Elektronika.lt
 2024 m. kovo 29 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 29, 16:42. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Vykdomi projektai » Lietuviško elektromobilio idėja
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 151153
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 150, 151, 152, 153  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Lietuviško elektromobilio idėja
PranešimasParašytas: 2012 07 05, 21:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mirtingasis
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Gytis13 rašo:
Aš padariau tokį paprastą bandymą - paėmiau varinės vielos gabaliuką 1,2 mm skersmens ir prilitavau tarp dviejų masyvių vario plokštelių, tarp kurių palikau apie 1 cm atstumą, atseit ta viela yra tranzistoriaus koja iš abiejų galų aušinama šynos ir korpuso su radiatoriumi. Padaviau į šį darinį 160A srovę, palaikiau kokią minutę - vielutė net nepašilo, ranka nejaučia nieko. Matyt iš tikro TO 247 korpusas gali atlaikyti iki 200A sroves, stebėtina bet faktas. Aišku, tranzo korpusas turi būti atitinkamai aušinamas, bet čia jau atskiras klausimas. Nemeluoja tranzų gamintojai kas man iš karto atrodė. Kagi, viena problema mažiau.


del korpuso ir koju gali buti ramus, drasiai atlaiko 100a, 2 tokie tranzai pastatyti ant 25kv/cm radijatoriaus ant 30v be problemu susidoroja su 5 kw apkrova, svarbiausia kad valdymo signalai idealus butu, ir diodas butinas indukcijai sutvarkyti kitaip tranzai po pirmo starto mirsta.
 Lietuviško elektromobilio idėja
PranešimasParašytas: 2012 11 20, 18:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
arna
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką MSN Messenger
http://www.15min.lt/naujiena/gazas/zalias/net-ir-senus-automobilius-bus-galima-nebrangiai-paversti-hibridais-332-280658

masciau apie tai irgi jau seniai, bet per daug sudetingai man kazhkaip rodos. ash masciau su trifaziu varikliu rate, bet gal tie magnetai ir nepasieks 80laipsniu kiek jiems galima turbut. svarbu su rankiniu viskas butu ok.

nusprendziau ant dezes pakabinti daug pigiau ir paprasciau man. Priedo svoris rate nera taip gerai.
Pas mus ta sistema nelabai tiktu manau, nes cia tiek purvo su druskabuna kad su amerikonais ner ka lygint.
ten kai paziuri ju mashina 10mt metu ar daugiau dugna, tai kaip naujas atrodo.
Kai pas mus jau prapuvusiu dugnu "Flinstone mashinele" Laughing

_________________
Hard work has a future payoff. Laziness pays off now
 Lietuviško elektromobilio idėja
PranešimasParašytas: 2013 05 05, 20:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
arna
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką MSN Messenger
http://www.bigfoot4x4.com/2012/1113_bf20.html

nezinau ar tikrai pirmi jie, bet vistiek ydomu paziueti. girdisi viskas tik ne variklis.
 Lietuviško elektromobilio idėja
PranešimasParašytas: 2013 05 07, 09:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sveiki. Turiu galimybę pirkti elektrokaro varikliukus vienas ~3kW kitas ~5 kW už metalo laužo kainą. Kaip manote, ar jie verti dėmesio naudoti elektromobiliui? Atrodytų kaip ir silpnoki. Bet gal galima paturbinti truputi. Ar net neapsiimti žaisti su tokiais varikliais?

Dėkui už atsakymus.

P.S. Būtų gerai greitas atsakymas laiko apsisprendimui nėra. Nėra laiko ir šitos temos skaitymui nors žinau, kad kažkur čia tikrai buvo parašyta.

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Lietuviško elektromobilio idėja
PranešimasParašytas: 2013 05 07, 13:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
DAINe
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
jamk, vistiek busi pliuse...

_________________
+370 601 99994. nespaminti, nekelt nakties metu...
realiai manes čia nėra...
 Lietuviško elektromobilio idėja
PranešimasParašytas: 2013 05 07, 13:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
DAINe
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
ir prie to pacio paimk valdymo potenca, kur gazas, ir kontrolerius- jei pasiseks, surinksi viska veikiancio...

_________________
+370 601 99994. nespaminti, nekelt nakties metu...
realiai manes čia nėra...
 Lietuviško elektromobilio idėja
PranešimasParašytas: 2013 05 07, 19:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
DAINe rašo:
ir prie to pacio paimk valdymo potenca, kur gazas, ir kontrolerius- jei pasiseks, surinksi viska veikiancio...


Man regis tokių ten jau nebera.

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Lietuviško elektromobilio idėja
PranešimasParašytas: 2013 05 08, 07:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
truputi apžiūrėjau iš arčiau pasirodo jie rusiški. Tai kažko susimasčiau ar verta pirkti.

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Lietuviško elektromobilio idėja
PranešimasParašytas: 2013 05 08, 08:57 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Vikis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Citata:
truputi apžiūrėjau iš arčiau pasirodo jie rusiški. Tai kažko susimasčiau ar verta pirkti.

Vistiek pirk.Rusiški ne kinietiški.Rusai su atsarga gera darydavo,kiniečių atsarga su minuso ženklu.
 Lietuviško elektromobilio idėja
PranešimasParašytas: 2013 05 08, 09:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Na pabandysiu jei gausis kažkas.

Man kažkaip keistai atrodo. Ten rašo 5kW Tai gal čia ilgalaikė. Trumpu laiku gal kokius 2 - 3 kartus galima didinti galią. Ar klystu?

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Lietuviško elektromobilio idėja
PranešimasParašytas: 2013 05 08, 09:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Vikis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
manau,kad neklįsti.Ten nuodeklaus žadinimo važiavimo variklis.Pagal tipą tinkamas el.mobiliui
 Lietuviško elektromobilio idėja
PranešimasParašytas: 2013 05 08, 10:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
zamolskis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kad tu irgi. taigi tik imk. visada pats i srota spesi nuvezt, jei nepavyks ten nieko sukonstruot Very Happy dar jis klausia - ar apsimoka Very Happy Very Happy Very Happy pinigine prasme cia pliusas.
minusai cia ne finansiniai, o kad aukosi savo laika.

ir visokius tvirtinimus ir prisukimo detales pasistenk nusimt. sujungimo mazgus ir movas. paskui labai taupo laika, nes nereikia nuo nulio daryt. arba buna kaip medziaga perdarymui.
 Lietuviško elektromobilio idėja
PranešimasParašytas: 2013 05 08, 11:17 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Matai, kad as buciau žinojęs, kad jį supjaustys, visą būčiau paėmęs. Na žiūrėsim, ar kas pavyks.

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Lietuviško elektromobilio idėja
PranešimasParašytas: 2013 05 27, 22:01 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
arna
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką MSN Messenger
Ash taip ir nesupratau ar tu spejai paimti ka nors?
Didint galia nebent akumuliatoriu rekomenduociau dadedant kiek ymanoma daugiau.
paziurek ar isheis priverstinai koky mashinos peciuko ventiliatoriu pastatyti nedidely kad praputinetu kai nesisuka, nes jo apkrovimas bus nemazas.

jeigu senas tai valdymas bus keletas reliu.

mano atveju ne savartyne pirkau tai pamokejau gerokai daugiau ir dar paremontuot reikejo apvijas.

Varo gi tuos krautuvus be gailescio iki galo ir dar daugiau. niekas ten taip netupcioja kaip prie vidaus degimo variklio su tepalais ir pan.

Ishduosi paslapty apie baterija ir donoro kebula?
 Lietuviško elektromobilio idėja
PranešimasParašytas: 2016 06 08, 10:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
marsasx
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą ICQ numeris
Kazin toks valdiklis tiktu mano elektromobiliui? atrodo kad turi regeneracija https://eu3a.mitsubishielectric.com/fa/en/products/drv/inv/local/a700 Smile

_________________
Viskas aisku beliko suprasti
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 150, 151, 152, 153  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama