 |
Forumas » Akustika » rusiskos dezes
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2006 01 04, 15:34 |
|
|
|
|
Daryk dvi juostas ir nepudryk sau smegenu 3 justu filtro derinimas tikrai jau nera lengvesnis nei 2 juostu. |
|
_________________ 860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo. |
|
|
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2006 01 05, 17:54 |
|
|
|
|
| jei dežėse yra seni filtrai tai nesuk sau galvos ka jie cia snek, diek tris garsiukus, o jei nera, tai as y sakau kad du |
|
|
|
|
|
 |
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2006 01 05, 18:18 |
|
|
|
|
| kindzulis rašo: |
| jei dežėse yra seni filtrai tai nesuk sau galvos ka jie cia snek, diek tris garsiukus, o jei nera, tai as y sakau kad du |
jei dezej yra seni filtrai tai juos galima istraukti ir prikalti prie sienos kaip eksponata nes jie niekam daugiau netinka( na arba rites pasilikti kookiam kitam projektui), bl... kaip cia taip gaunas garsiukus kitus des, o filtrai seni stoves ? ir kas tada iseis ? potenciali "sunusodine" dazn. harakteristika tai jai daryti jau tai ne tiap liap.... o siek tiek smegenelius pasukti reikia o kaip, o jei dar ir zmogus akustikoje nepatyres( ) tai tada juo labiau reikai 2 juostu daryti, na siap cia del tu juostu kiekio tai galima gyncutis kiek panoresi o kompromiso |
|
_________________ 860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo. |
|
|
|
 |
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2006 01 05, 19:52 |
|
|
|
|
| nera senu filtru. tAS ir reikalas kad nenoriu teplep.kazko niekas nepataria del dinamiku remonto ir ar jie tiktu 2 juostom? |
|
|
|
|
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2006 01 05, 22:58 |
|
|
|
|
| Sauliucka rašo: |
| Juztas1989 rašo: |
3 juostos, kad daznine charekteristika tiesesne butu, deja musu ausys ne daznine charakteristika girdi, o muzika  |
...uzteks svesti... |
as turejau galvoje dar ir litus, su 2 juostum tu padarik taip tiesiai, kad garsekalbiu savikaina butu tikrai nediduke, dauguma pigiavos tik trys juostos.. |
|
|
|
|
|
 |
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2006 01 05, 23:29 |
|
|
|
|
Vat reikalas tame kad ant skiriamojo daznioo ir buna visokie nemalonus efektai (nelygumai ) kurie poto audio filu vertinami kaip "skaidrumo nebuvimas", "nesijaucia muzikaline scena "( galecia vis puslapi situ idiotisku pasisakymu prirasyti, bl.... nevisrskinu ju ) kad situ netiesiskumu nebutu ir reikia moketi 3 juostu suderinti pazaistisiektiek su tais filtrais... karoce cia jau rimtu ziniu ir patyrimo reikia.
O kokie pas tawe ten garsiakalbiai ? pas mane buvo atsiklijave gofras nuo membranos, na labai paprastai paemiau pirma batu klijais ir suklijavau poto teko viska pora dienu kruopsciai nulupineti nes klijai per "kieti" buvo, tai panaudojau Moment(marafon) tai labai elstiski ir gerai susiklijavo tai bandyk(na aisku silpnai nuriebink).  |
|
_________________ 860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo. |
|
|
|
 |
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2006 01 06, 12:02 |
|
|
|
|
| kenwood dinamikai,16cm ,ekranuoti,ant ju visai to gofro nera per visa apskritima,t y membrana grynai kabo ore. |
|
|
|
|
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2006 01 06, 13:29 |
|
|
|
|
| Tokiu taisyt neverta. Tik ismest. |
|
|
|
|
|
 |
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2006 01 06, 16:54 |
|
|
|
|
| Dmitrij rašo: |
| kindzulis rašo: |
| jei dežėse yra seni filtrai tai nesuk sau galvos ka jie cia snek, diek tris garsiukus, o jei nera, tai as y sakau kad du |
jei dezej yra seni filtrai tai juos galima istraukti ir prikalti prie sienos kaip eksponata nes jie niekam daugiau netinka( na arba rites pasilikti kookiam kitam projektui), bl... kaip cia taip gaunas garsiukus kitus des, o filtrai seni stoves ? ir kas tada iseis ? potenciali "sunusodine" dazn. harakteristika tai jai daryti jau tai ne tiap liap.... o siek tiek smegenelius pasukti reikia o kaip, o jei dar ir zmogus akustikoje nepatyres( ) tai tada juo labiau reikai 2 juostu daryti, na siap cia del tu juostu kiekio tai galima gyncutis kiek panoresi o kompromiso |
visu pirma reik suprasti kaip tie rezonansiniai filtrai veikia kad apie juos rasyti ir Dmitrij tu nesinervuok del tu pasisakymu, gali koke nervu liga pasigauti , nes cia buna toke vrieda prirasyta... be to lapai rezonansas y kaire ar desine nepasislinks del garsiakalbiu Z skirtumo. gali tik nepatikti kokius jie daznius nupjauna, nes nebus ryškiu žemu dažniu,nes filtras zemu buvo pritaikytas poperiniam garsiakalbiui (kaip speju) ir nereikia tos baisios sypseneles daznai metit bene tau akiu nepaskausta? |
|
|
|
|
|
 |
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2006 01 06, 17:13 |
|
|
|
|
Kindziulis o kodel manai kad man akys skauda as norejau ta pasakyti kad kiekvienam dinamikui reikia parinkti optimalu skiriamaji dazni.
o del nervu tai as labai linlsmai supikau( neptktibiskai). ( ir beto kai filtra darai ADCH. svrbi bet ir FDCH ir GD t.t..) |
|
_________________ 860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo. |
|
|
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2006 01 06, 17:42 |
|
|
|
|
| tik nepradekit kariaut.man reik geru patarimu o tai atrodo kuo toliau i miska to daugiau medziu.pasiulet ka det bet kad brangoki tie dinamikai,maciau ten spikarej ir pigesniu yra ar jie jau tokie prasti? |
|
|
|
|
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2006 01 06, 18:28 |
|
|
|
|
| Tai paimk 25GD26 pas mane ir dek i savo dezes |
|
|
|
|
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2006 01 06, 18:53 |
|
|
|
|
| gal paimciau bet kaip matau jie vilniuj o as klp. beto jie jau turi amziaus, ar bedirbs normaliai? |
|
|
|
|
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2006 01 08, 15:09 |
|
|
|
|
| jei žmogus nesugeba net garsiakalbiu pasirinkti, tai as net nebesneku a pie filtru gaminima, tikrai geresniu nepadarys nei buvo, be to senų filtru skiriama dažni dar galima redaguoti, be to žmogus ribotu biudžetu nori viska padaryti (kaip ir daugelis iš musu) |
|
|
|
|
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2006 01 08, 23:45 |
|
|
|
|
| Eigu viska padarisi gerai ,tai dirbs nomaliai,as juos neilgai nauduojau pries 10-15m su pagamintom kolonelem su stipr-vu 2po10W,paskui neturejo laiko užsiimti elektronika ir isardau koloneles,o garsiakalbiai iki šiol guli pas mane. |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|