 |
Forumas » Akustika » Bass Cab
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Bass Cab |
Parašytas: 2006 01 05, 20:38 |
|
|
|
|
| ir Fs 50Hz ash manau yra geriau siuo atveju, nes firminiuose jis nera labai zhemas. bet zinok ash ir po neta pasilandziojau tai radau lentele kur yra visi american sound modeliai ir parametrai, kurioje parashyta viskas tas pats ir tai kad pro1256 yra jautresnis uzh pro1286 bet matyt skirtumas bus tiktai galioje. bet keistai gaunasi-kuo didesnis magnetas, tuo mazesnis jautrumas? o tu negalejai suklyst matuodamas? tu i ore matavai tipo? kai pasiekia didziausia amplitude? |
|
|
|
|
|
 |
Bass Cab |
Parašytas: 2006 01 05, 20:48 |
|
|
|
|
Jo, ore, daviau leta sweepa ir matavau itampa ant jo.
Siaip kad didesnis magnetas, tai kaip tik jautrumas dideja, nebent ten dar kas pakeista. Nu anyway, idesiu i deze - pamatysim |
|
_________________ Niekas nėra taip paprasta, kaip atrodo |
|
|
|
 |
Bass Cab |
Parašytas: 2006 01 05, 20:53 |
|
|
|
|
jo, pasakysi kaip tau gavosi. na bet cabas ish dvieju tokiu tikrai jau bugnus turetu perrekt nes pagrindine man ta problema ir yra. |
|
|
|
|
|
 |
Bass Cab |
Parašytas: 2006 01 05, 21:01 |
|
|
|
|
vat idomu jei toki varianta su tais dviem padaryt viena kamera uzhdaro tipo kita vented... |
|
|
|
|
|
 |
Bass Cab |
Parašytas: 2006 01 05, 21:16 |
|
|
|
|
| Vented nera gerai, cia ne subas yra. Vented isivaizduoju nebent >15" didelej dezej. |
|
_________________ Niekas nėra taip paprasta, kaip atrodo |
|
|
|
 |
Bass Cab |
Parašytas: 2006 01 05, 21:23 |
|
|
|
|
| seip jautrumo daugiau, o jei dar groji su 5stygiu tai pats zinai B .... 30Hz ir seip dabar dauguma yra vented ir 12" pvz BT50 crate o gal ten net 10" nepamenu irgi turi skyle. ash bandziau skaiciuot pagal tuos parametrus, bet sakau minusinis fazikas gaunasi :/ |
|
|
|
|
|
 |
Bass Cab |
Parašytas: 2006 01 05, 21:29 |
|
|
|
|
| Nu tai uztai kad... Low B tai ir yra vienintelis variantas deti diiideli blyna i diiidele deze ir dar galbut fazika ikalt - bet klausimas ar to reikia... O tie visi 4x10" tai zemiau 70-80hz niekaip netempia. |
|
_________________ Niekas nėra taip paprasta, kaip atrodo |
|
|
|
 |
Bass Cab |
Parašytas: 2006 01 05, 21:36 |
|
|
|
|
| na tie gal daugiau jazzams, bet geriau turet kazhka universalesnio, nu zhodziu nvm . ziuresim kas bus... |
|
|
|
|
|
 |
Bass Cab |
Parašytas: 2006 01 07, 20:05 |
|
|
|
|
| ziuriu dar ir shito charakteristikos neblogos, tik idomu perkant ar duos tuos Qts,fs,Vas... ir kaina nedidele, bet tas EVR..... china? |
|
|
|
|
|
 |
Bass Cab |
Parašytas: 2006 01 07, 20:29 |
|
|
|
|
| taip china, jie qts,vas ir t.t. neduoda |
|
|
|
|
|
 |
Bass Cab |
Parašytas: 2006 01 07, 20:40 |
|
|
|
|
siais laikais viskas china, nes ten apsimoka viska daryti man jau china neberodo kad daiktas shudas, man PSHEKAI rodo kad daiktas levas, o china ash nebebijau... |
|
|
|
|
|
 |
Bass Cab |
Parašytas: 2006 01 08, 00:50 |
|
|
|
|
Siaip mintis tokia, bosinis kubas skirtas ne garsui atkurti, o kurti, todel realiai nera taip svarbu ypatingas dazninis tiesiskumas. Cia ne subas gi... Kalniukas sen, kalniukas ten + biski eq ir valio - garsas su sarmu  |
|
_________________ Niekas nėra taip paprasta, kaip atrodo |
|
|
|
 |
Bass Cab |
Parašytas: 2006 01 08, 05:14 |
|
|
|
|
na zinok tureti peaka pastoviai ties viena nata yra ziauru tai norisi kad kuo maziau butu tu kalniuku, o jei reikia yra eq na o kurimui naudojama gitara, o ne kubas, kubas atkuria.. manau taip...nvm |
|
|
|
|
|
 |
Bass Cab |
Parašytas: 2006 01 08, 13:22 |
|
|
|
|
| Elektrinis instrumentas tai pats instrumentas+efektai+igarsinimas. Visos dalys vienodai svarbios mano nuomone. O del piko tai as kalbejau apie kalneli - pabrezta juosta, o ne vienos natos pika. Kiek zinau, daugelis mazesniu bass cab'u turi naturalu kalna 80-100hz srityje (mazdaug antra low E harmonika, kuri ir siaip yra stipresne signale nei fundamental), kad kompensuot 40hz neatkurima |
|
_________________ Niekas nėra taip paprasta, kaip atrodo |
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|