Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 25 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 25, 15:42. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » "Ar teisinga tavo laidų kryptis?"
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 2552
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 50, 51, 52  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 "Ar teisinga tavo laidų kryptis?"
PranešimasParašytas: 2011 12 26, 12:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
w2art
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Na Česlovai atsiskleidėte visu gražumu.

Mania grandiosa visai jums nebūdinga ar ne?

Gal atsiras dar kas nors kas pakabins viešai savo Teltonikos triusikus?

Gal ką nors patys pradžioj patys pagaminkit, patys darykit biznį ne "komandoj"... tada bus teisė kitus mokyt ...

To GSP ir pasižymi kad jis jau nemažai padarė pats. Ir kuo daugiau žmonių gebės padaryti patys, o ne vedami už rankos tuo geriau bus visiems.
 "Ar teisinga tavo laidų kryptis?"
PranešimasParašytas: 2011 12 26, 12:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
CodeC
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
l.p.audiofilas rašo:
tai kad garsas iškraipomas vos jam tik gimus jau senai aišku . asociacijų kalba , nors nėra tokia tiksli kaip inžinierių , bet tai leidžia visokio plauko individam susišnekėti . nieko blogo tame nematau


blogo tai tikrai nieko. tiesiog juokinga ir tiek, kai poetai vaidina inzinierius.
 "Ar teisinga tavo laidų kryptis?"
PranešimasParašytas: 2011 12 26, 12:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
CodeC
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
w2art rašo:

Gal atsiras dar kas nors kas pakabins viešai savo Teltonikos triusikus?
Gal ką nors patys pradžioj patys pagaminkit, patys darykit biznį ne "komandoj"... tada bus teisė kitus mokyt ...


tai pakabink savo. cia mano pirmas linux projektas buvo jei ka Smile kazin ar daaugsi iki to lygio, kad suprast kuom skiriasi galimybes komandoj ir individualiai.
 "Ar teisinga tavo laidų kryptis?"
PranešimasParašytas: 2011 12 26, 12:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
TomasT
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
p. Čespovai, kaip labai jus nuskriaudė kažkoks Vytas ir Rolandas, kad kiekviename savo pasisakyme vis juos paminit? Tiek internetiniuose komentaruose, tiek studio žurnale vis jie užkliuna. Nesuvestos asmeninės saskaitos?
 "Ar teisinga tavo laidų kryptis?"
PranešimasParašytas: 2011 12 26, 12:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
l.p.audiofilas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
CodeC rašo:
blogo tai tikrai nieko. tiesiog juokinga ir tiek, kai poetai vaidina inzinierius.

tai taip išeitu kad ir Česlovas poetas ?
 "Ar teisinga tavo laidų kryptis?"
PranešimasParašytas: 2011 12 26, 13:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
CodeC
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
l.p.audiofilas rašo:
CodeC rašo:
blogo tai tikrai nieko. tiesiog juokinga ir tiek, kai poetai vaidina inzinierius.

tai taip išeitu kad ir Česlovas poetas ?


o ko tu manes klausi? as nei prokuroras nei advokatas jo atzvilgiu. specialYstams geriau zinot kas jis toks. as pastaruoju metu 'gilinausi' ir bendravau su GSP. ir plestis neketinu.
 "Ar teisinga tavo laidų kryptis?"
PranešimasParašytas: 2011 12 26, 13:14 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
w2art
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
[quote="CodeC"]
w2art rašo:


tai pakabink savo. cia mano pirmas linux projektas buvo jei ka Smile kazin ar daaugsi iki to lygio, kad suprast kuom skiriasi galimybes komandoj ir individualiai.


Jau seniai daaugau 10 metų atgal maždaug. Bet dar nesuaugau pakankamai kad gebėčiau turėti savo.

Ir dar pridėsiu, kad juokingiausia kai pienburnis vaidina generolą.
 "Ar teisinga tavo laidų kryptis?"
PranešimasParašytas: 2011 12 26, 13:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
CodeC
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
w2art rašo:
Ir dar pridėsiu, kad juokingiausia kai pienburnis vaidina generolą.


savikritiskumas teigiama savybe.
 "Ar teisinga tavo laidų kryptis?"
PranešimasParašytas: 2011 12 26, 13:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
CodeC, labai gaila kad tyli tie, kurie dalyvavo perklausose ir kuriem demonstravau visus matuotus grafikus tame tarme ir garsiakalbiu kraipymus, ir sistemos kraipymus. Matyt bijo tarti zodi kad nebutu "is pareigos suvartyti suduose". Eilini karta kartoji kad as humanitaras, vien del to kad prie sios temos problematikos meginau prieiti klausimais kad jus patys i juos atsakytumet, o ne as padeciau ant lekstutes. Jei butu issivysciusi normali diskusija buciau parases placiau savo mintis. Taiciau del keliu nariu toks budas matau neimanomas. Reikia skersai isilgai girtis "faktais ant lekstutes". Sunku bendrauti su siauro mastymo zmonem...

Zodis Ceslovui - Sousa nenukrito nuo kalno virsunes. Neseniai buvau su juo susitikes praleidom kartu beveik visa diena. Galiu pasakyti kad sousa ilipo i dar didesni kalna. O tu jau trini rankomis - neraso forume vadinasi LOXAS Very Happy Very Happy deja priesingai.

Citata:
GSP blefuoja


Ech Ceslovai Ceslovai... Mindaugas vis gi buvo teisus...
 "Ar teisinga tavo laidų kryptis?"
PranešimasParašytas: 2011 12 26, 13:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
CodeC
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
GSP rašo:
CodeC, labai gaila kad tyli tie, kurie dalyvavo perklausose


Gediminai, labai gaila, kai inzinieriumi save vadinantis zmogus nesugeba diskusijoje tokiu buti, sureiksmina visokius niekalus ir vaidina izeista del to, kad kazkas vadina daiktus tikrais vardais. as tau uzdaviau N normaliu klausimu. tau svarbiau buvo issidirbinet kaip mergai. poto pasigendi normalios diskusijos. tu vel vartais - kazkokia taktika, kazkokios lekstutes - ka tu cia vaidini? savo zodyne net neturi reikiamu terminu ir formuluociu, kad palaikyt ta vadinama normalia diskusija. cia aplinka del to kalta?

GSP rašo:
Eilini karta kartoji kad as humanitaras, vien del to kad prie sios temos problematikos meginau prieiti klausimais kad jus patys i juos atsakytumet, o ne as padeciau ant lekstutes


nes tu eilini karta ta pacia taktika ir naudoji, nuo pat to laiko, kai kisai subus po lova. tu NETURI ka padeti ant lekstutes, tu lauki kol kasnors kurnors parasys kanors protingo ir po kurio laiko jau tai pateiki kaip savo mintis, jau vaidini ismokusi. Ceslovas bent jau sitoj vietoj buvo teisus - labai mikliai isemei didziaja dali poezijos is savo gaminiu aprasymu. tai del ko, a? emei per nakti ir ismokai akustikos moksla? ar del to, kad kazkas eilini kart pirstu bakstelejo?

beje, idomu butu trumpai aprasymas metodologijos, kaip tu matuoji sistemos THD ir IMD. kadangi savo 'vientisos' sistemos neturi, tai bent jau koloneliu. aisku tai butu niekiniai parametrai, nes pajungus kita frontend'a vel viska reiktu permatuot, bet tai bent kaip laboratorinis darbas butu. kokia aparatura naudoji, kaip ir ka matuoji?
 "Ar teisinga tavo laidų kryptis?"
PranešimasParašytas: 2011 12 26, 13:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
tu man uzdavei N klausimu poto kai pasislepei i krumus. Reikejo ten ir likti tupeti.

Kokius tekstus isemiau? Kas cia per puliavimai? Mano puslapio tekstai jau neredaguoti velnias zino kiek laiko Rolling Eyes Is kur tu traukit tokius faktus? As netneisivaizduoju kaip dabar tau irodyti kad tu meluoji/suklydai ar pan. Rolling Eyes


Nieko as tau neaprasinesiu - nematau tikslo. Dabar nors ir parasyciau viska nuo A iki Z juodu ant balto kaip ka darau, kitaip sakant duociau "vadoveli" vistiek tai jau nieko nepakeistu. Tu susidarei savo nuomone, susikurei kruvas faktu. Nu tai valio kodel as dabar tau vienam turiu atsiskaitineti? Kas tu man toks? Galu gale jei as nieko nemokeciau, per astuonis metus ila is maiso jau seniai butu islinduti kad ir per ta pati Gourmet'a.

p.s. subai buvo kisami po staliuku nes kitur vietos nebuvo o ir seip inzineriskai tai buvo idealus sprendimas nes man reikejo slegio - as ta ir gavau.
 "Ar teisinga tavo laidų kryptis?"
PranešimasParašytas: 2011 12 26, 13:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
CodeC
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
beje, cia siaip pamastymas. visada vat atsiranda tokiu kaip w2art ir l.p.audiofilas, kurie lyg ir kazkuo nepatenkinti, kuriem uzkliuvo ir tiesiog nepatiko tai, ka as parasiau. komentarai be jokiu konstruktyviu argumentu, emocijos ir tiek. lyg ir nori ginti pona GSP bei padet jam mane 'uzvartyt'. zmonems tiesiog nepatinka, kai kitas uzduoda konkrecius techninius klausimus, nes arba i juos atsakyt nemoka, arba atsakyt nepatogu. tai gali but tik dvi galimybes - arba pykstama, nes kazkas paliete jiems skaudzia vieta religiniam gyvenime, arba kazkas trugdo daryt bizni.
 "Ar teisinga tavo laidų kryptis?"
PranešimasParašytas: 2011 12 26, 14:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
CodeC
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
GSP rašo:
tu man uzdavei N klausimu poto kai pasislepei i krumus. Reikejo ten ir likti tupeti.

Kokius tekstus isemiau? Kas cia per puliavimai? Mano puslapio tekstai jau neredaguoti velnias zino kiek laiko


nuo to, kad apsimesi kvaileliu, niekas nepasikeis. net apsidairiau, nu lyg ir ne krumuose as, inzinieriau. velnias gal ir zino, bet zino ir http://www.archive.org
nepatikesi kiek ten tavo eilerasciu radau rasytu ne taip ir senai. paieskok, gal jau pats pamirsai. sudalyvausi kokiam literaturos konkurse, gal priza laimesi.
 "Ar teisinga tavo laidų kryptis?"
PranešimasParašytas: 2011 12 26, 14:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
nesupratau visai paskutinio linko Rolling Eyes

Cia "mazas" rinkinukas i kuriuos kvailus mano klausimus ir argumentus buvo numota ranka ir nusokta prie kitos temos arba ignoruota. Galiausiai pasinaudojant sokinejimu nuo temos prie temos ir metodiskais uzgauliojimais suformuotas GSP klaidingas prototipas. Kai CodeC, Ceslovas, Ambient (berods viskas) atsakys i siuos mano klausimus ir argumentus tvarkingai ir dalykiskai ( o tam reiks visa tema normaliai perksiatyti is naujo , sutinku nera lengva) tada galesim sneketi toliau. Tik kai atsakinesit noreciau kad butu atsakoma nuosekliai, tarkime i kaikuriuos ankstyvus klausimus galima atsakyti susidarius kiek veliau klaidinga nuomone, noreciau kad butu atsakoma tvarkingai. Patys priviret koses tai dabar ir kapstykites kaip sakant...

Ceslovui:
Citata:
Prasau man parodyti nors viena brolio dvynio AudioSolutions posta (velniai nemate kad ir GSP posta) kur as ar mano dvinys GINA sousa, o YPAC wyta.

Ceslovui:
Citata:
Jei TAU patinka traktorius BELARUS ir TU jokios kitos transporto priemones neisileistum i savo garaza, dar nereiskia kad ir KITIEM visos audines, jaguarai, porsai, galu gale opeliai yra visiskai nieko vertos transporto priemones ir jos inzineriskai neteisingos...

Ceslovui:
Citata:
jei tu toks pagyvenes ir protingas kodel negali suvokti elementaraus dalyko - zmoniu poreikia skirtingi, norai skirtingi, GALIMYBES skirtingos. Kaip tokio amziaus zmogus (nezinau gal studio zurnale ne tu buvai nufotografuotas) turetum tai suprasti ir nepulti visiem is eiles skelbti savo tiesu ir isitikinimu. Galu gale jei esi taip smarkiai apsisvietes, TURETUM suprasti, kiad viskas gamtoje, fizikiniuose reiskiniuose tame tarpe ir akustinese sistemose yra KOMPROMISAS. Kazka gauni kazka prarandi. Taciau tu to nepripazysti.

CodeC:
Citata:
nekyla man visiskai joks noras matuotis. Paskaityk visus postus mano ir paskutini savo. Tai juk butent tu bandai matuoti mano ir Ceslovo. Apskritai nei as nei kas kitas nieko cia sioje temoje nematavo. Dabar antras dalykas jei turi sioje srityje ribotas zinias kaip gali sau leisti vertinti mane ir Ceslova greta? Neva vienas ismano daug nes yra pagyvenes o kitas "nseniai" nezinojo kas yra rezonansinis daznis? Tai kaip cia gaunasi? Kas del etiketo - tu teisus, megstu as pasikarsciuoti.

CodeC:
Citata:
na va tu vel pateiki zeminancias isvadas nei mates nei klauses, nei ziniu pakankamai turedamas kad vertinti, bet va bile pasakyti KAs vyksta irasu studijoje man giliai da lampacki nes as to pakeisti negaliu. Taciau kaip koloneles bendrauja su stiprintuvu reikia zinoti. Kas sake kad nezinau?

CodeC:
Citata:
na va ir vel zemini sakai kad nesamoniu esu prirases. Nors tavo kompetencija neleidzia tau manes vertinti nesamones as ar samones esu prirases. Vel rasai bile parasyti. Prasau dabar man konkreciai baksteleti kur as esu DAUG nesamoniu prirases.

CodeC: (beja cia buvau normaliai sutikes atsakyti i tavo klausimus, taciau kazkodel nusokai nuo temos ir griebeisi kito arkliuko...)
Citata:
Tai dabar ka tu nori kad as padaryciau? Parasyciau tau ataskaita ir visa kursini apie koloneliu projektavima? O logikos ijungti neiseina? Neatrodo kad 8 metu nebuciau istempes ir parodoje ar dalyvauciau jei mokeciau tik apdaila padaryti?

Sakyk ka konkreciai tau parasyti apie projektavima ar gamyba, tik neprasyk visko. Mokyti visos Lietuvos nesiruosiu.


Ceslovui:
Citata:
taip pat tik replika - negaminu aktyviniu ir bi-amping sistemu reiskia sioje vietoje nesu specas galiu leisti sau nusisneketi, bet is taves kaip is speco manau visi laukia (o jis turejo buti iskart po replikos) paaiskinimo o kas gi yra bi-amping sistema. Ir kas yra aktyvine sistema su dviem stiprintuvais dviem garsiakalbiam.

CodeC:
Citata:
as tau neatsakiau i sita klausima? Ar vel tu rasai kad tik parasyti? Tai gi prisipazink - neperskaitei mano atsakymo, gal tik prabegom akim permetei. Reiks pacituoti ta vieta kur atsakiau i si klausima?

CodeC:
Citata:
Citata:
tu daug rasai, bet esme yra tokia - neturi ziniu elektronikoje, kad kurti garso sistemas. viskas ka tu padarai - tai grazios dezes.


pagal ka tu sprendi? Pagal kelis mano postus? Beja, berods rasiau kad SISTEMU ir nekuriu nes mano aistra yra KOLONELES. O teiginys viskas ka as padarau yra tik grazos dezes - is pirsto auztas ir tai ne kritika o zeminimas mano darbo.

CodeC:
Citata:
OH WAIT WAIT. IS KUR tamsta trauke kad mano darbo instrumentas yra AUSYS ir muzikinis cd kompaktas??? Pripazink - tu juk nieko apie mane nezinai nei ka nei kaip as darau Sneki kad tik pasneketi.

p.s. TAI KAIP TEN DEL TO BEGIMO I KRUMUS KUR RASIAU? ATSAKYSI I KLAUSIMA?

Ceslovas, Ambient
Citata:
Ok stai triju koloneliu grafikai ka is ju gali pasakyti apie koloneles? Kokia mazdaug kainu kategorija kaip groja ir pan. Apskritai ka gali pasakyti is siu grafiku>

Ambient, Ceslovas
Citata:
Ambient tai as supratau ka tu nori pasakyti. Man tik dabar idomu pasidare ar tu ar kasnors kitas gali kazka konkretaus pasakyti is tu pateiktu grafiku. Na bent jau kainu kategorijos ar matosi pagal tuos trokstamus grafikus ir apskritai ar vertos demesio koloneles ar visiskas serpotrebas ir pan?


Visiem trim:
Citata:
ir kas is to zinojimo jei sie du dydziai visu parametru juroje nenusako nieko konkretaus apie gamini?O ka daryti jei koloneles su siaura ir netolygia juosta dziugina labiau nei tiesi ch-ka su placiu diapazonu?



Ceslovui:
Citata:
na tai ko buvo tylu kai idejau stereophile testu grafikus issamius? Kodel komentuoji tik poto kai jau nebera ka komentuoti?

pateikta buvo ne vien daznumine, taciau sistemas apibudinti kazkodel visgi atsirado sunkumu... BEJA tiek pat matavimu buvo pateikta ir prie pacio sistemos. Ir vis gi pagrinde pacio aukstinama tiesi daznumine!! O as tau dar pries musu visus konfliktus sakiau kad ne vien daznumine yra rodiklis. Dabar jau ziuriu pasimokei is manes ir kitaip sneki. Gal reiktu padekoti ?

Ceslovui:
Citata:
Matei nors viena AudioSolutions konstrukcija? Ar buvo klausyta? Ar matei grafikus? Prasau pakomentuoti

Ceslovui:
Citata:
na, kaip galvojau taip ir buvo "diedas" isdidziai pakeles nosi "pagloste visiem galveles" ir palinkejo...

labiausiai aisku siutina kuomet buvo erzinami gramofonieciai tai elektronikos forumas kliuvo, dabar ziu - atvirksciai... Ir dar uz akiu sugeba teisuolis "vaziuoti" Siekia zmogus teisingumo taciau pats neteisingas... Va sitas manau ne mane viena siutina.

CodeC:
Citata:
Atsakymas i antra dali - saunu kad esi girdejes gyvo garso. Esu jo girdejes ir as ir nemazai. Bet tai kas is to? Zmogus mato savo akimis visa gyvenima, bet ar nuo to jis tampa video aparaturos zinovu? Visi mes zinom kaip turi atrodyti realus vaizdas nu ir ka?

CodeC:
Citata:
Citata:
o tu dar visai nesenai rasei, kad glautini savo koloneliu filtru 'suvedima' darai ausimis


prasau parodyti kur taip rasiau. Man cia panasu kad istraukei is konteksto sakini ir panaudojai "savo reikmem".

CodeC:
Citata:
Palauk, CodeC , bukim biedni bet teisingi. Tu dabar jau nebeturi kur detis tai griebiesi siaudo... Pripazink.

Stai tau irodymas - mano parduodamu laidu skiltyje nerasi jokios ezoterikos, laidu krypties, sviesos greiciu ar panasiu parametru kurie naudojami super laidams kainuojantiems nezmoniskus pinigus. Plius ir paciu laidu kaina nera didele, tau paciam nesunku paziureti RCl kataloga ir pasiskaiciuoti savikaina tokio laido. Tai tiesiog normalus laidai su kokybiskais RCA kistukais. WTF??? Kas ne taip? Nejau tikrai taip neturi prie ko prisikabinti?


CodeC:
Citata:
Bedeguonis varis... Kas neaisku? Galvoji egzistuoja elementai tik is Mendelejevo lenteles? O junginiai zinai toki zodi? Nereikia suprasti zodzio tiesiogiai. Turima omenyje kad varis yra svarus grynas be priemaisu. Be deguonies junginiu. Pats zinai kad varis buna grynas, beveik grynas ir su daug priemaisu. Nuuuu tai kokios problemos??? Ar as kaltas kad marketingistai sugalvojo svaru vari pavadinti OFC? Na, o jei tu nori pasakyti kad svarus varis yra toks pats geras kaip su priemaisom tai ner ka cia ir komentuoti.



I sita klausima pats neatsakiau. Taip buna. Yra daug specialios paskirties kondensatoriu skirtu dirbti isskirtinemis salygomis.
Citata:
buna kondensatoriai specialiai sukurti skalbimo masinoms? o telikam specialus buna? kam dar buna?



Visiem:
Citata:
dabar klausimas tiesios daznumines agituotojams : kodel dvi koloneles su vienoda daznumine groja skirtingai? Turiu omenyje kad tembras yra kardinaliai skirtingas.

As zinau kodel, bet jei jus sugebesit atsakyti i si klausima suprasit kad daznumine yra tik vienas is parametru parametru visumoje ir teparodo, liaudiskai tariant, ar vienodai garsiai groja garsiakalbiai per visa diapazona.

Visiem:
Citata:
na tai o ka as cia per abi temas nuolat sneku? O gi lygiai ta pati.Kad nereikia statyti daznumines i pirma vieta.

Visiem:
Citata:
Beja buvo issakytas klausimas - kodel dvi koloneles su vienoda daznumine skamba labai skirtingai? Paprastumo delei imkim kad garsiakalbiu baze ir korpusas vienodi, skiriasi tik filtrai. Taigi KODEL? Toki klausima pateikiu nes nuolat agituojama kad tiesi daznumine uztikrina neutralu tembrini balanca, taciau kodel du skirtingi filtru sprendimai su vienodai tiesia daznumine vis gi tembriskai groja skirtingai? Tai kur tas neutralumas???

Ambient:
Citata:
o tu jas esi girdejes? Ar manau kad jos neprastos tik del to kad jos brangios ir grazus grafikas? As ju nesu girdejes, todel neteigsiu kad jos labai geros ar labai blogos. Tiesiog i pavyzdzius reiktu imti tai ka esi isbandes.


Ambient:
Citata:
idomu kodel scan-speak susilaukia tiek demesio pasauliniu mastu? Pasidomek ar Visatonas bent desimtadali to susilaukia.

Ambient:
Citata:
mano puslpayje review'u irgi yra - visi geri.

Ambient:
Citata:
Citata:
Garsiakalbiu daznumines tikrai geros.


trukt uz vadziu vel is pradziu. Daznumine yra vienas is daugelio parametru nusakanciu ar garsiakalbis geras ar prastas.


CodeC
Citata:
Seip pastebejimas "is salies" :

Kai paskaitai forumus visi deda ant gamintoju kad sie taupo kiekviena centa. Tiek siame tiek kituose forumuose randame nuotrauku su "iskastruotom" kolonelem ir filtru nuotraukom. Prasideda aikciojimai "kaip sudinai viskas padaryta, bipoliaru prikista, rites su serdimis, sintepono ne gramo..." Na ir puola protinga liaudis tvarkyti gamintoju klaidas, aikcioja poto kaip garsas keiciasi, kaip "oro atsiranda". O cia dedi tikrai geras dalis ne kapeikas kainuojancias kad visokie "elektronscikai" nepultu tiuninti - vel matai jiem blogai. Taciau patys oi kaip mielai tik nusipirke stipreka koki, visus elektrolitus keicia pirmais pasitaikiusiais jamiconais...


Labai geras L.P.audiofilo pastebejimas liko pamirstas ir neatsakytas. CodeC :
Citata:
tai kodėl tie patys inžinieriai tarpusavį ginčyjasi , ir eina skirtingais keliais ? ar vienas inžinierius inžinieresnis už kitą ? ir dabar suprask kuris už kurį tuos pačius laidus , kondikus kuria ne inžinieriai ? tik vienam inžinieriui laidas iš Japan/USA inžinieriškesnis , nors inžinieriškai neturėtų būt skirtumo . kitas inžinierius kondikų skirtumų nejuto , nes inžinieriškai tai neturėtų jaustis . juos pakaitoliojęs pradėjo jausti . matyt pasidarė mažesnis inžinierius , suhumanitarėjo
 "Ar teisinga tavo laidų kryptis?"
PranešimasParašytas: 2011 12 26, 18:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Sousa
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sveiki :)

Gediminas nesenai paklause ar lankausi siame forume, ir pasake kad cia vyksta nuoskaudu, nuospaudu i karas- t.y. Mindaugo Jokubausko (Gramofono redaktoriaus), mano (Sousos personazo Gramofono forume) ir pacio Grmofono forumo (kaip terpes) juodinimas(laisvos citatos pabaiga) Nedalyvauju siame forume, taciau paskaiciu noreciau parasyti "visuomenes priesu" (t.y Mindaugo, Gramofono ir savo) pozicija. Siuo atveju kalbesiu tik savo vardu (nenoriu kalbeti uz kitus zmones).


Bendraujant virtualioje erdveje ir tikintis malonaus,produktyvaus bendravimo butina mokejimas/gabumai ne tik reiskti savo mintis, nuomone,pozicija, bet ir isgirsti pasnekova isigilnant ir i ji pati(jo mintis ,isgyvenimus, momentines emocijas) .ir tai daryti butina empatiskai. kitaip joks pokalbis (nekalbant apie technini) nera malonus, produktyvus ir naudingas. mokejimas reiksti nuomone neizeidziant pasnekovo ir nesumenkinant saves(klystame jei galvojame kad menkindami kita zmogu "kilstelime" savo kortele ) yra labai geras derinys. jei mes moketume vadovautusi siomis taisyklemis, musu o tiap pat lenku, rusu forumai mirgetu sypsenelemis ir draugiska atmosfera. zinoma diskusija, oponavimas, gincai yra indukcinis variklis, bet tik nuo musu paciu priklauso ar tai malkomis kurenamas(tersiantis ir letas) ar vandeniliu varomas(ekonomiskas ir efektyvus) variklis varo mus i prieki. kartais manau geriau eiti pesciomis 8km/h greiciu i prieki nei vaziuoti 6km/h malkomis kurenamu. ir tarsos maziau.


Gediminas man primena mane pries 5-7metus. jaunas, karstas, ambicingas. :) sios savybes yra TIK geros jei jas aplinkinaisi nukreipia gera linkme. beje jaunimo nemandaguma galima pateisinti amziumi. tai praeis- ateis branda,"susitupejimas" pagarba.
Taciau kaip pateisinti vyresnio,garbaus amziaus zmogu,kuris moka glauzdiai raiskiai destyti mintis, turi sukaupes dideli terortiniu ir praktiniu ziniu ir nemoka to perduoti jaunimui suprantanciu budu? is to naudos turertu visi.
Mindaugas, as bandeme(jei gerai pamenu 2 kartus) gramofone "integruoti" inzinieriu Ceslova i jaukia terpe kad visi turetumeme naudos- ir Ceslovas pasidalinti ziniomis ir skaitytojai tu ziniu pasisemti. abu kartus liepto galasl buvo prieitas del iskreiptos ideologijos, nepagarbos kitiems forumieciams, paniekos gamintojams ar klausytojams kuriu empyriniai potyriai skyresi nuo Ceslovo.

kol buvau jaunas, karstas( kaip Gediminas dabar) iki pamelynavimo gincijausi su Ceslovu. jis mane "suvartydavo" techniskai -tada dar daugaisu "nervuodavausi" veliau supratau kad gaistu laika, ir uzuot besigincyjes daugaisu laiko skirdavau darbui, tyrinejimams. su empyriniu darbu atejo ir teorines zinios (atvirkscias variantas, bet ne pats blogiausias)

atejo laikas kai as pats jau galejau "suvartyti" Ceslova, ne tik jis mane :) jo paties stiliumi. tiesa tai reiekjo daryti labai gudriai ir taktiskai- pasirinkus itin siaura aspekta nagrinejant tema nepasiduodavau provokacijoms nukrypti i sona (spurdedavo kaip velnias ar karpis pagautas ant minkles -pamates kur link krypsta svarstykles ir nenugincijamus teorinius bei praktinius irodymus) nuo nagrinejamo aspekto ir kantriai iki galo uzbaigdavau. net ir Ceslovo bendrazygiai inzinieriai pripazino kad visgi Sousa teisus ir nekliedi. deja nuo to laimingesnis netapau, o oponentas -juo labiau.

paskaiciau apie straispni Studio ir mano klaidas. hm.. apsiginti galima. bet kas is to- va po straipsnio motyvavau forume del deklaruoto maksimalaus efektyvumo (motyvavau konkreciais kodel tiap parasiau dveim skirtingais motyvais-panaisis kai nuzudes zmogu detektyvams pateikciau dvi alibi. antra del viso pikto jei pirma netiks ) , mano rasliavo liko ten , o Rolando "klaida" drasiai galima iskelti kitame forume naujai. zinoma ir ten galiu apsiginti. bet negaliu skirti tiek laiko ir skaityti visus forumus ir temas. Juolab kad puikiai suprantam kad ne klaidoje esme(manau 0,0001% skaitytojo sita "klaida" buvo aktuali ar pastebima,juolab kad straispnis buvo tik izanga ir ne mokslio formato) istaisyti klaida buvo galima is esmes (t.y sutaikyti inz. ir Sousos personazus- tada ir 100% /115db jautrio fatalines klaidos,kuriams pamacius riekai uz galvos susiimti, dingtu :))
taciau mano ir Mindaugo geranoriska intensija integruoti inzinieriu i Gramofono foruma buvo bevaise. mes tikrai stengemes. sakau tai nuosirdziai. mes dziaugemes. mes norejome, praseme. karta. du. tris. ispejome. nuliudome, vel praseme. vel ispejome.
nei vienas inzinierius, dailininkas, agronomas, vadybininkas,gydytojas, studentas nebuvo isvarytas is Gramofono. o vyksta ten tokiu dalykeliu kad ausys linksta- buvo narys kuris tiesiogiai skatino kitus nusizudyti, buvo rasiniu, geografiniu neapykantu,pasleptu komerciju ir tt. bet visi liko, nebuvo isvaryti, susitaike, suprato ir pasitaise. kitiap tariant prisitiake prie bendruomenes porekiu ir normu.
jei neklystu per visa Gramofono gyvavimo istorija tai buvo padaryt tik dviems zmonems(Majak ir Ceslovui) kazkas labai negero yra ju gebejimu bendrauti, jei taip atsitiko kad tuos zmoens teko ivaryti. ir ne po karta. nesiimu spresti,as neteisejas , ir tai ne mano forumas.
vienintelis logiskas paaiskinimas galetu buti jei gramofono redaktorius turi kazkokiu nesuvestu asmeniniu saskaitu(sakykim redaktorius paviliojo zmona, uzgrobe zemes/palikima,pasinaudojo/ isniekino inz. C. "sedimaja" ikalinimo istiagoje ar pan). jei taip yra prasome cia garsiai ir konkreciai tai pranesti ir as pats pasirupinsiu Ceslovo persnazo internetine laisve ir jo nevarzomu dalyvavimu audio bendruomenje- t.y ikursiu nauja foruma, perleides jam teises rasyti(gal net ir moderatoriaus) bet reikia kalbetis,issipasakoti nuoskaudas. as jaus enai nelaikau nuoskaudos ant Ceslovo, kelis kart net ji pagyriau. bet dar nesu toks kad visiskais nekreipciau demesio i naujus "fintus"-. bet i juos tik atsikertu(dazniausiai su juodo jumoro doze)- naujai karo kirvio jau senai nebekasu.


Codec, suprantu kad nepatiko GSP bendravimas su paciu, bet tai kad ji "suvartysite" jums jokiu pozityviu emociju ar moraliniu pasitenkimo neduos. jus tik pat susierzinsite labiau. verciau iseikite prie eglutes,paskaitykite kalediniu paprociu ,burtu internete- pvz metus bata link duru reikai ziureti kokiu galu nukrito i duris - jei kulnu- nebus siais metais laidu itakos garsui, jei priekiu-bus)

CodeC rašo:
zmonems tiesiog nepatinka, kai kitas uzduoda konkrecius techninius klausimus, nes arba i juos atsakyt nemoka, arba atsakyt nepatogu. tai gali but tik dvi galimybes - arba pykstama, nes kazkas paliete jiems skaudzia vieta religiniam gyvenime, arba kazkas trugdo daryt bizni.


beje jei jau megtate uzdavineti ir atskaineti konkrecius klausimus,prasyciau atsakyti i klausima- ar imanoma ir jei tiap,tai kaip pasyvineje dvieju juostu akusitineje sistemoje pasiekti 23-24db/ 1/2oct (arba 46-48db/oct) elektrini(tinka ir akusitnis) kritima sukertant garsiakalbius ju darbiniuose dazniuose(nesant siuose diapazonuose akustinio kritimo-ne ju ekstrmumuose) su 6 pasyviniais komponentais(t.y viso 6 komponentai abiem garsiakalbiams)??

jei neaiskiai suformavau klausima,klauskite, pataisysiu. jei atsakysite- tasykite GSP be gailescio, jei ne galbut pagalvokite kad ir jus kas nors gali suvartyti :-(


kas dar.. aha.. del komercijos- zmogaus noras uzdirbti nera blogas(kad ir kokia srity jis pasirinktu. asmeniskai man blogesnis biznis -azartiniai losimai nei high end audio - pirmasis zmogui sukelia neigiamas, o antrasis teigiamas emocijas) daug blogiau yra sio noro nebuvimas. o dar blogiau trukdymas uzdirbti norinciam. (t.y kai paciam nereikia ar neiseina o kitam nesinori leisti) pilnai palaikau pirmaji varianta.

antras dalykas- high end audio turi buti pagrysta ergonomiskumu ir efektyvumu. pagaminti 8000USD kainuojancia ir 14kg sveriancia kompiuterio vaizdo plokste kurios nasumas 77-87 nasumo vienetai yra nesunku. taciau pagaminti 80USD kainuojancia garso plokste kurios nasumas 75-85 yra inzinerinis pasididziavimas. as pats namie turiu savo paties rankomis gamintas 2008aisiais 2x 700kg sveriancias ir mazdaug 260 000eur komercines vertes modulines koloneles, pagamintas is aliuminio kuriose "gyvena" 10x acctuon c222n, 4x c173n, 16x scan speak 23w bei 16x 23w pasyvinaiis rezonatoriai. apie maksimalu garso slegi ir iskraipymus (net ir prie 30hz) kalebti neverta- jie lenkia dauguma kitu konstrukciju visa galva. sios koloneles -mano siektina utopija, mano nuodeme, mano "silpnumo akimirka", mano pasidiziavimas, mano... absurdas!!. isleidus -iasdesimt kartu mazesne suma galima sukontruoti labai maza akustika kuri-
1) atlkurs tokia pat daznine charakteristika
2) tures toki pat iskraipymu kieki beveik visame dazniu diapazone
3) pajegs atkurti realistinius garso kiekius gyvenamoje patalpoje.

zinoma ji negales groti kurtinancius garsumu. negales groti su 40 w stiprintuvu. nepasizymes puikia vertikalia ar horizontalia dispersija. bet jei ji tures gebejima itraukti (koki nors) zmogu i muzika lygiai tiap pat ar kokiais 8% procentais maziau kaip didzioji tai yra fantastiskai ekonomiskas gaminys. jei tas gaminys sugebes itraukti,ne tik viena zmogu(kaip taisykle jos kureja) o daugiau- didziule pagarba tam zmogui uz tai kad jis sugebejo padaryti. pvz man gal nepatinka Merlin koloneles, bet faktas KIEK zmoniu jos patinka , nuo kokiu koloneliu "upgreidinasi" (o gal tiksliau "downgreidinasi") vercia gerbti ju inzinerine minti, komercine sekme. nepagarba tokiems reiskiniams vercia susimastyti ar tokie zmones aplamai ka nors gerbia- kitus zmones, ju pastangas ir pasiekimus. kalbu abstrakciai.


kitas klausimas del interesu (kas pastoviai yra minima) -siuo metu konstruoju naujas tobulesnes koloneles nei Colibrea ar Colibri. naujos tobulesnes mano nuomone ne didesnes ar brangenes o priesingai bemaz 5x pigesnes. pats racionaliausias kelias- nieko naujo nekurti, o tiesiog pasigaminti labai panasia daznine charakteristika turincius pigesnius garsiakalbius ir panaudoti ta pati CTC filtra ir garsiakabiu isdestyma t.y aklame teste klausant vidutiniu garsumu nevisuose kuriniuose jas bus galima jas atskirti. specialisi pagaminti SEAS ir VIFA garsiakalbiai sioms kolonelems perkant virs 200vnt kainuoja atitinkamai 42 ir 17eur. t.y garsiakalbius pavyko atpiginti 5-10kartu. korpusa pavyko atpiginti 7kartus. prototipinis koloneles neskausmingai reagavo i 90eur/vnt vertes kondensatoriu pakeitima 4 eur vertes paprastu kokybisksu metalizuotu polipropilenu. o va varzas ausktadazniui teko palikti kainuojancias po 17eur/vnt- t.y tiek pat kiek kainuoja pats ausktadaznis(inzinerine nesamone). dar labaisu nuliudino rites- pakeitus 60eur transformatorines impregnuotas rites i tokios pat varzos feritines po 4eur pasijaute didziulis skirtumas. ne todel kad feritines groja blogiau iprastinemis salygomis o todel kad jos itin blogai veikia konkreciame ispildyme (kai net ramiai klausant muzikos per jas sruva gana didele srove ) pati pigiausie rite kuri tiko buvo I-core transformatorine rite po 20eur. inzineriskai toks lesu paskirtymas yra nelogiskas(kai varza ir indukcines rites kainuoja brangiau uz garsiakalbius) o man nusispjaut i logika. uz logiskuma pirkejas pinigu man nemokes. jam idomu ne Hz ,jautrumai, ergonomik. o visuma.

ir "respektas" kokima nors gamintojui(kad ir tam paciam Merlin, kuris uz 1000eur gali suprpjektuoti koloneles kurios klausytojams gali groti tiap apt gerai/ar geriau nei 5000eur kainuojanciom. tuo geriau gamintojui, galima pasididinti virspelni, izninieriui sumoketi premija ir issiusti su visa seima i karibu jura koraliniuose rifuose panardyt.

issipleciau ir nukrypau- tai va jei pardavinesiu sias koloneles Lietuvoje,o Gediminas savo Audiosolution gaminius taip pat pardavines Lietuvoje tapsime konkurentais (vietinais gamintojais salies viduje), nusitaikusiais i panasu rinkos segmenta. taciau nemanau kad del to pulsime drabstytis purvais. priesingai- konkurencija labai geras varomasis variklis, skatinantis tobuleti bei dar geresnes galimybes pirkejui isigyti produkta pigiau. be abejo pries tai muzm abiems dar reikes irodyti kad sitie produktai yra konkurencingi importuojamiems. ir ne tik konkurencingi bet LABAI konkurencingi. jei to pasiekti nepavyks net nematau prasmes dalyvauti jei pilnai paruostas gaminys negali "apgroti 3-4x" brangesniu tos pacios garso konsepcijos importuotu gaminiu net neverta lysti i rinka. zodziu parodys ateitis. nes ne zodziais o darbais mes tevyne mylim :) dirbantiems linkiu geru darbu ateinanciais 2012aisiais, o diskutuojantiems - tolerancijos kitaminciams.


Rolandas


Paskutinį kartą redagavo Sousa, 2011 12 26, 19:29. Redaguota 3 kartus(ų)

_________________
Neaktyvus vartotojas
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 50, 51, 52  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama