.Tikrai niekaip neiseis is ju ka nors is ju gaminti.Tuolabiau,kad galvoju apie patalpinima i auto  |
Waryk i klp uzsipirkti V10ES kol dar liko galesi patalpint ne tik i auto bet ir moto joke, nieko asmenisko  |
|
|
|
|
|
 |
2000W 800oz SUBWOOFER |
Parašytas: 2006 01 11, 14:41 |
|
|
|
|
Jo gal ir reiktu taip padaryti.
Beje dabar ant savaidgalio daznai sukinejuosi Palangoje.Koki siki suimatysim.Noriu pamatiti kokia esi pazanga padares ant avanto  |
|
_________________ auto saund instalation
867720800 Klaipeda |
|
|
|
 |
2000W 800oz SUBWOOFER |
Parašytas: 2006 01 11, 23:15 |
|
|
|
|
Visa pazanga, likusiai gamykliniai garsiaklabiai, ir dar neisimti JBL cypalai.
Ne mano ta tacka ir ner ko det vilciu man i ja |
|
|
|
|
|
 |
2000W 800oz SUBWOOFER |
Parašytas: 2006 01 11, 23:20 |
|
|
|
|
Tai jau nebesiauteji palangoje
O kur tas v max 15"?  |
|
_________________ auto saund instalation
867720800 Klaipeda |
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|

|
 |