 |

|
|
Elektronika.lt portalo forumas
Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2026 06 28, 13:38. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
|
|
|
 |
Forumas » Akustika » Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite |
Parašytas: 2005 08 26, 14:51 |
|
|
|
|
| mindaugelis rašo: |
| Q rašo: |
garsiakalbiu pasirinkimas tai toks idomus idomus  |
Jei aukstadaznis atrodo per galingas, tai tikrai smagu kai duoti garso normaliai, o jis kaip grojo taip ir groja, ir visai nezviegia... Jei is pirmo zvilgsnio pasirode kad ten pjezas, taip nera!!! Tai ruporinis aukstadaznis!!! O siap tai cia tas 'idomus idomus' tai is gerosios ar is blogosios puses??? |
gerai zianu as tuos garsiakalbius del to ir klausiu del ko tip issirinkai. uz tapacia kaina 6 kart tiek galejai padaryt, pvz truvox 1225 ir eminence APT-150 |
|
|
|
|
|
 |
Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite |
Parašytas: 2005 08 26, 15:30 |
|
|
|
|
Na ir ka tu apie juos zinai, gal gali pasakyti, pasidalinti ziniomis???? O 6 kartus daugiau gauves buciau galios ar kokybes????  |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite |
Parašytas: 2005 08 26, 16:44 |
|
|
|
|
jeigu paskaiciavus, tai net ne 6 o apie 10 kartu. galia 3 kart ir jautrumas 5 dB. aisku dar atsizvelk i tai kad visatonai iskart pasmirsta jeigu ciut padidini galinguma, jokios atsargos, visai nepatikimi.
o apie sita auksta tai man juokas ima kai jy pavadina profiniu nepyk del kritikos bet taip yra.
beja kokybe tikrai blogesne nebutu. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite |
Parašytas: 2005 08 26, 17:15 |
|
|
|
|
Nu man jis irgi nelabai buvo panasus i profini... Bet juk as ne koncertus kasdiena darau... Didziaja laiko dali sios koloneles groja namuose... Galios man per akis ir per ausis... Viename renginuke grojo tokioje sodyboje tai 1 hektaro sklypas skambejo, o kai vakare sokiai buvo, tai diedukams ir bobutems (30-40 m) garso buvo tiek kad padildyti prase.... Beja gal kas zino kokio galingumo pioneer a-400x, bo pasa pameciau, o nete nerandu...  |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite |
Parašytas: 2005 08 26, 19:31 |
|
|
|
|
tai jie patys taip save vadino, 'gal tyliau, nes mes jau seni, nesinori muzikos taip garsiai klausyti' tai kaip man juos vadinti??? Dirzo tai nereikia...  |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite |
Parašytas: 2005 08 26, 21:20 |
|
|
|
|
| Tai kokios galio pioneer a-400x??? IR aplamai kokia jusu nuomone apie si stiprintuva??? Ko jis vertas, kas jame blogai??? |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite |
Parašytas: 2005 08 26, 21:45 |
|
|
|
|
| mindaugelis rašo: |
| Tai kokios galio pioneer a-400x??? IR aplamai kokia jusu nuomone apie si stiprintuva??? Ko jis vertas, kas jame blogai??? |
uz 50Lt paimciau  |
|
|
|
|
|
 |
Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite |
Parašytas: 2005 08 27, 13:43 |
|
|
|
|
| Juztas1989 rašo: |
| mindaugelis rašo: |
| Tai kokios galio pioneer a-400x??? IR aplamai kokia jusu nuomone apie si stiprintuva??? Ko jis vertas, kas jame blogai??? |
uz 50Lt paimciau  |
Tau biski negera??? Uz tokia nebent radiotechnika atiduoti galiu... Ir tai nelabai man apsimoka... Be to as net nesakiau kad ji parduodu, o jo verte ne maziau manau 300 lituvisku... Jei ne daugiau... Toki stiprintuva nusipirkti tikrai sunku, mazai kas juos parduoda, ipac lietuvoje... Be to cia vienas is geriausiu pioneer gamintu stiprintuvu...  |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite |
Parašytas: 2005 08 27, 17:58 |
|
|
|
|
NU nelabai kas pasikeis, man tik taip idomu pasidare... O siaip tai niekas nesikeis, tik taip smalsu... |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite |
Parašytas: 2005 08 28, 00:58 |
|
|
|
|
kartais taip smagu pasidarO tureti koki gera daikta namie ir DAR paklausineti kaip kiti vertina ir KARTAIS pasidaro dar geriau, bet dazniausiai koks juztas nesuprantantis koks tai daiktas visa gera nuotaika sugadina....
as cia ant bajerio pasakiau uz 50 Lt paimciau [istikruju taip yra,
nes jei kas uz tiek pardavinetu tai as pirkciau; nemeluoju tikrai, tikrai]
Bet cia buvo tik erzinimas  |
|
|
|
|
|
 |
Rodau savo kurini - ivertinkite/pakritikuokite |
Parašytas: 2005 08 28, 20:42 |
|
|
|
|
Nemanau kad tai toks jau labai geras daiktas, be to jis namie, bet ne mano, o tecio... Tai dabar mastau, cia verta teti ikalbineti kad man pervestu, ar ne...  |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|

|
 |