 |

|
|
Elektronika.lt portalo forumas
Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2026 06 28, 22:59. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
|
|
|
 |
Forumas » Akustika » koki garsiakalbi ?
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
Puslapis 3 iš 3 Pereiti prie Atgal 1, 2, 3 |
|
 |
 |
koki garsiakalbi ? |
Parašytas: 2006 01 07, 23:45 |
|
|
|
|
o seip nzn pinigu gaila tai galvoju apie V-250SW nes pasidarychiau as jam ta deze pazechiau kaip gaunas o gal manes visai tas subo darymas nekabins tai va nusiperku ta V-250SW pasidarau deze paklausau biski nu tada parduodi ji ir perku geresni rupora va ka sugalvojau seip radau to V-250SW duomenis gal kas galetu jam deze apskaiciuoti ?
Stai duomenis :
Fms : 38.9 Hz
Qms : 4.74
Qes : 0.40
Qts : 0.37
Res : 51.8
Rms : 4.4 kg/s
Cms : 0.20 mm/N
Mms : 85.4 gr
Nref : 0.29 %
Bl ar tai B1 (neiskaitau) : 13.3 N/A
SPL : 86.5 dB
Vas : 20.3 l
Re : 3.4
Rp : 35.4
Lp : 31.2 mH
Cp : 1037.0
Lo ar Le (neiskaitau) : 1.5 mH
garsiakalbi jau uzsisakaiu milgretoje dar turit laiko perkalbet mane del kito garsiuko (nes pinigu kolkas nepervedziau) |
|
_________________
 |
|
|
|
 |
 |
koki garsiakalbi ? |
Parašytas: 2006 01 08, 00:39 |
|
|
|
|
| Šiaip prie žinomesnių firmų garsiakalbių būna netik dėžės tūris pateiktas,bet ir kelių tipų dėžių variantai,tikslūs fazės apgrežiklio parametrai. |
|
|
|
|
|
 |
koki garsiakalbi ? |
Parašytas: 2006 01 08, 01:23 |
|
|
|
|
tai ten duoti tie parametrai ir vented ir closed vented dezes turis 50l
closed 49.6 l tai kazkas labai neitikinamo ir dar atrodo bandbass 4 orderio jei neklystu tai ten kazkaip tokie duomenis tai nei verkt nei juoktis pagal mane  |
|
_________________
 |
|
|
|
 |
koki garsiakalbi ? |
Parašytas: 2006 01 08, 01:32 |
|
|
|
|
| na jeigu tą daiktą pagaminus firma rašo tokius duomenis,vadinasi turėtų būti tiesos. |
|
|
|
|
|
 |
koki garsiakalbi ? |
Parašytas: 2006 01 08, 01:49 |
|
|
|
|
| EW4lD4s rašo: |
| na jeigu tą daiktą pagaminus firma rašo tokius duomenis,vadinasi turėtų būti tiesos. |
arba ne  |
|
|
|
|
|
 |
koki garsiakalbi ? |
Parašytas: 2006 01 08, 02:22 |
|
|
|
|
niekaip nemoku apskaiciuti dezes turiu bandziua su winisd gavos 7l. tai nesamone  |
|
_________________
 |
|
|
|
 |
koki garsiakalbi ? |
Parašytas: 2006 01 08, 02:27 |
|
|
|
|
| paziurek ar parametrus irasiai i savo vietas ir ar kableliai gerose vietose. |
|
|
|
|
|
 |
koki garsiakalbi ? |
Parašytas: 2006 01 08, 03:51 |
|
|
|
|
na kad viska taip atrodo padariau nzn dar reiks iet gal su jblspeakershop bet ten dar sudetingiua viskas  |
|
_________________
 |
|
|
|
 |
koki garsiakalbi ? |
Parašytas: 2006 01 08, 15:13 |
|
|
|
|
nzn ,man viskas normaliai su sitais parametrais optimal ismeta 15 winisd , 30L turetu buti pats gazas su 7cm skersment ir 11cm ilgio triuba bet siaip tai as toki garsiakalbi pirkciau nebent pazaidimui is neturejimo kaveikti ,su salyga,kad tikrai paskui parduosiu . beje jis tinka tik masinai,nes kambaryje zemu isvis negros . |
|
|
|
|
|
 |
koki garsiakalbi ? |
Parašytas: 2006 01 08, 15:36 |
|
|
|
|
o kodel kambaryje negros ?  |
|
_________________
 |
|
|
|
 |
koki garsiakalbi ? |
Parašytas: 2006 01 08, 15:45 |
|
|
|
|
| ta prasme gros ,bet gilumo tai ne su ziburiu nerasi.rezonansinis daznis aukstas ,tai labai zemus jam sunku atkurti. masinoje zemi sukyla ,tai tas dalykas butu kaip ir kompensuojamas . |
|
|
|
|
|
 |
koki garsiakalbi ? |
Parašytas: 2006 01 08, 20:17 |
|
|
|
|
aisq dabar net nebezinau ka daryt ar dar paieskot naujo garsiakalbio ar jau pervest pingus uz sita dar galovoje mintys sukas  |
|
_________________
 |
|
|
|
 |
koki garsiakalbi ? |
Parašytas: 2006 01 14, 23:50 |
|
|
|
|
| Kiek zinau apie subus, tai pigiavoje nereik ziuret i ju jautruma, nes jis nieko nereiskia ir visu yra zemas! |
|
|
|
|
|
 |
koki garsiakalbi ? |
Parašytas: 2006 01 15, 14:49 |
|
|
|
|
na seip tai joa bet vistiek nors graziau kai raso kad daugaiu dB juokauju jei ka ! Seip ka manai apie sita garsiakalbi ? Kaip firma girdeta ? Italai kazin ar moka gamint garsiaklabius o gal ir moka nzn laukiu daugaiu nuomoniu |
|
_________________
 |
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|

|
 |