 |
Forumas » Akustika » Akustikos testavimas muzikos perklausomis
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Akustikos testavimas muzikos perklausomis |
Parašytas: 2011 11 24, 17:38 |
|
|
|
|
Su saviskem klausau viska nuo a-z,bet kada pasileidziu sunkaus roko jauciasi, kad jos ten atlieka dideli darba. Ir su kolegomis kiek klausem viska isgroja kuo puikiausiai bei jauciasi draivas, pradedant hi end'ine muzika baigiant minetu roku.
Mano isvada butu tokia: jeigu pas tave negroja sunkesne ar sunki muzika vadinasi problema kolonelese t.y. turyje, garsiakalbiuose, filtruose, o galbut vsa minetuose nesuderinamumuose.. sito negaliu nei paneikti nei pateikti. |
|
_________________ 24 Million seconds. |
|
|
|
 |
 |
Akustikos testavimas muzikos perklausomis |
Parašytas: 2011 11 24, 17:51 |
|
|
|
|
| Manau kad "testuoti" kolonelems (sistemai) neuztenka vieno tam tikro stiliaus kurinio, kuris yra "sunkus kasnelis visoms sistemoms". Reiktu 4-5 skirtingu irasu. Klassika, rokas, repas galu gale. Elektronines muzikos nereikia pamirsti taip pat. Dar manau labai gerai butu paklausyti "nuogo" (be jokiu papildomai irasytu garsu) zmogaus (keliu zmoniu, bet snekanciu atskirai) balso. Pavyzdziui - skaitomo teksto. Juk visi zinom kaip turetu skambeti zmogaus balsas. Vyriskas, moteriskas, vaikiskas, seno zmogaus. Kreipiant demesi i "S", "Š", "P", "T" tariamus garsus, pati balso "gyvuma". |
|
|
|
|
|
 |
 |
Akustikos testavimas muzikos perklausomis |
Parašytas: 2011 11 24, 18:02 |
|
|
|
|
flexterful, na as ir nepersu minties jog rokas viska apsprendzia apie koloneliu skambesi, bet jis butu vienas is svarbiausiu rodikliu teisingai reikia neuzmirst ir elektronines muzikos ji gal ir sintetine bet irgi su savais niuansais. |
|
_________________ 24 Million seconds. |
|
|
|
 |
Akustikos testavimas muzikos perklausomis |
Parašytas: 2011 11 24, 18:46 |
|
|
|
|
Dar prie viso to butu idomu paklausyti "naturaliu" garsu. Kaip tekantis vanduo (sitas ne silpnu slapimo pusliu turetojams), degancio lauzo traskejimas, kad ir variklio garsas. Aisku viskas ka pasakiau veda i tai, kad testuojamos koloneles turi buti universalios. O universalus daiktai, kaip zinome, yra.... universalus  |
|
|
|
|
|
 |
 |
Akustikos testavimas muzikos perklausomis |
Parašytas: 2011 11 24, 19:20 |
|
|
|
|
Kalbant apie įrašo kokybę - yra pakankamai daug labai kokybiškai įrašytų orkestrų atliekamų kūrinių. Ir juose galima rasti visko - pradedant smuiku,. baigiant kontrabosu. Arba ir fortepioną su orkestru. Bet vistiek parodose, o ir labai rimtuose salonuose skamba "lengva" muzikėlė ir man asmeniškai su tokia sunku suprasti ką kolonėlės sugeba.
GSP, kažkur prieš porą metų buvai MM salone kai Sousa "pristatė" savo kolonėles. Muzikos buvo visokios, garsas buvo užluptas neprastai ir buvo žymiau lengviau susidaryti nuomonę apie jas.
O dėl kolonėlių testavimo su gyvu muzikantu... Sakyčiau gali būti nelabai vykęs reikalas. Manau jie kreipia dėmesį į kitus dalykus. Sakykim gali groti simfoninis orkestras per kitaicką radijušką už 30lt ir muzikantui skambėjimo kokybė neužklius, bet jis tau pasakys kai koks atlikėjas nepataikys į natą.  |
|
_________________ Design for yourself, not for other people. Don't be afraid to try something. N.Pass |
|
|
|
 |
 |
 |
Akustikos testavimas muzikos perklausomis |
Parašytas: 2011 11 24, 19:41 |
|
|
|
|
| Citata: |
| Tai čia gaunasi, kad turint GERAS KOLONĖLES roko gerai klausyt nepavyks? Rolling Eyes |
prasto klipinto iraso zinoma kad nepavyks. Detalios koloneles visa ta klipinima taip aiskiai isgros kad tu tuoj pat noresi isjungti. Iseitis arba gauti gera irasa (kas sunku) arba muilinti garsa ir tuomet viskas gros kaip Ambient minejo kad pas ji groja - vienodai (vienodai uzmuilintai).
| Citata: |
| GSP, kažkur prieš porą metų buvai MM salone kai Sousa "pristatė" savo kolonėles. Muzikos buvo visokios, garsas buvo užluptas neprastai ir buvo žymiau lengviau susidaryti nuomonę apie jas. |
pagrinde buvo instrumentiniai kuriniai, klasika tik su daug instrumentu kas kolonelems tikrai sunku naturaliai atkurti. ROKO, METALO nebuvo  |
|
|
|
|
|
 |
 |
Akustikos testavimas muzikos perklausomis |
Parašytas: 2011 11 24, 20:10 |
|
|
|
|
| Kas dėl roko ir kt. muzikos, tai nemaža kūrybos dalis - įvairūs efektai. Sudėtinga ką nors spręsti kai muzika jau perkišta per efektų mėsmalę ir dar suvesta specifiškai. Na bent mano tokia nuomonė. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Akustikos testavimas muzikos perklausomis |
Parašytas: 2011 11 24, 20:25 |
|
|
|
|
butent, o rokas ir apskritai elektrines gitaros ir groja ant distortion'o, kas koki efekta pasirenka taip ir groja. Nera ten su juo ka nustatineti, NET BUGNO neina normaliai paklausyti... turiu tik viena kita gabala roko kur bugnai tvarkingai irasyti, visi kiti - kose. Del to ir gerai su naturaliais instrumentais klausyti, balsais, ir pan. As prie to pacio dar saviske "idarbinu", kadangi dainuoja turi mikrafa nebloga pajungiu ir i kita kambari uzdarau tada labai gerai jauciasi kur tembras nenaturaliai eina. Aisku mikrafas savo irgi inesa todel kategoriskai vien tuo nesivadovauju.
apskritai viska teisingai isklausyti ir suvesti yra sunkus darbas ir vien tarkime roko ar vien instrumentalo ar vien naturalaus igarsinto vokalo nepakanka. Reikia daug ir visko klausyti, daryti pertraukas, paklausyti kitu sistemu, pailseti kokia savaite tada vel gryzti. Kitaip nieko nebus. Del to tokie kategoriski pasakymai kad tik su roku galima testuoti o su kitkuo negalima - kelia sypsena  |
|
|
|
|
|
 |
 |
Akustikos testavimas muzikos perklausomis |
Parašytas: 2011 11 24, 23:38 |
|
|
|
|
| GSP rašo: |
... Del to tokie kategoriski pasakymai kad tik su roku galima testuoti o su kitkuo negalima - kelia sypsena  |
na nereikia to sarkazmo, pas mane instrumentine muzika groja kuo puikiausiai ir as del to nesuku sau galvos, o va kaip sugroja sunkesne muzika kad ir tas pats rokas kas kita. Paimk tuos pacius def leppardus, porcupine tree voyager, Rush, Tantric, Oleander, No Doubt ir t.t. jie jau padaro nuosprendi tavo kolonelems, o instrumentine lieka antram plane, kad ir tokos http://www.youtube.com/watch?v=y7mwZULsVcQ&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=xuYWhsjFpNM
http://www.youtube.com/watch?v=plca8fJMpX4
http://www.youtube.com/watch?v=sAN-4RWbDxM
ir galeciau toliau vardint, bet mano manymu jos tinka testuot muzika tik hi end parodose, nes vienodai graziai skamba praktiskai su dauguma akustiniu sistemu, tik skirtumas graziai ar labai graziai.. |
|
_________________ 24 Million seconds. |
|
|
|
 |
 |
Akustikos testavimas muzikos perklausomis |
Parašytas: 2011 11 25, 00:07 |
|
|
|
|
trukt uz vadziu vel is pradziu. Atsivezk savo koloneles as su savo vivaldzio kompaktu (ne auksciausios kokybes) tau parodysiu kad tiek naturalumu tiek kurinio emociniu perteikimu taviskes nusileis maniskemis, NORS IR taviskes roka gros, o maniskes ne.
sia tema baigiau neturiu noro kazka irodineti, juolab savo issamia nuomone jau issakiau kad pavieniai stiliai :ar tai rokas ar tai bliuzas ar tai instrumentalas koks, nesudarys salygu adekvaciai ivertinti koloneliu ar visos sistemos. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Akustikos testavimas muzikos perklausomis |
Parašytas: 2011 11 25, 02:09 |
|
|
|
|
| Ambient rašo: |
| Paimk tuos pacius def leppardus, porcupine tree voyager, Rush, Tantric, Oleander, No Doubt ir t.t. jie jau padaro nuosprendi tavo kolonelems |
Anot Def Leppard, Scorpions, mūsų kolonėlė negroja. Arba visi mano įrašai prasti, arba suvesti labai savotiškai. Kompinės kolonėlės, audio sistema mašinoje groja kur kas smagiau. O štai akustinį kūrinį "negrojančioji" sugrojo taip, kaip dar girdėjęs nebuvau. Padarėme išvadą, kad įrašai tyčia pataisyti pagal plačiosios visuomenės skonį ir galimybes. Beje, Winamp (ir ne tik) ekvalaizerio presetai rock, techno ir pan. muzikai su iškeltais žemais ir aukštais bei duobe ties viduriu. Manau būtent toks nustatymas būtų pataisęs minėtų grupių įrašų grojimą. Mašinoje maždaug taip ir padaryta, nes kitaip klausant radijo garsas nykius. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Akustikos testavimas muzikos perklausomis |
Parašytas: 2011 11 25, 10:00 |
|
|
|
|
GSP, kad viskas butu taip paprasta tikrai mielai atsivezsciau (gal gali pasakyt konkretesni vivaldzio cd pavadinima, aciu.)
assembled, kas del irasu - tikra tiesa, kuo toliau tuo baisiau. O del EQ, tai ju niekam nereikia, tik atlikeju visa varga sugadina, beje kolega turi spendor S100, lygiai taip pat susitvarko su betkokia muzika, tai kaip tada gaunasi? |
|
_________________ 24 Million seconds. |
|
|
|
 |
Akustikos testavimas muzikos perklausomis |
Parašytas: 2011 11 27, 03:21 |
|
|
|
|
Supratau viena dalyka. Jei tau reikia audio sistemos, turi zinoti kas tu esi :
1. Muzikantas : Nesvarbu sistema, bile irase visi i natas pataikytu;
2. Melomanas : Pofig natos, svarbu kad koloneles atkurtu viska, kas ira irase;
3. Durnius kaip as : Svarbu kad klausoma muzika (kad ir Britny Pyrst) grotu gerai, butu draivas, bauncas, straikas, flashas ir visi kiti keisti zodziai;
4-x. Kitas variantas, irasyti. |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|