 |

|
|
Elektronika.lt portalo forumas
Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2026 06 28, 19:37. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
|
|
|
 |
Forumas » Akustika » Koncertiniu koloneliu pirkimas
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Koncertiniu koloneliu pirkimas |
Parašytas: 2012 01 06, 22:15 |
|
|
|
|
| tad isvada kalti tokias pat dezes arba jei skirtingos dezes tai krusoveri skirt i 4 juostas? |
|
_________________ kai ner ka weikt |
|
|
|
 |
Koncertiniu koloneliu pirkimas |
Parašytas: 2012 01 07, 01:08 |
|
|
|
|
| JuliO rašo: |
| Taip jausis nesutapimai, fazes bus persisukusios, skirtingos rites, skirtingasi induktyvumas, o induktyvumas suka faze. Garso bus daugiau tik ties rezonansiniais dazniais, o kai kurie gali isvis nusigesinti. |
Jo istikruju nepagalvojau, dar darbe prisiminau Transmission line deziu teorijas, susimoviau gautus labai duobeta daznumine |
|
|
|
|
|
 |
Koncertiniu koloneliu pirkimas |
Parašytas: 2012 01 07, 01:16 |
|
|
|
|
| garminas rašo: |
| tad isvada kalti tokias pat dezes arba jei skirtingos dezes tai krusoveri skirt i 4 juostas? |
Ne. istikruju labai mazai pas tamsta ziniu, o ypac dar tiek aparaturos prisipirkus, tai net nezinau ar suprasi ka ir kaip reiktu daryt. Jei naudosi tuos pacius garsiakalbius su identiskom dezem, gali juos leist visus vienodai. Bet jei darytum dvi tokias dvi tokias, tai turetum vienoms leisti groti iki kazkokio daznio, tarkim 50Hz, o sekanciom nuo 50Hz. Tai va. Nesuk galvos ir daryk ka zadejai daryt. |
|
|
|
|
|
 |
Koncertiniu koloneliu pirkimas |
Parašytas: 2012 01 07, 18:21 |
|
|
|
|
| Viska as supratau tik neikigalo issakiau .Dabar krusoveris pas mane nuo 25 hz iki 80 zemiem ,viduriam iki 250 ir po to jau auksti eina, bet yra funkcija kad padaryt ir 4 juostas tik reiktu dar vieno stiprintuvo. |
|
_________________ kai ner ka weikt |
|
|
|
 |
 |
Koncertiniu koloneliu pirkimas |
Parašytas: 2012 01 13, 03:13 |
|
|
|
|
tai net nepapasakojai ka dar turi, kokie stiprintuvai, kiek skiri tam, ar dezes pats darytum, kur bildetum su tais dap ?
jei kokiaka salike, tai gal atsukus i kampa tas GZ ir pupses biskiuka, bet jis visiskai netinka sitam reikalui  |
|
|
|
|
|
 |
Koncertiniu koloneliu pirkimas |
Parašytas: 2012 01 13, 08:33 |
|
|
|
|
| Ir 15ukas (ypač visokie DAP) viduriams yra visiškai netinkama, juolab kad galvoji dar subą statyti. 15" + piezas išvis kažkas nesuderinamo. |
|
|
|
|
|
 |
Koncertiniu koloneliu pirkimas |
Parašytas: 2012 01 13, 12:37 |
|
|
|
|
Zmogus matyt pagal kisene buria ir neturi visikai praktikos, tai ar nemanai kad ten ta meslo kruva kaiptik nuo kazko pradet.
Mes kadaise sujungdavom vos ne viska ka turim, KOMETA, S30, S90, auto subus, stiprintuveliu visokiu kruva, bet su laiku po ekspermentu, bandimu, ir padidejusiu poreikiu, paikeite poziuris ir supratimas. Tai va negi jam siulysi kokius Celestion uz 0,5kLt, kur autorius nemato skirtumo tarp pastaruju ir DAP  |
|
|
|
|
|
 |
 |
Koncertiniu koloneliu pirkimas |
Parašytas: 2012 01 13, 12:57 |
|
|
|
|
manau, kad pajustų kaip sakant kartais būna, kad žmogus sėdi, klauso ir esu tikras, kad galvoja "kas čia per gaidys ne sistema, vos groja, taip tyliai ir šitokia brangi, mano dag garsiau groja" ir tada pabando kažką tokio susakyt sistemos savininkui, bet kai pradeda kalbėt, pasirodo, kad jo visai nesigirdi, kaip jis kalba..kalbant apie to klausytojo sistemą, atrodo, kad ten milijonas decibelų triukšmo yra, bet kai pabandai kažką sakyti, viskas kuo puikiausiai girdisi šitą visi pastebi, tik nevisi susigaudo, kas ir kaip |
|
_________________ vairavimo menas reikalauja aukų |
|
|
|
 |
 |
Koncertiniu koloneliu pirkimas |
Parašytas: 2012 01 13, 13:01 |
|
|
|
|
butent, biudzetas turi but kuo mazesnis, galima sakyti kad tai butu man pirmos rimtesnes koloneles, nes pradzioj tik pora subu esu pasidares. dezes daryciausi pats, o garsiukams galiu isleist iki 500l-600t (abiem kolonelem), grojimas tai butu toks kaip ir baliukams, ir salese 80-120m2.
Ground zero garsiukas, tai taip, automobilinis, ir kolkas nzn kiek jis ka sugeba, nes tik 120 watu jisai tegavo paragaut 16m2 kabary, bet man patiko, tai ir galvoju kad ir didesnese patalpose jisai gali gerai groti.
Koloneles maitintu du jb vx700 stiprintuvai, + krosoveris dar bus reikalingas. grosiu aiksu nuo pc.
Kokybes aisku noretusi, bet su tokiom islaidom apie kokybe kalbu negali buti. Tai beyma, rcf, ar celestion garsiukai, kuriuos, gerbiamas JuliO naudoja, man perbangu, kai kaskiek turesiu daugiau Lt bus galimybe pasidarysim su rimtesniai, bus ir patirties tada ir supratimo daugiau kas ir kaip. Apie stiprintuvus irgi nuomones nereikia, zinau kad nekaskas, bet mano tokiom kolonelem uzteks.
Tai va, uzteks tusciai kalbet tai tada ka rinktis, ka siulot, uzteks ir 12'' ? nes kaip suprantu mano pasiulyta pora visiskai nedera? |
|
|
|
|
|
 |
 |
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|

|
 |