Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2025 04 29, 19:42. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
Gal kas girdėjot apie piezo elementus ir galėtumėt man padėt susigaudyti kiek tie piezai realiai gamina elektros ir kiek jų reiktų, kad galima butu pakrauti telefoną ar kompiuterį.
Ačiū už pagalbą.
Gal kas girdėjot apie piezo elementus ir galėtumėt man padėt susigaudyti kiek tie piezai realiai gamina elektros ir kiek jų reiktų, kad galima butu pakrauti telefoną ar kompiuterį.
Ačiū už pagalbą.
Labai daug... Ir dar turėtų būti intensyvios vibracijos, kurios verstų mechaninę virpesių energiją į elektrinę.
Pjezo elementus pamiršk. Net mobilių prietaisų įkrovimai mini saulės baterijomis yra menko efektyvumo, tai pjezo dar silpesni.
Apie telefono baterijos įkrovimą dar galima mąstyti, bet visi iki vieno būdai bus labai menko efektyvumo, o apie kompiuterių(nešiojamų) baterijų įkrovimą nėra ką ir kalbėti.
Paiimk standartinę išmaniojo telefono bateriją beigi palygink su kompiuterio, kiek kuri gali sukaupti energijos vatvalandėmis. O, dabar pagalvok iš kur tokį energijos kiekį paiimsi, kad minusavus visus nuostolius dar liktų ir baterijos įkrovimui.
Trumpai tarian, tai utopija. Lengvesni variantai, turėti atsarginį akumuliatorių. Arba nešiotis visada kroviklį, kad reikalui esant įsikrautum tą rajūną išmanųjį plytgalį. Kompiuterio atveju taip pat.
O, energijos iš pavienių virpesių ne kažin kiek ir surinksi