Elektronika.lt
 2026 m. birželio 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 28, 21:03. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » 2000W 800oz SUBWOOFER
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 78
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 2000W 800oz SUBWOOFER
PranešimasParašytas: 2006 01 09, 19:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Ol'School
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Dmitrij rašo:
Abacus rašo:
veiksmas masinoje ,biudzetas, kaip jau rasiau, iki 300lt Smile desim i draugelio kregzde ir jis nori kad kuo smarkiau baladotusi ,tai vat ir nezinau ka pasiulyti....
Va tai jei kokybe nesvarbi tada galima ziureti bet ka, tik reikia mazdaug pagal rezonansini dazni ir galia parink gali, o taip gali pasiziureti ka nors is Boshmann, arba Topo Centre maciau Vybe,Pioneer ner brangus iki 300, o jei konkretesnis modelis domintu tai kad tawe neklaidinciau reiktu lako pasizireti ( na bet ko irgi nesinori siulyti ) o siap tai is 2 75gdn automobilyje galima ispausti iki (130-135)db( maciau www.bluesmobil.ru berods puslaptje SPL varzybas Shocked , taip kad jei kokybe ne pirmaeilis dalykas tai rinktis galima laisvai ......
va linkas gali pasiziureti http://sub75gdn.narod.ru/75-1.htm

Shocked Shocked Shocked 130dB? netikiu kad imanoma su jais tiek isspausti! jei jie butu 100dB jautrumo tai juos ant 1000W reiktu spaust kad 130dB SPL gauti. aisku cia veiksmas vyksta masinoje, mazoj erdvej, tai tarkim is akies primetu +10dB, tada uztektu 90dB jautrumo (jie tiek pasiekia?) bet nuo 1000W tai zinai kas bus jiems...
P.S. kur nuoroda davei, neskaiciau nes rusiskai nemoku Crying or Very sad

Abacus, konkreciai nieko neturiu patarti, bet tada jau tikrai ziurek kad butu su dideliu jautrumu. is tikruju gali prof. garsiakalbius pasiziurineti, tik kad daugelis is ju turi biski aukstesni Fs.
 2000W 800oz SUBWOOFER
PranešimasParašytas: 2006 01 09, 19:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
jei nori uz 300lt galiu tau suveikt 3 tuos audioX gargalus 12" bet man turi nubyreti dar ~50lt (tada tau sumoje 350lt) manau norma. ergos tikrai atsisuktu Very Happy

su tuo wh806 jokie band pass neiseis tau. sakau kad jis ne subas yra. jo pakaba minksta tu jy suplesysi paleides nuo stipreko su sub filtru. imk tuos bent jau du audioX ir tikrai geriau vanos nei 4 ar 6 wh'ai...
 2000W 800oz SUBWOOFER
PranešimasParašytas: 2006 01 09, 19:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dmitrij
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką AIM adresas
o del prof. garsiuku pagrindine beda tame ir yra kad ju membrana stengiamasi padaryti kuo lengvesnia ir kaip tuo pasekme aukstas rezonansas( salyginai aukstas)..... na ten gali neskaityti o tik skaiciukus apacioke pasoziureti....132.5 db tai ten rasoma apie ta 75GDN... Laughing as kai pirma karta pamaciau galvojau kasd pridurkai kazkokia nesamoninga matavimo metodika naudoja bet kai issiaiskinai kad matuoja standartiskai( na prisipazinsiu kad dabar jau nebepamenu tu standartu Embarassed ) tai as vos vlia nuo kedes nenuktiatau..... 130db Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

_________________
860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo.
 2000W 800oz SUBWOOFER
PranešimasParašytas: 2006 01 09, 21:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Abacus
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
aisku ,dekui uz info , bet vistiek butu fainai pasidaryti kazka is 8 gargalu Laughing
 2000W 800oz SUBWOOFER
PranešimasParašytas: 2006 01 09, 23:48 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
sefaz
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Abacus rašo:
aisku ,dekui uz info , bet vistiek butu fainai pasidaryti kazka is 8 gargalu Laughing


O tai apie kokius tuos 8 garsiukus kalbi?

_________________
auto saund instalation
867720800 Klaipeda
 2000W 800oz SUBWOOFER
PranešimasParašytas: 2006 01 10, 02:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Abacus
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
apie http://www.milgreta.lt/product_info.php?cPath=2_36&products_id=4960&milsid=c9b1402bea9f2d0d49e57e7f7f3fb9b8
 2000W 800oz SUBWOOFER
PranešimasParašytas: 2006 01 10, 16:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Anonymous
Svečias
Jo kinijos rinka senai jau Lietuvoje Smile aisq galit cia girti savo tuos XE ar dar ten tuos Jiaxing Xinghui, bet tokius pat JBl idejus tikrai kas kita.Cia rusio firmos produkcija pagrinde pardavineja pas mus salyje..Smile juokingi man tie garsiakalbiai Very Happy o tas subas 1000rms ir kazkoks..800 oz ? Smile vaikel vaikel ..
 2000W 800oz SUBWOOFER
PranešimasParašytas: 2006 01 10, 21:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Enshteinas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
aaabbbccc KAINA , KAI_NA ishsianalizuok si dwieju skiemenu (turetu but aiskiau) zodi pries siulydamas JBL Laughing , viskas atsimusa i pinigus taigi paziurek dar karta i tu garsiakalbiu kaina kur rode abacus, ir parodik man JBL uz panasius pinigus
 2000W 800oz SUBWOOFER
PranešimasParašytas: 2006 01 10, 21:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
sefaz
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Geduxas rašo:
jei nori uz 300lt galiu tau suveikt 3 tuos audioX gargalus 12" bet man turi nubyreti dar ~50lt (tada tau sumoje 350lt) manau norma. ergos tikrai atsisuktu Very Happy

su tuo wh806 jokie band pass neiseis tau. sakau kad jis ne subas yra. jo pakaba minksta tu jy suplesysi paleides nuo stipreko su sub filtru. imk tuos bent jau du audioX ir tikrai geriau vanos nei 4 ar 6 wh'ai...


O tuos 8" sudejus i deze kokius 4 apnestu ta v-10es?Beje cia tiepatys 8" ,kur naudoji savo http://gsp.projektas.lt/gsp%20-%20apd120-2%20alpha.htm ?

_________________
auto saund instalation
867720800 Klaipeda
 2000W 800oz SUBWOOFER
PranešimasParašytas: 2006 01 11, 02:48 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
cia ne tie patys, cia XE o ash naudoju originalius ALPHARD Cool skirtumas ant zemo nesijaucia bet ant likusio diapazono tai truputy jauciasi...

pamirshk tu tuos wh806... kas tau darosi Very Happy na jei nori daryk... bet dezes reikes : 90cm aukstis 38cm gylis 112cm plotis (isores matmenys) darysi toky kuba? 4 fazikai 7cm skersmuo 12cm ilgis... nekvailiok... sakau jiem dideliu deziu reikia nebent jei naudosi kaip kolonas su piscialkom tada dezes padorios kaip pas amne FIESTA versija. o jei kaip subus tai... nu nx.. PAMIRSHK!
 2000W 800oz SUBWOOFER
PranešimasParašytas: 2006 01 11, 03:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
sefaz
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tokiu atveju levai.Tikrai niekaip neiseis is ju ka nors is ju gaminti.Tuolabiau,kad galvoju apie patalpinima i auto Confused

_________________
auto saund instalation
867720800 Klaipeda
 2000W 800oz SUBWOOFER
PranešimasParašytas: 2006 01 11, 11:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Enshteinas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
sefaz rašo:
Tokiu atveju levai.Tikrai niekaip neiseis is ju ka nors is ju gaminti.Tuolabiau,kad galvoju apie patalpinima i auto Confused

Waryk i klp uzsipirkti V10ES kol dar liko Laughing galesi patalpint ne tik i auto bet ir moto Laughing joke, nieko asmenisko Wink
 2000W 800oz SUBWOOFER
PranešimasParašytas: 2006 01 11, 14:41 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
sefaz
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jo gal ir reiktu taip padaryti. Wink
Beje dabar ant savaidgalio daznai sukinejuosi Palangoje.Koki siki suimatysim.Noriu pamatiti kokia esi pazanga padares ant avanto Very Happy Wink

_________________
auto saund instalation
867720800 Klaipeda
 2000W 800oz SUBWOOFER
PranešimasParašytas: 2006 01 11, 23:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Enshteinas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Visa pazanga, likusiai gamykliniai garsiaklabiai, ir dar neisimti JBL cypalai.
Ne mano ta tacka ir ner ko det vilciu man i ja
 2000W 800oz SUBWOOFER
PranešimasParašytas: 2006 01 11, 23:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
sefaz
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tai jau nebesiauteji palangoje Very Happy
O kur tas v max 15"? Very Happy

_________________
auto saund instalation
867720800 Klaipeda
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama