Elektronika.lt
 2024 m. kovo 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 28, 15:53. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Pareiškimai, padėkos, skundai » Lietuvos Paštas "skuba" (miega?)
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 35
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Lietuvos Paštas "skuba" (miega?)
PranešimasParašytas: 2012 12 26, 14:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Egis73
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jau esu rašęs kažkurioje temoje, kad nuo rugpjūčio mėnesio tragiškai neateina siuntiniai iš Kinijos. Nežinau kas čia kaltas: ar lietuvos paštas ar muitinė, bet taip yra. Per penkis naudojimosi ebay metus esu negavęs tik kokių dviejų siuntinių. dabar nuo rugpjūčio negavai keturių. Su vienu pardavėju teks gal net pakariauti. Parašė kad išsiunčia siuntinį pakartotinai, o kai praėjo 60 dienų ir išsitrynė ebay istorija, visai net į laiškus neatsako. pažįstamas patarė varyti į banką ir pasidaryti chargeback'ą. Tada, jei bankas tą variantą patvirtins, susigražinsiu savo pinigus, o pardavėjas dar baudą gaus iš paypalo. Žodžiu, daug kas skundžiasi, kad pastaruoju metu žiauriai stringa siuntiniai iš Kinijos. gal atrodys ir juokingai, bet kas galėtų paneigti, kad kažkur lietuvoje specialiai strigdomi siuntiniai iš kinijos, nes kažkas praranda didelius pinigus, kai žmogus kinietišką prekę perka už tikrą kainą, o ne už lietuvišką, kuri yra 2-3 kartus didesnė už realią.
 Lietuvos Paštas "skuba" (miega?)
PranešimasParašytas: 2012 12 26, 16:14 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
obalys
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Per paskutinius 3 mėnesius pirkau 4 daiktus iš ebay - visi atėjo ~per 3 savaites, tik vienas užbuksavo iki 1,5mėn.
Blogiausia kad nėra variantų, kiti pardavėjai būtent tokių prekių neturi... Evil or Very Mad

_________________
Design for yourself, not for other people. Don't be afraid to try something. N.Pass
 Lietuvos Paštas "skuba" (miega?)
PranešimasParašytas: 2012 12 26, 16:16 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Egis73
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Na, gal yra variantas. tartis su pardavėju ir mokėti už siuntos registraciją. Gal sutiktų.
 Lietuvos Paštas "skuba" (miega?)
PranešimasParašytas: 2012 12 26, 23:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
valdasmarijonas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
pirkau is kinu 3 daigtus visi skirtingi pardavejai uzsisakiau pries men., visi atejo 3 sav. begyje
 Lietuvos Paštas "skuba" (miega?)
PranešimasParašytas: 2012 12 27, 00:17 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
pilypas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
valdasmarijonas rašo:
pirkau is kinu 3 daigtus visi skirtingi pardavejai uzsisakiau pries men., visi atejo 3 sav. begyje


Siaip jei ka is Lt paguos, man jau nebe pirmas siuntinys is pingpongu neatkeliauja i UK, o jus dar barates del LT pasto, pries sventes visur manau strigt pradejo, tik man dar gerai, kad kitaicai dar sprendzia problemas ir grazina pinigus, jau kaip ir privalumas ebay.co.uk yra, kai paraso, kad preke yra UK Very Happy
 Lietuvos Paštas "skuba" (miega?)
PranešimasParašytas: 2012 12 27, 12:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
valdasmarijonas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
pilypas rašo:
....privalumas ebay.co.uk yra, kai paraso, kad preke yra UK Very Happy


aga o kai atkeliauja preke adresas ne uk Very Happy
 Lietuvos Paštas "skuba" (miega?)
PranešimasParašytas: 2012 12 27, 12:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
obalys
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
pilypas rašo:
tik man dar gerai, kad kitaicai dar sprendzia problemas ir grazina pinigus


Tuoj ir tau gerai nebebus, nes kaip tik dėl tokių nesamonių ir pradeda nebesiųsti į bananų respublikas...

_________________
Design for yourself, not for other people. Don't be afraid to try something. N.Pass
 Lietuvos Paštas "skuba" (miega?)
PranešimasParašytas: 2012 12 27, 12:48 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
pilypas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
obalys rašo:
pilypas rašo:
tik man dar gerai, kad kitaicai dar sprendzia problemas ir grazina pinigus


Tuoj ir tau gerai nebebus, nes kaip tik dėl tokių nesamonių ir pradeda nebesiųsti į bananų respublikas...


O kaip tau atrodo, kodel ir man kiausiniu lukstas pradejo niezteti, kad problemos, as matai dar kazka is ju nupirkes stumu vietiniam debilam, tai manau ir pats supranti, kad man papildomas pajamu saltinis gali uzsir...

To: valdasmarijonas, zinok visada atkeliauja is UK adreso, tik matosi, kas vietoje neturi pagal shipping, nes uzmeta po menesi siuntima Very Happy

Sekmes jum ten, siaip jei kam jau labai reikes kazko, rasykit i PM, galesiu nurodyt savo adresa ir per mikrus siusti i LT.

P.s. NAVARO IS TO NEPLANUOJU DARYTIS, CIA TIK DRAUGISKAI GALESIU PAGELBET, UZ PARGABENIMA I LT PATYS MIKRUI MOKESIT.

P.s.s. Na ir dabar laukiam smagiu postu, kaip as bandysiu visus isdurti Very Happy
 Lietuvos Paštas "skuba" (miega?)
PranešimasParašytas: 2012 12 27, 16:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
minex
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
man nuo rugsėjo mėnesio iš ~30 siuntinių pradingo 9. Žinoma gerai kad pardavėjai geranoriški ir persiunčia prekę arba grąžina pinigus, bet jau net ir nesmagu prieš juos pačius ir pačiam nepatogu, kai pralaukta mėnesį ir dar neturi prekės. Mano prekės nėra brangios, tai sutinku kad ir persiųstų siuntinį bet aišku jei neišsiųs, pinigų nebesusigrąžinsiu.

Dėl to pašto gal kažkur įmanoma kreiptis, kad perieškotų siuntinių ar pan? Kitas variantas kuris manęs neramina, kad kad ruošiuotojai gali nusisavinti smulkius siuntinius o tai šiek tiek piktintų.
 Lietuvos Paštas "skuba" (miega?)
PranešimasParašytas: 2012 12 27, 19:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
pilypas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
minex rašo:
man nuo rugsėjo mėnesio iš ~30 siuntinių pradingo 9. Žinoma gerai kad pardavėjai geranoriški ir persiunčia prekę arba grąžina pinigus, bet jau net ir nesmagu prieš juos pačius ir pačiam nepatogu, kai pralaukta mėnesį ir dar neturi prekės. Mano prekės nėra brangios, tai sutinku kad ir persiųstų siuntinį bet aišku jei neišsiųs, pinigų nebesusigrąžinsiu.

Dėl to pašto gal kažkur įmanoma kreiptis, kad perieškotų siuntinių ar pan? Kitas variantas kuris manęs neramina, kad kad ruošiuotojai gali nusisavinti smulkius siuntinius o tai šiek tiek piktintų.


Jo imanoma, kai is kitaicu siunties gali kreiptis i popieziu, kad maldele sukalbetu uz tavo siuntinuka Very Happy

_________________
Nebijok dideliu islaidu - bijok mazu pajamu
 Lietuvos Paštas "skuba" (miega?)
PranešimasParašytas: 2013 12 01, 22:55 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Blossom
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje ICQ numeris
zigmas123 rašo:
vytautas55 rašo:

Sąžiningą uošvienę turi.

išmokintą, gerai ištreniruota, ir paklusnia Cool

siuntinio istorija:

vytautas55 rašo:
Matai, jei žmoną turi 20 metų jaunesnę, tai dažnai uošvienės būna labai paklusnios, o dėl siuntos tai matosi, kad iš Vilniaus centrinio pašto į skirstymą veža gan vėlai, dėl to ir greit gavosi šį kartą
Nežinau kodėl,bet bent man iš Vilniaus siuntinys keliauja ne mažiau 2-3 dienas,o štai iš kitų miestų kaip Klaipėda,Kaunas ar netgi Prienai ateina per vieną dieną,netgi per naktį (siunta būna išsiūsta vakare ir kitos dienos ryte jau pas mane rankose)...Tai tiek apie Lietuvos paštą ir Vilnių. Wink
 Lietuvos Paštas "skuba" (miega?)
PranešimasParašytas: 2013 12 01, 23:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
AlgisL
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
konkretus faktas:
siunciau siuntinuka, pasiule uz skubu sumoketi +10cnt ir zadejo jog rytdiena jau bus pristatyta i vieta...
rezultate siuntinys keliavo savaite, nors issiustas ne 4-ieni, ne 5-ieni ir net ne iseigine diena.
 Lietuvos Paštas "skuba" (miega?)
PranešimasParašytas: 2013 12 02, 01:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ewas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Man pirmą kartą taip, kad iš Kinijos per ebay pirktos prekės (8 siuntos kurių vertė nuo 1$ iki 30$) nepasiekė manęs. Pirkau jas spalio pradžioje iki šiol nėra ir ko gero nebebus. Nežinau, kas praganė ar tolima kelionė, ar LT paštas su savo keistenybėmis (pvz iš Tauragės siunta eina per Vilnių į Mažeikius ir tai trunka 5dienas, iš Prancūzijos iki Lietuvos keliauja 4 paras iš Vilniaus į Mžeikius tiek pat). Sad
 Lietuvos Paštas "skuba" (miega?)
PranešimasParašytas: 2013 12 02, 12:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vytautas55
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ewas rašo:
Man pirmą kartą taip, kad iš Kinijos per ebay pirktos prekės (8 siuntos kurių vertė nuo 1$ iki 30$) nepasiekė manęs. Pirkau jas spalio pradžioje iki šiol nėra ir ko gero nebebus. Nežinau, kas praganė ar tolima kelionė, ar LT paštas su savo keistenybėmis (pvz iš Tauragės siunta eina per Vilnių į Mažeikius ir tai trunka 5dienas, iš Prancūzijos iki Lietuvos keliauja 4 paras iš Vilniaus į Mžeikius tiek pat). Sad

Visos aštuonios iš vieno pardavėjo?

O, dėl to lipduko "Pirmenybinis", tai čia mulkinimas, jis nieko neįtakoja siuntos skubumui. Niekur nėra paminėta, kad taip pažymėta siunta bus pristatyta nors viena diena anksčiau, nei numatyta.
 Lietuvos Paštas "skuba" (miega?)
PranešimasParašytas: 2013 12 02, 12:41 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ewas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vytautas55 rašo:
Visos aštuonios iš vieno pardavėjo?

O, dėl to lipduko "Pirmenybinis", tai čia mulkinimas, jis nieko neįtakoja siuntos skubumui. Niekur nėra paminėta, kad taip pažymėta siunta bus pristatyta nors viena diena anksčiau, nei numatyta.


Ne ne iš to paties pardavėjo iš skirtingų. Tuo metu jų buvo pirkta ir daugiau, kitos atėjo net per dvi savaites kitos apie keturias, o šitų nėra. Jau pardavėjai ir babkes grąžino, nors ir daugiau nei 45 dienos praėjo, bet grąžino.
Dėl pirmenybinio tai buvo istorija, kai vienas forumietis man ram'us 2vnt. siuntė iš Šilutės. Laukiu laukiu kaip nėr taip nėr. Rodo siunta Šilutės pašte guli, klausiu:
- kame kampas?, o jie man
- Kadangi ne pirmenybinis išsiųsime bendra tvarka.
-Tai ką, aš vėl kalausiu, norite pasakyti, kad per tris dienas nė vieno laiško, ar siuntinio iš Šilutės nebuvo?
O ta tarnautoja ir vėl savo
- Buvo, bet jūsų ne pirmenybinis ir ne skubus.
-Nu blin sakau, ta siunta laiško dydžio ir sveria 100g tai dabar mėnesį lauksite, kol proga pasitaikys.
Sekančią dieną pajudėjo link Vilniaus, dar po keturių dienų gavau.
Didelė, gi, ta mūsų Lietuva, ypač paštininkams.


Paskutinį kartą redagavo ewas, 2013 12 02, 12:49. Redaguota 1 kartą
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama