 |
Forumas » Akustika » Radiotechnika S50
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
Puslapis 2 iš 2 Pereiti prie Atgal 1, 2 |
|
 |
 |
Radiotechnika S50 |
Parašytas: 2012 07 03, 09:52 |
|
|
|
|
| pauliusbyte rašo: |
| A2For rašo: |
| Tai jeigu be stiprintuvo jungsiu tai,kas butent gali sugest kompe? |
garso plokštė nes yra pritaikyta 16ohm apkrovai, o tu jungsi turbūt 4ohm, sudeginsi garso plokštę. tau reikia 50w stiprintuvo. kompiuteris duoda tik 1w~
jei pirksi stiprintuvą tai pirk yamaha pioneer ar panašių firmų. jei nueisi i turgų tau įkiš kokį kinišką, geriau neskubėk ringdamasis
taip pat žiurek kad stiprintuvo varža butu vienoda arba mažesnė už kolonelių varžą |
radiotechnika y-101 geras yra, ir nebutina stiprintuva va as centra gavau japoniska uz 20lt veikianti,2x40w galingumo prie 6 omu,sake neveikia disku grotuvas kaseciu netikrinau bet radija ir ats stiprintuvas jame veikia o tik 20lt mokejau |
|
_________________ Visada buna pirmas kartas |
|
|
|
 |
 |
Radiotechnika S50 |
Parašytas: 2012 07 03, 10:23 |
|
|
|
|
| SPX rašo: |
turguje tik kinietiški stiprintuvai  |
yra ir ne kiniškų.
jei nieko nesupranti apie tai, pardavėjas gali tuo pasinaudoti ir įkišti kokį "chlamą"
| Citata: |
| žiurek kad stiprintuvo varža butu vienoda arba mažesnė už kolonelių varžą" Laughing Laughing |
kas blogai ?
| Citata: |
Turguj buna ir tikrai geru dalykeliu, tiktais reikia moket atsirinkt Smile |
sutinku |
|
_________________ Teorija- kai žinai viską ir niekas neveikia
Praktika- kai viskas veikia, bet nežinai kodėl |
|
|
|
 |
Radiotechnika S50 |
Parašytas: 2012 07 03, 12:59 |
|
|
|
|
| pauliusbyte rašo: |
| Citata: |
| žiurek kad stiprintuvo varža butu vienoda arba mažesnė už kolonelių varžą" Laughing Laughing |
kas blogai ?
|
Tu dar klausi kas blogai? reikėjo sakyti, kad susimaišei ar kažką panašaus, o dabar likai kvailio vietoje;) |
|
|
|
|
|
 |
Radiotechnika S50 |
Parašytas: 2012 07 03, 14:01 |
|
|
|
|
| rimvydas226 rašo: |
| pauliusbyte rašo: |
| Citata: |
| žiurek kad stiprintuvo varža butu vienoda arba mažesnė už kolonelių varžą" Laughing Laughing |
kas blogai ?
|
Tu dar klausi kas blogai? reikėjo sakyti, kad susimaišei ar kažką panašaus, o dabar likai kvailio vietoje;) |
galiu parašyti ir kitaip.
žiurek kad rekomenduojama stiprintuvo varža kolonelems būtų vienoda arba mažesnė už kolonelių varžą |
|
_________________ Teorija- kai žinai viską ir niekas neveikia
Praktika- kai viskas veikia, bet nežinai kodėl |
|
|
|
 |
 |
Radiotechnika S50 |
Parašytas: 2012 07 03, 14:18 |
|
|
|
|
| Cia jau geriau. Stiprintuvas turi isejimo varza,jeigu tranzinis su NGR/dauguma/ bus zymiai maziau 1 Om. Apkrovimo varza / arba rek. koloneliu varza/ - cia jau kitas reikalas.Standartiskai buna arba 4-16 Om, arba 8-16 Om /6-16 Om/.Reikia atsargiai but ten kur 8-16 Om-ne visos koloneles tinka ir silpnas mait. blokas,aukstas maitinimas galiniu kaskadu,silpnas radiatorius,didelis noras rasyt daug W i pasa -komercija. |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|