Elektronika.lt
 2024 m. kovo 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 28, 12:27. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Pareiškimai, padėkos, skundai » pardavėjas SPX
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 22
Pereiti prie Atgal  1, 2
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 pardavėjas SPX
PranešimasParašytas: 2013 10 02, 22:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
alvaidas1
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tai ir reikejo parasyti, o dabar kazkokios paslaptys. Nors kaip sakiau pirkau motina tai taipogi rezervavau komantaruose po manes dar vienas pirkejas atsirado ir beje galejo atsiimti vietoje, bet visdelto issiunte man.
 pardavėjas SPX
PranešimasParašytas: 2013 10 02, 22:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
zanskis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
alvaidas1 rašo:
Tai ir reikejo parasyti, o dabar kazkokios paslaptys. Nors kaip sakiau pirkau motina tai taipogi rezervavau komantaruose po manes dar vienas pirkejas atsirado ir beje galejo atsiimti vietoje, bet visdelto issiunte man.


na zmogus gal pasikeite.
prie gerus metus-du tai buvo.
tai daugiau ir reikalu nesinori tureti po 2 kartu.

_________________
861152398
zanskis@mail.ru
skype zanskisxxx
 pardavėjas SPX
PranešimasParašytas: 2013 10 02, 23:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
E.L.O.
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Neturiu mados santykių aiškintis viešai, bet kad jau reikalas užvirė, tai ištrauksiu seną pamokančią(bent jau man) istoriją, įvykusią beveik prieš metus:
SPX:Ieškau aktyvaus subo
Aš:Turiu tokį, kaina tokia
SPX:Kaina tinka
Aš:Pristatymas i Vilnių 2-3 savaitės
SPX:Tinka
Po trijų savaičių subas iškeliauja į sostinę, iš vakaro apie tai pranešama forumo PM, skambučiu į mobilų(neatsiliepta, neperskambinta). Bendroje sumoje per dvi paras bandyta susisiekti tik 8 kartus(PM, skambučiai, SMS), skambučiai neatsiliepti/neperskambinti, SMS'ai neatsakyti, PM'ai perskaityti, bet neatsakyti.
Nesuprantu, kaip suaugęs žmogus sugeba taip elgtis. Toliau nesiaiškinau nei telefonu, nei per PM, tiesiog (už)dėjau ignorą ant "SPX".
Prieš ~2-3 metus keitėmės muzikiniais centriukais, ne viskas sviestu tepta buvo, bet reikalai susitvarkė, vėliau išlindo bėdos su mano pasiūlyta preke, bet pasiūlius sandėrį atšaukti, buvo atsisakyta.
 pardavėjas SPX
PranešimasParašytas: 2013 10 08, 08:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
SPX
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
zanskis rašo:
tai jeigu zmogus deda + be komentaru,tai norma.
o minusa reikia komentuoti ?
tikrai nesutinku.
o pardavejas SPX mane pavede 2 kartus todel ir - dedu.
o kitiems smalsuoliams reikia suzinoti kas ir kaip ,tai ir raso kodel kas kaip.
ne ju reikalas todel ir rasiau kad nesvarbu.
galite pratrinti mano postus,kad + nenukentetu Very Happy


Mažiau gerk ir cigarus trauk - atmintis geresnė bus. Pirmą kartą viskas buvo be problemų. Atvažiavo tavo sūnus ar tai dukra su draugais ir viską susirinko, pamiršai. Antrą kartą aiškiai vėliau pasakiau, kad pastebėjau defektą ir nenoriu parduoti neveikiančio daikto. Viskas.

_________________
No ground, no sound.
 pardavėjas SPX
PranešimasParašytas: 2013 10 08, 08:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
SPX
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
E.L.O. rašo:
Neturiu mados santykių aiškintis viešai, bet kad jau reikalas užvirė, tai ištrauksiu seną pamokančią(bent jau man) istoriją, įvykusią beveik prieš metus:
SPX:Ieškau aktyvaus subo
Aš:Turiu tokį, kaina tokia
SPX:Kaina tinka
Aš:Pristatymas i Vilnių 2-3 savaitės
SPX:Tinka
Po trijų savaičių subas iškeliauja į sostinę, iš vakaro apie tai pranešama forumo PM, skambučiu į mobilų(neatsiliepta, neperskambinta). Bendroje sumoje per dvi paras bandyta susisiekti tik 8 kartus(PM, skambučiai, SMS), skambučiai neatsiliepti/neperskambinti, SMS'ai neatsakyti, PM'ai perskaityti, bet neatsakyti.
Nesuprantu, kaip suaugęs žmogus sugeba taip elgtis. Toliau nesiaiškinau nei telefonu, nei per PM, tiesiog (už)dėjau ignorą ant "SPX".
Prieš ~2-3 metus keitėmės muzikiniais centriukais, ne viskas sviestu tepta buvo, bet reikalai susitvarkė, vėliau išlindo bėdos su mano pasiūlyta preke, bet pasiūlius sandėrį atšaukti, buvo atsisakyta.


Dar vienas. Kas ten tau netiko su tais centrais? Labai viskas efektyviai buvo. Pats sakei, kad viskas puikiai tinka ir galim mainyt. Beje ten tu tada mane labiau apgavai, vienas centro kanalas grojo gana su vidutiniais iškraipymais ir pan. O su subu išvis net ne taip buvo.Pats pasiūlei pranešti, jeigu rasiu greičiau, tai informuot. Nes aš kelis kart klausiau, kai sakei, kad su atsiradimu Vilniuje bėdos. Parašiau PM, kad nebereikia. Gal ne man ten tas subas vėliau keliavo, tik man rašinėjai.


Paskutinį kartą redagavo SPX, 2013 10 08, 08:54. Redaguota 1 kartą

_________________
No ground, no sound.
 pardavėjas SPX
PranešimasParašytas: 2013 10 08, 08:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
SPX
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
alvaidas1 rašo:
Tai ir reikejo parasyti, o dabar kazkokios paslaptys. Nors kaip sakiau pirkau motina tai taipogi rezervavau komantaruose po manes dar vienas pirkejas atsirado ir beje galejo atsiimti vietoje, bet visdelto issiunte man.


Taip bus visada, čia ne prekybos centras. Kas pirmas rimtai domisi tas ir gauna, nesvarbu ar siųsti reikia, ar vietoj pasiima. O ir nereikia varyti ant tų, kurie rezervuoja ir nepasiima, maža kokios priežastys. Aš to išvis nesureikšminu, kaip čia kiti. Ne mano problema.

_________________
No ground, no sound.
 pardavėjas SPX
PranešimasParašytas: 2013 10 08, 09:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
deep
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
as is SPX pirkes kelis daiktus, tai viskas ok, mane prekes pasieke pastu,veikiancios ir be defektu. Is mano kaip pirkejo puses teigiamas atsiliepimas.
 pardavėjas SPX
PranešimasParašytas: 2013 10 08, 13:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
E.L.O.
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
SPX rašo:
Dar vienas. Kas ten tau netiko su tais centrais? Labai viskas efektyviai buvo. Pats sakei, kad viskas puikiai tinka ir galim mainyt. Beje ten tu tada mane labiau apgavai, vienas centro kanalas grojo gana su vidutiniais iškraipymais ir pan. O su subu išvis net ne taip buvo.Pats pasiūlei pranešti, jeigu rasiu greičiau, tai informuot. Nes aš kelis kart klausiau, kai sakei, kad su atsiradimu Vilniuje bėdos. Parašiau PM, kad nebereikia. Gal ne man ten tas subas vėliau keliavo, tik man rašinėjai.

Su centrais istorija buvo 2011.03(yra inbox'as nuo 2010), "ne viskas sviestu tepta" todėl, kad tik iš trečio karto pavyko tave pagauti, kad perduoti(vis atidėdavai dėl kažkokių reikalų). Skaityk atidžiai postą iš naujo- problemos buvo su mano centru: garso "potencas"(pašildei ir praėjo- tavo žodžiai), kasetė blogai įrašinėjo vienu iš kanalų(įtarei elektrolitus) ir lazeris skaitė tik testinį CD. Nesiūliau centro per prievartą, pats ieškojai ko nors su kasete, iš pradžių neėmei, nes tavo giminaičiui jis buvo per didelis, bet nutarei pasiimti sau. Turėjai galimybę grąžinti atgal, bet atsisakei, sumokėjau tavo pageidaujamą sumą už mainus, po ko pats parašei "Kagi, ačiū. Manau ir ateityje turėsim bendrų reikalų(2011.03.14)".
Subo istorija: 2012.07.21 parašiau koks subas, 07.24 perspėjau, kad pristatau negreit("Pasistengsiu sia arba kita savaite"- atsakymas:"Kaina puikiai tinkanti. nėra skubu, galiu palaukti"), 08.02 parašau, kad ryt(08.03) jau bus Vilniuj Maišiagalos gatvėje ir galima privežti protingu atstumu. Taip pat paskambinu, bet neatsiliepiama. Ir jokios reakcijos į sekančios dienos skambučius, sms'us ir PM žinutes. Apie tai, kad subo nebereikia, rašei gal mintyse. Manai, kad sužinojęs apie atsisakymą, tokiu kvailu būdu bandyčiau tau jį įpiršti? Tuo metu būtų užtekę realaus(o ne mintyse) elementaraus "sorry, nebereikia", ir jokių problemų- viskas tuo būtų pasakyta, o ne kaip triūsikas į krūmus...
Tokia vat istorija. Nuo manęs + ir -. Komentarų nebebus, gali lot į sveikatą
 pardavėjas SPX
PranešimasParašytas: 2013 10 08, 14:57 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
SPX
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
/\ Taip, su centru ir šios tech. bėdos buvo. Tik mainai įvyko gana sklandžiai ir dar su tavo pažįstamu pasikalbėt spėjom apie tokio tipo centrus Smile Ir tik vėliau pastebėjau, kad yra iškraipytas garsas, bet tamstai jokių priekaištų ir neturiu, nes atitinkamų metų aparatas ir nėra čia kažko super tikėtis Smile. Viskas seniai sutvarkyta ir puikiai veikia...

O dėl subo dar anksčiau rašiau, gal praėjus kelioms dienoms iki liepos pabaigos, kad radom geresnį variantą. Tiesą pasakius, tai reikėtų adminų klausti kodėl kartais AŽ negaunama. Yra buvę ir man, kad rašo forumo narys kažkoks, o aš aiškinu, kad nieko negavau Evil or Very Mad

_________________
No ground, no sound.
 pardavėjas SPX
PranešimasParašytas: 2016 05 22, 20:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
UN9/27
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Pirkau trafą, viskas sklandžiai ir operatyviai.
Dedu didelį +.
 pardavėjas SPX
PranešimasParašytas: 2016 05 22, 20:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Alexx
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
...ir as su pardaveju problemu neturejau Wink

_________________
... dazniausiai atsakau as tuo paciu.....
 pardavėjas SPX
PranešimasParašytas: 2016 06 08, 08:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
slibiniukas6
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Visada malonu bendrauti su SPX, daug esam vienas is kito pirke ir jokiu nesklandumu nera buve.
 pardavėjas SPX
PranešimasParašytas: 2017 06 08, 07:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Zwitter
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tvarkingai supakavo ir greitai išsiuntė prekę.
+++
 pardavėjas SPX
PranešimasParašytas: 2017 11 17, 18:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Romas_M
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Turėjau reikalų, tai galiu tik pagirti - atsakingas,geranoriškas ir punktualus. Riebus +
 pardavėjas SPX
PranešimasParašytas: 2017 11 17, 19:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GINTARAS zim
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Prisidedu +
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama