 |

|
|
Elektronika.lt portalo forumas
Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2026 06 28, 20:54. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
|
|
|
 |
Forumas » Akustika » Namu kinas
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Namu kinas |
Parašytas: 2006 01 09, 21:24 |
|
|
|
|
jei ir rinkciausi is tokiu kainu koloneliu tai cia turbut butu paskutinis atsarginis variantas  |
|
_________________ Thelonious himself - solo piano by Thelonious Monk |
|
|
|
 |
Namu kinas |
Parašytas: 2006 01 10, 03:31 |
|
|
|
|
| siaip resyveriui reikia skirti pinigu panasiai kaip priekiniu koloneliu porai, jei muzikai klausyt tai resyveris turetu but jau daugiau brangesnis uz priekines koloneles. bent 3000lt nepagailek resyveriui, ir manau 90% lietuviu tokiu resyveriu butu patenkintii. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Namu kinas |
Parašytas: 2006 01 10, 10:00 |
|
|
|
|
Del tu Utopiju. As tai skirciau 1 vieta joms pagal isvaizda. man tai jos labai gerai atrodo. (cia mano nuomone aisku). matos kad ir staliai neprasti paimti. tai jauciu kokia 30% kainos eina ant stiliaus ir darbo. Be to visi zinom kad tokiu kainu klasej, jau uz papildomus $2000 "kokybe" pageres nedaug. (ne taip kaip nuo $300 iki $2300) Tai jau skaityk pinigai pradeda netekti savo vertes. Nezinau ka i jas kisa, auksinius laidus, berilinius tweeterius...? Tos kolonkes turetu buti nedegancios jei name gaisras Apdrausti
Beje jei kolonkes skledzia "tobula" garsa, tai iki ausies tas pats neateis. Nusipirksi tokias tai ziuredamas filma nedrisi pasisukti pasiimti chipsu, ar pasikasyti spranda, nes bijosi kazka praleisti. O pinigai tai pakloti, dabar reik klausyti
Va tokie mano pamastymai. nepykit jei ne i tema... |
|
|
|
|
|
 |
 |
Namu kinas |
Parašytas: 2006 01 10, 14:32 |
|
|
|
|
Taip kad visidarome kokia isvada na gi aisku kad S90 yra optimalus pasirinkimas  |
|
_________________ 860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo. |
|
|
|
 |
Namu kinas |
Parašytas: 2006 01 10, 23:03 |
|
|
|
|
| Resyveri seip esu nusiziurejas Harman Kardon AVR 635 ar vertas demesio uz 4000lt? |
|
|
|
|
|
 |
Namu kinas |
Parašytas: 2006 01 11, 02:26 |
|
|
|
|
| siuliciau resiveri onkyo 6 arba7 klases priekines kolonos dali audiomarkete jos nepigios yra keliu rusiu centrine ir suraundus kartu yra komplektai apie 1000lt dali jamo optimalus variantas |
|
|
|
|
|
 |
Namu kinas |
Parašytas: 2006 01 11, 02:26 |
|
|
|
|
kiek sitas subiukas kashtuoja?  |
|
|
|
|
|
 |
Namu kinas |
Parašytas: 2006 01 11, 21:11 |
|
|
|
|
nx mašininis subas namų kinui,aš manau čia tiktai tiem jobnutiem per galvą,kur važinėja mašinom ,kad visi atsisuka ir pas vairuotoją viduriai kratosi-bet prie ko čia namų kinas,ar čia tipo bajeris kalti špokinyčias turint tiek babkių,kad vien resyveriui 4000lt negaila,tai gal jau galima ką nors rimčiau pasiūlyti kokius focalus ar trianglus ir tt. daug dabar pas mus tos akustikos klausyti reikia. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Namu kinas |
Parašytas: 2006 01 11, 21:23 |
|
|
|
|
| Jei reikia rimtu patarimu paisiskaityk gramofono zurnala yen mazdaug kazka sau susirasi , ka cia tau pataria tai kitu uomones interpritacija ir nekas kita ( na aisku ne visus tai liecia). |
|
_________________ 860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo. |
|
|
|
 |
Namu kinas |
Parašytas: 2006 01 11, 21:32 |
|
|
|
|
| protuoliai kuo gi skiriasi automobilinis nuo buitinio? o gi tuo kad auto nebuna popieriniu daliu ir viskas... arba popierius buna dengtas plastiku. |
|
|
|
|
|
 |
 |
Namu kinas |
Parašytas: 2006 01 11, 21:41 |
|
|
|
|
| Geduxas rašo: |
| protuoliai kuo gi skiriasi automobilinis nuo buitinio? o gi tuo kad auto nebuna popieriniu daliu ir viskas... arba popierius buna dengtas plastiku. |
visiskai teisingai ........... bet zmogus praso padeti issirenkant jam namu kino sistema jei dar teisingai bepamenu o cia vel apie ta pati .... apie subus visi.... ir isvis ko sitie subai taip visus traukia.... negeriau cia butu diskutuoti apie kazkokias originalesnes idejas.... "pilnuju" akustiniu koloneliu gamyba, projektavima arba bent kazka panasaus ? o tai visuose temuose visa kalba susiveda i subus !!! man rodos gi ne zemieji dazniai o viduriniai, visa muzikos scena atveria(zeneji labai svrbi tos scenos dedamoji) !!!!!!!!!!! |
|
_________________ 860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo. |
|
|
|
 |
 |
Namu kinas |
Parašytas: 2006 01 11, 23:36 |
|
|
|
|
tokia jau musu liaudis( ash neisimtis) subas yra subas... man tai malonuma geras zemas teikia (kiek zinau truputy pleciasi galvoje kraujagysles) tai matyt ash ir kaifuoju nuo to  |
|
|
|
|
|
 |
Namu kinas |
Parašytas: 2006 01 12, 00:03 |
|
|
|
|
O tu zinai kad su panele netik kraujagysles pleciasi o beto ir kaifas daug didesnis ( sorry kad ne i tema ), niekad ka nebandet, ar tik subai jus sujaudina ?  |
|
_________________ 860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo. |
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|

|
 |