Elektronika.lt
 2026 m. birželio 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 28, 18:41. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Musu Shedevrai :)
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 145146
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... , 144, 145, 146  Toliau
Pradėti naują temą  Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 11, 13:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
stulpinc
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Na nereiktu visiškai teigti kad Wytas nusikalba labai. Kažkada eksperimentuodamas su tais filtrais niekaip neisirinkau sau tinkamo skambesio kol nepajungiau žemadažnio tiesiai, be jokio filtro jam. Ir ką manot, taip jis paliktas iki šiol. Garsas mane visai tenkina. Na bet čia aišku skonio reikalas. Aišku pažvelgus iš techninės pusės gal ir nemažai trūkumų išryškėtų.

_________________
Only the simplest can accommodate the most complex
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 11, 13:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
*Wytas* rašo:
leopard rašo:....tokį žemdažnį irgi reikėtų palikti ramybėje?...
----------------------------------------------------------------------------
Tai labai reti tokie žemdažniai buitinėje AS gamyboje ir todėl manau,kad GSP tuo konkrečiu atveju tokių nenaudojo...
Tai tiek.

Pas patį lentose irgi kažkas panašaus spėju. Wink

Assembled: pdf nuoroda - http://www.eminence.com/pdf/Alpha_15A.pdf
Resonant freq.- 41Hz.

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 11, 13:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Ambient
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
stulpinc rašo:
Na nereiktu visiškai teigti kad Wytas nusikalba labai. Kažkada eksperimentuodamas su tais filtrais niekaip neisirinkau sau tinkamo skambesio kol nepajungiau žemadažnio tiesiai, be jokio filtro jam. Ir ką manot, taip jis paliktas iki šiol. Garsas mane visai tenkina. Na bet čia aišku skonio reikalas. Aišku pažvelgus iš techninės pusės gal ir nemažai trūkumų išryškėtų.


Turbut ne man vienam noretusi pamatyti tamstos sitema su esamais filtrais. O kad tau patinka skambesys, tai dar nereiskia kad viskas tvarkoje. As zinau zmoniu kurie muzika klauso nusieme vidutinius uzsideje debesi aukstu bei zemu ir teigia kad pas juos muzika skamba.. nemanau kad ir tu cia i tema sneki.

_________________
24 Million seconds.
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 11, 17:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Ambient, zinok zodis i zodi parasei ka as buvau sumastes kai atsiguliau bet tingejau jungti kompa...

tikrai Wytai, kodel gi tokia neteisybe? Kodel zemadazniui leidziama elgtis laisvai o aukstadazniui ne? Cia tipo didesnis visad skriaudzia mazesni ar kaip? PRASAU PAKOMENTUOTI Exclamation Exclamation
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 11, 21:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
*Wytas*
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Ambient rašo:...gal galite plačiau kuom blogai kirtimas?....
-----------------------------------------------------------------------------------
Geras klausimas,sakyčiau.Pats kirtimas nėra blogai.Blogumas yra tame,kaip tai yra padaryta.Štai čia ir gaunasi muzikos garsui grynas peilis,švelniai tariant....
Tikriausiai esate pastebėje,kad dauguma kolonėlių filtrų iki 5000....7000lt už porą žemdažnių filtrai daromi klasikiniai - nuosekliai eina droselis ir lygiagrečiai stovi tam tikro talpumo kondensatorius - tai peilis muzikos garsui.Kodėl tai yra peilis muzikos garsui - tai jau atskira tema būtų,kur ne visi tokius dalykus gali suprasti ir pajausti,nes tai jau yra aukščiau,nei galima įsivaizduoti,kad taip gali būti...
Todėl neatsitiktinai,daugelis mano klientų apie kelias valandas aiškinasi,kaip gali būti,kad rimta firma ir gan brangios kolonėlės - dar galima kažką pagerinti,kad jos grotų žiauriai geriau,nei grojo gamyklinės versijos...
Tada aš visada pasiulau paprastą dalyką - vieną kolonėlę aš "sutvarkau' ir klientas jas palygina savo namuose su kita gamykline kolonėle.Ir po kelių dienų jis praneša,kad atneša antrą kolonėlę,nes skirtumas pagerėjimo prasme yra kaip diena ir naktis....
Štai jums ir realus atsakymas ir nieko daugiau tam kartui....

_________________
Gaminys gerai pagamintas. Jei galima geriau pagaminti, vadinasi, jis nebuvo gerai pagamintas. *W.*
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 11, 21:41 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
*Wytas*
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
leopard rašo:...pas patį lentose irgi kažkas panašaus spėju.....
-----------------------------------------------------------------------------------
Jūs maždaug kaip ir pataikėte.Tačiau maniškių rezonansinis dažnis yra 29...30Hz.Kadangi jie yra atskirai užsakomi su tokiais parametrais - jie yra šiek tiek brangesni,nei klaiskiniai tokio tipo garsiakalbiai...
Bet tai jau kita tema būtų tuo klausimu...

_________________
Gaminys gerai pagamintas. Jei galima geriau pagaminti, vadinasi, jis nebuvo gerai pagamintas. *W.*
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 11, 21:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
*Wytas*
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
GSP rašo:...kodėl žemdažniui leidžiama elgtis laisvai,o aukštadažniui ne?........
--------------------------------------------------------------------------------
Jaučiu,kad jūs kažką esate sumaišes.Per savo ilgametę praktiką nuo 1980 metų aš nesu pastebėjes,kad aukštadažniui dar būtų daromas kirtimas nuo aukštesnio dažnio - gal but dabartiniai gamintojai daro tokius "pribanbasus",bet tai jau jų problemos ,sakyčiau.Į tai reikėtų nekreipti jokio dėmesio,nes tai jau yra absurdas,kur aukščiau absurdo jau nėra kur eiti....
Tai tiek trumpai.

_________________
Gaminys gerai pagamintas. Jei galima geriau pagaminti, vadinasi, jis nebuvo gerai pagamintas. *W.*
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 11, 22:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
perihellis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
šitiek vyto postų ir nieko nepasakyta..tai jau tikrai, kad nėra, kur aukščiau absurdo eiti

_________________
vairavimo menas reikalauja aukų
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 11, 22:17 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
*Wytas*
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
perihellis rašo:...šitiek vyto postų ir nieko nepasakyta...
-------------------------------------------------------------------------------
Jūs labai esate tikslus tuo klausimu.Aš itariu,kad jūs esate chirurgas arba santechnikas arba kažkas panašaus,kad tikie dalykai jums yra nesuprantami.
Štai,tarkim SAUSA iš forumo "GRAMOFONAS" yra tikra gyditojas,kuris gydo žmones,bet gerai supranta ir audio 'ligas'...
Todėl jo pasakymas,kad aš 'gydau" audio gamintojų padarytas 'ligas',o jis gydo tikras žmonių ligas,man yra ir jam yra suprantamas dalykas - problemų tarp mūsų nebūna.Mes vienas kitą gerai suprantame,nes reikia visada bet kokias ligas išgyditi - kokios jos bebūtų...
Tiesą sakant ir jis ( SAUSA) užsiima audio aparatūros "gydimu"...
Tai tiek trumpai apie mediciną audio sistemoje.

_________________
Gaminys gerai pagamintas. Jei galima geriau pagaminti, vadinasi, jis nebuvo gerai pagamintas. *W.*
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 11, 22:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
perihellis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ir vėl tas pats, galima būtų paimt du postus ir parašyt "surak 10 skirtumų"..

Ps. dėl specialybės laaaaaabai stipriai pro šalį

_________________
vairavimo menas reikalauja aukų
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 11, 23:14 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
*Wytas*
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
perihellis rašo:...galima paimti du postus ir parašyti "surask 10 skirtumų"...
-------------------------------------------------------------------------------
Žinoma,kad galima ir taip parašyti,bet visų pirma reikia žinoti,kokius tai skirtumus reikia parašyti.Štai čia ir prasideda visas įdomumas....
Tai tiek trumpai apie įdomumus audio pasaulyje.

_________________
Gaminys gerai pagamintas. Jei galima geriau pagaminti, vadinasi, jis nebuvo gerai pagamintas. *W.*
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 11, 23:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Ambient
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
1.Wytai koloneles kainuojancios debesi (tiesiogine to zodzio prasme) naudoja nepaprastus filtrus.. nejaugi manote, kad ten sedi neismaneliai kurie naudoja "peiliska" filtru konstravimo metoda?!?!
2. Sutikciau kad garsui blogiau yra nuosekliai kondensatorius ir lygegriaciai rite (pvz:kaip daroma aukstiems dazniams), bet ne atvirksciai kaip jus teigiate, kadangi ten jau praktiskai visa atsakomybe nesa kondensatoriaus kokybe. Bet kur cia suo pakastas - pirma karta girdziu is jusu..
3. Pats turiu sioje srityje siek tiek patirties, bet niekaip nesuprantu, kaip imanoma surinkti gera sistema su elementariais filtrais t.y. pirmos eiles arba isvis ju nenaudojant.
4. Wytai pradekit rodyti savo testavimo rezultatus, filtru schemas, tada bus kur kas idomiau cia mums visiems analizuot ir diskutuot.
5. Ir manau kad pirmoje vietoje turetu buti testavimo grafikai, filtrai ir t.t. o po to tik ar ausiai patinka ar ne.

_________________
24 Million seconds.
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 11, 23:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Ambient, nesivargink, sitas individas neturi net normaliu prietaisu ar en jau softo padoriai pasimatuoti kazka. Naudoja spektro analizatoriu su nemaza paklaida zverisku vidurkinimu ir silpna "skiriamaja geba". Taip pat jis mano, jei spektro analizatorius jam rodo daug maz tiesia linija - tai jau "auksciau nebera kur". As jam pasiulyciau televizoriu pasimatuoti rezultatas, statau bonka, butu toks pats. Taip kad neverta vargti.

p.s. tokius "taisymus link auksciau" gali atlikti bet kas, uztektu pasalinti varzas nuo aukstadaznio (jei yra) ir siam uzgrojus skaidriau, atrodytu jog viena kolonele groja isties geriau. Zmogus lieka patenkintas ir giliau nebesigilina. Bet ilgoj perspektyvoj jei zmogus toliau domisi, palygina su kitais komerciniais gaminiais viskas tampa aisku - grybas.
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 11, 23:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
*Wytas*
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Ambient rašo:...nejaugi manote,kad ten sėdi neišmanėliai,kurie naudoja "peilišką" filtro konstravimo metodą?....
--------------------------------------------------------------------------------
Kas ten sėdi - išmanantys ar neišmanatys - man tai yra nesvarbu.Aš į tai nekreipiu jokio dėmesio.Paparaščiausiai aš pamates ,tarkim,filtro shemą ar,tarkim CD grotuvo schemą - viskas man jau yra aišku,kaip "gros' tokia schemą muzikinius kūrinius...Daugiau man nieko nereikia,nes ir taip jau viskas yra aišku....
Ambient rašo:....ir manau,kad pirmoje vietoje turėtų būti testavimo grafikai ir t.t....
-----------------------------------------------------------------------------------
Jūs gal ir teisus taip sakydamas.Tačiau tokie,jūsų vadinami grafikai,tokių dalykų neparodys,nes jie negali tokių dalykų parodyti grafiškai ar dar kažkaip kitaip...
Kad jums būtų aiškiau,aš galiu tik tiek pasakyti,kad mano vadinamieji patobulinimai-pertvarkymai yra vadinami "netradicinės orentacijos' patobulinimais.Todėl techniškai arba pagal fizikos dėsnius tokių dalykų užfiksuoti kol kas yra neįmanoma.Tik įmanoma išgirsti žmogaus ausimis,kuris sugeba tokius dalykus atskirti ir suprasti kas tai yra tikras muzikos garsas ar tai tik imitacija tikro muzikos garso...
Žinoma,kad tai lygis yra kur kas aukštesnis,nei klasikinis gamyklinės versijos aparatūra.Todėl pas mane kreipiasi tie,kurie nori girdėti aukštesnio lygio muzikos garsą,jei tai leidžia jo turimi įrašai...
Tai tiek apie "netradicinės orentacijos' patobulinimus.

_________________
Gaminys gerai pagamintas. Jei galima geriau pagaminti, vadinasi, jis nebuvo gerai pagamintas. *W.*
 Musu Shedevrai :)
PranešimasParašytas: 2011 09 12, 00:06 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
fubs
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
GSP rašo:
siandien sujungiau pirma bandoma filtra, skyriau ties 3300Hz. Norejosi auksciau, taciau nors ir zemadaznis traukia svariai iki 5000Hz, kazko nenori graziai susijungti ties 4000Hz, aisku meginsiu dar ne viena varianta tame tarpe ir pasiekti truputi aukstesni skyrima, nes garsiakalbiai leidzia ta. Tiesa pasakius ir su siuo "beta" filtru skamba labai graziai, ypac viduriniai dazniai. Tokio skaidriai raiskaus atkurimo reiktu dar paieskoti. Tiek prie mazo garso tiek prie didelio garsas nepradeda keisti tembro, niekas "nepjauna per ausi". Pasimatavau ir "off axis" kreives. Horizontalioji turi labai tvarkinga "roll off'a" ties aukstesniai dazniais , taciau nepasakyciau kad labai smarkiai krenta, koloneles nera kryptingos ir tas puikiai jauciasi muzikinej scenoj. Su vertikale yra dar siokios tokios problemos skyrimo vietoje. Faktiskai taip ir turi buti, bet vis gi ten dar reiks patvarkyti. Zemadazniui dejau impedanco korekcija nes kitaip sukirtimui ties 3300-4000hz reikia nemazu induktyvumu, kas nera gerai nes pradedama pripjovineti gan anksti (zemadaznio varza tame ruoze apie 14-16om kiek atgaminu) su korekcija tolygiai laikosi ties 6.75om. Kolkas yra siokiu tokiu problemu su zemu dazniu, jo noretusi kiek daugiau ir agresyvesnio, taciau numanau kad tai itaka kiek per didelio korpuso. Didesnis buvo padarytas nes papildoma turi uzims gan masyvus filtru komponentai, reikes imesti i deze kokia medzio kalade kad imituoti filtru uzimama turi ir dirbti toliau.

Kolkas tiek laukia dar daug darbo. Jei kam idomu galit prie progos uzsukti "paciupineti" procesa gyvai Wink


o kada tokie darbai yra vystomi, ta prasme kada kur galima būtų?, domina tik nežinau ar galėsiu, iš ties domina jūsų gaminiai Smile(aišku tie pigesni labiau Very Happy)

_________________
Bandau praplėst žinias
Pradėti naują temą  Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... , 144, 145, 146  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama