 |

|
|
Elektronika.lt portalo forumas
Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2026 06 28, 14:29. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
|
|
|
 |
Forumas » Akustika » "6th order bandpass" dėžė
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
Puslapis 2 iš 2 Pereiti prie Atgal 1, 2 |
|
 |
"6th order bandpass" dėžė |
Parašytas: 2005 12 25, 22:02 |
|
|
|
|
| Kaip uz ~25lt tai XZ. ten viduje pora opampu ir kondiku, ir tai 25lt ne kainuoja. |
|
_________________ My rhombicosidodecahedron is bigger than yours. |
|
|
|
 |
"6th order bandpass" dėžė |
Parašytas: 2005 12 26, 01:14 |
|
|
|
|
| VEC7OR rašo: |
As rekomenduociau uzdara deze + Linkwitz Transform.
Bandpasso bosas nepergeriausias seip... |
Ar galėtum smulkiau nupasakot kas tas "Linkwitz Transform" ?  |
|
|
|
|
|
 |
"6th order bandpass" dėžė |
Parašytas: 2005 12 26, 01:38 |
|
|
|
|
| BLASTER rašo: |
| VEC7OR rašo: |
As rekomenduociau uzdara deze + Linkwitz Transform.
Bandpasso bosas nepergeriausias seip... |
Ar galėtum smulkiau nupasakot kas tas "Linkwitz Transform" ?  |
Jei supranti angliskai aik i http://www.linkwitzlab.com/filters.htm#9 |
|
_________________ 860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo. |
|
|
|
 |
"6th order bandpass" dėžė |
Parašytas: 2005 12 26, 02:26 |
|
|
|
|
| Na ten visko gražiai prirašyta, bet norit pasakyt, kad toks opampas ant šitiek pagerina garsiakalbio darbą? |
|
|
|
|
|
 |
"6th order bandpass" dėžė |
Parašytas: 2005 12 26, 03:37 |
|
|
|
|
kiek as supratau ,tai tas pagerinimas yra galios saskaita... ar klystu?  |
|
|
|
|
|
 |
"6th order bandpass" dėžė |
Parašytas: 2005 12 26, 04:22 |
|
|
|
|
| BLASTER rašo: |
| Na ten visko gražiai prirašyta, bet norit pasakyt, kad toks opampas ant šitiek pagerina garsiakalbio darbą? |
Gadangi as ta daikteli nesu dares tai negaluiu pasakyti(o be to dar vokietis esu ir anglu ne viska suprantu ) BET ten papasciausiai eina ziamiausiuju dazniu netiesinis sustiprinimas(kuo zemesnis daznis tuo jis labiau sustiptinamas ir labai jau jis primena masinos kebulo daznine chrakteristika),kaip dar pastebejau fazine chrakteristika pagereja, beg Grupinis uzlaikymas pasidaro kiek didesnis(bet manyciau jis visvien bus mazesnis nei band-pass'e arba vented box'e), na isvienos puses gal ie apsimoka toki daikta daryti  |
|
_________________ 860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas neatleidžia nuo daugelio faktų žinojimo. |
|
|
|
 |
 |
"6th order bandpass" dėžė |
Parašytas: 2005 12 26, 17:48 |
|
|
|
|
Na ten, kaip ir sakė Abacus, viskas daroma galios sąskaita, ties žemais dažniais stiprintuvas paduoda gerokai didesnę signalo amplitudę.. Ai, tiekto, darysiu paprastą Vented..  |
|
|
|
|
|
 |
"6th order bandpass" dėžė |
Parašytas: 2005 12 26, 17:56 |
|
|
|
|
| blasteri , o cia parasiai duomenis kur gamintojas pateike ar pats pamatavai ? |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|

|
 |