Elektronika.lt
 2026 m. birželio 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 28, 13:01. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » aukštų dažnių filtras
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 22
Pereiti prie Atgal  1, 2
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 aukštų dažnių filtras
PranešimasParašytas: 2011 10 22, 09:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
taisingai sako. Exo, cia rasydamas ziniu neigysi Wink pagooglink informacijos gausi bent savaitei skaitymo
 aukštų dažnių filtras
PranešimasParašytas: 2011 10 22, 20:01 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
exo
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Profix rašo:
nieko cia be matavimu ir skaiciavimu nepagerinsi


Taip ir sakyk, kad tingi pasukt galvą, o va Rimvydas226 netingėjo ir kartu bendrom pajėgom išsprendėm problemą ir iš emsės pagyvinom kolonėles. Didelis jam dėkui!!!

O pasirodo jog joms iki pilnos laimės trūko kondensatoriaus ant ŽD, paekperimentavau su keliais ir uždėjau 1000uF 100V ir užgrojo visai gražiai kaip tokiam šlamštui... Tiesa įdomu kas būtų jei su dar dideniu išmėginčiau, nes su 470uF taip gražiai negrojo.
 aukštų dažnių filtras
PranešimasParašytas: 2011 10 22, 21:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Ambient
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
chebra sorry uz klausyma bet jums su galva viskas gerai??? 1000 uf ant zemu dazniu?!?!?!? ar issivaziduoajt kad tavo koloneliu impedansas tam tikroje vietoje nesiekia 1 om'o ????? apie koki uzgrojima tu cia kliedi?? esme jog juo didesne konednsatoriaus talpa zemiems dazniams tuo jis maziau isgroja (kalba eina apie antros eiles filtra).. arba cia tikrai genijai, arba as kazka praleidau..

_________________
24 Million seconds.
 aukštų dažnių filtras
PranešimasParašytas: 2011 10 22, 21:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rimvydas226
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ambient rašo:
chebra sorry uz klausyma bet jums su galva viskas gerai??? 1000 uf ant zemu dazniu?!?!?!? ar issivaziduoajt kad tavo koloneliu impedansas tam tikroje vietoje nesiekia 1 om'o ????? apie koki uzgrojima tu cia kliedi?? esme jog juo didesne konednsatoriaus talpa zemiems dazniams tuo jis maziau isgroja (kalba eina apie antros eiles filtra).. arba cia tikrai genijai, arba as kazka praleidau..

http://imageshack.us/photo/my-images/560/2d442d46a1254d884c939ac.jpg/
stai exo koloneles. Na jo klausimas pradzioje turejo nuskambeti taip:
prie centro groja graziai, taciau pajungus stiprintuva girdima labai daug zd, bet vd negirdeti. ka daryti kad normaliai grotu? Wink
 aukštų dažnių filtras
PranešimasParašytas: 2011 10 23, 10:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Ambient
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
tegul pabando kaip tik kuo mazesni kondika deti zemiems dazniams, o apskritai reiketu pamatyti koks ten filtras stovi zemiems.

_________________
24 Million seconds.
 aukštų dažnių filtras
PranešimasParašytas: 2011 10 23, 11:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
exo
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Ambient rašo:
tegul pabando kaip tik kuo mazesni kondika deti zemiems dazniams, o apskritai reiketu pamatyti koks ten filtras stovi zemiems.


Nestovis joks ant ŽD, tame ir reikalas. O čia buvo eksperimentuojama su 4 variantais iki 1000uF ir su juo grojo gražiausiai, netgi galvoju gal didesnį išmėgint.
 aukštų dažnių filtras
PranešimasParašytas: 2011 10 23, 15:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
CraG
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Viska perskaiciau ir nelabai pagaunu esme, prasidejo nuo to, kad nudege aukstu dazniu kondikas, baigesi tuo, kad prie 2ju juostu koloneles yra dedamas 1000 mF kondikas ir dar sakai, kad nera vidutiniu, cia rites reikia, o ne kondencatoriaus jej darai 1 eiles filtra.

Idomu butu pamatyt kaip tu ji pajungiai, speju lygegreciai 1 kondikas uzdetas ir viskas.

Taip pat del nesamoningu garsu, gali buti ir garso kortos isejime beda(jej jungi per PC)
 aukštų dažnių filtras
PranešimasParašytas: 2011 10 23, 22:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Ambient
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
jo butu idomu pamatyti kaip tu pajungiai ta 1000 uf kondika prie zemu dazniu.

_________________
24 Million seconds.
 aukštų dažnių filtras
PranešimasParašytas: 2011 10 24, 08:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vsa
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tokio cirko dar ne maciau-1000 uF Laughing ,garantuoju kad ten dar POLIARINIS elektrolitas.Jeigu prijungei ligiagreciai ZD-tai VD ten turi buti "0".O gal - nuosekliai ZD ? Laughing Nupjovei ZD - ir viskas o'key.
 aukštų dažnių filtras
PranešimasParašytas: 2011 10 24, 08:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vsa
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
O jeigu rimtai:/ ZD be juokio filtro/-su papildomu filtru VD daugiau nebus, filtras ant ZD garsiakalbio kaip tik slopina AD ir VD/kazkiek/.Galima zaisti tik su AD garsiakalbio filtru.Reikia zynuot Frez.ir pjauti FrezX2 mzd. Galima po biski didinti C nominala AD, bet atsargiai.Geresnis rez-tas bus su 2 eilies / C+L/filtru.
 aukštų dažnių filtras
PranešimasParašytas: 2011 10 24, 19:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
obalys
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jeigu rimtai, tai nėra prasmės iš šūdo spausti šokolado - spalva gaunasi panaši, bet daugiau... Nusiperki normalesnes dėvėtas su normaliais filtrais ir džaugiesi.
O čia jei žemadažnis neišgroja vd, tai nieko nepadarysi, nebent nupjausi žemus ir išgirsi kažką...

_________________
Design for yourself, not for other people. Don't be afraid to try something. N.Pass
 aukštų dažnių filtras
PranešimasParašytas: 2011 10 25, 11:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
flexterful
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
exo, galiu pasakyt is savo patirties. Nekisk nagu prie jau padaryto daikto noredamas ji padaryt geresni. Jei nori sugadint ir ismest - pirmyn.
Nes baigsis viskas isleidziant labai daug pinigu ir laiko - pigiau nusipirkt, kaip tau patare, naudotas.
Ispradziu tu bileka darysi su tuo filtru, klausysi kaip groja, po to prisiskaitysi ir padarysi nauja deze, nes sitos "sh", kol padarysi ta deze grazia sugadinsi daug medziagu, po to pradesi ta deze "dempferuot", po to galu gale prieisi prie matavimu, nusipirksi irangos, ismatuosi kolonele, ir pamatysi kad groja klaikiai, bandysi padaryt geriau, pamatuosi garsiakalbiu adch - pasibaisesi ir ismesi juos nax, nusipirksi naujus, ir viskas prasides nuo pradziu.
Rezultatas - kokie 2 metai sugaisto laiko, kokie 2k (labai apytiksliai) ismestu litu, finale - koloneliu nera, yra dauk siuksliu, o tos "tobulinamos" koloneles - konteineryje.
 aukštų dažnių filtras
PranešimasParašytas: 2011 10 26, 13:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
donatas.s
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
to flexterful:

teisybes pasisakyme tikrai yra Smile Bet, yra ir teigiamu dalyku. Bus patenkintas zmogaus smalsumas, per laika igaus siokiu tokiu ziniu ir siaip idomu pasikrapstyti nepaisant to, kad finansiskai daznai neapsimoka ( mano atvejis Smile )
 aukštų dažnių filtras
PranešimasParašytas: 2011 10 26, 14:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
flexterful
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Donatai, tikrai verta. Bet is zmogaus zinuciu suprantu, kad nori greitai uz nebrungej is sudo saldaini pasidaryt.
As irgi taip norejau, buvau pats tema uzvedes tema.
Viskas baigesi tuo, kad apklijavau turima kinietiska suda plevele is senuku, kad tiktu prie baldu (kainavo 50 litu, siek tiek laiko, bet uztad moterai vakare galvos neskauda, nu supratai Very Happy).
Noras paciam uzsiimt man tikrai nedingo, bet sio momentu neturiu nei laisvu lesu sitam hobiui, nei irankiu, nei vietos, kur tuo uzsiimti.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama