 |

|
|
Elektronika.lt portalo forumas
Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2026 06 28, 16:06. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
|
|
|
 |
Forumas » Akustika » Koncertinės kolonėlės
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
Puslapis 2 iš 2 Pereiti prie Atgal 1, 2 |
|
 |
.. |
Parašytas: 2011 11 24, 22:32 |
|
|
|
|
o as dariausi subus ir kaina gawos po 800 uz wnt garsiakalbis das g 18 proogmios 600lt ir diedukas kuris nusimano apie tuos dalykus sukale dezes po 200lt uz deze draugas bande kopinti dezes kale pats garsiakalbius pirko 18 coliu tik kazkokius debesius tai ir groja kaip debesius o seip widuriam dap ab 12 - 180 lt aukstiem visatonai -150 lt plius dezes wel po 200 gaunas deze 550 uz dwi 1100 plius subai 1600 sumoi 2700 min o kur dar stiprintuvai beto nezinau filtru kainu nes nedejau ju iswis |
|
_________________ kai ner ka weikt |
|
|
|
 |
 |
Koncertinės kolonėlės |
Parašytas: 2011 11 24, 23:37 |
|
|
|
|
Nu tu brol ir palyginai DAP'us su Dibeisi cia kas pirsta su tuo daiktu lygint o siaip Carlsbro nevienas koloneles teko bandyt ir nusivyliau tiek aktyvia ju sistema tiek pasyvia. parduotuvej daremes sau apzvalga koloneliu tai nusprendem kad nei puse kainos nevertos. Wharfedale... hmmmm... realiai koncertines aparaturos "Minedas" bet vistiek kalasi. o siaip jei nori kad Wharfedale grotu, reikia skaitmenos procesoriaus kad ir kokios DBX firmos. ir skaitmeninio stiprintuvo... va tada atgroja kol korpusai nepradeda trupet viskas isbandyta daugeli kartu jei nera galimybes issileisti normaliai garso aparaturai pinigu. tada tikrai apsimoka darytis kaip sake kolega su gerais garsiakalbiais. internete koloneliu schemu pilna. kiekvienam garsiakalbiui po 15 variantu gali prisiknist. tik netingek. darbo bus. bet uz tokia kaina tik gamintis  |
|
|
|
|
|
 |
 |
Koncertinės kolonėlės |
Parašytas: 2011 11 28, 22:46 |
|
|
|
|
| kaseks rašo: |
Nu tu brol ir palyginai DAP'us su Dibeisi cia kas pirsta su tuo daiktu lygint o siaip Carlsbro nevienas koloneles teko bandyt ir nusivyliau tiek aktyvia ju sistema tiek pasyvia. parduotuvej daremes sau apzvalga koloneliu tai nusprendem kad nei puse kainos nevertos. Wharfedale... hmmmm... realiai koncertines aparaturos "Minedas" bet vistiek kalasi. o siaip jei nori kad Wharfedale grotu, reikia skaitmenos procesoriaus kad ir kokios DBX firmos. ir skaitmeninio stiprintuvo... va tada atgroja kol korpusai nepradeda trupet viskas isbandyta daugeli kartu jei nera galimybes issileisti normaliai garso aparaturai pinigu. tada tikrai apsimoka darytis kaip sake kolega su gerais garsiakalbiais. internete koloneliu schemu pilna. kiekvienam garsiakalbiui po 15 variantu gali prisiknist. tik netingek. darbo bus. bet uz tokia kaina tik gamintis  |
ne dap o das ;] |
|
_________________ kai ner ka weikt |
|
|
|
 |
 |
Koncertinės kolonėlės |
Parašytas: 2011 11 29, 22:19 |
|
|
|
|
| bet tai ot stabdziau kazkada skambinau i proognios sakau dar 2 uzsakysiu -ok po 2 menesiu atsiusim;]]]] |
|
_________________ kai ner ka weikt |
|
|
|
 |
Koncertinės kolonėlės |
Parašytas: 2011 11 29, 22:32 |
|
|
|
|
| o su garsiakalbiu siuntimais (ipac per parduotuves ar platintojus) visada vienos bedos. tai siuncia pusmeti. tai pamirsta uzsakyma padaryt. tai dar kokio sudo prisigalvoja... |
|
|
|
|
|
 |
Koncertinės kolonėlės |
Parašytas: 2011 11 30, 00:48 |
|
|
|
|
Parasiau temos autoriui su pasiulymu i PM, bet kazkaip tokia nuojauta, kad jis negavo  |
|
|
|
|
|
 |
Koncertinės kolonėlės |
Parašytas: 2011 11 30, 20:34 |
|
|
|
|
| kaseks rašo: |
| o su garsiakalbiu siuntimais (ipac per parduotuves ar platintojus) visada vienos bedos. tai siuncia pusmeti. tai pamirsta uzsakyma padaryt. tai dar kokio sudo prisigalvoja... |
jo jo pirma kart tai pamirso kad uzsakiau |
|
_________________ kai ner ka weikt |
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|

|
 |