 |
Forumas » Akustika » aukštų dažnių filtras
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
Puslapis 2 iš 2 Pereiti prie Atgal 1, 2 |
|
 |
aukštų dažnių filtras |
Parašytas: 2011 10 22, 09:08 |
|
|
|
|
taisingai sako. Exo, cia rasydamas ziniu neigysi pagooglink informacijos gausi bent savaitei skaitymo |
|
|
|
|
|
 |
aukštų dažnių filtras |
Parašytas: 2011 10 22, 20:01 |
|
|
|
|
| Profix rašo: |
| nieko cia be matavimu ir skaiciavimu nepagerinsi |
Taip ir sakyk, kad tingi pasukt galvą, o va Rimvydas226 netingėjo ir kartu bendrom pajėgom išsprendėm problemą ir iš emsės pagyvinom kolonėles. Didelis jam dėkui!!!
O pasirodo jog joms iki pilnos laimės trūko kondensatoriaus ant ŽD, paekperimentavau su keliais ir uždėjau 1000uF 100V ir užgrojo visai gražiai kaip tokiam šlamštui... Tiesa įdomu kas būtų jei su dar dideniu išmėginčiau, nes su 470uF taip gražiai negrojo. |
|
|
|
|
|
 |
 |
aukštų dažnių filtras |
Parašytas: 2011 10 22, 21:32 |
|
|
|
|
| chebra sorry uz klausyma bet jums su galva viskas gerai??? 1000 uf ant zemu dazniu?!?!?!? ar issivaziduoajt kad tavo koloneliu impedansas tam tikroje vietoje nesiekia 1 om'o ????? apie koki uzgrojima tu cia kliedi?? esme jog juo didesne konednsatoriaus talpa zemiems dazniams tuo jis maziau isgroja (kalba eina apie antros eiles filtra).. arba cia tikrai genijai, arba as kazka praleidau.. |
|
_________________ 24 Million seconds. |
|
|
|
 |
 |
aukštų dažnių filtras |
Parašytas: 2011 10 22, 21:45 |
|
|
|
|
| Ambient rašo: |
| chebra sorry uz klausyma bet jums su galva viskas gerai??? 1000 uf ant zemu dazniu?!?!?!? ar issivaziduoajt kad tavo koloneliu impedansas tam tikroje vietoje nesiekia 1 om'o ????? apie koki uzgrojima tu cia kliedi?? esme jog juo didesne konednsatoriaus talpa zemiems dazniams tuo jis maziau isgroja (kalba eina apie antros eiles filtra).. arba cia tikrai genijai, arba as kazka praleidau.. |
http://imageshack.us/photo/my-images/560/2d442d46a1254d884c939ac.jpg/
stai exo koloneles. Na jo klausimas pradzioje turejo nuskambeti taip:
prie centro groja graziai, taciau pajungus stiprintuva girdima labai daug zd, bet vd negirdeti. ka daryti kad normaliai grotu?  |
|
|
|
|
|
 |
aukštų dažnių filtras |
Parašytas: 2011 10 23, 10:19 |
|
|
|
|
| tegul pabando kaip tik kuo mazesni kondika deti zemiems dazniams, o apskritai reiketu pamatyti koks ten filtras stovi zemiems. |
|
_________________ 24 Million seconds. |
|
|
|
 |
aukštų dažnių filtras |
Parašytas: 2011 10 23, 11:56 |
|
|
|
|
| Ambient rašo: |
| tegul pabando kaip tik kuo mazesni kondika deti zemiems dazniams, o apskritai reiketu pamatyti koks ten filtras stovi zemiems. |
Nestovis joks ant ŽD, tame ir reikalas. O čia buvo eksperimentuojama su 4 variantais iki 1000uF ir su juo grojo gražiausiai, netgi galvoju gal didesnį išmėgint. |
|
|
|
|
|
 |
aukštų dažnių filtras |
Parašytas: 2011 10 23, 15:15 |
|
|
|
|
Viska perskaiciau ir nelabai pagaunu esme, prasidejo nuo to, kad nudege aukstu dazniu kondikas, baigesi tuo, kad prie 2ju juostu koloneles yra dedamas 1000 mF kondikas ir dar sakai, kad nera vidutiniu, cia rites reikia, o ne kondencatoriaus jej darai 1 eiles filtra.
Idomu butu pamatyt kaip tu ji pajungiai, speju lygegreciai 1 kondikas uzdetas ir viskas.
Taip pat del nesamoningu garsu, gali buti ir garso kortos isejime beda(jej jungi per PC) |
|
|
|
|
|
 |
aukštų dažnių filtras |
Parašytas: 2011 10 23, 22:02 |
|
|
|
|
| jo butu idomu pamatyti kaip tu pajungiai ta 1000 uf kondika prie zemu dazniu. |
|
_________________ 24 Million seconds. |
|
|
|
 |
aukštų dažnių filtras |
Parašytas: 2011 10 24, 08:49 |
|
|
|
|
Tokio cirko dar ne maciau-1000 uF ,garantuoju kad ten dar POLIARINIS elektrolitas.Jeigu prijungei ligiagreciai ZD-tai VD ten turi buti "0".O gal - nuosekliai ZD ? Nupjovei ZD - ir viskas o'key. |
|
|
|
|
|
 |
aukštų dažnių filtras |
Parašytas: 2011 10 24, 08:58 |
|
|
|
|
| O jeigu rimtai:/ ZD be juokio filtro/-su papildomu filtru VD daugiau nebus, filtras ant ZD garsiakalbio kaip tik slopina AD ir VD/kazkiek/.Galima zaisti tik su AD garsiakalbio filtru.Reikia zynuot Frez.ir pjauti FrezX2 mzd. Galima po biski didinti C nominala AD, bet atsargiai.Geresnis rez-tas bus su 2 eilies / C+L/filtru. |
|
|
|
|
|
 |
aukštų dažnių filtras |
Parašytas: 2011 10 24, 19:39 |
|
|
|
|
Jeigu rimtai, tai nėra prasmės iš šūdo spausti šokolado - spalva gaunasi panaši, bet daugiau... Nusiperki normalesnes dėvėtas su normaliais filtrais ir džaugiesi.
O čia jei žemadažnis neišgroja vd, tai nieko nepadarysi, nebent nupjausi žemus ir išgirsi kažką... |
|
_________________ Design for yourself, not for other people. Don't be afraid to try something. N.Pass |
|
|
|
 |
 |
aukštų dažnių filtras |
Parašytas: 2011 10 25, 11:15 |
|
|
|
|
exo, galiu pasakyt is savo patirties. Nekisk nagu prie jau padaryto daikto noredamas ji padaryt geresni. Jei nori sugadint ir ismest - pirmyn.
Nes baigsis viskas isleidziant labai daug pinigu ir laiko - pigiau nusipirkt, kaip tau patare, naudotas.
Ispradziu tu bileka darysi su tuo filtru, klausysi kaip groja, po to prisiskaitysi ir padarysi nauja deze, nes sitos "sh", kol padarysi ta deze grazia sugadinsi daug medziagu, po to pradesi ta deze "dempferuot", po to galu gale prieisi prie matavimu, nusipirksi irangos, ismatuosi kolonele, ir pamatysi kad groja klaikiai, bandysi padaryt geriau, pamatuosi garsiakalbiu adch - pasibaisesi ir ismesi juos nax, nusipirksi naujus, ir viskas prasides nuo pradziu.
Rezultatas - kokie 2 metai sugaisto laiko, kokie 2k (labai apytiksliai) ismestu litu, finale - koloneliu nera, yra dauk siuksliu, o tos "tobulinamos" koloneles - konteineryje. |
|
|
|
|
|
 |
 |
aukštų dažnių filtras |
Parašytas: 2011 10 26, 13:46 |
|
|
|
|
to flexterful:
teisybes pasisakyme tikrai yra Bet, yra ir teigiamu dalyku. Bus patenkintas zmogaus smalsumas, per laika igaus siokiu tokiu ziniu ir siaip idomu pasikrapstyti nepaisant to, kad finansiskai daznai neapsimoka ( mano atvejis ) |
|
|
|
|
|
 |
aukštų dažnių filtras |
Parašytas: 2011 10 26, 14:07 |
|
|
|
|
Donatai, tikrai verta. Bet is zmogaus zinuciu suprantu, kad nori greitai uz nebrungej is sudo saldaini pasidaryt.
As irgi taip norejau, buvau pats tema uzvedes tema.
Viskas baigesi tuo, kad apklijavau turima kinietiska suda plevele is senuku, kad tiktu prie baldu (kainavo 50 litu, siek tiek laiko, bet uztad moterai vakare galvos neskauda, nu supratai ).
Noras paciam uzsiimt man tikrai nedingo, bet sio momentu neturiu nei laisvu lesu sitam hobiui, nei irankiu, nei vietos, kur tuo uzsiimti. |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|