 |
Forumas » Akustika » rusiskos dezes
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2005 12 28, 16:33 |
|
|
|
|
| tr100 rašo: |
| matau vel nenori man patart niekas. ar kvailai klausineju ar ka? |
Jokio kvailumo cia neiziurim tavo klausymuose tik suma parasyk kokia galetum skirti koloneliu modernizavimui nes sunku kazka patarti kai nezinai biudzeto  |
|
_________________ 860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo. |
|
|
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2005 12 28, 16:50 |
|
|
|
|
| visada noris kuo pigiau.abiem bosam noreciau iki 150lt. o ad,vd manau deti is rusisku ka turiu,jei jie tiktu. |
|
|
|
|
|
 |
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2005 12 28, 17:13 |
|
|
|
|
| tr100 rašo: |
| jos medines, 3 juostu.skyliu diametrai 92mm,120mm,190mm.faziko skyles nera,gal verta idet? vidiniai ismatavimai 46cm,26,5cm,21cm. |
Rusiskos dezes buvo gan kokybiskai daromos. Dabar dauguma savadarbiu - daug prastesnes kokybes Manau, kad jas galima pritaikyti, tik reikia susirasti tinkamus garsiakalbius.
1.paprasciausias variantas susirast rusiskus, kurie buvo naudojami su tokiom kolonelem ir padaryti viska taip,kaip buvo.
2. parinkti tinkamus gasriakalbius. Dezes mazdaug 25 Litru. Zemiems dazniams tiktu:
Peerless HDS205, HDS164 arba SDS164
Vifa M18WO-09-08 ir PL18WO-09-08
Visaton AL170 arba TIW250
Netinka: Peerless SLS263, Visaton W250
Kai kurie garsiakalbiai mazesni, prireiks kazkaip pridengti (sumazinti) skyles. Fazoinvertoriaus skyle gali buti ir nugaroj.
mano patarimas: 1.ieskok garsiakalbiu,kuriems gamintojas rekomenduoja 20-30 litru dezes. Tik ne automobiliniu!!!
2.gal geriau tas skyles visas uzdengti ir tinkamo diametro skyles ispjaut galinej sienoj? (bus lengviau parinkt garsiakalbi)
3. geriau daryt dvieju juostu koloneles. (ir skamba geriau ir filtrai paprastesni ir maziau garsiakalbiu reikia)
Kai kazka issirinksi,klausk. Pasakysim ar tinka i tokias dezes. |
|
|
|
|
|
 |
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2005 12 28, 19:52 |
|
|
|
|
| tr100 rašo: |
| matau vel nenori man patart niekas. ar kvailai klausineju ar ka? |
...visu kampu neapsiksisi gi..., nespejai paklaust, o jau desetka atsakymu tikiesi rast ?
p.s. sutinku 100% del 2 juostu. Del zemu tokio diametro negaliu nieko rimto patart (tik nebandyk sovietu stebuklo, tokio kaip 35GDN kist), taciau aukstu visatoniniai G25FFL man ispudi padare. Nors tai ne rodiklis, bet vis patarimas, jei garso, tokio kaip cirskanciu blynu ant keptuves, pernest negali  |
|
|
|
|
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2005 12 29, 01:29 |
|
|
|
|
| uz g25ffl geriau peerless adt105h ir pigiau... |
|
|
|
|
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2005 12 29, 12:36 |
|
|
|
|
| Geduxas rašo: |
| uz g25ffl geriau peerless adt105h ir pigiau... |
Kazko tai google nemoku naudotis. Gal nuorodele tikslesne turite ? |
|
|
|
|
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2005 12 29, 14:17 |
|
|
|
|
| negi tikrai dviju geriau,tai kam gamina 3 ,kad litu daugiau paimt is zmogu? nezinau visu kokie ten rus garsai buvo,beto nelabai ju ir gaut. |
|
|
|
|
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2005 12 29, 18:44 |
|
|
|
|
3 tam gamina, kad graziau atrodytu ir teoriskai geriau skambetu. Norejosi kaip geriau, o praktiskai gavosi kaip visada. Nesugebejo sukonstruoti plataus diapazono garsiuku su normaliu skambejimu ir tiesine charakteristika, tai sukiso 3  |
|
|
|
|
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2005 12 29, 20:22 |
|
|
|
|
Bet tai kam reik kokybes o kam garso 3 gargalai garsiau gros nei 2  |
|
|
|
|
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2005 12 29, 20:29 |
|
|
|
|
| Supersound rašo: |
Bet tai kam reik kokybes o kam garso 3 gargalai garsiau gros nei 2  |
Be to dar yra energijo spektrinis pasiskirstymas ......  |
|
_________________ 860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo. |
|
|
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2006 01 04, 14:39 |
|
|
|
|
| 25AC126-stovejo 25GD26/ZD/,15GD11/VD/,10GD35/AD/,galingumas25-40W,4 Om.Eigu reikia as turiu 2vnt 25GD26 prakt nenauduotos nuo taryb.laiku,ADirVD geriau dek kitokios,nes origin blogos. |
|
|
|
|
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2006 01 04, 14:48 |
|
|
|
|
3 juostos, kad daznine charekteristika tiesesne butu, deja musu ausys ne daznine charakteristika girdi, o muzika  |
|
|
|
|
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2006 01 04, 14:57 |
|
|
|
|
| Juztas1989 rašo: |
3 juostos, kad daznine charekteristika tiesesne butu, deja musu ausys ne daznine charakteristika girdi, o muzika  |
...uzteks svesti... |
|
|
|
|
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2006 01 04, 15:24 |
|
|
|
|
| tai mane visai paklaidinot.jau maniau 2 juostas daryt.tai kaip geriau?? beto turiu turiu 2 zemu garsus bet juos reikia taisyt -difuzorius krastuos isplyses,ar eina pataisyt?ir jie is 3 juostu kolonos,tai 2 juostom jis jau netiks? |
|
Paskutinį kartą redagavo tr100, 2006 01 04, 15:37. Redaguota 1 kartą |
|
|
|
 |
rusiskos dezes |
Parašytas: 2006 01 04, 15:34 |
|
|
|
|
Jei ausu virbalu nesivalai ir tikiesi naudoti komplekte su egzotine aparatura, arba bent vaikaisi truputi kokybes bei turi galimybe isigyti kokybiskesnius garsiakalbius ne uz grybu kaina, tai daryk 2 juostu. Jei turi prisipakaves pilna kompa muzikos ir priklausai "empesniku" dinastijai (tipo muzika mp formate), tai daryk 3 juostu su pigiais garsiukais. Pradziai gerai gausis.
 |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|