Elektronika.lt
 2026 m. birželio 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 28, 05:03. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 34
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite
PranešimasParašytas: 2005 08 26, 14:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Q
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
mindaugelis rašo:
Q rašo:
garsiakalbiu pasirinkimas tai toks idomus idomus Very Happy


Rolling Eyes Jei aukstadaznis atrodo per galingas, tai tikrai smagu kai duoti garso normaliai, o jis kaip grojo taip ir groja, ir visai nezviegia... Jei is pirmo zvilgsnio pasirode kad ten pjezas, taip nera!!! Tai ruporinis aukstadaznis!!! O siap tai cia tas 'idomus idomus' tai is gerosios ar is blogosios puses???


gerai zianu as tuos garsiakalbius Smile del to ir klausiu del ko tip issirinkai. uz tapacia kaina 6 kart tiek galejai padaryt, pvz truvox 1225 ir eminence APT-150
 Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite
PranešimasParašytas: 2005 08 26, 15:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Na ir ka tu apie juos zinai, gal gali pasakyti, pasidalinti ziniomis???? O 6 kartus daugiau gauves buciau galios ar kokybes???? Confused

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite
PranešimasParašytas: 2005 08 26, 16:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Q
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
jeigu paskaiciavus, tai net ne 6 o apie 10 kartu. galia 3 kart ir jautrumas 5 dB. aisku dar atsizvelk i tai kad visatonai iskart pasmirsta jeigu ciut padidini galinguma, jokios atsargos, visai nepatikimi.
o apie sita auksta tai man juokas ima kai jy pavadina profiniu Very Happy nepyk del kritikos bet taip yra.
beja kokybe tikrai blogesne nebutu.
 Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite
PranešimasParašytas: 2005 08 26, 17:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Nu man jis irgi nelabai buvo panasus i profini... Bet juk as ne koncertus kasdiena darau... Didziaja laiko dali sios koloneles groja namuose... Galios man per akis ir per ausis... Viename renginuke grojo tokioje sodyboje tai 1 hektaro sklypas skambejo, o kai vakare sokiai buvo, tai diedukams ir bobutems (30-40 m) garso buvo tiek kad padildyti prase.... Beja gal kas zino kokio galingumo pioneer a-400x, bo pasa pameciau, o nete nerandu... Confused

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite
PranešimasParašytas: 2005 08 26, 17:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ad
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Mindaugėli-30-40 metų diedukai ir bobutės Question Evil or Very Mad
Gausi diržo ateity ,o ne patarimų Laughing
 Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite
PranešimasParašytas: 2005 08 26, 19:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Very Happy tai jie patys taip save vadino, 'gal tyliau, nes mes jau seni, nesinori muzikos taip garsiai klausyti' tai kaip man juos vadinti??? Dirzo tai nereikia... Laughing

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite
PranešimasParašytas: 2005 08 26, 21:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Tai kokios galio pioneer a-400x??? IR aplamai kokia jusu nuomone apie si stiprintuva??? Ko jis vertas, kas jame blogai???

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite
PranešimasParašytas: 2005 08 26, 21:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GS
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
kaip tai nieko internete nera???

http://www.google.lt/search?client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial_s&hl=lt&q=pioneer+a-400x&meta=&btnG=Google+Paie%C5%A1ka
 Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite
PranešimasParašytas: 2005 08 26, 21:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Juztas1989
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
mindaugelis rašo:
Tai kokios galio pioneer a-400x??? IR aplamai kokia jusu nuomone apie si stiprintuva??? Ko jis vertas, kas jame blogai???

uz 50Lt paimciau Smile
 Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite
PranešimasParašytas: 2005 08 27, 13:43 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Juztas1989 rašo:
mindaugelis rašo:
Tai kokios galio pioneer a-400x??? IR aplamai kokia jusu nuomone apie si stiprintuva??? Ko jis vertas, kas jame blogai???

uz 50Lt paimciau Smile


Tau biski negera??? Uz tokia nebent radiotechnika atiduoti galiu... Ir tai nelabai man apsimoka... Be to as net nesakiau kad ji parduodu, o jo verte ne maziau manau 300 lituvisku... Jei ne daugiau... Toki stiprintuva nusipirkti tikrai sunku, mazai kas juos parduoda, ipac lietuvoje... Be to cia vienas is geriausiu pioneer gamintu stiprintuvu... Exclamation

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite
PranešimasParašytas: 2005 08 27, 13:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Augizz
Įmonės atstovas
Įmonės atstovas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
mindaugeli, kam tada klausi apie ji? juk pats viska zinai ir pasakei, o ar kasnors pasikeis jei suzinosi jo galia? Smile
 Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite
PranešimasParašytas: 2005 08 27, 17:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
NU nelabai kas pasikeis, man tik taip idomu pasidare... Rolling Eyes O siaip tai niekas nesikeis, tik taip smalsu...

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite
PranešimasParašytas: 2005 08 28, 00:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Juztas1989
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kartais taip smagu pasidarO tureti koki gera daikta namie Smile ir DAR paklausineti kaip kiti vertina ir KARTAIS pasidaro dar geriau, bet dazniausiai koks juztas nesuprantantis koks tai daiktas visa gera nuotaika sugadina....
as cia ant bajerio pasakiau uz 50 Lt Laughing Laughing paimciau [istikruju taip yra,
nes jei kas uz tiek pardavinetu tai as pirkciau; nemeluoju tikrai, tikrai]
Bet cia buvo tik erzinimas Smile Smile
 Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite
PranešimasParašytas: 2005 08 28, 02:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
AurimasPR
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Very Happy JĖGA
 Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite
PranešimasParašytas: 2005 08 28, 20:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Nemanau kad tai toks jau labai geras daiktas, be to jis namie, bet ne mano, o tecio... Tai dabar mastau, cia verta teti ikalbineti kad man pervestu, ar ne... Rolling Eyes

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama