 |
Forumas » Akustika » rusiskos dezes
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
Puslapis 4 iš 4 Pereiti prie Atgal 1, 2, 3, 4 |
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2006 01 08, 23:53 |
|
|
|
|
| Užvažoik i Vilniu ,as tau jos podovanosiu,vid dažnio gars. gali panauduoti Visaton-WS13E,AD-Visaton SC 10N,neblogai groja ir nebrangu. |
|
|
|
|
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2006 01 09, 01:46 |
|
|
|
|
| kindzulis rašo: |
| jei žmogus nesugeba net garsiakalbiu pasirinkti, tai as net nebesneku a pie filtru gaminima, tikrai geresniu nepadarys nei buvo, be to senų filtru skiriama dažni dar galima redaguoti, be to žmogus ribotu biudžetu nori viska padaryti (kaip ir daugelis iš musu) |
Gali tada paaiskinti pagal kokius kriterijus tu renkiesi garsiakalbius ? ir kokia jie tavo nuomone reiksme skambejimui turi, cia ne tik man aktualu, bet nemazai forumo dalyviu , gal kazka ir nauja pasakytum ? o tada ir apie filtrus galima bus pasisneket ! |
|
_________________ 860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo. |
|
|
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2006 01 09, 08:18 |
|
|
|
|
| Koks tu deziu sieneliu storis? |
|
|
|
|
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2006 01 09, 12:01 |
|
|
|
|
| galines sienos 18mm,sonines dvigubos 26mm. o filtrus tai praktiskai juos pasigaminciau,tik aisku reiketu ju duomenu.manau rasciau ir induktyvuma su ismatuot. o ar galima su tuo 25gd-26 daryt tik 2 juostu? |
|
|
|
|
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2006 01 10, 21:28 |
|
|
|
|
as garsiakalbiu neperku, nueinu y nusiperku is turgaus norm kolonkes, visai padoriu gal rast, pigiau gaunasi nei daryti paciam, y vistiek taip nepadarysi, nei is isvaisdos nei is skambejima  |
|
|
|
|
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2006 01 11, 00:05 |
|
|
|
|
| kindzulis rašo: |
as garsiakalbiu neperku, nueinu y nusiperku is turgaus norm kolonkes, visai padoriu gal rast, pigiau gaunasi nei daryti paciam, y vistiek taip nepadarysi, nei is isvaisdos nei is skambejima  |
o CIA KLYSTI! TURGUJE NUTRINTOS IR PRADROZTOS, JEI SNEKI APIE NAUDOTAS, JEI APIE NAUJAS PATS SUPRANTI  |
|
|
|
|
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2006 01 11, 02:40 |
|
|
|
|
| nu nu turguje geros kolonkes... gal jau pradesim apie hi-end'a suokti gariunuose ar kalvarijose... |
|
|
|
|
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2006 01 11, 03:23 |
|
|
|
|
| Geduxas rašo: |
| nu nu turguje geros kolonkes... gal jau pradesim apie hi-end'a suokti gariunuose ar kalvarijose... |
jo as galiu hi-end'nes pasiulyti jei ka i mane kreipkites vien pavadinimas ko vertas: KORVET 35AS-028 !!1 uzdaro tipo tai jau liudyja apie gamintojo ypatinga mastyma.... ir jame sedi legendinis 75gdn-1-4 pasizymintis super-extremm-long-multi-ultralinear cone excursio sistema +-5mm ir +- 10mm(p-p) taip kad Gedux tavo akustika mon akustikai nera lygis ok. mes jau nuo temos nukrypome nes gal turite ka siam zmogeliui is garsiuku patarti i tas dezzes nes as nezinau ka cia jam patarti nes kek pamenu biudzetas 150 lt ( na kazka is visaton'u gal ? ) |
|
_________________ 860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo. |
|
|
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2006 01 11, 12:04 |
|
|
|
|
| spikarej radau tokiu visaton zd-ws17e,w170s,ws20e ad-sc5,dtw72. kaip jusu nuomone apie juos? |
|
|
|
|
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2006 01 11, 12:07 |
|
|
|
|
ws17e pakenciamas, ws20e paskutinis sh... deze 200l ir vistiek daznumine kreiva kaip... |
|
|
|
|
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2006 01 11, 13:57 |
|
|
|
|
ka jus ce spangt pradejot apie hai end, da koki vrieda prikiskit, nu tikrai geresniu gal rast nei rusy su plaktuku susikaltu , va ce jusu nuomene tai geriausias kolonkes, reik zinot bent ko eskoti, y nevisas ten nudroztas buna kaip jus sakot , gal rast net tokiu firmu kaip heco, pas mane is turgaus stov dvi, blyn ne hai ends, bet man uztenka , y graziau atrodo nei koke velne faneros sukaltos |
|
|
|
|
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2006 01 11, 20:36 |
|
|
|
|
hai ends... o del to tai jo ,kuo graziau atrodo tai tuo geresnes kolonkes ,nes jei atrodys lievai tai tikrai gerai negros  |
|
|
|
|
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2006 01 12, 19:51 |
|
|
|
|
| As sau padariau uzdaro tipo koloneles su WS17e/8 om/,AD-Peerless,tiksliai ne atsimenu koks,35 ltr-groja-liuks su stipr.LM3886,Frez 55Hz,bet kambaris nedidelis apie 14 kv.m,tai boso pilnai uztenka. |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|