 |
Forumas » Akustika » Kolonėliu išdėstymas 2.0
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
Puslapis 2 iš 2 Pereiti prie Atgal 1, 2 |
|
 |
Kolonėliu išdėstymas 2.0 |
Parašytas: 2012 11 25, 01:32 |
|
|
|
|
| Aš tu jumis sutinku, kad sistema turėtų būti išdėstyta kaip priklauso, tačiau kiekvieno klausytojo prioritetai skiriasi. Kiekvienas pagal juos ir dėlioja. |
|
|
|
|
|
 |
Kolonėliu išdėstymas 2.0 |
Parašytas: 2012 11 25, 15:47 |
|
|
|
|
assembled, tokiu atveju tiems "visiems" reikia išaiškinti kaip turi stovėti stereo sistema, kaip ją suderinti. Pirmas dalykas dėl žemo dažnio tai statymas į kampus. Tačiau viskas turi būti simetriškai. Klausymo vieta priešais kolonėles. Kolonėles reikės sukelti, kad ir ant taburečių pastatyti. Kai kur susidarys dideli žemo dažniu triukšmai, tai pajausi klausydamas įvairius kūrinius ir pavaikščiojęs po butą/namą. Pas mane panaši problema yra: klausau muziką, negarsiai, po ~ 1 vatą "ant kolonėlės" (vėlai vakare), tai tėvų kambarį be proto daužo, ūžia ir visaip kitaip kraipo žemus dažnius, o pas mane puikiai groja.  |
|
|
|
|
|
 |
 |
Kolonėliu išdėstymas 2.0 |
Parašytas: 2012 11 25, 19:08 |
|
|
|
|
Na čia jau kambario akustika - stovinčios bangos. Dviejų sienų į perdangos kampe bus absoliučiai visų stovinčių bangų mazgai, todėl ten pastatytas subas žadins absoliučiai visas stovinčias bangas ir bus daugiausiai kiek tik įmanoma žemų. Be to, kolonėlė spinduliuos į 1/4 erdvės, o tai vėl gi duos daugiau žemų.
P.S. Dėl liaudies švietimo, aiškinimo tai yra keli keliai: galima bandyti šviesti visus, net ir to neprašančius, o galima nesukti velykų ir neužsiimti auklėjimu. |
|
|
|
|
|
 |
Kolonėliu išdėstymas 2.0 |
Parašytas: 2012 11 27, 15:41 |
|
|
|
|
| playmax rašo: |
Pas mane tam trikampyje ir yra mažai žemo dažnio  |
Tai gal fazė apvertsa? t.y. + su maisytas su - kazkuriai kolonelei? |
|
|
|
|
|
 |
Kolonėliu išdėstymas 2.0 |
Parašytas: 2012 11 27, 21:37 |
|
|
|
|
Perstatinėk kambarį, kitaip nieko neišmąstysi. Niekas nieko konkretaus nepatars. Iš mano su assembled diskusijų galėjai kažkokius pagrindus įsisavint, toliau eksperimentai.  |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|